7.8.2009 - už je to za námi a jedeme dááál :o)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky budeme pokračovat tady ju?
Profilova fotka
Děkuji holky za pochvalu.. Každá z vás byla krásná princezna.. Já teď svému Pájovi říkám, že už neni můj princ, ale král.. Proto jsem napsala, že každá byla.. Teď jsme už královny :-D Il_co, koníky jsem taky viděla.. A vy jste se zrovna fotili na té louce a my jsme šli kolem vás se fotit k té hlavě.. Ale na to jak to je na Hrádku našlapaný, tak se tam ty svatebčané nemotali mezi sebou, co? Hezký to tam bylo.. Já jsem se rozplakala už u těch dětí s flétnou :-) Naštěstí to na fotkách nejde vidět.. :-) Změnit jméno ještě na zdravotní pojišťovně a u doktora. Asi si to budu muset taky nějak sepsat a pak odškrtávat.
harib: Prď na blbý keci, moc vám to slušelo opravdu se mi to líbilo, jak jsi na to přišla, že se o tobě takhle někdo baví???? To snad ani není možný jak jsou ty lidi zlý, měli jste to moc krásný opravdu 8-) lucynka: Tak to jsem fakt nezaregistrovala, letos to tam bylo klidnější než loni, kdy měla ségra svatbu, nikdo se nikde nepletl a my když dorazili v kočáře a pak čekali tak to i vypadalo, že snad žádný obřady ani nedělaj :-D. Já měla taky na krajíčku skoro jsem plakala, na kameře je to trošinku vidět, ale udržela jsem se :-)
Profilova fotka
hari prosím tě to mi nepovídej, že ti někdo něco takového napsal nebo řekl. fuj, to je hnus, to se jen tak nevidí a to jako byl někdo známý, blízký??? no to si mě docela dostala. je dobře že si z toho nic neděláš ;-) na fotkách je vidět, že se máte rádi a to je hlavní, každej druhej ať si myslí co chce a trhne si nohou :-D
Profilova fotka
díky holky, my si to užili a s naprostým klidem můžu říct, že vše bylo, jak mělo... ale tohle jsem slyšela o sobě mockrát a nejednou to jedna slečna řešila i na fóru, no to pak člověk čumí a lituje, že není neblízku, aby jí pořádně nakopal kamkoliv... jinak dnes nečekaně už máme oddací list :-), naděje na bydlení svitla, i když je velmi malá, tak uvidíme, ono to ještě potrvá, takže musíme najít něco provizorního a doufat, ale kdyby, tak to zatím nezní špatně, tak držte palce (ale potrvá to nejméně dva měsíce, než budeme vědět...) btw vám holky povím historku... na svatbu přišla kamarádka nás obou, po gratulaích však musela jít kvůli malýmu, a vedle koláčků nám v šatně nechala flašku, jejíž obsah máme rádi.. jenže my to nevěděli a o koláčky se pak staral někdo jiný... po týdnu se mne mladá paní (chytla jsem tu její kytku týden pře naší svatbou :-) ) ptá, jak chutná... a já vyděšeně co jako??? a ona že ta flaška.. a já jaká? a už to jelo, zůstala na radnici... tak jsme ji decentně oplakali, protože kdo by ji schovával, mohla si ji vzít šatnářka, nebo něko z jiné svatby, prostě ztracená..., my to netušili... leč kamarádka aktivní bojovnice, volala tam a po dvou dnech sms, že lahev je k vyzvednutí na vrátnici!!! tak jsem tam dnes šla, koupila kytku a flašku fakt dostala... a paní uronila slzu dojetím za kytku, že to je přece normální když tam něco zůstane, že se to schová a někdo se třeba ozve! no koukala jsem lahev byla totiž bez obalu a jména, jen tak... tak jsme se obě dojaly :-)... i nečekaně pěkné věci se dějí :-)
Ahooojky paní moje :-) Tak nakukuji, co se zde událo. Včera jsem vyzvedla náš oddací list, rovnou šla na občanky, na pojišťovnu - na pojišťovně mi změnu vyřídili hnedka, ale na občankách musím počkat, až si změním trvalé bydliště, tak hned zítra letím na obecní úřad. Pak ještě řidičák a bude to :-D Jinai včera jsem se na úřadě měla podepsat a začala jsem psát své staré příjmení - zcela automaticky, uprostřed psaní jsem si to uvědomil a a přeškrtala :-D :-D chacha. Taky furt zařizujeme byteček, z penízků, které jsme dostali svatebním darem, pračka, komody, postel, regály a další nezbytnosti. Tak mějte krásný den!!!!
