7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem se tu po dlouhé době ukázala. Neni čas. escab, držíme všechny palečky. My jsme spolu v lednu byli tři roky:o) Ale slavit to budem až v srpnu. Prstýnky vypadají pořád parádně a oba dva je nosíme neustále. Malej Samík teď 7.4 bude mít pět měsíců ( to letí jak voda) a už máme prořezané dva spodní zoubky. A máme teď nějaký kašlík, tak to jsou teda dny :-| někdy ho bolí zoubky, někdy ještě tlačí prdíky a do toho kašlík. Naštěstí můj manžel mi říkal, že ví, že to nemám jednoduchý, tak mě nekárá za to, že zrovna neni vyluxováno nebo tak.. Protože ho párkrát měl pohlídat, abych udělala večeři (Sam je takovej, že si ho musim nebo manžel všímat) a říkal, že za tu chvilinku měl toho dost a kort, když má být člověk aktivní 24h denně.....V noci nespíme celou noc a přes den mi taky moc nenaspí.. Tak jsem ráda, že Pája neni nepříjemný. Zatim papa..
Profilova fotka
Ahoj kočky, jak se máte ??? Jak jste prožili svátky jara ??? ;-) Já mam momentálně nemocnou Anetku, měla prudusky, ale snad už bude dobra :-) Jinak ja se porad lecim se zadama, a neni to jednoduchy s Anetkou, takže to porad boli a lecba je pomala :-( Escab - jeste jednou velká gratulace :-D x-) Lucy - drzim palecky at máte vsechna trapeni brzy za sebou, Anetka mi do 3 mesicu spinkala dobre, ale pak jedno dne to skoncilo, pres den spi malo, spis vubec, a v noci se jeste dnes ( bude ji skoro 20 mesicu ) min 4x za noc budi :-| Takze pece o Anyska a o domacnost zaroven je velice narocna a nekdy me bohužel manžel nechape, coz me docela mrzi, takže máš celkem štesti ;-) Protoze já někdy doslova padam na hubu =-) :-o :-( Neříkam, že mi manžel nepomaha, to bych mu křivdila, hlavně ze zacatku mi velice pomahal jak s Anetkou tak s domacnosti, ale zamrzi me kdyz prijde domu z prace a prvni veta kterou pronese je treba ,,jaktoze neni umyte nadobi´´ nebo ,,proc neni uklizeno´´ ikdyž to treba tak nemysli, a ví jak je to narocne, me to docela zaboli :-| :-( Hezky den :-) PAPA
Profilova fotka
Ahoj holky, dlooooho jsem tu nebyla... My čekáme mimíska :-) Krevní testy byly dobré, cytologie taky, ale ještě čekám na genetiku tak snad to bude ok. Už se pěkně kulatím :-)
Profilova fotka
Jee, escab, tak to moc moc gratuluji...A v kolikátém jsi týdnu?? Máte už vybraná jména? A necháte si říct pohlaví nebo ne? Sygy-taky jsme měli nějakej ošklivek kašel. Už nás chtěli poslat do nemocnice, ale naštěstí nám zabral sirup, který nám doktorka napsala, tak jsme to zvládli. Ale trápil nás dva týdny. A mě ztvrdlo mlíko, ale už se to taky lepší.. Takže jarní dny začaly krásně:o/ A to počasí na to taky moc nevypadá, co? Nemáš muže náhodou ve znamení střelce???? ;-) A jak si to všichni užíváte?
