8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím že žiju... o víkendu jsem byla na veletrhu v Letňanech a pořídila bižu a "razítka" na nehtíky :-) a objednala podprdy našli jsme si nové místo na hostinu a čekáme na cenovou nabídku, bylo by to supr, pač to máme hned v Průhonicích naproti zámku kde bude obřad tak by to bylo bez popojíždění a dokonce jsem ukecala O. aby byla na hostině jen rodina.... úspěšný víkend :-) a u oznamka už řeším jen písmo :-)
Profilova fotka
Holky vy jedete :-D My teď řešíme prstýnky,ale jsme na dobrý cestě..oznámko už jsme zadali udělat před měsícem,ale přítel nějak neni schopnej zjistit jak to vypadá..dělá to jeho kamarádka..toho času je tak žalostně málo..ale zatim nestresuju..do srpna bysme to měli zvládnout..jsem ráda za ty kytky..paní je hotovej poklad..
Profilova fotka
Ahoj. Přidávám se do Vašich řad - taky se bereme 8.8.2009. Bude to netradiční (motorkářská) svatba s obřadem na zámku v ZOO Zlín-Lešná. Veselici budeme mít v kempu Pahrbek v Napajedlích. Není mezi váma někdo, kdo jede tento den taky do Lešné :-D
Profilova fotka
Ahoj Moni, vítej :-) já to mám v Průhonicích, takže Lešnou mám trochu z ruky... :-D
Profilova fotka
Ahojik taky sem to chtela mit 8.8.09 svadebku na me 25narozeniny,ale tam kde chceme mit hostinu tak jedna svadba uz je.Tak to mame 11.7.ve Spytinove x-)
Profilova fotka
Ahojky Moni, vítám tě tu ;-) My jsme chtěli mít svatbu původně taky v Lešné, dokonce jsme měli i čas na 10,30. Jenže, to bychom museli tak v 8 ráno jet z Brna, takže bych vstávala bůh ví kdy :-| Nebylo to reálné, navíc se mi nelíbily jejich podmínky, co nám potom poslali mailem...Takže nakonec vyhrála svatba v zámeckém parku ve Slavkově u Brna...Máme to kousek...ale vybrali jste si krásné místečko...a mám pocit, že jsem si včera prohlížela tvé šatičky, červené, že? :-)
Profilova fotka
Ahoj browneye! Tak to je dobrý :-D Paní kastelánka nám nabídla tento den jen dva časy 10:30 a 13:30. Takže kdybyste to nevzdali, tak taky hledáme jiné místo, protože odpoledne mi to přišlo moc pozdě. Šatky mám červené - láska na první pohled ;-) a zřejmě největší (ale asi nejkrásnější) úlet mého života :-D Přeju Vám hodně štěstí a hladký průběh předsvatebních příprav :-) Jdu mrknout na tvé album ;-)
Profilova fotka
Ahojky Moni, tak to je fakt dobrý :-D No pro nás to bylo nereálné z mnoha důvodů a než být na svůj svatební den uhoněná, tak jsme to odpískali, navíc nás je moc a nevešli bychom se tam...do 40 lidí na obřad, to je mazec....Slavkov je pro tohle ideální, bez omezení a je to venku, jak jsme chtěli a v případě deště se můžeme schovat a nechat oddat na zámku....navíc přístup paní matrikářky byl rozhodující, chci totiž příjmení v mužském tvaru a to někteří nechápou, naštěstí ve Slavkově s tím paní nemá problém....Jinak děkuji a také ti přeji, ať ti vše vychází hladce a bez problémů....Šatičky ti moc sluší, jsou dost zajímavé a originální...Já bych asi do červené nešla, ale hlavně, že se v nich dobře cítíš ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jste si užily prodloužený víkend? ;-) A jak pokračují přípravy?
Profilova fotka
Ahoj, po hodně dlouhé době přidávám další příspěvěk. Ve středu jsme koupili oblek pro ženicha. Teď jen vyberem dort. Paní provozní nám poslala návrh meny na oběd. Musíme se rozhodnout, co budem chtít. Ono máme vše dost dopředu, pač v červnu budu mít jiné starosti - státnice. Proto, co šlo, máme už zařízené. Oznamka byla vytištěná už o Vánocích. Dávali jsme to jako dárek:-) Nyní by měla být první zkouška šatů a prstenů, které si necháváme dělat.
