8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Profilova fotka
ty poslední ty byly taky favoritky... a sedí pač je slečna držela upnutý (to bylo v Klenoidu) pak jsem je zkoušela i v andělkým, tam slečna říkala že je upravovat nebudou a tak už to lehe přetékalo, jen lehce.... :-) no bude to boj rozhodnout se :-))))) sem hrozná co? :-) a ty úzké, bílé do Včka, tam ty boky jsou fakt na těsno... to kdybych si dřepla... :-D
Profilova fotka
Kajko a jak jsi se cítila v těch s tím límečkem,ty ti taky sekly a hooooooooodně ;-) Lenileni, to věřím, že jsi si oddychla,však to znám :-D ale připravovat svatbu taky není lahůdka, i když asi jak pro koho, někdo některé věci neřeší :-)
Profilova fotka
browneye:já začnu řešit spoustu věcí až teď:-)
Profilova fotka
s límečkem, ale to musím zkusit jiný... dost se zařezávaly... :-p
Profilova fotka
Kajka: ajo, ale fakt vypadaly nádherně, sekly ti ;-) Lenileni: je mi to jasný, teď to teprve začne :-D
Profilova fotka
ahoj holky,chci se jen zeptat jestli máte některá zkušenost s objednáním snubních prstýnků přes net??? Je tady taková krásná nabídka, ale v zlatnictví jsme si nevybrali ten pravý.... :-(
Profilova fotka
Ahoj Raduzsko, zatím jsme prstýnky neřešili, tak neporadím....
Profilova fotka
raduzka25:já mám z netu vybrané,ale necháme je udělat někde u nás..Ale slyšela jsem samé dobré reference,že i když to bylo přes net,tak byly nevěsty spokojené..já se ale trochu bojim..pujdeme se ještě podívat po krámech a pokud neseženeme hezčí,tak si je podle obrázku necháme udělat..
Profilova fotka
lenileni: no právě, vybrat by jsme si vybrali hned, ale pořád nevíme, taky z toho máme strach, i ty ceny se nám nějak nezdají ;-)
Profilova fotka
Ahojky Raduzko, já si vybírám na netu, ale nechala jsem si jak zásnubák, tak plánuji, že i snubáky dělat u jednoho báječného zlatníka u nás...Udělá to přesně, jak mu řeknu...přes net bych se bála kůvli velikosti, navíc já jsem chtěla široký zásnubák a ten moc nikde nedělají, jen samé úzké :-( ale holky tu objednávky přes net chválí, takže asi záleží na tobě, jak se rozhodneš ;-)
Profilova fotka
já mám s prstýnky trochu problém..nevím velikost..Mám velké klouby,takže zásnubní jsem v pohodě navlíkla,ale na prstu mi plandá..ale bojím se,že když pořídíme menší velikost,tak mi v létě při svatbě natečou prsty a pak bude trapas,že ho nenavlíknu..tak nevím..chci s kamínkem a tam je pak úprava prstýnku obtížná..
Profilova fotka
Lenileni,velikost musíš zjistit někde ve zlatnictví...ta je teda důležitá :-D Skoro všude bez problémů seženeš prstýnky od vel. 51-62, no já mám vel. 49, takže problém...když už náhodou měli moji velikost, tak takový teňoučký prstýnek, že bych ho na ruce musela hledat :-( a to já nemám ráda, u mě platí čím větší a lesklejší, tím lepší :-D Trošku taková straka no ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám taky momentálně 49..takže taky problémek a ještě mi právě plandá na tom prstu..ale menšího se fakt bojim abych ho navlíkla..