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době jsem sem mrkla a to jsou novinky! Escab moc gratuluju!!! Strašně ti to přeju. Otázky na tebe chrlit nebudu, to už zvládla Lucynka :-D Ale taky mě to všechno zajímá ;-) Jitulko vy už končíte na baráčku?! To jste fofrníci. My teprve elektrikaříme :-( Zima byla dlouhá. Lucynko pozdravuj Samíka. Vždyť to tu s námi celou dobu prožíval ;-) Snad už je v pořádku. Sygy chlapi jsou hrozný. Já bych jim dala dítě na starost na dva dny, ať viděj i ty noci. Ale riskuj to, že? ;-) No a my jsme po dlouhých útrapách s mým zdravím konečně dostali požehnání od doktorů, takže dobírám HA a začneme se taky snažit :-) Přijde mi, že to blbý plato je nekonečný :-D Tak snad se zadaří a brzo se sejdeme na modrým koníkovi. Mimochodem tam teď brouzdám pořád jako kdysi tady :-D Jo a chtěla jsem se zeptat... Nakazili jste někoho svojí svatbou? Mě se letos budou vdávat tři kamarádky, které mi byly na svatbě :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky děkuju za gratulace. Jsem ve čtvrtým měsíci. Pohlaví si určitě necháme prozradit, jsme zvědaví, takže snad se nám mimísek dobře natočí aby to bylo vidět. Já toužím po holčičce, Olda samozřejmě po chlapečkovi, ale ve výsledku je to tradičně jedno. Hlavně aby bylo všechno tak jak má ;-) Jména jsme probírali a snad máme jasno, protože jediný, který se líbily nám oběma jsou Dominik a Nikola :-) Jani, tak to je super zpráva. Držím pěsti, aby vám to pěkně šlo. To poslední platíčko mi taky připadalo věčný, poslední prášky, asi 5, jsem nedobrala :-)
Ahojky holky esca gratulka k mimískovi. s manželem jdeme taky letos na svatbu bude se ženit švagrův bratr a taky naám byly na svatbě :-D
Ahoj holky, tak se zase po dlouhé době ozývám :-) no, ono se u mne stejně nic nového neděje :-D babyboom v práci už asi skončil, máme tu jen jednu těhulku :-) ale zato se na nás chodí dívat kolegyně s malou holčičkou a ta je tak kráááááásná a hodná, takovou bych chtěla taky :-D escab: moc gratuluji k miminku a přeju, ať je zdravé (a ať je to holčička, když si jí přeješ, ale pšt :-D ) Tak zatím pa pa a těším se na novinky
Profilova fotka
ev: děkuju :-D zítra jdu na další kontrolu. genetika i těhotenská cukrovka prý dopadly dobře. třeba se už zítra dozvím co mi to v tom bříšku pod srdíčkem roste za stvoření ;-) pěkně se zakulacuju, na váze jsem ale ještě nepřibrala. taky už máme vyhlídlej kočárek, byl to docela náročný úkol, protože dneska se dělají kočárky hypermoderní a já chtěla klasiku a těch moc není. nakonec se mi nejvíc líbí roan marita. je za dobrou cenu, reference od maminek jsou dobré. ještě se na něj půjdu podívat do obchodu, ale myslím že je to ten pravý. a minulý týden jsem koupila první věcičky. už jsem se neuhlídala. koupila jsem dvě čepičky, tři pidid midi bodýčka, sadu ještě prťavějších ponožek, rukavičky pro kojence a kojenecký nůžky. dneska se chystám na nákupy pro mě, protože jsou mi pohodlné jen jedny kalhoty a volných triček taky moc nemám. navíc se chci podívat po šatech. za měsíc jdu na svatbu a nemám v čem jít :-D
Profilova fotka
escab: Psala jsi včera u dnes už je zítra!!! :-D Víš něco?! :-D Skvělí, že jste v pořádku. Těhu cukrovka je hnus, zlatá ta moje. Ten kočátrek je krásnej. Jakou barvu jste vybrali? Možná je to rouhání, ale taky pokukuju po kočárkách :-) Trojkombinace jsou praktický, ale hluboká korbička bývá malinká. Není na šaty brzo? Třeba ti za měsíc zase nebudou :-D
Profilova fotka
janag: tak zatím nevím nic :-( Co se týče toho kočárku, tak má právě jednu z největších korbiček, co se dnes dělají, vnitřní prostor je 80x36, myslím. Prý se tam vejdou i roční miminka x-) A šaty? Nestraš :-D Koupila jsem v Taku pár triček a dvoje šaty, obojí střih pod prsama projmutý, zbytek splývavý, takže ok. Ty bych oblíkla i v 9 :-D A co ty? Prášky už si dobrala a pracuje se na přírůstku????