Profilova fotka
Ahojky, xvitk101, to budeš mít teprve teď první zkoušku šatiček? Doufám, že pak hodíš fotečku. Ty státnice ti nezávidím, ještě takhle před svatbou, to budeš mít krušné období. Browneye: Ten víkend vždycky tak rychle letí, že pomalu nestačím nic udělat, ani všechny oznámení ještě nejsou rozneseny. Ještě tak polovina nám chybí, ale pracujeme na tom. Také jsem už rozpárala korzet od večerních šatiček a budeme ho s mamkou předělávat do vínova. Jinak jsem opět dělala těhotenskej test, jestli náhodou a opět nic, mám pech. :-( Asi jsem jalová :-D Pořád řěším ten závoj, jinak tento měsíc mám jít na druhou zkoušku šatů, tak se budu muset objednat. Jsem zvědvá, jak mi budou sedět šatky tentokrát.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co prodl. vík? :-) my se byli podívat na Sázavský ostrov a jsme nadšení, už sme doma dali i dohromady kde koho uybtujem.. kamarády do stanů a rodinu a kamoše s dětmi (pokud je vezmou) do apartmánů a mobilních domků... kdyby mě tam neštípl komár, na které jsem občas alergik a neměla bych kotník jak bába, byl by to den na 1 s * :-D příští týden jedeme do Egy a až se vrátíme, jdeme koupit ženichovi oblek a konečně vybrat dort :-) jak pokračujete vy? :-) babuchy je tu nějak mrtvo....
Článek se načítá
Ahoj holky, tak se taky po delší odmlce přidávám. My už máme konečně oblek, teď o víkendu si ho musím ještě jednou vyzkoušet ale to už je v poho. Oznámení dělám sama, a musím sehnat ještě správnej papír a pak už budu moct tisknout a tisknout. Prstýnky trochu problém ale už aspoň máme představu. Teď jen aby nám ji někde hodili do reálu :) A nevim jak vyzkoušet účes se závojem když ten závoj nemam u sebe. Ach jo, pořád něco... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně se Vás tu aspoň pár objevilo ;-) Už jsem si říkala, jak je tu mrtvo....Dneska jsem sehnala v půjčovně nádherné botičky pro družičky, jsou jako ty mé, jen v malém provedení a s kulatou špičkou, sehnala jsem je docela haluzově. Příští týden je tam jedeme zkusit. Ale už jsou rezervované. Taky jsem tento víkend byla u známých a zkoušela obleček malému, co nám ponese prstýnky na svatbě. Zkoušeli jsme světlý a černý. Asi bude mít ten světlý, záleží, jestli seženeme k tomu botičky. A taky sháním světlý cylindr, dětský...Kdyby jste nějaká o nějakém věděla, dejte mi prosím vědět. jeden jediný krémový mám zamluvený, ale nevím, jestli to není ta tmavší krémová, uvidím, až ho uvidím na vlastní oči, já ho potřebuji v barvě sloní kost. Jinak zítra se bude domlouvat vše na focení na oznámko, tak jsem zvědavá. Lien se mi líbí, jak píšeš, že máš sotva půlku rozdanou a my ho ještě nemáme :-D Dneska jsem byla pro prstýnky, jsou pěkné, přesně vyrobené, jak jsme si řekli. Mně je akorát, Jirkovi jsme ho o chlup museli nechat zmenšit. Já ho mám s kamínkama menšíma a většíma, Jirka bez nich. Ale myslím, že nám slušeli :-D Tak zase podejte zprávičky, jak jste na tom ;-)
Profilova fotka
lien82: až bude zkoška, tak sem ňáký fotky dám. momentálně jsem přidala fotku z prvního vybírání šatů. Tyhle se mi líbili od začátku a nakonec jsem se rozhodla pro ně 8-) JInak dneska jsem dala poslední zkoušku a už se můžu nakrásno připravovat na státnice, co budou za necelý měsíc :-|
Profilova fotka
Ahojky holčiny, po kratší odmlce jsem zase tu. :-) Kahina: Jak jsi na tom s těma šatičkama, už máš vybrané? Účes taky řešim, závoj mi přijde až za měsíc a půl a na zkoušku mám jít dřív. tak jsem nad tím taky včera dumala. Browneye: No popravdě věřím tomu, že s vaším tempem přípravy budete mít ty oznámka roznesený ještě dřív, než my. Nějak časově nestíháme, mamka chce pomoc na chatě, ségra na bytě, v garáži mám nabourané autí, které čeká, až na něj přijdeme makat. Taková trošku menší honička. Ale mám objednaný závoj, teď jen budu čekat 4 až 6 týdnů na dodání, nakonec jsem sehnala na objednávku z Prahy, pani byla taky moc ochotná. Jinak jsem zde na beremku psala na krásné vínové popůlnoční šatičky, tak jsem zvědavá, jestli to klapne, pani je taky taková oplácáná jako já, tak to vidím nadějně, jen nevím jestli nebude problém s tím, že je ze Slovenska. Snad to půjde nějak udělat na dobírku, když mají už ty eura. Xvitk101: Gratuluju, tak zkoušky máš z krku, teď tě čeká už jen to nejhorší, ale to zvládneš, sice to jsou nerváky, sledovala jsem to u ségry, jak nemohla spát a byla na nervy, a výsledek se rozhodně vyplatí, pak budeš mít pré a budeš se soustředit už jen na tu svatbičku ;-) Jdu juknout do toho tvého albíčka na ty šatky, jsem zvědavá. Jinak budu držet pěstičky, ať dobře dopadneš.