Profilova fotka
AHOJ manželky, jak se mate??? haribenka - z lidi si nic nedelej, at si rika kdo chce co chce, mas uzasne manzela a jsi stastna, to je nejdulezitejsi, ze mate jeden druheho, tak se na ostatni vykasli !!!!! Drz se !!!!! Jinak jsme oslavili Anetky prvni rok zivota, je to k neuvereni jak rychle to utika....je to moje zlaticko... :-) Premyslime s manželem ( je to divny, jeste jsem si na to slovo nezvykla ) že si vezmeme novomanželskou pujcku, ale nejak netusim jak na to, tedy spis si budeme muset vyhlidnout bydleni ci tak neco jinak nam ji stejne nedaji.....Potrebujeme vetsi byt, ikdyz bych si radeji splnila sen, a mela malej baracek ze zahradkou, ale to je bohuzel nerealny sen :-| Nikdy bychom na to nemeli penize, ach joooo.... ;-( Zatiiiiiiiiiiiiiiiiim PA
Profilova fotka
sygy, diky.. novomanzelské půjčky už ani nevím, zda jsou... teď taky řešíme hypotéku a bydlení a zatím si nic brát nebudeme, raději podnájem, rptože ten závazek zatím nechceme - není za co (je to paradox, ale fakt netuším, co tu koupit, aby to za to stálo...), takže držím palce a gratuluju k prvnímu roku :-), ono všechno pěkné hodně utíká, ale porád toho máte krsáného hodně před sebou! jinak jsem dnes byla žádat o občanu a ta paní taky tak příjemná, až šel mráz po zádech :-), já jsem mrcha a myslím si o ní "chudák svobodná" :-), a podepsala jsem se dobře!
Profilova fotka
sygy myslím že novomanželské půjčky jsou. dokonce jsme to řešili v naší první diskuzi a určitě tam byl odkaz na stránky, nepamatuju si kdo s tím přišel ale vím že jsem na to taky koukala. nezkoušela jsi to zadat do vyhledavače? třeba by to našel... ;-)
Jj, jsou to nějaké spešl nové nov. půjčky, jak byly za našich rodičů, pak se to zrušilo a teď "v moderní kabátě" obnovilo.
Profilova fotka
holky nějak nám to tu zkomírá... :-(
Ahoj holky moje zlaté :-) Člověk by ani nevěřil, že je to už 14 dní :-D v pondělí si jdeme pro oddací list, takže mi brzo začne to "úžasné" kolečko - jen dostaneme občanku, budu si muset v seznamu odškrtávat, kde se mám ještě změnit :-) ale určo ještě na něco zapomenu :-D Tak zatím pa pa
Profilova fotka
Krásný sluníčkový den manželky..... :-D Jak se máte???? Ted jsem přiblizne spocitala kolik nás svatba stala a bylo to neco okol 42 tisic..... =-) :-. Ani se mi nechce verit, ze jeden den stal tolik penez a jeste nam to tak rychle uteklo.... :-( Pac a pusu a uzijte si horky letni den ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sygy a jak že jste měli rozsáhlou svatbu? kolik lidí a tak? já měla rozpočet mezi 70-80 000 a vyšlo to na 100000 :-N :-N ale taky jsem počítala s 50 lidmi na raut a přišlo jich skoro 70 :-D
Profilova fotka
escabarajito - Trosku se nam ten rozpocet rozsiril, ale meli jsme jen 11 lidi na hostine a na zahrade melo byt pres 70 lidi + deti, ale spousta lidi neprislo takze nas bylo okolo 55.... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpátky doma. Zase nemám čas sem dát nějaké foto. Manžel má poslední den dovču, tak si to musíme užít ;-) Ale zítra se na vás konečně vrhnu. Zatím, jestli chcete, vám posílám odkaz na naši fotogalerii ;-) http://www.lionstudio.cz/LIONFOTO/WED...
