Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
kaczka85 : jo kukala si? děkuji, byla sem z toho celá nesvá.. vyzkoušela jsem tak 8 šatů a nakonec mi daly tyhle, prej nejlepší nakonec..tak jsem si vybrala..jsou takové princeznovské ;-) díky
Profilova fotka
sorboni: tak to se musim po Zline podivat,vim kde je ten salon ale kde muze byt ten obchud netusim.... :-| jinak kde mas ty satky,divala jsem se a nevidela je....
Profilova fotka
sorboni: nooo kde jsou ??? =-) já se taky koukala a oni nikde :-D
roxy_1 tera87 : no šaty jsou na stránce www.svatby-zlin.cz , vybereš vlevo kolekci sv.šatů 2008 a najdeš šaty se jménem Barcares. Jsou tam jak zblízka, z dálky, zezadu.. mě se líbí ;-) Jinak ten obchod kde přesně bude se svatebníma doplňkama, budou vědět ty holky ze salonu Petra Svozílka. Příští týden si tam jedu pro botičky. Stojí 1.600kč 8-)
Jo první ale když se otevře ta stránka www.svatby-zlin.cz tak klikni na VSTUPTE ]-(
Profilova fotka
sorboni: jsou krááásnýýý!!!
tera87 : dííííííky!!!!!!! za půjčení chtějí 8.200kč.. co ty máš vybraný šatičky?
Profilova fotka
ještě žádný :-(( ale vyhlídlí joooo....musim si je jít teprve vyskoušet..... ;-)
Profilova fotka
http://www.1-svatebni-saty.cz/svatebn...
Profilova fotka
http://www.1-svatebni-saty.cz/svatebn...
Profilova fotka
ty se i strašně líbííí
Nazdárek holčeny,všechny vás zdravím!! :-)
Článek se načítá
x-women:já to znám s tím místem,celou dobu no asi od června jsem čekala na jedno místečko a když už to vypadalo,že se nedočkám ozvali se mi odjinud,tak jsem to vzala,líbilo se mi to!!no a co myslíš,asi za týden se mi ozvali z toho prvního,.....sice jsem zatím ve výpovědní době,ale už jsem slíbila těm druhým,že nastoupím,.....tak uznej :-(
tera87 : no ty jsou nááádherný, jsou fakt kouzelný..moc se mi líbí ;-)
monnca : ahojky, jaký byl den? ;-)
sorboni:nazdárek,ale šlo to,měla jsem dnes volno,tak to bylo fajn!!ale zítra už do práce :-(
Profilova fotka
sorboni: děkuju ještě aby mi byly nebo aby byli volný.... :-D monnčo ahooooj
teri:nacdarek,to je ale překvápko :-) :-) :-)
Profilova fotka
monča: to teda jo :-D
Profilova fotka
sorboni ty jsou nadherne,tatova nova manzelha mela ty bohemia...taky to pujcovne bylo tak nejak... tera87 ty tvoje jsou taky moc krasne.... :-)
roxy_1 : díky.. no já tam vyzkoušela snad všechny.. ale tyhle prostě zabodovaly :-) jsou takoé jiné no :-D
tera87 : si ještě nezkoušela?? pusŤ se do toho.. je to nádherný pocit ;-) :-) když budou volný, oni je na tobě upraví, nebooj
Profilova fotka
Ahojky holčeny ;-) Sorboni:Nad tím bryndákem jsem ještě nepřemýšlela,ale je to dobrá věc.Možná by ho mohl můj přítel používat i po svatbě,je při jídle tak trochu čunátko :-D :-D :-D Terka:Ty šatky jsou fakt moooc krásný x-) my budeme mít asi opačný problém :-( Ty se bojíš,aby ti šatky nebyli volný a já se bojim,aby mi vůbec s mojí figurou nějaké byli ]-( :-D :-D :-D No kdyžtak prostěradlo to jistí ;-) :-D
Sorbon : no tak to jsme asi dvě, to je fakt.. ten můj má po jídle pod sebou taky věčně nastláno :-D nevim jak je to odnaučíme :-)
monnca: já jsem tě nepochopila... takže jsi nastoupila do práce, oni se ti ozvali z té, na kterou jsi čekala a pak jsi teda odešla do té práce, na kterou jsi čekala a neozývali se? Holky, dnes jdu naposled do práce, od pondělí nastupuju do nové práce. Musím říct pravdu, že rozhodly peníze, protože mít o 5000 v hrubém víc nebo ne, je rozdíl, ne??? V čistém za rok na tom budu líp o 40 000!!! A to je masakr. Takže se dneska budu loučit a od pondělí tradááá... mezi nový kolektiv. 8-)
jinak dobré ráno, kočky
Profilova fotka
x_woman: ahojky... jj, to je jasny, když máš šanci mít víc, tak bych taky sla... ;-) za 40 000 to uz je pekna dovolena, ne? :-D jinak tera myslela asi, aby ty saty byly na jeji termin volny a ne aby ji nebyly volny jako velikostne... :-p krásné ráno všem...:)))
Profilova fotka
ahojky dobre rano :-)
Profilova fotka
kathus: ahojky :-)
Profilova fotka
ahoj Kaci:-) jeeee vcera sem si byla po dlouhe dobe udelat gelovy nehtiky ...a ucim se s tim psat je to sranda :D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?