7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
1
2
10
jééé, no supeeer!!!!! Jupí jou, nerada bych ztratila kontakt ;-)
Profilova fotka
to bych snad ani nedovolila :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
co yb ne :-), ale nevím, zda spíš nepřesunout do "po svatbě", aby nás tu nezrušili...? já se porberu fotkama kdoví kdy :-(
no to doufááám x-) :-D Uteklo to, viď? Když si vzpomenu na čtvrtek, nervy v kýblu v pátek... a pak najednou sobota, neděle... :-) Přípravy několik měsíců a během dne je po všem. Nebo spíš - odstartován začátek další etapy dvou milujících se lidiček ;-)
Ahoj holky, teda mladé paní :-) Jsem ráda, že pokračujeme dál, vždyť jsme to tak plánovakli už od června ;-) No a teď když jsme relativně v "klidu" tak už naplánujeme termín toho našeho srazu ne??? Ať se z toho pak nemůžeme vykrucovat :-D
Profilova fotka
Ahooooj holky, tak jak je novomanzelkam ??? Me to asi ještě nedoslo,ze jsem vdana.... :-) Jinak ja jsem se spatne podepsala :-D :-D :-D :-D Ale byl to krasnej den... ;-)
sygy taky sem měla cuky se podepsat jěště starým jménem ;-) ;-)
Profilova fotka
hari: to máš asi pravdu, ale já netuším jak to přesunout... :-S s tím srazíkem počítám nejlepší by pro mě byla tak druhá půlka října, protože ještě nevím kdy přesně na tu svatebku pojedeme jestli koncem září nebo začátkem října. chceme do toho egypta tak abysme se neupekli a taky záleží jak rychle mi udělají doklady. moc se mi nechce vyhodit šest stovek za rychlo pas když pak platí jen půl roku ;-)
Profilova fotka
studanka789 - Ja jsem se soustredila na jmeno (jsem zvykla psat jen prijmneni ) a pak automaticky stare prijmeni...kdyz jsem to zjistila tak jsem prestala psat a za to jsem napsala nove prijmeni a dolu rodne, nic jsem neskrtala a nikomu to nerikala..ale musela jsem se smat..... :-D :-D :-D
Profilova fotka
escab - ja chci taky videt fotecky, proc mi to nejde zobrazit na tom facebooku ???? :-|
Profilova fotka
už ti to půjde, zdenka tě potvrdí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky. tak jak se mate? Dlouho jsem se tu neukazala. Nejak jsem nestihala. Tak to mame za sebou co? Uteklo to jako voda a jsou z nás mlade pani :-) .....
Článek se načítá
Profilova fotka
S podpisem jsem neměla problém, jen jsem to napsala jak malá holka a v sobotu večer jsem s manželem už zkoušela nový podpis a docela to jde. Budu ho mít krátký, tak jsem ráda. Jen moje svědkyně-teď už švagrová popletla podpis :-D před dvěma měsíci se vdávala a asi na to ještě neni zvyklá, tak se chtěla podepsat starým přijmením.. Taky nic neškrtala a za to se podepsala novým.. :-D
Profilova fotka
tak holky, abych netrhala partu, tak pár fotek máte ve "svatebním" albu... jen pár, a zase je smažu časem... jinak podpis jsem samozřejmě zmršila taky... ješět mi našeptávali "Horáčková..." já kývla a švih tam Havr... no ještě, že to jde tak hezky přepsat ;-)
My s mým milým jsme podpisy nezvrtali - teda já, ale naši svědci ano, jak nám je paní matrikářka prohodila - my se dozadu nekoukali a svědci nic neřekli - takže mě vlastně odsvědčil a podepsal se svěděk Péťův a naopak :-D :-D :-D
Ahoj holky, tak jsem se taky šťastně vdala :-D až budu mít fotečky, tak je sem hodím :-) jinak všem přeji vše nejlepší a těm, co sem daly fotečky - moc vám to slušelo x-)
Profilova fotka
u nás byly jen dva řádky "svědci", takže tam by to bylo pole mne jedno... jen jsem zvědavá, kdy bude odací list :-(, mají na to celý měsíc a to samé pak na občanky... :-(
hari my měly hodnou pani matrikářku měla už oddací list připravenej a ve středu jdu na občanku a manžel na cizineckou
Profilova fotka
stud - u nas nestihaj, i kdyz uz nemaj dovoleny :-(, takze krasa..., ale tak co se da delat, maj na to ze zakona 30dnu
hari no mě taky řikala že se může stát že ho nebudu mít ale vyšly nám vstříct přinejhorším by ho poslala poštou braly sme se 80 km od nás ;-)
Profilova fotka
