Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Budeš mít hezkou ;-) . Pořád přemýšlím, zda kaly nebo amarylis. Myslím, že budu mít jasno až v červnu :-D :-D . Nechci velkou kytku, nechci kulatou kytku a nechci převislou kytku :-) . Třeba jenom 7 svázaných kal, nebo tak něco. Asi se poradím s nějakou květinářkou :-)
Profilova fotka
Když už kaly, tak se mi moc líbí ty vínové, svázané jednoduše k sobě, to je vážně parádní... :-)
Profilova fotka
adriena:můžeš ICQ?? ;-)
Ty jsem chtěla jako první, ale pak jsem to změnila. Partner bude mít tmavy oblek, vínovou košili a vínová kala by mu na obleku zanikla. Proto chci ne úplně bílou, spíš jemňounce smetanovou kytku a do toho jenom třeba vínové perličky nebo nějaké vinové bobulky - aby to kytku oživilo. Budu mít ivory - vínové šaty.
Ahoj holky. Tak jsme si včera s přítelem vybrali a objednali prstýnky.... :-D Mám z toho fakt radost. ;-) :-)
Ahojky dámy, také se vdávám v červnu a mám takový technický dotaz :-) Budete si brát pod šaty punčochy? Je to přeci jen společenský oděv, ale aby nám nebylo horko... :-) Možná trochu předčasné řešit jaké počasí bude 12. června, ale bohužel mám tak blbou povahu že o tom přemýšlím už 14 dní a musím to rozhřešit :-D
Eliska: Gratuluji k prstýnkům, my je budeme mít už za 14 dní hotové :-) . tomovamiguelka: Delší přezdívku nemáš? :-) Pokud bude typický teplý červen, punčochy si brát nebudu :-) . Je to společenský oděv, ale pod šatama to stejně moc vidět nebude ;-)
Profilova fotka
tomo: já je mám sice už doma - typické natahovačky s krajkovým lemem - ale zda si ja nakonec vezmu - nevím. Záleží pak na počasí, celkové náladě... atd. :-) Holky, dnes jsme konečně rozřešili jídlo, zamluvili místo pro svatební hostinu. Hurá :-)
Profilova fotka
Ahoj holkýý :) Koukám hovor o samodržkách? Já je mám koupený a asi si je i vezmu.. no, uvidíme, jak bude :) A prstýnky už jsou hotové, jen sme je ještě nevyzvedli :)
Profilova fotka
prstýnky máme doma už dlouho, občas je otevřeme a kocháme se ;-)
My jsem prstýnky objednali teprve před týdnem a stejně si myslím, že je ještě brzo a dostatek času 8-) . Punčochy a punčocháče nesnáááášíííím - blééééééé!!!!! Ale když bude zimink, vezmu si je ]-(
Profilova fotka
Já tedy upřímně také moc punčocháče nemusím, ale jsou příležitosti, kdy bych bez nich nevyšla :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No, my sme prstýnky bojednávaly 13tého a 22 už psali, že si je můžeme vyzvednout :) Já mám nové foty, tak to asi punčochy chtít bude :-N
Adri: Jasně, já je taky nosím, pokus musím, ale stejně čekám jako na smilování, až je budu moci zase sundat!!!! Věřím, že bude krásně teplíčko a punčochy zůstanou doma. Vlastně, ještě ani žádné nemám :-D My máme prstýnky dle vlastního návrhu, tak si pán musí s nimi trošku vyhrát :-D
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak koukám,že tu řešíte punčochy =-) já budu mít uzavřené boty a kdybych si punčochy nevzala,tak nevim jak by to zvládli mé paty,to by bylo puchýřů :-( :-) Mirčo:Kde mááááám receptík??? =-) =-) =-) :-D :-D :-D
Sorbonko, ahooooj!!! Mám tady na počítači velkou ceduli - Nejpozději do čtvrtku napsat recept!!!!! Koukám, koukám, že už je čtvrtek, ale jak koukám na recept, nechce se mi přepisovat a nepamatuji si odkaz, odkud jsem ho vzala..... Jeee, já ho mám asi uložený v počítači, tak jdu hledat a hned pošlu :-) . Ba ne, kecám, nejsem líná, ale jak se partner kouká teď na televizi, vadí mu, když píšu na klávesnici. Píšu rychle, tak je to docela rachot :-D . Za chvíli bude v poště ;-)
Profilova fotka
Holky, já už jsem zase v práci :-| Mirčo: já bych tak strašně moc chtěla, aby ten svatební den svítilo sluničko!! :) Co se týče těch punčoch, nejradši bych totiž byla, abych si je brát nemusela :-) chtěla bych na nehtíky u nohou francii, pochybuji že by v punčochách nějak vynikla.
