7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
Ahooojky holky moje - teda spíše už paní :-D Tak jak užíváte krásných manželských dní? My nákupama :-D V pátek jedeme do Hradce do center s nábytkem, mají tam akce - hlavně v Asku. Chceme postel, komody a objevila jsem tam nááádhernou sedačku x-) Tak se mějte krásně, paaa!
Profilova fotka
holky ty svatební fotečky jsou úžasné!!! Já až budu mít, tak je sem také určitě dám! Teď tu sedím u PC, prohlížím si obrázky s říkám si, jaká to byla fuška, vše aby bylo tak jak má atd... a pak to tak rychle uteče a my už máme 5 dní po svatbě... Fakt je to hrozné jak to uteklo :-S
Ahoj novomanželky takl konečně mam minutku sem napsat Tak u nás svatba proběhla naprosto v pohodě žádná nervozita nic jen to nějak rychle uteklo ;-( stihli jsme i svatební cestu byla úžasná jen krátká :-D
Ahoj mladé paní :-D Janag: no to je dooooooooooooost!!! Já už si říkala co s Tebou je!!! Ufff, to je dobře že ses ozvala Krejci: chtěla jsem se Tě zeptat, jak jsi to vyřešila s těma šatama?? Koukala jsem, že jsi tu šálku přes ramena nakonec neměla, takže šly trochu rozšířit??? ;-) Kero: zapomněla jsem Ti napsat, že ti to taky moc slušelo!!! já už teď netrpělivě čekám na profi fotky a jsem moc zvědavá!!!!! V sobotu odjíždíme k móři tak se moc těším, dva roky jsme nebyli ale já se spíš těším na to letadlo :-D PAPA
Ahoj jitul.ka-nakonec sem je nechala přešít na šněrovačku tu sem ted odpárala a dala zpět zip co jsme je od paní koupila tak tam psala špatné míry ted mi dělá problémy že sem ji je nezaplatila přitom je naši vyzvedávali a platili ji je na ruku ale jelikož sem se ozvala že mi nejsou že je to tam špatně změřené a chtěla je vrátit tak si vymyšlí a hlavně tvrdila jak sou nové přitom dole byli umazané +korálky vypadávali a knofličky byli hodně lajcky přišité tak další starosti ;-( jinak ale super :-D co vaše kytky svatební co s nima děláte já ji dnes vyhodila ruže ještě byli v pohodě ale ty listy okolo hnily a zapáchalo to už tak letěla do koše :-S jinak aspon už sem prodala botky,podvazek,čelenku atd........ ted jen prodat šaty a je to moc se mi je nechce ale co s nima že? ;-)
Profilova fotka
krejci, kytku mam jeste doma, chtela jsem ji nakonec hodit, protoze bylo jasny, ze nevydrzi zas tak moc dlouho, ale nepobrali jsme ji... zatmi drzi, ale pocitam do konce tydne vyhodit, mozna jeden kvet vyndam a dam vylisovat na pamatku do svatebniho alba, cela kytka by susit nesla... já to mám s šatama lehký :-), závoj už je pryč a zbytek jde na plesy tak jak je, nebo jen černá sukně a jiný korzet :-), na ženskou se vyprdni, co ti může... lidi jsou děsný :-( ofiko fotky budou až za 14dnů asi, to jsem tedy zvědavá :-), docela se těším, byl to krásnej den a je to na nich znát :-), až na menší karamboly jsme porád maximálně spokojený :-)
Já si kytičku nechávám sušit - mám usušené i dva roky staré kytky od teď už manžela - převážně ružičky. Takže svatebn kytí už mi visí "vzhůru nohama" a suší se :-) Na památku si nechávám vše - bižu se hodí na ples, podvazek na památku, botky jsou neutrální - klíďo i do města, a skřipečkové kytí se mi taky hodí do vlasů na ples. Takže vše využiju ;-)
já budu kytí sušit je mi líto to vyhodit budu mít památku ;-)
Profilova fotka
no gerberky susit nejdou (teda si myslim..., minimalne ta svatebni urco ne, je moc husta), tak jsem si tri vyndala a dala lisovat, pujdou do alba, a zybtek jsem ted obradne zahodila.. holky, to jsem se chtela zeptat... byl pripitek v sini s oddavajicim, nebo dostali jste neco...?
