8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
Kajko, ty máš teda trápení s těma šatičkama ;-) Asi jako já s DJ :-) ale jinak jsi na tom s přípravami víc než dobře :-D se máš :-)
Profilova fotka
Kacko Ip nepřišlo... Browneye ani mi nemluv, já už snad ani nikam už nepůjdu... :-D měla jsem jít dneska do jednoho, ale nějak se o mě pokouší bacil, tak radši jedu dom a zachumlám se do pelechu.... od včerejška se dopuju čajema a už je mi z nich zle.... :-p
Profilova fotka
vidíš, kapelku teprve budeme řešit... jakmile domluvíme hopšodu :-)
Profilova fotka
holky a už ste řešily hudbu na obřad? nám řekli že stačí na nástup a k prstýnkům....
Profilova fotka
no já jsem si původně myslela, že budeme mít kapelu, ale skoro jediné, co drahou polovičku zajímalo, byla hudba, DJ ;-) Je fakt, že my moc nemusíme české skupiny typu kabátů, divokej bill atd... takže starší hity a moderní taneční hudbu jako je DJ Tiesto atd. nám zahraje fakt jen DJ, musí holt umět vše, aby uspokojil všechny...naštěstí má i karaoke, to byl taky oříšek někoho sehnat na náš termín, ale povedlo se :-) bude hudba, karaoke i slideshow, možná balónkové překvapení, na to jediné, jsem se ho včera zapomněla zeptat, tak mu musím ještě poslat mail :-)
Profilova fotka
Kajko hudbu na obřad jsem řešila jen letmo, zatím mi holky, co měly svatbu na stejném místě jako my, poslaly seznam písniček....vím, že půjčují i cd, tak se tam musím vydat, abych si to naposlouchala...asi se tam dostanu ale až příští týden...
Profilova fotka
tak u nás je to obráceně, jelikož nás bude 98% mlaďasů, brala bych DJ ať hraje od Oldies až po současnost, ale to prý zvládne i dobrá kapelka, že na didžinu můžu kdykoliv, třeba do Lucerny na rozlučku :-D to jsem měla v plánu i teď v sobotu kdy se loučí má kamarádka... ale bohužel, volají jiné povinnosti... :-(
Profilova fotka
U nás taky bude většina mladých, takže DJ je jasný ;-) Hlavně, když už je sehnaný, tak jsem taková klidnější :-D Už jsem měla strach, že si na své svatbě budu hrát a zpívat karaoke sama ;-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, tak jsi konečně po dlouhé době zase tu, koukám, že jsi měla úspěch s tím DJ, já teď budu objednávat z toho jednoho obchůdku od Vás z Brna kytičky na šerpu a nějaké svícínky a ozdoby. Tím, že máme hostinu na dvou místech, tak mě čeká dvojí výzdoba. Tady jsem nikde žádné kytičky nesehnala. Koukala jsem ti do albíčka, hledala jsem ten účes, co budeš mít a nic jsem nenašla.
Profilova fotka
Lien: Jéé, já jsem na ten účes zapomněla, vydrž, vložím ho tam....Na to, že mi to slečna jen česala z mých vlasů, které nemyla, tak myslím, že supr...Jj, Dj dopadl, tak jsem si vydechla...kameraman snad je taky, tak teď se ještě rozhoupat, jaká barva, jestli růžová nebo lososová, ta se mi teď zase líbí víc :-D Už máme vybrané prstýnky, tak je dát jen vyrobit...To zvládneme asi během příštího týdne :-)
Profilova fotka
Holky,asi mám vybranou kytici,ale stejně si nevim rady..Mám jí v albíčku..světlounce žluté růže plus kaly..Ale nevim do jaké barvy bych teda měla ladit svatbu :-| Ve čtvrtek jdu teda znova na zkoušku,kde vyberu snad i nějakou bižu..ale tahle kytice se mi líbí asi nejvíc..co říkáte?
