8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahojky, fotečku zkusím přidat zítra, dnes jsem nějaká k.o.
Profilova fotka
Jasný,budu se těšit ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem ho tam konečně přidala, to byla fuška. Už musím zase letět, nebo se mi Michal zblázní, normálně mám zákaz na net :-D
Profilova fotka
Ahojky Lien, ty jo, nádhera ;-) Fakt ti strááááááááááááááááááááááášně sluší, jsi v něm kočka :-) Dobře jsi si vybrala ;-) Koukej se tu objevovat, přece si to nenecháš Michalem zakazovat, co bude po svatbě prosím tě :-D :-p Jinak já jsem se včera potkala na veletrhu, kde teď jsem s našim kameramanem, tak jsme si vše domluvili, je hroznej sympaťák...Dneska jsem se po veletrhu potkala s grafikem oznámka, tak snad ho do konce týdne doladí, abychom mohli příští týden tisknout ;-) Už se těším, až bude ;-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, tak jsem se tu zase utrhla. Měla si včera vidět, co dělal, to bylo něco, pak mě nenechal spát a schválně mě v posteli rozčiloval, už jsem šla málem spát do trucovny. :-D Když člověk vstává ve 4.30 na ranní, tak je to na dělo. Já jsem pořád zaseklá na tý muzice. Musím někde někoho sehnat. Fotograf je ale zajištěn, bude nás nakonec fotit spolužák ze základky. Z toho závojíčku mám fakt strašnou radost, pořád na něj chodím čumět. :-D Kameramana nemáme, ale bratránek vezme svojí kameru a natočí nám to. Jinak toho tvého oznámka už se nemůžu dočkat, občumovala jsem ti zrovna včera albíčko, všechno to, co jsem neviděla. ;-)
Profilova fotka
AHojky kočky :-) Lien závoj je nádherný, čuprácký fakt :-) x-) s muzikou sme taky furt na bodu nula, ale při nejhorším, když vše krachne, kaamrádka mi dohodí kamadáda/DJje co měla na svatbě ona a byl skvělý :-) osobně bychi za DJje byla radši, přeci jen nás bude 90% omladina, že.... 8-) jinak dneska sem dostala do ruky vzorky vytisklého oznamka a jsem nadšená, jet o ještě hezčí než v pc.... úžasné :-) x-) x-) x-) jo a včera jsem si koupila prádlo... bl to boj, já mám prostě na své vnady sehnat okoli co by padlo, takže výsledek je krémový set, ale pod šatama by to nemělo jít vidět, musím prubnout na zkoušce...
Profilova fotka
kajka_37: Ahojky, tak oznámeníčko ti chválím, je to opravdu hezkej set. Ale i to co neprošlo byl dobrej nápad. ;-) Dj teď taky řeším, ještě uvidím, tak to týdne se na sto pro rozhodnu, jak to bude, ať už to mám z krku. A o prádle mi nemluv, koupila jsem si celej set tanga, podvazek a korzet, jenže jak jsem zhubla, tak se mi zmenšili prsa, takže mě to čeká na novo, problém je v tom, že moje vnady mi obyč podprda neudrží. :-(
Profilova fotka
Ahojky všem tak jestli jsem tu správně tak se hlásím k mému velkému dni 8.8.2009 kdy se budeme brát. :-) Mohu se přidat??? Jitka.
Profilova fotka
a musíš mít podprdu? já jsem si jí koupila taky ze zvědavosti, jak to bude vypadat... večer před svatbou budu mít doma svědkyni a kamarádku a budem vymýšlet, jak se nejlíp do korzetu navlíknout, aby vnady vynikly, přeji jen ten korzet mám vyšší :-)
Profilova fotka
no jednu podprdu jsem si objednala, jen jestli bude, ten korzetek, co jsem si koupila jako set, dám na net prodat. Měla jsem ho jen 1 hodinu na zkoušce šatů. Taky budeme doma asi koumat, jak to udělat. Koukala jsem i na ty silikonový podprdy, jen ty velikosti, D bych přirovnala normálně tak k B. :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já bych poradila, jak se do korzetu nejlíp navlíknout. Dejte si podprsenku i s ramínkama, pak šaty a ramínka oddělat, až jste sešněrované, aby prsa zůstala nahoře ;-) To je vyzkoušené....osobně... Jinak dneska se doladilo oznámko, zítra už by se mělo začít tisknout, vymyslela jsem i spešl obálky, aby byly osobnější :-D Karolinko07, jasně, že se můžeš přidat, vítám tě tu mezi námi :-)