Profilova fotka
escabarajito: Jojo prášky už neberu, ale zatím se nijak nesnažíme. Doktorka mi řekla, že bychom měli měsíc počkat. Že prý bývá první měsíc po vysazení dost potratů. No už jsem to slyšela, ale kdyby se stalo, tak se nezblázním. Prostě klíííd :-) A jak ti je těhulko? Co žaludek? Zlobil? Škoda, že jste se nic nedozvěděli. Mrňous vás pěkně napíná :-D Ten kočárek si uložím, tipy se budou hodit ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Janag: no je mi fajn, akorát jsem každý večer nafouklá jak pátrací balon :-N Žaludek zlobil, ale v normě a jenom večer, ráno mi bylo špatně málokdy. Na ty nevolnosti je dobrý zázvorový čaj a nebo i těhotenský lízátka se zázvorem, ty jsem koupila v lékárně ;-)
Profilova fotka
Ahoj Holky, jak užívate slunečné dny ??? Co Ty Míšo, snášíš ty vedra dobře ??? ;-) Ikdyž u nás je dnes pod mrakem, někam se nám sluníčko schovalo :-| Co Ty Jani, už planujete miminko ??? ;) Lucko co Samík, ten už musel vyrůst ;) Jinak co se tyče dubnové diskuse, manžel je ve znamení Lva a já jsem býk, takže si to dovedete představit, jak se domá pereme :-) ;-) A musim Vám říct, že bych se nejraději vdavala znova, pořád ( a to už to bude skoro rok po svatbě,že? ) přemyšlím, co včechno bych udělala jinak a co se mi líbilo nebo spíš nelíbilo :-S A to asi proto, že se ted kolem mě každý vdáva a žení, a já už to mám za sebou.... ;-) Co Vy jak to máte ostatními svatbami ??? :-) Přeji hezký den PA x-)
Profilova fotka
Ahojky! sygy: No už jsme v plném snažení. Ale co se mi stalo! Minulý měsíc ne a ne přijít MS, tak jsem si udělala test a byly tam :-D Naklusala jsem k doktorce a tam nic :-( Za dva dny přišla MS. Radost jsem měla celých dvacet hodin. Ale nic si z toho nedělám. Bude líp. A co ta tvoje princeznička? To musí už být pěkný číslo co? ;-) S tou svatbou máš pravdu. Pořád jsem toho nějak plná. Chtěla bych si to zopakovat. Příští týden se berou naši dobří kamarádi, tak to s nevěstou dost prožívám. Budou to mít hezký, taky to dost žere, jako my kdysi tady :-D Jojo, Míšo taky se ještě ozvi jak se máš ;-) Papa
Ahojky :-) Jééé, to jsem ráda, že to tu ještě existuje, Míšu aj Simču vídám na FB ;) Tak doufám, že se máte faaajn x-)
Profilova fotka
Ahojky, mě vedra nijak nevadí, teda zatím. Do teď jich ale moc nebylo. Je mi dobře, malej roste a já s ním :-D Pěkně se tam mele a někdy jsou to teda rány... Všechny testy jsou dosud v pořádku, na ultrazvuku jsem byla minulý týden a malej se má k světu :-D Co se týče svateb.... Klidně bych si to zopákla, ale jelikož mám na co vzpomínat, tak mi nevadí, že už jsem si to prožila. Byla jsem na svatbě kamarádce teď v sobotu, měla to hezký, příjemný, ale neskromně musím říct, že my to měli víc promyšlený, měli jsme lepší koláčky a hezčí proslov oddávající...Jinak to ale byla hezká svatba a užili jsme si to a co je hlavní, na nevěstě bylo vidět že se skvěle baví (já na své svatbě měla od odpoledne migrénu ;-( :-S ) Jani nic si z toho nedělej, máte čas :-D Držím pěsti
Ahojky holky koukám že se pěkně rozrůstáte :-) taky se o mimíska snažíme a doufáme že dopadne jinak jak říkala escab taky bych si to zopákla :-D . Jedem ted 20 srpna na svatbu bude se ženit švagrův brácha a budou mít to saé co my akorát s obědem :-D
Profilova fotka
Ahoj kocky, jak se Vam dari v tech vedrech ??? x-) Co Míša, jak to počásí zvládáte s mrnouskem ?? ;-) Jinak Jani to je mi lito, ale třeba tehotna jsi ( MS muzes dostat i tak ;-) ) a pokud ne brzy to určitě vyjde :-) Tfuj tfuj :-) JoJo naše princeznička je už velká holka, už ji budou dva rokya je to šikulka co už toho tolik umí :-) A vdavala bych se zas :-D a zas :-D a zas :-D Paaaaaaaaa
Profilova fotka
Teeda holky Vy sem vubec nechodite ???? !!!!???? x-) A to budeme mit za necelých 14 dní vyročí.....co chystáte na manžela ??? :-) Mě vůbec nic nenapada, hlavne Michal má dva dny pred narozeniny a tak jeste navic musim vymyslet darek k narozkam ... :-o
Profilova fotka
Čauky, vedra jsme docela zvládali, jen jsem si neustále připadala jak vrata od chlíva :-D Teď si užívám chladnějších teplot a to mi naprosto vyhovuje. Co se týče fyzických změn a jiných těhotenských vylepšení: zatím přibývám jen v břiše, což je fajn. Nahoře mám teď asi 8 kilo a jsem na konci sedmého měsíce. Nohy mi neotékají, pleť už taky není tak příšerná, žáha nepálí a chutě nemám...Takže docela klid. Na ultrazvuk jdu až za 3 týdny, minulé vyšetření bylo ok. Byla jsem teď na posledních krevních odběrech, ale výsledky ještě neznám, tak snad to bude ok. Co mě trápí jsou záda, ale s těma mám problémy i normálně a jak už jsem těžká tak mívám namožený nohy, momentálně mě bolí svaly kolem kotníků :-D Taky bývám víc unavená, hlavně odpoledne tak kolem páté. Na výročí? Ještě jsem nic nevymyslela. Dárky si dávat nebudeme, spíš uvařím něco mňam nebo si někam zajdeme. Romantika ve dvou moc nebude, jelikož mám v baráku na léto Oldovu babičku (už se to krátí :-) ) A co vy?