Profilova fotka
Já bych taky mohla mít o chlup menší, nemám problém s klouby, ale je fakt, že v létě prsty natékají každému, takže trošku místa tam mít musíš ;-)
Profilova fotka
Browneye: Tak to mě mrzí, že ti ta vizážistka krachla, no co, najdeš někoho lepšího, doufám, že po zkoušce nebudu mít stejný problém. Jinak jdu ti sem zatím naházet pár těch odkazů, kde jsem všude čuměla, něco jsou salony a něco obchůdky, to víš, inspiruju se všude, hlavně teď scháním kytičky na ozdobu šerpy. http://www.svatbadekor.cz/ http://www.kvetinovestudioaneta.cz/ http://www.svatebni-saty-naive.cz/ http://www.easywedding.cz/ tady zatím něco máš, ostatní pošlu, až na ně zase na netu natrefím.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem o víku zase lovila šaty, help :-) čím víc zkouším, tím víc nevím... :-D
Profilova fotka
no tak zase pošli odkázek, ať můžem zase juknout :-)
Profilova fotka
mám je v albu ;-)
Profilova fotka
Kajka:Mně se na Tobě nejvíc líbí Klenoid 2 a Venesis ;-)
Profilova fotka
Jů ty venesis a maggie 3, ty jsou nádherné
Profilova fotka
kuji kujiiiii :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po náročném víkendu zase zpět :-D Kajko mně se na tobě od začátku nejvíc líbí Klenoid 2 nemůžu si pomoct ;-) Lien děkuji za odkazy, jsem tak nějak zjistila, že jsem na všech stránkách byla :-) a co je u Vás nového s přípravami? Já jsem včera měla schůzku s DJ, fajn kluk, sympaťák, prostě vyhovuje po všech stránkách...zkušenosti má jak se svatbami, tak s moderováním, moderuje na rádiu Impuls :-) takže dobrý...Taky jsem se dneska domluvila s kamošem, že mi nakoupí věci, které budu chtít z Ebay a já mu pak dám penízky...Banka je hrozná brzda a než se k něčemu donutí, tal by mi to taky mohli prodat. Takže dneska mi koupí ty mé vybrané košíčky pro družičky... ;-)
Profilova fotka
já už sem asi rozhodlá.... :-)
Profilova fotka
a do kterých jdeš?? ;-)
Profilova fotka
asik ty Venesis ;-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ok ;-) a co jinak přípravy?Nebo jsi se teď hlavně věnovala šatkám?
Profilova fotka
Kacko ty jsem zkoušela ale mě nesedí ty vršky.. tohle je prostě korzet, který schová co má... to už sem tady s holkama řešila... ;-) řešili jsme včera hospodu, prstýnky a oznamka... ráno sme vyrazili na jeden penzion který jsem našla na webu.... ale tam bychom se nevešli do jedné místnosti, takže sme hledali dál... a našli jsme jednu hospu s veeelikánským sálem, kde o prostor není nouze, že se tam neušlapeme... nějaké ubytko je přímo v té hospě, pak pro rodiny by byl o 300m vedle penzion a když nás bude ještě víc, nejmladší a nejotrlejší jdou do stanu, to už nám i nabídli kde je můžeme vystavět... :-) a dneska přišla kolegyňky s jednou vinárnou + motelem blíže k Praze, takže čekám, až mi pán zavolá stli vůnec mají volno a pak se tam sjedem podívat.... odpolčo sme vyrazili na prstýnky, tak v prvním jsem myslela, že porodím, pač se nám každému líbilo něco jiného, což mě překvapilo, apč pokaždé co mi brouk koupí řetízek nebo náušničky byly úžasné... ale už víme typ any se líbil oběma... ehm do jedněch sme se zamilovali ale 30tis za ně teda nedáme.... sice mi slíbil, ež když nebyl zásnubáček tak o to krásnější budou snubáčky, dokonce se tvářil, že jej i bude nosit... ale co od něj nemím písemně - nevěřím :-D a večer z posledních sil oznamka...ale vybráno na 100% ještě nemáme... :-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
první favoritky byly z toho andělského, ale byly moc úzké přes boky a hůř by se mi sedělo o podřepu ani nemluvě (při zametání) a v salonu odmítají úpravy :-( takže teď to vedou Venesis...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?