hari mi si přivezly svoje a přípitek měl i oddávající ;-) matrikářka se nás ptala jestli bude přípitek tak jsme chtěly
holky taky ste pořád tak naměkko nebo sem sama :-D
Profilova fotka
stud- nás se nikdo neptal, tak jsme to nechali být, nebylo by stejně jak chlazené šáňo přinést a my si připili šáněm s jahůdkou před..., po obřadu nakonec nic nebylo a ani by se nám to tam moc nehodilo, takže dobrý, přišlo strašně moc lidí, tak jsme měli co dělat... ale dostali jsme dřevěné pouzdro, které slouží i jako stojánek (bylo to na stole v obřadní síni) a v něm pero, kterým jsme se podepisovali :-), to nám přišlo moc pěkný (a netušili jsme...)... až se proberu fotkama, tak to sem hodím :-)
Článek se načítá
Ahoj holky, tak jsem přidala pár foteček, už máme doma album od profi fotografky a je to moc hezké :-) Tak po dovče si sednu a to album dám pořádně do kupy a trochu promažu.... Jinak my přípitek neměli, nechtěli jsme (připomínám vše se odehrálo v jednom areálu, tak byl přípitek o obědu :-)) Dále, květinu se pokouším vysušit :-) tak uvidíme jak to dopadne, ale Harib díky za tip, zkusím taky jeden květ vylisovat :-) Dobrou, papa
Tak to my jsme měli přípitek v altánu hned po obřadu, pak přípitek s obsluhou restaurace a ještě po projevu pana tchána před obědem :-D hari - my jsme taky dostali dřevěné pouzdro s perem, kterým jsme se podepisovali :-) moc nás to potěšilo x-) co se týká kytičky, tak jsme si jí nechali ve váze den na pokochání a teď nám visí (i s korsáží) hlavou dolů v komoře, kterou máme místo sklepu před bytem :-)
Profilova fotka
Ahoooojky, ja mela kaly a frezie a uz mi zacina kyticka pomalu odchazet, ale ususit asi nepujde, sice jsem dala susit zenichovu korsaz, ale pochybuji.... :-| Jinak ten pripitek jsme nemeli, ani mi to nechybelo...ale v restauraci ano a ja mela vodu..hmm hmm, ale zenich se stejne nenapil, jen si cucnul a zbytek vyzahla segra, takze me asi nebude ridit manzel ale segra.... :-D :-D :-D :-D Me je taky porad smutno, rychle to uteklo chtela bych ten den vratit.... :-(
Profilova fotka
evelynko - holt Praha 2 ;-), je to pekna vzpominka, to se jim povedlo :-) sygy - mne taky neni nejlip, v predvecer svatby jsme pohrbili oba domaci mazliky, necekane a s placem, a tenhle tyden je manzel v praci, takze jsem sama v prazdnem byte, nic moc teda...:-(
Profilova fotka
haribenka - to je mi lito a co se stalo jestli se muzu zeptat ??? Tak se drz at to zvladnete....
Profilova fotka
sygy, no... ono je to na delší vyprávění, bohužel resume je takový, že je musel otrávit domácí (mám u něj 2kk ve velkým bytě...), ale těžko dokázat, těžko řešit... obrečeli jsme to oba, ale svatbu si zkazit nenechali.. to až teď na nme dopadaj chmury, když opadává euforie a dochází mi, jak se pár lidí chovalo a tak... ale to přejde... a zvířátka si pořídíme, až se přestěhujeme...
Ahojík, hari: to je smutný, s těma domácíma mazlíčkama, lidi jsou zlí a řeší věci různými způsoby. Ať Vám do života přinesou radost další zvířátka, které se pořídíte! Jinak zítra jedeme do Hradce, jsou tam nějaké výprodeje, nábytek, oblečení atd. Chceme si pořídít nějaké věci - postel, komody, světla... Tak mějte krásný den, paa! x-)
Profilova fotka
právě sypu první várku fotek na web, kdybyste chtěly, ale je to bez ladu a skladu, celé první cd... ještě budou nejméně tři, ale už upravené :-), ale až časem... horackovic.rajce.net tak ať se vám daří, mně dnes celý den zlobil počítač, tak jdu raději už pryč..
