Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Holky, dostanu taky recept?? Docela bych to chtěla zkusit :-D Jinak cukrářku vybranou zatím, nemám, ale strachovat se budu stejně, já se znám :-|
Adri: Tady je odkaz na stránku s receptem http://ekucharka.net/svatebni-moravsk... To už abys začala pomalu cukrářku shánět, na červen bude určitě hodně objednávek ;-)
Profilova fotka
Já vím :-| budu muset na to někde už mrknout 8-) děkuju za recept :-)
Adri, zkus tuto paní Marcelu - podívej na její dortíky - dělá s marcipánovou hmotou doslova kouzla x-) . Zkus ji napsat mail, na 90% si myslím, že je z Prahy, pamatuji si to z nějaké diskuze. Peče dortíky na zakázku už velice dlouho a má bohaté zkušenosti. Dáva si záležet. za optání nic nedáš ;-) Odkaz: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?u...
Adri, ještě se mrikni do této diskuze, občas tam dává své dorty i Ariell (Marcela). Přpadně koukni na dortíky od jiných holek a zkus některé napsat. Myslím, že tyto holky si dávají více záležet než v cukrárnách. Ony to totiž dělají s láskou a proto, že je to baví - je to na těch dortech vidět ;-) .
Profilova fotka
Mirčo, děkuju za info, hned na to jdu mrknout :-)
Adri, zapomněla jsem dát odkaz na tu druhou diksuzi =-) . TAdy je: http://forum.living.cz/viewtopic.php?...
Profilova fotka
Mirčo, tak už jsem shlédla prezentaci té první cukrářky a vážně nádhera, myslím že jsem našla tu pravou:) tak jsem jí hned napsala mail :) Doufám, že to vyjde. Děkuju moc za pomoc :)
Adri, nemáš zač děkovat, doufám, že ti to vyjde ;-) . Hodila jsem ti tam ještě ten druhý odkaz, kdybys listovala tou diskuzí, našla bys také její dortíčky. Spousta holek tam dělá krásné dorty, obdivuji jejich trpělivost. TAké bych se tomu věnovala, ale kde brát čas =-) . Pak mi poreferuj ;-)
Profilova fotka
mirčo: jasný že pak poreferuju. Já si stáhla prezentace dortíků té ariell, dělá velmi zajímavá díla. Ne že bych chtěla udělat marcipánovou chaloupku... ale měla v prezentaci i tříposchoďový dort potažený bílým marcipánem... a ten teda byl!! Tak se chci s ní domluvit (doufám že to půjde) zda by nám udělala dort dle našich představ podle fotografie... :-) Razhodně dám vědět, jak to dopadlo. Jinak holky, jsem zas na noční, tentokrát na JIPu :-D Takže bude dlouhá noc :-)
Adri: Ariell peče i podle fotografie a podle jakéhokoli přání ;-) . Je snad schopná upéct a vymodelovat z porcelánu cokoli! Držím palečky, aby domluva proběhla ke spokojenosti obou stran ;-) . Doufám, že jsi na JIPu měla relativně klid ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak uz mam saticky...a jsem nadsena, jsou uzasny :-) Snad se stejne budou libit i memu nastavajicimu, az me v nich uvidi :-) Jinak tedy nakonec budeme mit i ty kolacky - moje mamina nam je jeste koupila :-) a mame uz i zamluvenou mistnost na tu vecerni party :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
markia: gratuluji! mirčo: služba na JIPu... byla... celou noc jsem oka nezamhouřila 8-) jinak arielle jsem fotkus svého dortu poslala, bavili jsme se chvíli po mailu a napsala mi k tomu, že její dominantou je marcipán a zdobení krémem nezvládá, tak ať se nez 8-) lobím, že by mi nechtěla zkazit můj sváteční den, kdyby se jí to nepovedlo, že si na to netroufá. Já si tedy myslela, že na té fotce je z 8-) obení z marcipánu... ale asi ne ;-) Tak teď hledám ještě jinde. Oslovila jsem mailem Hájek cukrárnu, tak napsali, že jsou schopní to udělat přesně dle našich přání za 500 kč za kilo. A oslovila jsem cukrárnu v Olomouci, kteří expandují své výrobky do Prahy, kde napsali, že také jsou schopní to udělat přesně jako na obrázku za 4300 kč za 11 kg dort. Tak já nevím :-|