Profilova fotka
Ahojky,tak vidím, že jsem o nic nepřišla, když už sem žádná z Vás nechodí :-| Až na Kajku teda ;-) asi nic nového že???
Profilova fotka
lien82: díky
Profilova fotka
Ahojky holčiny, dnes jsem byla znovu zkoušrt šaty a už mám zákaz hubnout. mám je sešněrované co nejvíc to jde. Ta asi zase začnu žrát. :-D Já jsem teď začala hledat DJ, původně jsem nechtěla, ale rozmyslela jsem si to.
Profilova fotka
Ahojky holky, Lien: To jsi teda šikula, že ti hubnutí šlo tak dobře ;-) gratuluji....My už máme doma snubní prstýnky :-) a dneska jsme se byli fotit na oznámko, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...nebylo to totiž ledajaké focení. ;-)
Profilova fotka
Browneye: Tak to je super, doufám, že až ho budete mít hotový, že ho sem přidáš, jsem moc zvědavá, co jste vymysleli, když to nebylo ledajaké focení :-) Já jsem se včera utvrdila v tom, že šatičky jsou perfektní, teď potom, co jsem zhubla mi sedí fakt o dost líp, i ty ženský v tom salonu se mě ptali jak jsem to udělala. Přitom já si připadám být pořád stejná, jen váha jde dolu, jak na sebe každej den čumim, tak to nevidim. Udělala jsem jednu fotku, kterou jsem přidala do albíčka, ale je taková nic moc, protože můj skvělej budoucí manžel mi dal do foťáku úplně vybité baterie a ještě v autě mi tvrdil, že jsou nabité :-D , tak mi udělala mamka jednu fotku z mobila, ale nic moc kvalita. ;-( Jinak čekám příští týden konečně závoj a až ho budu mít, tak se jdu objednat na první zkoušku účesu. Mám si vzít závoj a čelenku sebou, aby jsme věděli, co a jak. Taky na sobě začínám pociťovat nějakou nervozitu, zdají se mi sny, že mi před svatbou odřekne kaděřnice a i vizážista, no hrůza.
Profilova fotka
Ahojky Lien: Teda je to velký rozdíl, fakt ti to sekne daleko víc ;-) Jak to děláš, že tak hubneš?seš fakt dobrá...co to máš za dietku,pochlub se :-) Jinak s tím foťákem to máme stejný.,..My jsme na první prodloužený víkend jeli do Hradiště za kamošem, jeho malej nám půjde za mládence, tak jsme mu vezli tmavý a světlý obleček na zkoušku, ještě před tím jsme se stavili ve Slavkově, kde máme mít svatbu a chtěla jsem tam udělat pár fotek (i pár fotek malého, v čem na nich víc vynikne), několikrát jsem se ptala Jirky, jestli je foťák nabitý, odpoveď - jasný....no co myslíš, dojeli jsme do Slavkova a já zapnu foťák a ten se ozve vyměnit akumulátor. Jsem myslela, že mě trefí... ]-( Naštěstí má supr foťák v mobilu, tak to vyfotil, ale víš jak, když si to fotíš sama, je to jiné, uděláš i víc fotek, ale aspoň, že máme něco...Vybrali jsme pro něj nakonec světlý, byl problém sehnat světlý cylindr, ale podařilo se. Botičky už máme pro družičky taky zamluvené, jsou to ty, co mám v albíčku. Co se týče oznámka, tak jsme se rozhodli, teda spíš jsem to vymyslela já, že si půjčíme porsche a vyfotíme se přímo ve Slavkově, kde máme obřad a bude tam něco ve stylu, vyjíždíme na společnou cestu, nebo tak něco. Fotil nás ten kamoš, co nás bude fotit i na svatbě....Jsme zvědavá, jak to dopadne... ;-) A jak to, že sháníš toho DJ? Neměli jste tam mít nějaké známé?