Profilova fotka
Jsem zvedava jake nam nakonec vyjde pocasko :-) a mate hostinu venku nebo uvnitr? Ted je to u nas nejdulezitejsi otazka, chceme venku, vsichni se na to tesi, ale co kdyz bude prset... Preju nam vsem hodne stesti!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Kaczustu, tak my to máme v zámeckém parku ve Slavkově u Brna, je lepší mít ale i variantu, kdyby náhodou pršelo, takže my se můžeme přesunout do sálu na zámku. Mít to domluvené jen někde venku, do toho bych nešla :-( Ty jsi začala s přípravami teď? A to jste sehnali ještě místo?Já byla na nervy už v únoru, a tak tak jsem sehnala, co jsem vážně chtěla a nemusela jsem z ničeho ustupovat :-) Taky ti přeji hodně štěstí, i u toho zařizování, pokud tě to ještě všechno čeká ;-)
Profilova fotka
hoj holky :-) Browneye díky za tipa, já spíš zvažovala šněrovat v leže a tak, ale tohle je míň náročný, kuju :-D Kaczustu ahojky, koukám budeš mít přípravy docela v klusu :-) my máme obřad v Průhonicích venku, tak se modlím za hezký počasí pač do tý jejic h obřadní síně fakt nechci... a pak se přesouváme do kempu sázavský ostrov, tam jde blbnout jak venku tak uvnitř :-) Karolinka ahooooj, konečně se tu rozrůstáme :-)
Profilova fotka
Ahojky, Kajko nemáš vůbec zač, hlavně, když to pomůže, mám to fakt vyzkoušené... ;-) Kaczustu jsem ti mrkla do albíčka a jak vidím, tak už něco pozařizované máš ;-)
Profilova fotka
browney : Ahoj, uz to resime zhruba od unora.. Obrad mame na Hluboky venku a kdyby prselo,tak se to dela automaticky uvnitr... Ale tu hostinu potom jsme chteli mit venku a ne byt zavreny..
Profilova fotka
Kaczustu: tak to jo, to už toho máš určo hodně, jsme si právě s Kajkou říkaly, že jsi dobrá, začínat teď....jako ne že by se to nedalo, ale byl by to mazec :-D Hluboká je krásná, tak hlavně, aby nám vyšlo počasíčko ;-) Já mám hostinu tak napůl, lze být uvnitř i venku, hlavní chod bude asi uvnitř, tam je ale klimatizace a grilování bude na dvorku, kde se dá taky posedět. Máme to v naší restauraci, takže vše dle mého přání :-p Volila bych asi variantu jako při obřadě, je fajn to mít venku, ale musí mít člověk vymyšlené, co bude dělat v případě deště :-(
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem zase tu, to s tou podprdou budu muset asi takhle udělat, jiné řešení zatím nevidím, takové padáky, co potřebuju, asi jen tak někde nevyraběj :-D Jinak dnes jsem roznesla další dvě oznámka, včera jsem se objednala ke kadeřnici na první zkoušku účesu, tak jsem na to zvědavá a taky chci ještě tento týden vyrazit na kytky. Už vím, kam přesně jít, jen si vybrat, ze začátku jsem měla jasno, jenže teď jsem zase našla jiné obrázky. co mě fascinují, tak zase nevím. :-( Také mi dorazilo vše potřebné na šerpu, takže budu vyrábět.
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky! Kaczustu: Těší mě, motorkářko :-D Mrkla jsem se do tvého alba - vy asi nepojedete s novomanželem z obřadu na motorce, že? ;-) To je škoda... Já se o to chtěla usilovně pokusit :-D Uvidíme jak to dopadne... Každopádně přeju nám všem "osmičkám" klidné předsvatební přípravy. Já už vyzkoušela účes i líčení a dnes jsem byla zrušit objednávku kytice a chystám se na "přesun" objednávky do jiného květinářství (v jiném městě). První volba byla unáhlená - neměl by mi ji totiž kdo přivézt :-N Hezký večer *Monika
Profilova fotka
moni8: No puvodne jsme chteli jet na motorce oba, pakse reklo, ze pojede jen novomanzel a nakonec nepojede ani ten, jelikoz fotograf tam bude pul hodky pred nama cesta na hlubokou bude trvat tak hodinu :-( Jinak na uces uz jsem objednana a kyticky uz mam zarizene, uz jen cekam na tu "sumu" :-) Jedine co nam chybi jsou prstynky, jelikoz se nam zatim nikde zadne nelibily, az na jedny na netu, ale neverime tomu premerovani velikosti prstu podle pravitka.
