Červen 2009 II.

tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
1
2
56
Ahojky.. kolikátého máš svatbu?
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
no joooooo to je mazec :-D :-D :-D
Profilova fotka
hah to jo
Profilova fotka
jééé...dobrý den... :-p
Profilova fotka
Tý jo, dvojkááá... :-D
Profilova fotka
teda holky vy jedete.... :-D
Profilova fotka
Čauky holčiny,já jsem se úplně lekla,že nebudeme moc kecat =-) a najednou už tu máme dvojku :-D Wtipná:Když to takhle sečteš,tak je to hrozná cifra,vid?Co by za ty prachy bylo =-) ale zas na druhou stranu,vdáváme se "snad" jen jednou,tak co by jsme se nerozšouply 8-( :-D :-D
sorboni: já se budu vdávat 27.6.2009 ;-)
za dnešek toho teda není moc nakecané... aspoň nemusím trávit hodiny u dočítání... ufff 8-)
x:woman : wow, takže já budu dřív než ty.. no páni, ono už je to skoro za dveřmi :-D A jak si to představuješ tu svatbičku? Kolik lidí, a tak? Sem zvědavá tak písni.. 8-)
Holky musím se vás taky zeptat.. jak to máte s fotografem a kamerou? Bude vám to někdo točit známý nebo profík? U nás nastal zmatek a menší problém :-( Já vždycky všem dělávala svatby dvd, videa oslav a tak.. a tak nemám kdo by mě udělal svatbu na dvd :-. To je pech.. A co vy?
Článek se načítá
Ahooj holkyy...tak dneska jsem se byla jen tak mrknou v salonu, vystavené tam moc kusů neměli ale mají katalog, kdyby se mi něco líbilo, tak vedoucí by mi je prej dovezl :-D
Profilova fotka
sorboni: já chci mít určitě profíky :-D sylvik: a líbí???
tera: no lííbí a kolik :o)) hihi, ale stačí tak v prosinci se jít tam kouknout :-)
sorboni: já budu mit kameramana kluka, který studuje filmařinu, takže natáčí normál i filmy, takže jsem zvědavááá :-) a fotaka nemáme ale to zařídí prej MP :-)
Profilova fotka
sylvik: ted někdy pjedu na Moravu tak co kdyby sme se sešli??? Znáš podivín?
Profilova fotka
my budeme mit fotogravku profesionalku a video neresime, stejne bysme se na nej moc nekoukali... ale nekdo tam urcite natacet bude nejaky to home video.. :-)
tera: zlatko, já Podivín neznám, já tak leda Hodonín, Dubňany,Kyjov...to už je na mě z ruky, a kam jezdíváš na Moravu? :-)
Profilova fotka
sylvik? právě do Podivína...je to kousek od Břeclavy
Profilova fotka
tak malej spinka (dneska teda nevydrzel .. chudacek .. ) tak sup sup na beremese :D
Profilova fotka
Achojkyyyy Terkoooo,ty mě dnes úplně přehlížíš :-( :-( :-D :-D Sorboni.My jsme hodně dlouhou dobu přemýšlely,jak to uděláme s fotografem a s kameramanem =-) nakonec jsme si našly fotografku (úžasnou) a bude nám fotit cca od 11h.-17h.Kameramana mít nebudem,ale home video ano :-D
Profilova fotka
u nas nastavajici tchan je aktivni takze budeme mit taky home video :-)
Profilova fotka
Ahojky Kathus ;-) Nechtělo se nám dávat 10000,-za kameramana,tak takto alespon ušetříme x-)
Profilova fotka
jo ja si myslim ze je to stejne zbytecny
Nazdáreček holčeny,tak koukám a hledám a my už máme dvojku!!no to je mazec!! :-)
Profilova fotka
Ahojky Monnca,no jsme prostě moooc ukecané baby :-D :-D :-D
No to teda jste!!!!já jsem tomu totiž poslední týden moc nedala!! :-)
Profilova fotka
dobré ránko...:)
Profilova fotka
Taky přeji dobré ranko. :-)
1
2
56

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?