8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahojky xvitk101,šatičky ti moc sluší ;-) Jinak holky dneska jsem si už byla pro vyrobené čelenky pro družičky, jsou nádherné, hned jak je vyfotím, přidám do albíčka...Taky jsem byla na nehtech a vyzkoušely jsme 4 varianty svatebního zdobení, zkusím si to nafotit. Když to dopadne na fotkách dobře a bude to výrazné, vyhrajou jedny kytičky, když ne, tak bude klasická francie :-)
Profilova fotka
Hlásím, že závoj jsem dnes pořešila. Nakonec si ho budu objednávat na internetu. Kontakt jsem našla tady na stránkách. Cena je supr, protože v salonu, kde mi šijí šaty, mi řekli, že závoj dle mých představ vychází na 2500 - 3000,- Kč. Nejsem blázen, abych za něj dala tolik. Budu ho mít za 1000 ,- Kč i s poštovnym. Bude přesně podle mých představ: dva a půl metru, hodně bohatý, bez obšívání a dvou vrstvý 8-) jaké budete mít nehty? Jeětě nejsem nikam objednaná, ale své nehty mám pěkné, tak se mi snad žádný nezlomí. Chtěla bych nějakou decentně zdobenou francii. Holky, díky za komplimenty ;-)
Profilova fotka
hoj hoj, taky plánuju francii a buď samotnou nebo decentně zdobenou, buď linkou, nebo kamínkem - gelovky nechci, svoje nehtíky mám naštěstí dlouhé a úzké, tak proč je "ničit", max se objednám na mani, k tomu pedi a bude ;-) teším se na fotečky :-) xvitk - jaký závoj máš? máš odkaz? já sice závoj nechci, mamča mě sice o víku nalomila, ale co jsem koukala na netu se mi niiic nelíbilo... radši chci do vlasů kytí a max čelenku... za měsíc jdu na zkoušku tak uvidíme co s paní vymyslím :-)
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat, máme taky svatbu 8. 8. 2009
Profilova fotka
ahoj holky, tak se přidávám k datu 8.8.2009. už se nám to blíží, co? ted budu mít asi hodně blbej dotaz, ale co je to ta "kniha hostů". k čemu je dobrá? a kde se dá koupit? díky Marta
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás... tak jak jdou přípravy, pochlubte se :-) já mám knihu hostů, kde chci aby mi svatebčané napsali přání k svatbě ;-) koupit se dá i v eshopech... v kamenných obchodech jsem po ní nepátrala, ale někde jí asi taky budou mít.... tu svojí máme s Browneye z ebay...
Profilova fotka
aha, tak to si ji asi taky pořídím :-) no já už mám objednaný prstýnky i oznamka. ale ještě je roznášet nebudu. až tak 3 týdny před svatbou společně s koláčkama. bude to taky tak někdo dělat? a na zkoušku účesu ještě vůbec nevím. Přítel říká, že je na všechno ještě dost času. Tak nevím.
Profilova fotka
no já jdu na zkoušku taky až za měsíc, dle paní je času habakuk.... :-) oznamka už máme hotový a o víku jsme je rozváželi.... měli jsem to tour de republika pač část je na moravě, část v čechách, náročný to bylo.... :-) a furt nemůžu sehnat bižu...asi jsem náročná.... :-( ale v opátek jdu s kámoškama na lov do PINK tak třeba ulovím :-) a prstýnky ybch měla mít každým dnem hotové :-)
Profilova fotka
a kolik tě stála ta kniha hostů?
Profilova fotka
z ebaye? hodně... i s poštovným 1800 :-( ale je fakt nádherná..... x-)
Profilova fotka
aha, tak to je moc. já myslím, že mi ani žádnou přítel neschválí :-( on je na tohle hroznej. koukala jsem na netu a cenově je to tak okolo 500kč. no uvidíme :-)
No připravy jsou celkem dobre... Uz mam zamluvene satky, vyrobene vyvazky , koupenou nejakou tu vyzdobu na stoly.. pristi tyden jdeme s pritelem na oblek a v pondeli mi prisel navrh oznamka od kamarada tak jeste ho vyrisknout No a máme koupené prstýnky
Článek se načítá
A to je zatim asi tak vse ale jelioz vim teprve mesic ze se budu v srpnu vdavat tak toho je zatim dost :) no a premyslime s mamkou a tchyni co pect do vysluzek kdyby jste meli nejaky tip na dobre cukrovi tak sem s nim :)
Profilova fotka
lasinek... no cukroví co nejmíň krému, stli bude pařád tak ať neriskujem salmonely a jiné... takže my jdemem spíš do koláčků a stli cukroví, tak takové ty suché, kterýmu nevadí teplo :-)
JJ my taky budeme delat takove to suche :) a hlavne aby bylo hezyk co...