Profilova fotka
kaczustu: My máme prstýnky taky objednané přes internet. Přišly do 24 hodin, naprosto v pořádku a snad ještě hezčí a něžnější, než na obrázku ;-) Dokonce už máme za sebou i výměnu toho mého, protože jsem to neodhadla a objednala si větší než potřebuju. Výměna proběhla taky bez problému. Po mé zkušenosti bych se nákupu přes internet nebála (pořídila jsem si tak pračku, ledničku a spoustu různých dárků :-D ) Taky jedeme na obřad daleko. Bydlíme ve Studénce a zamluvili jsme si obřad v ZOO v Lešné u Zlína (cca1,5 hodiny jízdy). Kemp v Napajedlech je dalších zhruba 20km jižněji. Tam pro jistotu budeme už od pátku, abychom to neměli na obřad přece jen tak daleko :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak se zase hlásím po kratší odmlce :-) v pátek sme si v Ostravě vyzvedli oznamka a spol a začli rozvážet po celém příbuzenstvu, vrátili sme se včera kolem půlnoci total kantare, ale máme to z krku, teď už jen kamarádům při vínečku, něco málo poštou a oznamka odškrtávám :-) taky nám dnes s Browneye přišly z ebaye objednané knihy hostů a jsou čananééééééé, až mám strach to použít aby to svatebčané nezničili :-D holky koli kobjednáváte koláčků, cukroví, dortů - vůbec nemám představu... ráno jse mvolala paní co mě bude líčit a česat a prý volám moc brzo, prý až tak měsíc před svatbou... kurnik už nevydržím :-D se těšíííím co mi na tom ksichtě a hlavě vytvoří :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se tu zase hlásím....Já už si jdu zítra taky pro oznámka, dneska vytvářím obálky a zítra budu pokračovat, jsem si zase na sebe něco vymyslela :-D ale tak snad to bude stát za to...Jsem na tom stejně jak Kajka, mám taky strach, aby kniha hostů nakonec nebyla zničená, už se na ni moooooooooooooooooc těším ....ale košíčky pro družičky jsou taky nádherný, takže se mi určo bude taky mooooooooooooooooc líbit :-p Dneska jsem se domluvila s vizážistou, na zkoušku jdu v so 13.6. dopo...tak se těším...Dneska jsem si taky donesla CD s písničkami k obřadu, no nevím, co teda vybereme, z ní to vše stejně, když tam hrají varhany ;-) Jinak máme už oblek pro ženicha, půjčený, ale je v něm sekáč :-D Teď řeším, jak je to s vývazky a komu všemu se dávají :-) Když má ženich a svědkové kytku na klopě (korsáž myslím se to jmenuje) a maminky mají kytky do ruky, mají ještě rodiče i větší vývazky nebo taťka když mě vede taky korsáž? A jak je to se sourozenci? Větší vývazky?a pro zbytek menší vývazky?a budete zdobit jen ty doma nebo pak i těsně před obřadem?Já si myslím, že by to měli být ti, co jdou na hostinu, pokud z nich někdo dorazí až na obřad, tak by měl být dozdoben ne?Každý mi říká něco jiného, tak se ptám...
Profilova fotka
tak vývazky neřeším, všichni dostanou stejně velikou, rodinu ovývazkuje svědkyně nebo druhá přítomná kamarádka a kamarády před zámkem někoho pověřím (spíš řeším stli ozdobíme auta aspoň stuhama) a korzáž, tu podle mě dostane jen ženich...
Profilova fotka
Kajko tak u nás nějaké zdobení aut určitě bude, jen teda zatím nevím jaké :-D
Profilova fotka
tak to u nás taky bude jen ladím kolik a jak 8-)
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se hlásím po delší odmlce, nějak jsem nestíhala, ale mám už zařízené kytičky. Svatební kytici, 3 x kytičku pro maminky a 1 x kytičku pro babičky a ženich korsáž. Moje svatební kytička bude z bílých růží a orchidejí, maminky budou mít dvě růžičky a bílou orchidej a babička čistě tři bílé růžičky, a ženich korsáž. Vlastně svatební kytičku a tu pro babičku mám v albíčku, pani se to moc líbílo, řekla že čistě růžičky má hodně něvěst, ať se toho nebojím, že mi to dozdobí, tak aby mi to ladilo k ženichovi. Cenu mi předběžně spočítala na 2400 s tím, že to počítala o dost víc, že tam je dost rezerva. Tak mám radost, zase o starost míň. :-) Co ještě nemám je ta muzika, ale tím už snad finišuju. Už pomalu dělám i šerpu na autí, vývazky jsem vylepšila mašličkou, prostě si hraju. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska mi sice dovezli oznámka, která jsou pěkná, ale zjistila jsem, že mi tam omylem dali jednu fotku jinou, sice dost podobnou té, co tam měla být, ale nebyla to ona :-( tak jsem z toho byla nešťastná...Nakonec se to bude tisknout znovu se správnou fotkou...Naštěstí to nemusíme platit...Naše chyba to ale nebyla ;-) Ostatní kartičky byly ok...a krásné....Dneska jsem vytvořila půlku obálek, tak zítra druhou :-D ať mám nějakou zábavu,že?
Profilova fotka
Tak dneska jsem byla zkoušet šaty, mám je v albu. Tohle byl první zkouška šatů, co mi ušili už přímo na míru. Kupodivu mi krásně sedly, provedou se jen drobné úpravy... měla jsem trochu obavy, ale vše je ok. Ještě musím pořešit závoj.
Profilova fotka
Ahoj Katko, koukala jsem na šatky a jsou krásné ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?