Profilova fotka
Teď už vám asi popřeju dobré ráno :-) Konečně jsem dala i něco do alba, ale na profi fotečky si ještě musím počkat :-| Na ty vaše mrknu zítra, už se těším. Jinak naše svatební cesta byla skvělá, až na to, že manžel hned první večer ztratil na pláži prstýnek :-( Fňuk, měl ho šest dní :-( Kdysi jsem tu s vámi řešila, že nám jsou volnější. Celou dobu v pohodě, bylo teplo a prsty byly nateklé. A pak stačilo radostné zacachtání v moři a bylo to. Ale už se dělá nový a já si ho nechala zmenšit. Bohužel jsme si je moc neužili, teď budeme čekat do poloviny září :-( Přeju krásný den novomanželky! Já jdu zítra(vlastně dnes!) bojovat na úřad ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Janag, to je škoda, že máte hned takové problémy s prstýnkama... Ale lepší než se mračit je myslet pozitivně.. Říkej si, že na tom se už nic nezmění a od poloviny září budete mít prstýnky oba a už napořád.. A máte krásné fotky..Moc vám to slušelo.. Jinak se to tu nějak rozpouští.. To manželství asi neni tak žhavé jako ty přípravy na manželství :-D .... My si ho teda jen užíváme a jsme oba moc šťastný... Po svatbě jsme měli týden dovolené a jen jsme si užívali sebe..Já hlavně odpočívala, byl to na mě nějak velký zápřah a nějaké výlety byly.. Teď plánujem dlaší dovolenou a asi pojedem do Chorvatska se švagrovou a jejím mužem a manželovo rodičema...Tak snad tu cestu zvládnu. Toho se bojim nejvíc.. Už mě hned totiž bolí záda... Čas nám běží dál a pořád máme co zařizovat. Teď na na řadě miminko a prodej baráčku.. Tak snad to zvládnem a bude vše tak jak si představuji...Zatim papa a napište jak se máte.
Profilova fotka
lucynka46: Teď už jsme v pohodě, ale to víš, že jsem si při hledání poplakala. Třikrát! Hlavně když jsme vůbec netušili, kde ho Petr ztratil. Po půl hodině hrabání v písku ho ale našel! To jsem bulela podruhé, ale radostí. Znova jsme si je symbolicky navlékli, Péťa vstal, oprášil si ruce o kalhoty a znova byl pryč. Prý viděl kam dopadl, ale už jsme ho nenašli. Teď už mi to přijde spíš jako vtipný. Takovou smůlu můžeme mít jen my:-D Doufám, že se to nedočte, asi by mě zakousl :-D Byla jsi krásná nevěsta, je vidět, že jsi moc šťastná. A jak jsi zvládala to vedro? My teď stále stavíme domeček, už jsou stropy, tak si konečně můžu představovat, kde co bude. Manžel denně mluví o miminku, tak se musím dát zdravotně do kupy, ať už mám taky krásný bříško jako ty ;-)
Profilova fotka
tak holky ráno jsem si vyzvedla oddací list a odpoledne jdu vyřizovat pas a občanku. janag: s prstýnka je to smůla ale máš recht, jsou horší věci :-D moc vám to slušelo, byla jsi krásná nevěsta, ale moc jsi se nesmála, nebo se mi to jen zdálo? musím se pochlubit že naše fotky měly veliký úspěch a my jsme s nima taky víc než spokojený :-) video teď začal taťka zpracovávat tak si ještě chvíli musím počkat ;-) co se týče naší slovenský hostiny, tak to bylo naprosto super. vypilo se neskutečný množství slivovice, a bavilo se od rána až do půl noci. fakt se to moc povedlo a bylo to hodně příjemný a přivezli jsme si takový suvenýr ;-) jen co jsme vylezli z auta přivítalo nás tam nějaký toulavý kotě a celý víkend se od nás nehlo, v noci bylo venku a ráno už zase čekalo na zápraží.... tak ho máme doma ;-) dali jsme jí jméno sofie a v pátek mi na veterině řekli že sofinka je kluk :-D byla jsem tak v šoku a strašně vysmátá, takže když se mě zeptali jaký MU teda dám jméno tak jsem vůbec nevěděla a jelikož už jsem JÍ říkala sofí nebo sofíku, tak máme kocourka jménem sofík, ale olda mu stejně říká UFONKU :-D :-D
Profilova fotka