Profilova fotka
Mirčo,ty jsi si kvůli mě dala i ceduli na PC,ju? :-D ty jsi zlatá :-D no jsem zvědavá,co vyrobim za výtvory :-D
Adri: Klidnou noční přeji :-) . Bude teplíčko, ale ne vedro :-) . V punčochách by nevyniklo vůůůůůůbec nic ]-(
Profilova fotka
:-D :-D to je svatá pravda :-D :-D
přesně za 4 měsíce a asi hodinu budu vdaná paní :-D
Jak se jinak máte? Po dlouhé době zase zdravím, nějak není pořád čas, přitom nic nedělám...
Adriene: Co jste nakonec vybrali za jídlo? Já si nad tím pořád lámu hlavu a nemůžu na nic přijít... chtěli jsme svíčkovou, ale bude na ní asi moooc velké horko a nerada bych aby se někomu udělalo špatně... :-( :-) Tak mi holky poraďtě, protože doopravdy vůbec nevím... :-(
Profilova fotka
eli:my budeme mít kuřecí roládu nebo kuřecí kapsu, přelitou nějakou omáčkou + americké brambory+zeleninovou oblohu ;-)
Niki: To neni vůbec špatný nápad... ;-) :-) My jsme pořád přemýšleli co necháme udělat, ale nic moc nás nenapadalo... :-( Tak jsem z toho byla docela špatná, sice čas je, ale všichni víme, jak to utíká!!! :-)
Profilova fotka
Všechny zdravím. Tohle je můj historicky první příspěvek do diskuze :-) Svatbu máme 27. června a jak tak čtu vaše příspěvky, tak začínám mít pocit, že jsme s plánováním trochu pozadu. Prstýnky třeba ještě vůbec nemáme ani představu :-( Před měsícem jsem úspěšně ukončila svá muka na vysoké škole a minulý týden jsme se stěhovali, takže do teď byly jiné starosti. Ale to nejdůležitější snad máme zajištěno.
Profilova fotka
eli:po svíčkajdě,knedlo, vepřo,zelo atd. se každej odvalí, chce se mu spát a nic ho nebaví, tím všechna další zábava upadá. Tak jsme na doporučení pana majitele, kterej dělá svatby, už cca 20 let zvolili tohle ;-)
Profilova fotka
luckaluk: vítám Tě zde :-) a nezoufej, ještě je času na vše dost :-) elisko: co jsme zvolili? Já jsem na klasiku, již jsem měla na svatbách několikrát svíčkovou... a nikdo to nikdy nebral negativně... je to pravé svatební jídlo, žádná moderna a já se toho budu držet. Takže máme přípitek martini, předkrm (ještě není zcela dohodnut, ale nejspíš kuřecí coctail, nebo něco takového), knedlíčkovou polévku, svíčkovou s brusinkovým terčem, pak zákusek svatební dort, káva. Dále jednohubky, ovocné mísy. Pak bude teplý a večerní raut (kýta na gril, miniřízečky, toskánské brambory, šunkové a sýrové mísy, bufallo paličky, zeleninové a ovocné saláty, pečivo, ovarová kolena, a naše sladkosti) To je myslím vše :-) Docela už se začínám těšit :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak my budeme mít kachnu. Teda nejdřív kuřecí kapsu s bramborami nebo hranolky a jako druhé jídlo tu kachnu. :-) Původně jsem chtěla svíčkovou, ale všichni (přítel, hostinská) mně od ní odradili. :-(
Profilova fotka
tak to já bych se od svíčkoví odradit nenechala ;-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?