Profilova fotka
Ahojky Browneye: Děkuju, pořád jsem na té své zdravé stravě, vyplatilo se koukat na Cajthamlovou, jak vyhazovala tlouštíkům z ledničky, dost často jsem pořad: Jste to, co jíte pozorovala. Její drastickej jídelníček jsem si trošku upravila a vida, jde to dolu i bez sebemenšího pohybu. S tím foťákem, to jsem fakt supěla. Michal měl jedinnou kliku, že jsme se ten den viděli až pozdě večer, do té doby jsem trošku vychladla. Nejvíc mě naštvalo to, jak mě utvrzoval, jak baterky den předtím dal na nabiječku. :-D Jůj, vy to budete mít kouzelný, to jak tu popisuješ, co bude mít mládenec a družička, kde bereš vůbec tolik času na to schánění, ja kdybych měla schánět vše, co máš ty, tak bych se z toho asi zbláznila ;-) Asi už z toho všeho začínám blbnout. Tolik věcí jsem něchtěla a nakonec jsem si to rozmyslela a honím to teď. Jako právě toho DJ, to jsme vůbec nechtěli, původně jsme měli v plánu pustit si hudbu z CD, to jsem si ale rozmyslela a teď scháním. Známej měl být strejda jako fotograf, má ten ateliér v Praze, jenže jsem viděla fotky jednoho spolužáka, co dělá a strašně se mi to líbilo, že tam asi bude taky změna. Doufám, že až bude to oznámko, tak že jako vše ostatní doložíš do albíčka.
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás po týdenní odmlce, byla jsem na dovči, byli sme v Egyptě na potápěčském safari... až na mé nachlazení a dva dny absence potápka čupr :-) a hurá zase do příprav :-)
Profilova fotka
Kajka_37: Ahojky, já jsem si říkala, že ani nepísneš. Ty se máš, to musíš být nádherně opálená, budeš mít bezva základ do šatiček. A je u tebe něco nového ohledně příprav?
Profilova fotka
Ahojky holky, Kajko je supr, že jsi si dovču i přes nachlazení užila ;-) Lien: družičky máme dvě a mládence jednoho, je fakt, že sehnat na ně oblečení dle mých představ i botičky byl nadlidský úkol...dneska po práci se jedu podívat na botičky pro chlapečka, doufám, že nějaké budou mít. O víkendu k nám přijedou, tak bych je s ním šla vyzkoušet a taky musíme jít vyzkoušet cylindr. Jsou totiž z Hradiště. Neboj, jak oznámko bude, do albíčka ho hned dám...a jak jste se měly o víkendu holky?
Profilova fotka
no já na slunko moc nelezla, za prvý bylo dost silný sluníčko a i přes vítr pálilo takže sme se schovávali a pak jsem měla ATB a pač jsem měla arabský letáček, nevěděla jsem zda na slunko vůbec můžu :-D ale něco málo jsem chytla, ale fakt jen málo :-)
Profilova fotka
No já jsem o víkend konečně ukecala Michalovo maminu a seznámila jsem jí s našima, byl to pomalu nadlidský úkol, ale jak jednou kejvla, tak už neměla úniku. Seznámení proběhlo dobře, jen jí musíme ještě ukecat, aby na tu svatbu šla. :-( Což bude asi horší
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už mám doma závoj,dnes jsem si pro něj byla, to je něco nádherného, cena parádní, dnes se z toho asi nevyspim :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak v po jsem domluvila super krémové botičky pro chlapečka, v so je jdeme vyzkoušet, paní z půjčovny (majitelka) fakt super a vstřícná ;-) Uprevené fotky na oznámko už mám na cd, zítra po veletrhu, bych se měla potkat s grafikem oznámka, snad to do konce týdne doladí, já už mu to stejně skoro nadiktuji, jak jsem to vymyslela :-D a příští týden bychom už chtěli tisknout :-) Jinak Lien: Jsem si myslela, že budeš v závojíčku v albíčku, no nic, tak se nechám překvapit, ale určo ti sekne ;-) Hlavně, že je podle tvých představ a jsi spokojená ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?