Ahoj novomanželky.Už jsem myslela,že budu jediná,kdo se začal podepisovat rodným příjmením :-D -já jsem si to uvědomila po prvním písmenu.Jinak naše Nelinka celý obřad probrečela a provztekala,takže jsme ze slov oddávajícího nic neměli,ale zase jsme to aspoň neprobrečeli. Oběd v restauraci jsme předčasně ukončili,protože tam bylo takový vedro,že se to nedalo.Krájení dortu jsme si nechali na zahradu. Jinak jsme přišli o srandu v podobě koule,chomoutu,cikánky a únosu nevěsty....kamarád co to prý měl nastarost prostě selhal.Tak jsme měli jen házení podvazkem a kyticí.....ale jinak tam bylo srandy dost. Spát jsme šli ve 4 ráno-a i naše malá(2,5r)nechtěla jít vůbec spát,pořád chtěla řádit. Vsobotu jsme byli taky pařit,takže taky do 5ti do rána vzhůru....v neděli jsme byli z toho už vyřízený,takže takovou svatební noc jsme si udělali až včera Jinak mi moc nepřijde,že jsem vdaná paní,když opomenu ,že mi to vždycky někdo nadhodí :-) hlavně s podepisováním to bude ještě asi zajímavý.a nejzajímavější bude teď to vyřizování a obvolávání všeho kvůli zněně "příjmení"
gagi no náš syn taky nechtěl jít spinkat bude mu 5 :-D ale užili jsme to všechny
Profilova fotka
:-) Ahoooj Ahoooj, my jsme meli taky oddaci list pripravenej :-) Jen nam poslou novy rodny list nasi Anetky, abych tam byla uz jako Soukupova... :-) Jo a holky ja jsem zapomnela podvazek u segry, takze kdyz uz jsme byli v kolone tak jsem tam vyslala svagra a jeste se stihnul vratit na sve misto... :-D A hazeni kyticky bych asi udelala trochu jinak, bylo strasne vedro a tak uz jsem se chtela prevleknout a hodila jsem kyticku moc brzy kdyz tam jeste moc holek nebylo, ale chytla si ji kamaradka a fotografka v jedne osobe a tak jsem jeste kazdemu kdo by se chtel vdat kousek kyti utrhla....Akorat hazeni nemam na kamere, nejak jsme to nevychitali... :-| Holky kde vsude budete nahlasovat zmenu jmena.....????? :-| :-D
Profilova fotka
sygy, jmeno vsude :-D, ted vyrizuju zatim jen v praci, u nas to potrva, nez bude oddaci list a doklady a ... ale smlouvy od telefonu pres sporeni, skola, prace, vsechny ty prdly doklady :D, no fuj tajbl no... ale aspon se naucim byt horackovou :-)
Profilova fotka
haribenka - to me taky napadlo...kdyz jsem si polozila tuhle otazku...proste vsude.... :-D Ale kde mam zacit, obcanku si budu teprve vyrizovat tak nevim jestli vsude jinde mi to bez obcanky udelaji, jestli jim bude stacit jen ten zelenej papirek???? :-| ;-)
Profilova fotka
bohuzel skoro vsude chtej obcanku a kopii oddaciho listu... ale treba u doktorky mne prepisou hned :-), tam staci ten doklad k obcance... ja si to sepisu a proste na cop rijde kdy cas, tak to zmenim..., nejdulezitejsi to bylo v praci, aby nedoslo ke ztrate mejlu nebo tak neco...
Ahoj paničky :-) tak jak si zvykáte?? Já jsem u obřadu jméno nepokonila, ale když jsem vypisovala doklady o občanku, tak jsem si v hlavě přehrávala Veselá, Veselá a napsala jsem rodné příjmení :-D No jo, ještě že formuláře jsem měla dva :-D Jinak já už mám od včerejška oddací list :-D No a co se týká té změny, tak první určitě občanku, řidičák, pojišťovnu (jak zdravotní, tak všechny pojistky typu životní, úrazová atd), dále kartu od účtu, doktory...no prostě co půjde :-) Tak papa
Profilova fotka
Ahoj mladé paní!!! Konečně se ozývám i já. Nějak si užíváme manželství, tak nebyl vůbec čas vám napsat. Ale nezapoměla jsem na vás ;-) Náš den vyšel na jedničku dvakrát podtrženou. Všechno bylo dokonalý a strhlo se to v neuvěřitelnou párty, kde pařili opravdu všichni. Vydržela jsem v šatech až do půlnoci a to mělo svoje kouzlo. Moje mamka s manželem nám připravili překvapení v podobě kouzelníka, úžasný. Ještě dnes všichni děkujou, jak to bylo super. Teď ale balíme a zítra hurá na svatebku do Bulharska. Těším se, že až se vrátím, tak tu s vámi zase poklábosím. Takže zatím se mějte krásně a užívejte si, manželky :-) Janča Císařová ;-)
Ahoj holky, tak jsem přidala svoje albíčko a pár foteček :-)
eve nádherný fotky ;-)
1
2
10

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?