Profilova fotka
Ahoj holky jen jsem nakouknu :-D Vše nejlepší k zítřejšímu prvnímu výročí svatby :-D :-D :-D Pořádně to oslavte !!!!!!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se máte? Je všechno u vás doma v pořádku i víc jak rok po svatbě? ;-) escabarajito: Tak jak ti je? Kdypak máš termín? Doufám, že nám pak ukážeš fotečku :-) Držím palce, aby všechno proběhlo v pořádku. Jinak já hlásím taky přírustek, jsem ve čtvrtým měsíci. Včera jsme byli na ultrazvuku a zatím se zdá všechno v pořádku :-)
Ahoj holky, tak jsem tu nějakou chvíli nebyla a těch změn. Těhulkám ooooooooooobrovská gratulace. Holky, moc a moc držím palečky, ať jste hlavně zdraví. a ať vám ti mrňouskové pěkně rostou a je vše v pořádku. Mám ohromnou radost ;-) Jinak u nás doma rok po svatbě vše v pořádku. Přestěhovali jsme se trochu za blbých podmínek do baráku (majitelka bytu, kde jsme byli v podnájmu nás dá se říct skoro vyrazila na ulici a vnitřky jsme ještě neměli hotoví), no ale zvládli jsme. Dnes už máme dá se říct ve vnitř hotovo, už jen detailíky, ale to už je OK. Mrkněte na album na MS akorát nick jitul_ka. Nějak jsem netušila, že mě stačí jeden nick na beremko, střechu i koníka. Na to jsem přišla trochu pozdějc, ale neva. No a o tom miminku také pořád přemýšlíme ;-) Taky jsem změnila práci a zž nedojíždím 120 km denně, ale jen 20, takže jsem spokojená ;-) no a jinak nic. Mějte se krásně a dejte o sobě baby vědět. PAPA
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate ??? Escab - velká gratulace k Dominičkovi, je nádhernej ;-) Janag - jůůůů to je parada, moc gratuluji, a kdy miminko čekáte ??? A už víte co to bude ??? ;-) Hlavne zdravíčko přeji :-) jitul.ka - to je fajn, že už bydlíte, a je všechno jak ma byt, juknu na fotky ;-) My bohužel stale v malem bytecku a budeme tu asi dlouho :-| Anetka už je velká holčička, a je to naše šikulka, moc by si přála miminko, porad kouka do kočarku, ale zatim nic :-( Krásny den, a opravdu se ozvete, rada bych o Vas neco vedela, nebo nejste nekdo na FB ??? ;-)
Profilova fotka
jitul.ka: Tak jsem ti mrkla na MS, teda to je fakt kus práce. Ještě by to chtělo ten domeček trochu zaplnit ;-) My už pomalu taky finišujeme. Mám teď trochu hoňku, nechci se stěhovat s mega bříškem :-) sygy: Jéé já prošvihla Dominička?! Kde jsi ho objevila? My máme termín 11.března, takže ještě je čas, ale kynu pěkně:-D Dost si to užívám, i když prcek dává mýmu zdraví zabrat. No hlavně aby byl v pořádku on/ona. Nevíme ještě co to bude, ale 4.11. se snad tajemství odhalí :-) A vy se snažíte o mimi? Anetka už musí být opravdu veliká. Snad se brzy poštěstí a pořídíte jí posilu. escab: Mamino ozvi se nám ;-) Gratuluju a doufám, že jste v pořádku.
