8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kajko, tak důležité je, aby jsi se v šatičkách cítila ;-) Podle toho bych asi vybírala...taky záleží, jestli k tobě jde víc čistě bílá nebo champagne :-) Ale neboj, určo vybereš správně.
Profilova fotka
Měla jsi s sebou někoho na poradu ne?
Profilova fotka
prý mi jdou víc šampaň... ale favoritky jsou bílé... no, ještě zkusím pár salonů, enní možný aby někde nebyly šaty numeru uno a bez jediného ale... :-)
browneye: fotečky jsem nedala, protože nebyly ostré a nešlo z nich moc poznat a teď už se ani nevyfotím, protože mi je sestra jen tak neukáže :-) A abych odpověděla, tak šatičky jsou úúúplně jiné než jsem chtěla. Původně jsem chtěla volně splývavé a žádné princeznovské. Samozřejmě to dopadlo obráceně. Zkusila jsem si krásné princeznovské a už jsem je nechtěla sundat. :-) dokonce mají širokou sukni i bez spodnice, ale stejně přemýšlím, že bych si ji alespoň na focení oblékla.
Profilova fotka
jasně že měla... první den byly dvoje favoritky, druhý den taky dvě... jenže jedny mají ramínka a nemohla bych se hnout rukama... druhý jsou korzetovky a byla bych asi nervík že mi čouhají faldíky mezi prsy a podpažím, třetí jsou spíš společenský, šampaň, a strašně lehoučký, ale není to úplně má představa o šatech... mno a poslední ty bílý, na ramínka s úzkými boky...
Profilova fotka
Darkmadame: Z toho si nic nedělej, já jsem chtěla bílé šaty, bez závoje a mám champagne s dlouhým závojem :-D Jen dlouhou vlečku jsem dodržela...Prostě jsem se v nich cítila...a to jsem byla v prvním salonu a zkusila jen dvoje šaty ;-) je ale fakt, že dva dny předem jsem si vše našla na netu, tak jsem šla už po konkrétních šatech ;-) Já u těch mých mám spodnici, ale ani jsem o ni nevěděla, teď už to mají vymakané, ne jako v době mých tanečních, to jsem se při tancování v těch šatech o tu spodnici vždycky málem zabila :-D
Profilova fotka
Kajko tak ti budu držet palec, ať dobře vybereš, vybírej hlavně podle toho, jak se v nich cítíš a jestli se líbíš sama sobě.Aby splňovaly tvoji představu...Máš čas, tak pokud to není ještě úplně ono, tak se ještě někde porozhlídni ;-)
Profilova fotka
aspoň už vím co hledám... :-)
Profilova fotka
To je taky dobrý :-)
browneye: taky jsem si šla pro konkrétní šaty, ale ty princeznovské byly prostě bezkonkurenční. Jan si trochu říkám, že je jich až škoda na ten náš obecní úřad :-( docela by se hodily do kostela nebo na zámeček či parčíku ;-)
Profilova fotka
Darkmadame: Já jsem princeznovské chtěla už jako malá holka. Svatbu máme v zámeckém parku, takže si myslím, že volba je super...Neboj, i na obecním úřadě můžeš být za princeznu ;-)
Browneye: děkuji za povzbuzení. Doufám, že to tak bude ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, holčiny, koukám, vy jste se tu zase rozjeli, než jsem našla začátek, tak mi to docela trvalo. Darkmadame: Také gratuluju k šatičkám, taky znám ten pocit, jak má člověk jiné představy a nakonec se cítí dobře v jiných. Taky jsem ze sebe ty šaty nechtěla sundat, nádhernej pocit. Jinak z toho, že to máš na úřadě si nic nedělej, my to tam máme taky. Věřím, že i tam to bude krásné. :-) kajka_37: Ahojky, Browneye má pravdu, koukej hlavně na to, aby jsi se cítila pohodlně, koukala jsem ti do albíčka, je škoda, že je nemáš vyfocené. Jinak zatím máš ještě tak nějak čas pořád nějaké vybrat, určitě se rozhodneš správně. ;-) Browneye: Tak jsem koukala do toho tvého albíčka, to je nádhera, na těch dětičkách je to kouzelný. Já jsem dnes byla juknout do salonu na ty svoje šatky, znovu jsem to tak nějak zkoukla a myslím si, že jsem vybrala dobře, řekla bych, že 5 kg dole je znát. Také budu mít ještě jednu zkoušu šatiček, tak uvidíme, jak na tom budu pak. :-)
Ahoj, hlasim se taky na 8.8. Sice jsme puvodne nechteli zadne takove "hezke" datum, ale bohuzel mi na matrice na srpen nabidli jen tri mozne terminy z toho dva strasne brzo rano a my jsme chteli spis odpoledne. Takze nakonec to mame ve 14 hodin v Pruhonicich u Prahy.