escabarajito: :-D Ufonek nemá chybu :-D Víš já se nějak na fotkách smát neumím. Možná i proto, že když se usměju tak nevidím a na fotkách mám pak místo obličeje jedny velký tváře :-D Pan fotograf mě pořád rozesmíval, ale když ty fotky viděl, tak asi usoudil, že bez úsměvu je to lepší :-D No uvidíme, přece jen je v té galerii jen polovina fotek. Vaše fotky jsou vážně krásný, nedivím se, že mají úspěch. Já teď byla na čumendu po albech. Sice máme svatební knihu, ale chci jedno obrovský album a pak nějaké pro rodiče a babičky. Jen ještě nevím, kolik fotek bude použitelných. Jinak s těma vínama to byl nakonec trochu průser.Většina lidí si všimla co že to vlastně je až druhý den a jedna kámoška ho dokonce ještě v noci s přítelem vychrupla a hodila do skla :-D :-D
Profilova fotka
manželství je právě větší sranda, než přípravy... teda co se časožraní týče, tak určitě... na úřadě s náma pěkně vyjebali, to nejde říct jinak, největší srandu, když vynechám lhaní, mám z jejich formuláře, kterej už je dostupnej, ale dát to právníkovi, skolabuje.. samozřejmě mi na to nikde nechcou dát razítko... to bude ještě srandy :-(, a bydlení v nedohlednu... jinak to jde, teším se na občanku, teď mám šílenou rýmu (nastydla jsem o víkendu, kdy jsme zmokli a teplo fakt nebylo :-( ), takže si dávám free večer v posteli s filmem a zítra šlápnout do školy, nebo mám po srandě... janag - prstýnek mne mrzí, na druhou stranu, něco podobného mi vypráví tolik lidí :-), že se neboj, prostě se o stává a hlavně chlapům, nejsou zvyklý - často někdě zapomenou, nebo nepoznaj velikost a někde jim spadne (a jak nejsou zvyklý, tak si toho občas ani nevšimnou...). slyšela jsem spláchnutý do záchoda, zapomenutý v kapse a vypraný - pračka bez sítka, chlap bez prstenu... hlavně, že můžete mít stejný, už lepší velikost :-) escab - gratuluji k ufounkovi ;-), my se zviřátky počkáme na jiné bydlení, raději...
Profilova fotka
haribenka: Jo taky jsem už pár historek slyšela. Už si z toho hlavu nedělám. Spíš mě štve, že na ně budeme tak dlouho čekat. Docela nás bavilo si je prohlížet :-) S těma úřadama mi to povídej. Dneska jsem si jen vyzvedla formuláře. Musím je v klidu vypsat, nějak nevím jak na to :-S Ale dneska jsem zařídila jednu doktorku, pojišťovnu, spoření a povinný ručení. Aspoň něco. Škoda, že jsem nestihla tvoje fotky. Těšila jsem se na ně :-(
escab: jéje, já taky dneska byla pro oddací list :) čímpak to asi bude? :-D a micíka ti schvaluju :-) brácha s mamkou před pár lety našli na chalupě na hřbitově v márnici mňoukající pytel - byla tam zavázaná dvě mrtvá koťátka a jedno živé :-( tak ho mamka vykrmila, vzala domů a teď máme 6kilového kocoura Majdalenku :-D (si mamka nechtěla připustit, že to může být kocourek a než mi to doktor potvrdil, tak už slyšel na holčičí jméno :-D) btw ve středu jdeme s miláčkem nechat si udělat občanky - už teď se děsím, kde všude to budu muset měnit 8-( ale co, mám krásné příjmení, tak to za to stojí :-D a už se těším na video :-D fotečky máme už přes týden a všichni chválí, jak nám to tam sluší, a jak vypadám nádherně :-D to člověka potěší x-) ale s videem se pán ještě neozval :-) no září zatím nemá obsazené, tak by se na to mohl vrhnout :-)
Profilova fotka
janag - ja jeste ani neam vsechny, ala jsem sem par holkam aby mi verily ;-), ale radeji po tech kecech okoli stahla... casem udelam nejaky album, az budu mit vsechny pohromade... hazela jsem se odkaz, ale tam jich je moc a je to neupraveny, jen takovy uloziste :-). btw prstynku si budeme vazit tak jako tak a aspon vam to dyl vydrzi ;-), uzijete si jich o to vic, ted je i sposta jinych dojmu ;-), na faze taky dobry... eve - no sluselo, ale kde je fotek vic ;-)? mne mrzi, ze video neni, hlavne z vecera... :-(, dneska akorat minutovej zaznam z vecera, co tocil barman n amobil, aby videl vedouci, co se tam delo :D, a brecela jsem smichy, ono je to o nicem, jen smouhy vesmes a bordel, ale kdo tam byl vzpomene a je to uzasny...