Profilova fotka
mi povídej, máme obřad venku a focení v zahradách... pak už budem schovaný... kde to máte vy holky?
Profilova fotka
já to mám v Chrasti na zámku. foto mám v albumu. vdávala se tam ségra a ženil brácha, takže taková tradice :-) a cukroví ještě vůbec nevím. asi taky suchý, je to lepší. bude dort, ten je dost sladkej a vláčnej, tak at se pak nacpou suchým :-D a co hudba? už máte něco vybranýho?
Profilova fotka
myslím písničky na obřad a tak.
Profilova fotka
no chtěli po mě jen dvě, takže na nástup budu mít asi klasiku pochod (musím vybrat který) a na prstýnky Halelujah - verzi od Alexandy Burke :-)
Já to mam v Českém Krumlově na radnici a chceme se pak fotit v zámeckých zahradách
HOlky prosím nějaký pěkný obrázky na pozvánky ke svatebnímu stolu a obrázky na večerní zábavu nevíte kde bych nasla???? Dekuji
Profilova fotka
Český Krumlov? waaaw, to bude nádhera :-) to nevím, nám dělala oznamka sestřenka a nakonec to dopadlo úplně jinak než sme zadávali :-D chtěli jsme mořský koníky naproti sobě, do tvaru srdce, jak si dávaj pusinku a od tlamiček jdou bublinky... no a koukni do alba jak to dopadlo :-))))
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám Vás tu ;-) Lasinek to je pěkný, mně můj budoucí manžílek říká lasiku :-D Jinak my máme na kartičce pozvání ke stolu cherry rajčátko s vidličkou, tak to bude nachystané i na svatební tabuli a na grilparty máme na kartičce buřta napíchlého na vidličce :-) Jinak máme fotooznámko ;-) Kniha hostů je supr věc a stejně tak jak Kajka i já si tam nechám psát přání novomanželům :-D Jsem zvědavá, jak si potom počtu...Co se týče mužských, ti mají vždycky na všechno fůru času, nezapomeň ale, že máme datum 8.8. a na to je dost věcí obsazených, takže já radši vše řeším s předstihem...stačí mít třeba vše jen předběžně domluvené, např. kadeřnici, a účes doladit časem...jen aby jsi věděla, že tě vůbec někdo vezme....My si budeme vybírat hudbu na 1. manželský tanec a na video...Svatbu máme ve Slavkově u Brna v zámeckém parku, tam hraje živá hudba, můžeme si vybrat ze 3 pochodů, to už máme...horší jsou ostatní písničky, které hrají jako kulisa, když mluví oddávající, zní to všechno stejně, v jejich podání :-p tož nevím, co si vybereme...zatím to řeším....a jiná hudba asi nepůjde, ale zkusím se zeptat....
Účes mám domluvený kamarádka je kadeřnice a slíbila mi ze me vezme
Profilova fotka
ahojky, holky, ještě k té knize hostů. ve vnitř je něco napsané? nebo tam jsou jen prázdné listy. díky
Profilova fotka
Ahojky Majo: na vrchní část knihy si zvolíš v objednávce jaká tam chceš jména a datum. To pero, které ke knize je, si také můžeš vybrat, jestli ho chceš zlaté nebo stříbrné...Barvu knihy si také vybíráš do barvy svatby, to není vůbec problém...Uvnitř máš myslím jen na horním řádku vždy napsané angl. hosté, a pod to ti píší svatebčané vzkazy... Kajko, nemám ji u sebe, říkám to ale dobře,že? :-p
Profilova fotka
kajka_37: budu mít závoj na objednávku, 2,5 m a hodně řasenej, dvouvrstvý. V albíčku mám fotku, podle které mi ho budou dělat. Koukám, že jste se ňák rozpsaly. Jinak ta kniha a ještě ozdobné pero mi přijde jako zbytečnost... Jen můj názor.
Profilova fotka
Holky, mám ještě jeden dotaz, kdy budete dávat výslužky? Já se rozhoduju, že bychom to asi dali třeba už týden předem ;-) Co vy na to? Jak to plánujete vy?
Profilova fotka
Browneye jj vybereš si barvu, tužku, napíšeš jména (nemají problém s diakritikou) a datum....jen ta dodávka mohla být rychlejší :-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?