8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
zábaly? panejo, to by pak stačily až chvíli před svatbou ne? :-D
No asi jo, musí to být super, žádná hoňka v posilovně. Jen si půjdeš zarelaxovat v zábalu a je to :)
Profilova fotka
jj a pak návrat k reálu, to by mi ani nevadilo... zas nemusí ze mě gatě padat že... :-)
Přesně, a taky je dobrý říkat si že jsi štíhlá. Když budeš pořád myslet na to že nevypadáš dobře a že potřebuješ zhubnou, tak opravdu nebudeš vypadat dobře a budeš tlustá :) Pozitivní myšlení je fakt síla ;-)
Profilova fotka
no já si to i říkám, občas, jen nesmím projít v prádle kolem zrcadla, jinak jsem i spokojená...:-))))
Profilova fotka
kajko,aby ti pak ale nemuseli upravovat svatební šaty :-D
Profilova fotka
no zmenšit jdou dycky.. naopak je to už horší :-D
Profilova fotka
kajka:pravda :-D
Kajko_37 tak už to máš v poštičce a i pro ostatní jde o UC zábal, kdy po prvním zábalu ztratíte min. 15 cm :)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, tak jsem byla zvědavá na ty fotečky a oni tam zatím nejsou. Juknu příště, jsem moc zvědavá, třeba mě to nějak inspiruje. Jinak vydžíš mi s těma odkazama do zítra? Míša je doma, takže mě se moc nechce pouštět, kdybych to měla v záložkách, tak by to byla rychlovka, ale já si to neuložila. Zítra si na to udělám časík a najdu ti je, stejně jsem z jednoho chtěla něco objednávat.
Profilova fotka
kahi díky díky, zní to až moc dobře než aby to byla pravda, ale zkusit se to může ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak včera líčení dopadlo katastrofálně ]-( Nalíčila mě jak někam na mejdan a ne na svatbu :-( No fakt hrůza :-| Tak přes kamošku už mám domluveného jednoho vizážistu, který doufám umí :-) Jak jsem byla nadšená z kadeřnice, tak jsem zase byla naštvaná z vizážistky, já nechápu, jak se tím může živit :-| Včera nám došly už botičky pro ženicha, tak jsme si je byli vyzvednout....jsou super ;-) O těch zábalech už jsem taky slyšela, mě to vůbec nenapadlo, ale prý to pomáhá :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky :-) no pokud nezabere spin, posilovna a nevím co tak to prubnu... :-) nepropadej panice, holt ne se všema si sedneš, druhý vizážista už bude lepčí ;-) já teď vymýšlím kadeřnici, neb moje se 1/ vdává ve stejný den a 2/stejně svatební účesy nedělá, na to mě připravovala už dávno abych si anšla jinýho...tak sbírám tipy kámošek... :-)
Profilova fotka
jo a taky jsem zjistila že můj skorošvára tančil závodně a už se na mě těší... pomoc já snad půjdu radši ještě někam do tanečních ať si nevrznu ostudu... :-D
Profilova fotka
browneye:a kolik jsi za tu nepovedenou zkoušku dala?To by mi taky naštvalo..
Profilova fotka
Jinak jsem tu zkoušku včera dala!Mam školu z krkuuuuu :-D
Profilova fotka
Kajko, neboj, pokud je tak dobrý tanečník, nech se vést a odtančíš všechno ;-) Já jsem taky tancovala závodně, takže vím, o čem mluvím :-D Daleko horší je, když je to obráceně, když by jsi ty uměla tancovat a borec ne, on vede za každé situace, i když jde úplně mimo hudbu ;-) Ten druhý vizážista líčí na módní přehlídky, tak já doufám, že to klapne...Navíc je 4 %tní a ti jsou na tohle nejlepší :-)
Profilova fotka
kajka:čoveče ale vždyť jsi štíhlounká..proč se chceš rasit?Já to beru tak,že mi šaty velkej zadek zakrejou,jinak jsem až moc hubená(bohužel)..Budoucí manža ví jak vypadam a svatebčanům může bejt jedno co je pod šatama :-D
Profilova fotka
Lenileni: Gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuji!!!! :-) Taky jsem moc nepochopila, co chce kajka hubnout ;-) Za kadeřnici jsem platila 200Kč, což mi přišlo akorát, hrála si se mnou přes dvě hodinky jen s účesem :-) Za vizážistku jsem nedávala nic, kupovala jsem si od paní nějaké věci domů, tak zřejmě proto to bylo v ceně a ještě když viděla mé nadšení :-D ale hned si plánovala další schůzku, tak jsem měla co dělat, ji nějak zabrzdit...
Profilova fotka
browneye:to je sen!Mně všichni psali,že za zkoušku účesu 1000,- a více a zkouška líčení 800,- a více!Je fakt,že já budu chtít ty vlasy i na zkoušku obarvit..jsem zvyklá na fialovo hnědou a teď asi zvolim něco přirozenějšího..asi jenom tmavě hnědou..Ona ta fialová k šatům ladí a pokud zvolim barvu svatby do fialova,tak by to asi nevadilo,ale přece jen,aby tý fialový nebylo moc..a myslim,že když má nevěsta přírodní barvu na vlasech,tak je to lepší..