Profilova fotka
Ahojky Lien: Tak to jsem ráda, že ti šatičky sedly líp než minule a cítíš se v nich ;-) To je moooooooooc dobře :-) Chtěla jsem si na webu pro družičky najít nějaké čelenky, ale nic jsem pěkného nenašla :-( pak jsem začala hledat košíčky, nějaké pěkné zdobené, jsem myslela, že mě trefí z těch cen...a co jsem našla, že půjčují, tak jen proutěné, to nechci...Tak jsem mrkla na ebay a tak jsem se naštvala, že jsou tam tak krásný věci a za pár korun, že se to asi budu muset naučit...Zaregistrovaná už jsem, poslala jsem nějaké dotazy prodejcům na kolik by mě to vyšlo až k nám do ČR, tak uvidíme....Jak třeba Slováci můžou prodávat stejný košíček za 1600SK a na ebay je za 3 dolary, jako to je fakt mazec....co se dává malému chlapečkovi?Košíčky mají jen holky, ne?Lien, na jaké obchůdky jsi narazila, že jsou v Brně, jak jsi psala?
Profilova fotka
lien, vyfocené jsou, leč jinde v albíčku... těch fotek je mraky, takže sem by se možná ani nevešly, ale jestli chcete, hodím vám do IP odkaz ;-)
Profilova fotka
ahoj Mio, taky to máme v Průhonicích, leč dopoledne :-) budou to fofry, ale nervíky opadnou dřív a pak už jen a jen zábava :-)
Ja se tim zas tak nenervuju :) Spis jsem si rikala, ze jednak budu mit rano spoustu casu vsechno zaridit a nebudu muset vstavat v sest :) a pak taky se aspon vyhneme hromadnemu organizovanemu obedu a spolecnemu jezeni polevky. Skorotchyne to sice nese tezce, ale co nadela :) Po obradu se pak rovnou presuneme na raut, kde si kazdy da na co bude mit chut a bude volna zabava.
Profilova fotka
no o to nechce přijít ani skoromuž, takže proto tak brzo... navíc já jsem zvyklá vstávat v šest takže bo problemoš, spíš to stihnout a žádné komplikace :-D kdoví sti vůbec budu spát :-D
Profilova fotka
Kajko, tak jsem ti do IP poslala své názory :-D Tak snad pomůžou v rozhodování ;-) Ahojky Mio, vítám tě tu mezi námi :-)
Profilova fotka
Kajka_37: Ahojky, tak jsem to zkoukla a napsala jsem ti také do IP, které se mi na tobě líbili, dej pak vědět, jaké jsi ve finále vybrala, až budeš mít rozhodnuto. ;-) Browneye:Dej pak vědět, jak to funguje na tom ebay, zítra ti najdu ty obchůdky, na které jsem u vás koukala a pošlu ti odkazy, teď mi tu Zuzka řve za zadkem, chce ven a navíc do půl hoďky je tu Míša, takže nestíhám. Zítra písnu, tak zatím :-D
Profilova fotka
díky za názory... :-) zatím je čas tak ještě něco málo obejdu... :-) zkusím zpracovat polovičku a vyšlem se do Ovy a v rámci návštěv zajít i do Daji (salon) :-)
Profilova fotka
browneye:Koukám,že máš taky šampaň..jakou budeš mít k tomu kytici a doplňky? :-)
Profilova fotka
Ahojky Lenileni, no, k té šampaň to není jen tak, dost barev se s ní bije ;-) Takže já to vidím na smetanovo světlerůžovou...jsem rozhodlá tak na 99 % :-D Původně jsem chtěla limetkovou, jenže ta jde jen k čistě bílým šatům, mně ale sluší šampaň :-) a co ty?