Profilova fotka
hari: s mazlíkama mě to moc mrzí. někteří lidi jsou fakt hyeny :-( fotky krásný a že jich je... :-D já si jedu pro fotky dneska večer ale sem je dám až příští týden páč zítra jedeeme na slovensko na druhou hostinu, takže až se vrátíme :-)
Profilova fotka
tak holky moje provdaný, album je na světě ;-) :-D
Profilova fotka
escabarajito - moc kráásny fotečky, moc Ti to slušelo, moc pěkné líčení - to Ty sama??? ;-) Fotečky jsou od profika nemam pravdu??? Jsou senzační.... :-) Take jsem pridala par fotecek, ale jeste nejsou profesionalni.... :-) Az za tyden.... :-|
Teda Escab.....nádhera!!! Moc Ti to sluší!!! Kočko jedna ;-) Já taky přidala pár foteček od fotografky, ale za pár hodin odlétáme na svatebku, takže ho komplet udělám, až se vrátíme, tak si trochu počkáte ;-) Holky, mějte se krásně, těhulněte, odpočívejte, relaxujte, atd...pusu všem Jíťa
Ahoj holky, tak jsem konečně tady, nebude moc času na pokecík, jsem v práci, ale alespoń se vám jdu ozvat. Svatba proběhla super, kytičku už nemám, měla jsem tulipány a rychle se otevíraly, vydržela ve váze asi 5 dní. Manžel mi udělal radost objednal nám kočár s koňmi, tak mne skoro rozbrečel. Dnes jsem poprvé v práci a tak si musím zvykat na příjmení :-D no snad to zvládnu. Fotečky budeme mít snad do konce týdne. Jinak holky všem vám to moc sluší máte krásné fotečky 8-)
Profilova fotka
Ahoj tak jsem zas tady. Měli jsme týden dovolené, tak jsem neměla moc čas sem chodit. Il_co, na svatbě jsem tě viděla :-) Já kytičku mám teda ještě teď a vypadá, že ještě dlouho vydrží. To jsem nevěděla, že kala je tak odolná.. Svatba nám proběhla bez komplikací a v klidu. Taky jsem přidala pár foteček do alba.. Četla jsem tu něco, kdy si kdo bude přepisovat jméno.. Tak já začnu nejdříve občankou a až bude občanka, začne vše ostatní. Protože skoro všichni říkají "až budete mít občanský průkaz".. Tak na všechny prdim a počkám si na občanku.
Profilova fotka
sygy: jj, líčila jsem se sama a myslím že se to docela povedlo. vydrželo to až do večera a flitry kolem očí jsem měla ještě v neděli ... hihi lucy: krásná nevěsta :-) holky ještě jednou vám všem přeju ať jsou ta naše manželství navždy, ať jsou šťastná, plná tolerance, lásky, vzájemné úcty a pochopení. nová životní etapa, do které jsme se pustily bude nejdelší běh plný překážek a ústupků...ale všechno je jen o lidech a když budeme chtít zdoláme každou překážku a pak to nemusí být jen o zdolávání nástrah, ale, jak všechny doufáme a věříme, o krásných chvílích, společných snech, zážitcích a vytrvalé lásce ;-)
Profilova fotka
Ahoooj holky, odkazy na pár foteček od kamarádek....Fotky nejsou cenzurované :-D :-D :-D http://www.facebook.com/profile.php?i... http://www.facebook.com/profile.php?i...
lucynko: Tak to já jsem tě ani nepostřehla, byl to docela boj :-) s focením, fotograf pospíchal na další svatbičku, tak jsme to měli jak z rychlíku :-). Já taky nic neměním až s občankou, čekáme na ní od čtvrtka tak snad bude co nevidět, musím všude dát vědět...mám toho mraky, katastr, zdravotní pojišťovnu, pojišťovnu na byt a na auto (každá je jiná :-(), banka, platební karta, televizní poplatky, rozhlasové poplatky, pak změna u správce baráku, ježiš toho bude, pak na plynárně a na čezu to abych si vzala den volna :-D A určo jsem na něco zapomněla.....
Profilova fotka
tak já jsem stáhla fotky, neb jsem se opět dozvěděla, jak jsem se vdala určitě kvůli nějaké půjčce či co, že takovýhle svatby na oko jsou hnus a tak, tak jsem se zase nasmála :-/, krávy závistivý zamindrákovaný. uf :-) my čekáme na oddací list a pak začně kolotoč, do toho řešíme nepříliš dobrou situaci ohledně toho bydlení a teď se to ještě zkomplikovalo, navíc když v září neudělám zk tka končím na škole, a nejhorší na tom je, že je mi to už úplně jedno :-D... holky, nevíte některá o nějakém pěkném hotýlku v Plzni..? jedeme tam na den a říkali jsme si, žeby nebylo špatné jet tam o den dřív (nebo den navíc vydržet) a udělat si jakože svatební noc někde "venku" :-)...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?