Profilova fotka
Browneye :-D tak to jo, tak to pak poreferuj :-D Leni... no ale boky nejsou nic extra, dle těch šatů... přinejhorším yvberu jiné že... :-) dneska a zítra je další kolo :-) a gratuluju ke školeeeeeeeeeee :-)
Profilova fotka
kajka:Máš ty poslední šatičky?Ale vždyť ti hrozně sluší..A co se týče boků,nevidim,že by něco bylo v nepořádku..Já mam zase velkej zadek a boky taky široký..ale zas když mi ty šaty došněrujou,tak vynikne pas..Je fakt,že tohle moc neřeším..Jsem antisportovec..A hlavně mam práci při který se naběham,tak už pak nemam moc chuť se nikde dřít..Ale chodila jsem chvíli na pilates a bylo to super..Jenže to je na dlouho než je vidět jakýkoli výsledek..
Profilova fotka
Lenileni: Já už jsem to tu psala, ta má kadeřnice je 17tiletá kočka, teprve se kadeřnicí učí, ale je straaaaaaaaaaaaaaašně šikovná ;-) Prostě ji to baví a hraje si s tebou...Jdu ještě na další zkoušku 8.4. Dneska šla totiž ještě na školení světových svatebních účesů, tak říkala, že kdyby se tam dozvěděla nějakou pecku, tak ji vyzkoušíme....je to neteř mé nehtařky, takže fakt super...Ta dělá taky jedny z nejhezčích nehtů v Brně...Každý se mě vždycky ptá, kam chodím a jestli bych jim dala kontakt....Říkala jsem Lien, že já jsem asi holt náročnější...Dost věcí svedu sama, jak účesy tak líčení, proto mě vždycky dostane, když mě někdo zmaluje jak velikonoční vejce :-( Přemýšlela jsem i o tom, že v nejhorším případě se nalíčím sama, protože to fakt umím....jen jsem chtěla někoho na ten den D profi... :-) Určitě už si ve vlasech nenechávej fialovou, ať toho nemáš moc...v jednoduchosti je krása ;-)
Profilova fotka
Kajko: mně jsi se líbila v těch s tím límečkem, však to jsem ti psala a shoduji se s lenileni, že ty poslední v tvém albíčku na beremku ti taky seknou, jak nahoře, tak přes boky, jsi v nich jak jednohubka ;-) v těch se necítíš??
Profilova fotka
browneye:Já jsem právě na tohle levá..líčim se úplně minimálně a vzhledem k tomu,že jsem bydlela do nějakých 20ti u našich a ty mi nedovolili ani se barvit ani líčit,tak jsem asi nějak pozadu..A co se týče vlasů,měla jsem do nějakých 17ti vlasy na kluka a zvykla jsem si s tim nic moc nedělat..takže opravdu budu spoléhat na profíky..jenom mi děsí,že mi to neudělají hezky a já dám 2000,- úplně zbytečně..
Profilova fotka
Lenileni: Já bych je předem upozornila na to, jak to opravdu chceš...Nejlepší je, donést si např. ke kadeřnici obrázek, co by se ti líbilo, ať ti poradí, jestli by to k tobě šlo nebo a´t to zkusí rovnou a uvidíš, jak se v tom sama budeš cítit..Kolikrát mi někdo řekne, to ne, to by vám neslušelo a je to přesně naopak, musíš dát hlavně sama na sebe....Je ale lepší, když jdeš někam na základě nějakých referencí, i když já jsem taky šla a jednou to byl úspěch a podruhé fiasko :-( Někdy zase ale vyšší cena odpovídá kvalitě...Já jsem sice nic nepatila, ale byla to katastrofa....Ty budeš třeba zase spokojená....A pokud ti kadeřnice počítala už i barvu, tak to naskočí, to je jasný...Já mám husté a dlouhé vlasy a 1200-1500 za barvu dávám normálně...u své kadeřnice, ale ta neumí česat svatební :-(
Profilova fotka
browneye:Já mam skvělou kadečnici..dávám tak 900,- za barvu,ostříhání a většinou si buď koupím šampon nebo balzám..jenže ta taky nečeše svatební a navíc chci i něco s kosmetikou pod jednou střechou,abych nemusela přejíždět..mám kontakt na pár míst..tak to zkusím..v jednom salonu údajně dostanu i slevičku když řeknu kdo mě doporučil :-D tak uvidíme..
Profilova fotka
lenileni: Já si taky nemůžu stěžovat na kadeřnici, chodím k ní léta, proto mám i dobrou cenu....Já mám delší vlasy než ty a fakt je mám hodně husté, takže se barvy spotřebuje hodně...jinde bych platila daleko víc...česat holt neumí...tak ještě, že na česání už někoho mám :-) Drž palec, ať ti to tam vyjde a máš zase o starost míň ;-)
Profilova fotka
držím :-)
Profilova fotka
browneye:Děkuju:-)teď už těch starostí bude mnohem míň..ta škola mi dávala hroznej záhul..7měsíců jsem neměla volný víkend!Buď jsem byla v práci nebo ve škole..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?