Ahoj ženský, tak nám to tu trochu ožilo ;-) Janag: no domeček se musí ještě zútulnit, všechno to jde pomalu. Ještě hodně makáme - i venku, dokud je počasí. A taky je to o penízkách, však víš :-) Super, že se už taky chýlíte ke konci. Musíš ukázat fotečky, ju?? Hele a co škola?? Jo a ještě jeden dotaz, nemáš album na MK, abysme měli na co koukat?? Jak ti třeba roste bříško, atd...jsem hrozně šťastná, že ti to vyšlo a bude z tebe mamina ;-) Sygy:já ne FB jsem, tak se musíme najít ;-) Tak kdybych zapomněla, tak si mě najdi (Jitka Veselá). Escab: Velikananánská gratulace a taktéž doufám, že jste v pořádku. Držte se rodinko a užívejte si!!! Pusu všem.
Profilova fotka
janag - Já jsem viděla Domču ješte ten den co se narodil na FB, malinkej drobeček ;-) Jééé ja bych taky chtěla miminko na jaře, to už ale nestiham, ikdyž třeba se mi poštesti až na další jaro :-D :-| A jaka máte vybrana jmena??? ;-) A co zdravotne jak jsi na tom, zvladate to ??? ;-) jitul.ka - domeček je paradni, já chci taky :-D Jste šikulky ;-) Na FB Te nemuzu najit =-) :-N Jinak holky Anetka ma 40 horečky, ale snad nas to brzo prejde, má to z ockovani, byla pred 11 dny na priorixu ( Spalnicky atd ) tak doufam, ze to brzy zvladneme ;-) Hezky podzimni den Vam preji ;-)
Sygy: tak jsem tě taky hledala a bez úspěchu, takže přes email to bude jednodušší než přes jméno. Můj je jitul.vesela@seznam.cz. Tak hledej :-D A Anetce držím palečky, ať je brzy zdravá. Janag: taky mě moc zajímá tvoje zdravíčko, ale i všechno ostatní. Piš, piš, piš!!!!
Profilova fotka
Ahoooj!!! ;-) sygy: No jo no, já na FB nejsem a jsem tím pádem úplně mimo :-D Kdy se narodil? Ta Escab je šikulka :-) Co Anetka? Už je jí líp? ;-( jitul.ka: No jestli jsi vážně zvědavá, tak jsem na MK i na Střeše. Na MK toho moc nemám, ještě moc nenakupujeme a bříško snad radši už fotit nebudu. Ale když chceš :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jan... A domeček: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/j... No a co tak napsat...Se zdravím to je nic moc. Malý je snad v pořádku. Mě zjistili nějaký změny na očních sítnicích, souvisí to s tou cukrovkou, ale prcek to dost urychlil. Takže chodím každou středu na laserový zákroky do Motola. Má to dost rychlý průběh, do porodu bych oslepla, tak se doktoři snaží to co nejdřív zastavit. Je to dost hnusný, ale děkuju za to, že taková možnost vůbec existuje a že na to přišli včas. Pak bych měla mít snad na 20let klid. Jinak jsem v pohodě. Od začátku ani nevím, že jsem těhotná. Žádný nevolnosti, nic. Takže pěkně kynu :-D No a jména? Chlapeček určitě Petr po tatínkovi(do toho nemám nárok kecat ]-( :-D) a holčička zatím Radka, ale to by se ještě mohlo změnit. No a školu jsem pořád nedokopala :-D Chybí mi pár zkoušek, který musím udělat do konce roku, pak přeruším studium, abych dostala mateřskou a budou mi chybět jen státnice. Nějak mám jiný starosti než školu :-N Na Vánoce chceme bydlet, aby prcek přišel v klidu do novýho, tak je to teď pěknej mazec. A už stačí, nebudu kvákat jen o sobě :-D Holky moc mi chybíte! Pište, piště!!!Já slibuju, že už budu odpovídat dřív :-D Do pár diskuzí jsem se po svatbě zapojila, ale nikde mi není tak dobře jako tady. Jako bych vás znala odmala :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?