Ahojky Adri!! Teď jsem koukala do tvého alba na dortík - to zdobení bude opravdu krémové - na marsipán to vůůůbec nevypadá. To je škoda :-| . Před tím jsem do tvého alba nekoukala. Uff, to chtějí docela dost peněz, ale také vypadá dort hoooodně velký. Ohledně cukráren ti vůbec neumím poradit, jelikož krémy v kupovaných dortech nemůžu ani cítit =-) . Zkus se ještě prohrabat alby nevěst, okouknout jejich dortíky a pokud tam nemají napsáno od koho dort mají, tak jim písni do IP. Nebo se zkus vyptat na reference teobu oslovených cukráren :-)
Profilova fotka
Mirčo: v mém albu to není ten dort, co chci. Já ho tam teď hodím, já to zatím neudělala... našla jsem totiž jiný, který se mi líbil více... teď ho tam vložím, tak se kdyžtak mrkni. ;-)
Adri: To zdobení je opět nějakým krémem a nevím, zda jsou květy umělé nebo živé. Spíš se mi zdá, že umělé. Je hezký ;-)
Profilova fotka
Mirča: no vidíš, to já právě vůbec nepoznám :-) a co myslíš... byly by tam lepší umělé nebo živé květy?? :-)
Adri: Úplně nejlepší by byly marcipánové, ale to ti asi v cukrárně neudělají, jelikož je to šílené hračičkování =-) . A také by si za to nechali hoooodně zaplatit. V tomto případě bycha si volila květy umělé - látkové, ale asi bych se pokusila sehnat si je sama, nebo bych se ptala v cukrárně, co tam chtějí dát, ať ti to případně ukážou. neumím si představit, že bych před krájením musela sundavat z dortu živé květy =-) ?!?! Přijdou do kontaktu s jídlem a ne všechny květiny se na to hodí ;-)
Ahoj holky, co nového a jak se máte? Sorbonko, hlásím, že ještě i dnes jsou koláčky mňamkózní, takže nechápu, že ty vaše nebyly dobré už druhý den =-) .
Profilova fotka
Ahojky Mirčo ;-) No já nevim,jak jsem to dělala :-( :-( ale napadlo mě,jestli jsem neměla udělat silnější těsto =-) třeba by to nebylo tak placatý :-. Ale zase ty povidlový byly v poho =-) já to nechápu :-D :-D asi je to rukama :-p :-D :-D :-D
Nevím, jak silné těsto jsi měla. Já asi tak 3 mm, ale v troubě to vyhouplo :-)
Profilova fotka
Jo,tak to já taky asi tak 3 mm.ale nic mi nevyhouplo :-D :-D ještě zkusim ten tvůj recept a uvidim =-) když se mi nepovedou ani tyhle,tak se na pečení vyprdnu a smířim se s tim,že ze mě žádná pekařka nebude :-( :-D :-D Jdu koukat na Tv,tak zatim páááááá ;-) |-|
Ty moje jsou balenééééééé!
Profilova fotka
Ahoj holky:) tak co je u Vás v přípravách nového?? 8-) my dnes byli domlouvat podrobnosti svatební hostiny, tak už jsme si plácli... zatím to vypadá na úžasné místo ;-) Také jsem sehnala živou hudbu na svatební obřad, kor zpěvačka - zpívá soprán, tak Ave Maria hezky vyzní :-) Dnes mi budoucí švagrová přiveze botičky, které jsem si objednala... už se nemůžu dočkat, jestli mi padnou :-D A co se týče dortu: dostala jsem kontakt na nějakou šikovnou cukrářku přímo z Mělníka, tak se s ni zkusím dohodnout... ;-)
Ahoj holky :-) . My máme také za sebou jednání ohledně svatebního menu a výzdoby restaurace, také mám připravenou veškerou dekoraci do restaurace, truhličku na přáníčka od hostů, knihu hostů, truhličku na penízky za lístky do tomboly. A máme pro každý případ koupený bílý deštník, ale ono stejně nebude pršet :-) . Ještě musím udělat jmenovky na výslužkové krabičky, lístky do toboly,..... Je toho dost, ale tenhle týden jsem toho zvládla hodně :-) . A příští týden už budou prstýnky :-)
Profilova fotka
Ahojda, tak já začala pracovat na svatebním oznámení a sehnala jsem levněji Helium.. Nějak moc rychle ten čas utíká a já si uvědomuju, že toho ještě moc nemám :-N
Profilova fotka
Ahojky ;-) Kauculko s Héliem si se nepochlubila,kde jsi ho sehnala,já ho chci takyyyyyyy :-( :-D :-D Mirčo:Tak to jsi se teda prázdninový týden činila ;-) já mám taky ještě spoustu věcí na vyrábění,ale nějak se do toho nemůžu dokopat :-( x-)
Profilova fotka
Je toho poslední dobou nějak moc na mě Sorbíííí, sehnala sem ho v úterý, od nějakýho týpka od nás z Přelouče. Cenu mi ani neřekl, ale řekl, že to bude levnější než na netu ;-)
Profilova fotka
Ahooooj holkyyyyy jéééé ady jsem nebyla ani nepamatuju :-)
No, já jsem právě tenhle týden vyrobila ty nejtěžší věci - truhličky a obal na knihu hostů. Teď už to bude pohodička :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?