8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
ahojky, my budeme roznášet koláčky 3 týdny před svatbou (páč 2 týdny před stavbou bude asi rozlučka) a výslužky budem dávat až po svatbě, až každý půjde domů.
Profilova fotka
jo a holky. Ode dneška za 2 měsíce :-D
Profilova fotka
no jo, v deset sem si na sebe vzpoměla, že už pojedem na místo činu :-D
Profilova fotka
Tak to mně to vůbec nedošlo, no jo BVV ;-) Tam je holt fofr, jsem si nějak neuvědomila, že je to přesně dneska za 2 měsíce :-p
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se zase hlásím po odmlce, jsem doma na marodní, takže mám po zařizování :-( koupila jsem angínu. Co je u Vás nového? Jak jste na tom s přípravami?
Profilova fotka
Ahojky Lien, tak to ti přeji brzké uzdravení...já myslím, že veškeré info o mně tu máš... :-D
Profilova fotka
No u tebe pořád čekám na to oznámení, jsem zvědavá. Ty už musíš mít snad vše. Já čekám na jeden balíček, co mi má každým dnem přijít. Štve mi, že jsem na marodní a nic nemůžu zařídit, Michal mě hlídá jak policajt, abych pořád ležela, jenže to se nedá. Dnes jsem využila toho, že je na noční. Asi mi nezbyde nic jiného, než si hrát s ozdůbkama a mašličkama.
Profilova fotka
No popravdě, oznámko sice už mám, ale špatně vytisklé, tak čekáme na nové...zítra by už mělo být, doufám :-D Tento a příští týden musím pořešit výzdobu, protože 20.6. djíždíme na dovču...a v po musíme ještě na matriku...pořád mám pocit, že na zařizování je toho ještě moc... :-(
Profilova fotka
odjíždíme
Profilova fotka
Neboj, to zmákneš, s tvými organizačními schopnostmi nemám obavy.
Profilova fotka
No já mám hlavně problémy s tím, kolik toho či toho objednat ;-) Mám starch, aby toho nebylo málo, ale zároveň abych toho nekupovala zbytečně moc...Tak dneska máme 8.6. :-D Ještě, že mně to holky připomněly :-p a co dělá Zuzik?
Profilova fotka
No Zuzka je u taťky ve školce, nemůžu ven, takže by jí neměl kdo venčit, kdyby mi přišla kontrola z práce. Tam se má dobře, oni jí snesou vždy modré z nebe, když od nich přijde domu, tak nechce jíst granulky, protože naší madam táta vyvařoval :-D Jinak bych jí chtěla ušít šatičky, tak asi na tom zapracuju, když jsem doma. Jinak s tím objednáváním jsem na tom stejně, nevím kolik minizákusků, chlebíčku a tak.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem po dlouhé odmlce zase tu už máme oznámení doma a teď čekáme na prstýnky měli by tento týden být. chtěla jsem se zeptat kde máte to albíčko abych se podívala na inspiraci děkuji předem jo a ještě otázka na Maju mr ty jsi přímo z chrudimi?? ptam se protoze mame taky obrad v Chrasti a v kolik hodin mate obrad?? diky pa
Profilova fotka
tak uz jsem na to albicko prisla tak se omlouvam a majo koukam ze to mate v 11 hodim my az o pul 1 tak se neuvidime
Profilova fotka
ahojky Karolínko, to je škoda, to mě mrzi :-( a ty jsi od kud?
Profilova fotka
majo ja pochazim ze Slatinan a od vanoc uz bydlim v Zajecicich a ty jsi z Chrudimi??
Profilova fotka
počkej v Zaječicích? tak to jsme sousedi. Já jsem původně z Proseče, ale s přítelem jsme se přestěhovali do Řestok. to je tak 5 km od tebe :-)
Profilova fotka
no tak to jo vim kde jsou restoky znam tam par lidicek to je nahoda vid??
Profilova fotka
to teda jo, já znám v Zaječicích akorát Petra Širůčkovýho a Ceralovi (truhlářství), jinak nikoho.
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám svět je malej... :-) taky jsem tu našla holčinu, co se zná s mýma kámoškama :-) a dneska se vdáváááá, snad nezmokne... :-)
Profilova fotka
Ceralovi znam jasnyyyyyyyyyyy Kajko dneska je ale hrozne pocasi jako kdyby byl listopad tak snad jim to dopadne.
Profilova fotka
a ze slatinan znám Pavlínu Krehelovou. Ona je za svobodna......ty jo, ted nevím, ale vím, že bydlela vedle Helenky Vondráčkové a její rodiče mají ve Slatinanech papírnictví. Je jí asi 35.
Profilova fotka
znam obe pavlinu i Ivu a za svobodna Drášilová
Profilova fotka
jojo, to je přesně ona :-) a jak se jmenuješ celým jmenom ty, abych ji mohla říct, že si tady píšem :-) jak je ten svět malý. jestli by ti to teda nevadilo.
Profilova fotka
to vis ze nevadi jmenuji se Jitka Licková
Profilova fotka
ok, tak az se s ní uvidím, tak ji to písnu. Já s Pájou jezdím do školy. jezdíme spolu autem.
Profilova fotka
a je to tady náky mrtvý, už se nám to blíží, co? já jsem už docela nervní :-D ale šíleně se těším. a co vy?
Profilova fotka
Po delší odmlce se jsem zase tu, zítra si jdem pro prstýnky ;-) dnes jsem se dozvěděla rozpočet na květinovu výzdobu - vyjde nás to na 4000,-Kč úplně všechno, což mi příjdenaprosto supr. Za kolik to máte vy? Podotýkám, že budu mít kyly a bude jich spousta.. Taky jsem si zařídila manikúru... Zjišťuju, že my máme vlastně vše zařízený :-. Dnes mi přítel říkal, že domluvil i hotel. Jak jste na tom vy? No já se rači netěším, pač vždy když se těším, tak se něco nepovede. Takhle můžu být maximálně velmi mile překvapená. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, no já budu mít celkový rozpočet na květiny, 2400 kč, mám v tom svatební kytici z bílých růží v kombinaci s bílými orchidejemi, tři kytky pro maminky a jednu kytičku pro babičku, korsáž pro ženicha a mirtové věnečky na autí.
Ahoj, mohu se k Vám přidat? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?