Profilova fotka
haribenka: A jo táák!! Já pochopila, že jsi stáhla ty z netu. Už jsem ti je omrkla. Teda účes nemá chybu, supr ladí s šatama! A kytka měla snad dva metry ne? :-D Je skvělá. Slušelo ti to, je vidět jak jsi byla šťastná ;-) No a hlavně, že teď dosáhneš na tu půjčku viď? :-D :-D :-D Buď v klidu, o mě se říkalo, že jsem s tehdy přítelem jen kvůli penězům. Aktuální drby jsem ještě nezaslechla, ale těším se. To bude ,,tak ho uhnala, teď ho zabije a bude dědit" :-D :-D Přeháním, ale možná ne tak moc :-D O tobě se to řešilo tady v diskuzi? Docela bych se taky zasmála ;-) :-D A tvoje teorie fází je taky dobrá, beru si ji k srdci :-D
Profilova fotka
janag - resilo se to poruznu, miluju google a lidi, co si myslej, ze na netu muzou co chtej... a jako.. ted pujcka, pak prodam t trojcata co cekam a pak se zabije v aute sam (nejvyssi pojistka, neee :D)... diky... :-), ja se nesmala, ja minimalne jednu zatim slecnu chtela vykuchat, protoze se mi zvedl zaludek az na strop.... stastna, byla jsem, jsme, snad budeme, fotky budou nejaky lepsi a serazeny, az bude cas a budou fakt vsechny, chybej mi dve zasadni sady :-). kytka mela jinou barvu, ale na rozil od maminkovejch byla jeste skvela :-), my si to proste cely uzili az do rana, prvni krok proste skvelej (jasne ze ne dokonalej, ale kdo by to taky tak chtel :-) ). lidi jsou ruzny, prisla jsem o kamarada, ale aspon jsem se poucila, ze i u starejch znamejch si mam davat bacha... tak se drzte holky, ja s rymickou potici se padam do mdlob :-). jo na prijmeni si zvykam horkotezko porad... uz nevim, jak si pomoct...
Profilova fotka
Ahoj devcatka moje, uz jsem dlouho nenapsala, nejak jsem se nestihala prokousat vsema vzkazama....a taky mam nejake starosti..... Janag - fotecky mooc krasny, moc Ti to sluselo, a vsechno Vam vyslo, to je dobre.... :-D Jinak ten prstynek me mrzi, ale hlavne ze se nestalo nic horsiho..... :-) Ikdyz to zaboli,co ?? ... :-| Dnes jsem telefonovala s firmou meho fotografa a fotky by meli byt pristy tyden,ale chce mi je poslat na dobirku, co si myslite??? Me to prijde docela blby nejen, ze nevim co prebiram, ale je to docela draha zalezitost tak bych to chtela videt nez neco zaplatim a hlavne kdyz bydlime primo ve meste a muzeme si doject kam jen budou chtit tak proc zbytecne platit za postu uz tak to bude docela drahe, ze??? No uvidime asi mu jeste zitra zavolam....ale uz se na ne mooc tesim.... ... chtela bych si udelat v happyfotu fotoknihu, uz na ni pracuji, ale jeste mi budou chybet fotky od fotografa takze je budu muset vlozit a poupravit az teste pred, snad to zvladnu..... ;-) A co jinak jak se zije novomanzelkam ???? Uz mate novou jmenovku na zvonku???? :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
sygy, fotky na dobirku bych si nevzala, strasit te nebudu, ale cetla jsem tu na to nemile veci... na druhou stranu, pokud jsou postou, tak zas mas narok jevratit, jenze to je pak uplne na nic :-(, radeji bych si za nicm zajela, snad to pujde... ale snad bude vse OK :-) jinak jmenovku jsem mela i v miste trvaleho bydliste jeste tyden pred svatbou, chodily totiz gratulace :-), tak aby se nezatoulaly... byt ted resime, ale je to beh na dluhou trat a dost se bojime, ale tak jeste mesic a budeme snad uz vedet a konecne se to pohne...