Článek se načítá
Profilova fotka
Browneye: Na prstýnky jsem zvědavá, jaké jsi nakonec vybrala. Lososová barvička také vypadá dost dobře, no to budeš mít těžkou volbu, ale zatím máš ještě čas. Já jsem měla víkend nabitej, hlavně díky Zuzance, koupila někde zánět hltanu a celý víkend mi zvracela. Takže jsme okamžitě mastili na veterinu, dostává antibiotika a má hladovku, čumáček muj. Pro ní chci sehnat nějaké krásné psí šatičky, snad něco někde najdu.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Kajko, skoda, ze to mas ve stejny den jako ja, jinak bych ti doporucila peknou hospudku :)
Profilova fotka
Mio a kdepak to máš? třeba jsme tam byli i na čumendu... na několika místech nám řekli, že sme v pořadí.... :-) nakonec se budeme přemísťovat do Louňovic, což je asi 25km za Prahou... :-) je tam obr sál, tak se nebudeme mačkat... :-)
Profilova fotka
Browneye... panejo ten účes je krásný, sekne ti ;)
Profilova fotka
Ahojky,¨ Kajko mooooooooc děkuuuuuuuuuuuuji ;-) ale fakt jsem se v něm cítila ;-) ještě mám jít na jednu zkoušku příští týden, možná slečna nakoupila i jiné kytičky...ale Jirka mi říkal, na co tam jdu, když mi to tak slušelo :-D ale víš jak, pro klid duše :-)
Profilova fotka
a je fajn, že už máte hospůdlu, aspoň máte zase o starost míň...Dneska už budu objednávat košíčky pro družičky, co mám v albíčku :-)
Profilova fotka
jo když má někdo vlásky... :-) já je mám jemné a ještě málo, tak mě toho moc nepůjde... jak dlouho ti jej česala? :) jen tak ze zvědavosti.. :-)
Profilova fotka
Kaji, dneska jde všechno, není problém, aby jjsi si nechala prodloužit vlasy nebo jen na svatbu nechat pár pramínků přidat...Já bych to udělala, kdybych toužila mít dlouhé vlasy a svoje bych neměla tak dlouhé...Vždyť dneska to má každá druhá....nic na tom není...Já mám dlouhé odmalinka, takže ani nevím, co to je mít krátké :-D Domluvila jsem se se slečnou, že je lepší česat ne úplně z čerstvě umytých vlasů, ale třeba dva po mytí...aspoň to potom tolik neklouže...hrála si se mnou, jenom s účesem přes dvě hodinky...dokonce mi říkala, že tento svatební účes už česala jedné nevěstě a že jí to moc slušelo...hodně mi to chválily i cizí paní, co zrovna v salonu byly...a to až budu ve svatebním, jsem se v ten den, kdy jsem měla účes zrovna chtěla vdávat ;-) ale druhý den jsem byla na tom líčení a to mě zase přešlo :-( no nemůže být každý den posvícení,že??
Profilova fotka
no já měla i krástké, teď mám dlouhé...ale i tak na té hlavě mám prd... takže spíš volím romantiku s kytí, aspoň mě to nebude lechtat na zádech... :-D vím jak to mám v práci s čerstvě umytou hlavou... během dopolka stejně skončí ve skřipci :-D
Profilova fotka
No já třeba úplně nesnáším v létě, když jdu od kadeřnice, mám čerstvě umytou hlavu, dá msi do hlavy sluneční brýle a ty mi pořád padají dolů, kdykoliv se ohnu nebo jen tak...to mě chytá nerv :-D Fakt je nejlepší cca dva dny mít umyté předem....si nedokážu představit, že bych je měla v den svatby čerstvě umyté....by byl mazec.... :-( navíc těch hodin, než by mi to uschlo, by mě trefilo ;-)
Profilova fotka
já nemít kadeřnici kamarádku tak jsem xkrát mrtvá, bo mi dycky vyjde když jdu k ní, že mám buď umytý vlasy a pak bojuje s melírem a nebo to naopak nezvládám umýt čas a zapletu si franc. cop a pak se ejn nestačí divit jak mám zakroucený vlasy :-D
Profilova fotka
Popravdě, já dost nosím hadrovou čelenku a nagelované vlasy jako mokrý efekt, takže ty se dost cuchají a když to včas neumyješ, zůstanou ti dredy...a přiznávám, že občas se mi to podaří, takže ze mě taky šílí, ale většinou je to dobrý...spíš v létě, jak ti vlasy jezdí po krku a potíš se, to je hned, ne že bych si jako dlouho nemyla hlavu.... :-D tím jak je nosím často nagelované, tak mi teď zase po dlouhé době došlo, když jsem je měla natočené, jak mi povyrostly...když je máš zkroucené, tak to tak ani moc nepoznáš... ;-)
Profilova fotka
no když o ní mluvím, už by se mohla vrátit z cest, už na sebe nemůžu koukat :-D
Profilova fotka
Já se dneska tak trošku stanu kadeřnicí sama :-) Umyju si hlavinku a pěkně nageluji, abych byla kocour :-D Kajko, co si necháváte psát na prstýnky?Datum a jméno nebo jen datum?
Profilova fotka
tjo tak daleko ještě nejsme... být na mě hodím tam Kajka a Bundášek /přezdívky/ + datum, ale otázka zda by se to vše tam vešlo
Profilova fotka
No právě, jsem taky přemýšlela nad přezdívkami, to se tam ale určo nevejde....Takže asi jména a datum, snad se to tam vejde ;-) Když tam chci mít ty kamínky, aby mi to ladilo k zásnubnímu prstýnku....Musím na to pana zlatníka upozornit, aby to udělal tak, aby se to tam vše vešlo...No jsem zvědavá, co mi na to řekne...Už máme představu i o oznámení, ale potřebuji grafika, který mi to vytvoří, tak asi kamoš to vyfasuje :-)
Profilova fotka
Já nevím, že já asi vždycky chci něco extra a je s tím problém :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?