Profilova fotka
Ahojky, Lien: Tak včera už se mi z ebay motala šiška :-) Ještě, že to umí Jirka, mě tak trošku proškolil ;-) Vybrala jsem si tam 2 košíčky v šampáňo barvě, jsou nádherné, po svatbě je zase prodám. Tady se pomalu nic takového neprodává. Přemýšlela jsem, co dát chlapečkovi, přece nepůjde s košíčkem, tak jsem si říkala, že by bylo dobré mu dát polštářek s prstýnky ;-) Kajka: Držím palce při zkoušení a výběru šatiček:-)
Profilova fotka
browneye:já jsem úplně vyřízená,co se týče kytice a doplňků..musim si domluvit zkoušku..ty šaty totiž na fotce vypadají trochu jinak než ve skutečnosti..nejsou úplně šampaň,jsou i malinko do meruňky nebo losos..Takže to budu řešit při zkoušce..dala jsem do albíčka pár fotek,ale absolutně nevim :-D
Profilova fotka
Lenileni: Já teď už valím do práce, zkolabovala nám tam kočka, tak musím jít místo ní :-( Až tu budu večer, tak vložím do albíčka moji představu o kytičkách,ju?Já mám teda ale šampaň, teda trošku světlejší, přesněji sloní kost, ta je ta barvička, co na fotkách vypadá jak bílá, ale úplně bílá to není...Koukám, že jsi taky tmavý typ, tak proč jsi takové šatky nevolila?Nenarazila jsi na žádné? ;-) jestli, tam máš i lososovou, tak to bude těžké chytnout k tomu oranžovou, navíc ti nikdy nezaručí, že zrovna ji budou mít, takovou jakou chceš :-( Jestli by teda nebylo lepší volit tu, co máš jako poslední, jen smetanovou, ale aby to zase nebylo bez barvičky, no nevím...Ta fotka, myslím druhá je, tam je ta oranžová moc výrazná, tu já právě nechci, k šampaň se nehodí, a pokud ty máš ještě lososovou, tak k tomu je to dle mého dost daleko, se ti bude mlátit :-(
Profilova fotka
browneye:Dala jsem fotky těch šatů do albíčka..ale ve skutečnosti jsou malinko světlejší..budu muset na tu zkoušku..pořádně to nafotim a necham si poradit..Já původně zkoušela všechny šaty bílý..šampaň mi nesedla..byla nevýrazná..ale tohle je taková kombinace,která mi slušela nejvíc..uvidim..možná nakonec vyberu v salonu jiný..ale doufám,že jakmile si je vezmu na sebe,budu vědět co a jak :-) Taky jsem je vybírala na začátku února,už je to dlouho a fotky mam udělaný mobilem,takže mizerná kvalita..
Profilova fotka
Jinak ty šaty mám bez ramínek..
Profilova fotka
Lenileni, tak jsem až teď dorazila z práce :-( Šatičky jsou světlejší, to je pravda a z té fotečky z mobilu to není moc dobře vidět...Nejlepší bude, když je ještě zkusíš a to hned budeš vědět, jakou barvičku k tomu ;-) vyfoť se v nich znovu, pokud ta půjdeš a určitě, když ne tam, tak doma něco vymyslíš...Jsem teď už mrtvá, tak fotečky, co jsem ti slíbila sem vložím zítra dopo :-) pápá

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?