Ahoj holky, zdravím vás po svatebce. Nestíhám dočíst vaše vzkazy, máme nějaké lítání ohledně domku, jen jsem vás chtěla pozdravit :-) zítra zase na týden odjíždím do Chorvatska s lidma z práce, takže fakt fofr :-) včera jsme se vrátili, tak snad to stihnu všechno přemáchnout, usušit a vyžehlit :-) Mějte se moc hezky. Jinak mě se jako novamnželce žije dobře :-) papa a posílám pusu
Profilova fotka
Janag, tak tomu říkám fakt smůla. Myslela jsem, že ho ztratil jen jednou a pak ho už nenašel.. Ale tohle je fakt na pytel.. Děkuji za pochvalu. Máš pravdu, že jsem šťastná. Ještě než jsem potkala manžela, tak jsem měla přítele s kterým ten vztah nebyl tak hezký. Bylo to pro mě vyčerpávající a ani to neumim popsat. Nakonec se mi podařilo se s nim rozejít a najít si Pavla. A ten mi urovnal tu psychickou stránku. Takového chlapa jsem snad ještě nikdy neviděla ani jsem o něm neslyšela. Takové ty typické rysy chlapa, to jsem u něj nezpozorovala. Proto můžu mluvit o neskutečném štěstí. Dělá ze mě každý den princeznu a když mě hladí, tak s takovým zamilovaným výrazem jak tenkrát, když mě pohladil poprvé. Oba věříme, že spolu budem navěky. Protože tolerance, porozumnění, kompromis, důvěra, opora a láska v našem vztahu je. Vedro docela šlo. Stůl byl pod přístřeškem, tak takové horko nebylo. A my jsme se oddávali v 10.30, tak to největší teplo jsme proseděli u oběda a doma.. A doma máme příjemně.. Když jsme bydleli v bytě, tak jsme si museli koupit klimatizaci, abychom mohli nějak fungovat. Měli jsme jí zapnutou jen párkrát, pak jsme se přestěhovali a tady máme tak příjemně, že jí nepotřebujem a leží v garáži. Chcem jí prodat, ale zatim zapomínám doma najít k tomu papíry, abych do inzerátu mohla dát nějaké info. Jinak nafocená je.. Tak snad časem :-) Jéé, tak teď nastává v domečku tvá role. To mě baví zařizovat si hnízdečko. My už jen ten dětský pokojíček, novou kuchyň a místo krbových kamen udělat krb a vymněnit dlažbu. Tu co tam dali ti před náma se mi nelíbí. Takže už jen takové drobnosti. Tak to vám přeji hodně štěstí, aby miminko vyšlo co nejdříve. Je to úžasný pocit a já si to jen užívám. Ani mi nebylo špatně, tak mi těhotenství dělá jen radost. Teda až na ty záda a častou únavu, ale to k tomu patří a jen si to užívám. Je krásný pozorovat bříško jak se škube, když zrovna Samuel kope.. Už se na něj s manželem moc těšíme. Escab, už jsem myslela, že ten suvenýr bude miminko. A ono to je kočičí miminko. Ale také gratuluji, je to krásný mít zvířátko. Já teda mám raději pejsky. Ty s tebou víc žijou a milujou. Kočka si dělá co chce a ty jí moc nezajímáš, hlavně aby měla teplo, pelech a jídlo. Pejsek se na tebe dívá vděčně a jak na anděla. My máme jak pejska tak kočičku. Taky 6ti kilovou.. A to je náš flegmouš. Myslim, že ho mám v albu. hari a janag, to mě můj bejvalej taky řekl, že jsem s Pavlem jen kvůli penězům.. Takový lidi nemá cenu řešit. Jsou to závistivci a ty se jednou uzávidí... Oni snad nikdy nebudou šťastný, protože budou neustále jen závidět.. Tak takový jen přehlížím.. Jinak já svatební kytičku mám pořád doma ve váze. To zelený je už neni tak živý, ale ty kaly jsou pořád k vystavování.. Na přijmení si asi zvyknu docela rychle, ale chci to vše rozjet až budu mít občanský průkaz. I podpis už zvládám. Sygy, to je rozumné si je raději vyzvednout, když bydlíte ve stejném městě. To já jsem zas svého fotografa požádala aby mi je poslal na dobírku, protože je z Prahy a jet tam jen kvůli fotkám je zbytečné. Tak snad mi každou chvíli přijdou. A knihu bych si taky chtěla nechat udělat a fotoalbum k tomu též. Ale taky čekám na foto od fotografa, určitě budou v lepší kvalitě než v té galerii, co mi poslali. My jinak žijem a žijem. Vypadá to, že v neděli pojedem do Chorvatska na dovolenou, ale já nevim. Malinko se bojim cesty. Manžel říká, že pojedem, že si aspoň odpočinem, vycachtáme se v moři a za pár dní zas pojedem domu. A po cestě si udělám pohodlí, když budu chtít, tak zastavíme a naštěstí pojedem večer, tak nebude horko. No, stejně nevim... Jinak jmenovku ještě nemáme, i když tu bych změnit už mohla, ale teď jsem objednávala pár věcí pro miminko na staré přijmení, tak asi až mi to vše přijde, tak to změníme.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?