7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
Ahojky holčiky a Marti, také jsem o tobě dlouho neslyšela, já když jdu na červen 08 tak jsem vzdala porčítat všechno, nedá se to, hočičky píšou jako draci, že Leni ;-) Napadlo mě že si udělám vývazky sama, budete je kupovat, nebo objednávat tady od holčiček? Mají teda krásné :-D
Profilova fotka
Blanches, já si je vyrobila sama. Koupila jsem si v galanterce bílou a meruňkovou stužku a korálky jako perličky a po večerech jsem šila. Jsou k nerozeznání od kupovaných.A stály pár korun. :-D
Profilova fotka
Leni to jsi šikulka, nafotíš je a dáš na net? :-D Jen abychom mohly okomentovat, asi se to toho také pustím :-D Je zbytečné za to platit.. :-) Dodala jsi mi odvaku i Zuzi je dělala sama :-D
Profilova fotka
http://svatebni-raj.cz/cz-kategorie53... blanches, já si je dělala podle těchto stránek. Je to fakt jednoduchý. ;-)
Profilova fotka
jéé super děkuji za radu :-D
Profilova fotka
Není zač. tady je dobře vidět na těch obrázkách, jak máš vést tu stužku. Já mam dole taky bílou a nahoře tu meruňkovou. tenhle typ to je. ten mi přijde hezčí a asi je to i rychlejší na výrobu. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
jéé super :-D Děkuji jsi pokládek :-D Pustím se do toho, přes týden musím sehnat stužky a korálky a začnu šít ;-)
Profilova fotka
Já dala za metr té stužky asi 5 Kč. a ty perličky stály 24,- a bylo jich sposta, tak 50 určitě.Prostě vezmi útokem galanterii.A určitě si kup takovou tu lesklou stužku, ne tu obyčejnou, co se dává pak na okénka u auta. Ta lesklá vypadá lépe, slavnostněji ;-)
Profilova fotka
Na té fotce o Mareky co jsem ti před chvílí poslala, je vidět, jak je ta stužka lesklá.Tak takovou chtěj.Ale to poznáš.
Profilova fotka
jojojo díky moooc :-D
Profilova fotka
už jen 202 dní :-D :-D :-D
Profilova fotka
jééééé :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
len.z tyjo, dkyz sjem si na zacatku cetla, co uz vsechno mas a myslis si, ze toho mas malo, tak sjem se musela smat...pac ja teda pak nemam proti tobe vubec nic :-) Ale vcera jsme vytvareli vyvazky a jsou paradni a netrvalo to ani tak dlouho, kdyz sjme nasli ten spravny grif-a hlavne jsou za par kacek x-)
Profilova fotka
Ahoj Kukínku, přesně tohle jsem včera říkala Blanches. Taky jsem si dělala vývazky sama a opravdu vyšli na pár kaček.Ty první šly sice pomalu ale když jsem dostala do ruky ten správný grif, tak bych je mohla šít závodně, jak mi to šlo :-D Mám toho na svatbu dost, jen díky místnímu bazárku, jinak bych začala až po novém roce.Ale nekup to, boty místo za 1600, stály 700 a jsou nošení 3 hodiny,(takže nové), závoj který jsem zde koupila za 300 stojí nový 1000 Kč, a paní ho měla taky jen na obřad a focení, jako každá nevěsta co má závoj.Řekla jsem si, že takhle výhodný nákup už se nemusí opakovat. Z bot jsem byla zezačátku nervózní, nikdy jsem je bez zkoušení nekoupila, ale vyzkoušela jsem si ty samé v salónu a když mi seděli, tak jsem si je koupila z bazárku. :-D :-D :-D
Profilova fotka
jojo,taky jsme se bavili, ze by z toho mohl byt dobry kšeft, prodavat vyvazky- i kdyzu nevim, jak dlouho by me to bavilo =-) S jak to tak pises, tak jenom blazen by to nekoupil, vsechno byl dobry kauf x-)
Profilova fotka
No právě, nekup to, za ty peníze. :-) :-) :-) Snažim se ušetřit kde se dá asi jako většina nevěst. samozřejmě, kdybych nesehnala nic v bazárku, tak bych musela koupit nové.
Profilova fotka
No prave, me to taky prijde zbytecne vyhazovat penize za neco, co zmaknu-a hlavne ja jsem ten typ, ktereho to bavi- takze i jmenovky na svatebni stul, potisky na vino a cokoladky budeme delat doma-a mozna i oznamko,ale to se jeste nevi..
Profilova fotka
kuki člověj se u toho ještě pobaví, Leničko tak si mě navnadila, na dělání těch vývazků až jsem je dělala ve spánku ;-) Takže bych měla mít vlastně hotovo :-D
Profilova fotka
Ahoj všem, tak se taky hlásím do vašich řad. Z příprav nemáme ještě vůbec nic (kromě představ). Příští týden se jedeme podívat na jeden objekt, kde budeme mít hostinu - ve vlastní režii. Šaty...představa by byla, mám je v albíčku, ale musím do nich ještě hooodně zhubnout, ale už jsem začala, tak teď jen pevnou vůli přes ty Vánoce! Už se těším až bude po novém roce trochu klídek a začnu si to všecno pomaličku chystat. Chtěla jsem se zeptat...plánujete nějáký kulturní program pro hosty? Kamarádka měla objednanou skupinu historického šermu a ty měli udělaný představení specielně pro svatbu, kdy do toho zapojili i nevěstu a ženicha. My přemýšlíme určitě o tombole, je tady o tom moc pěkná diskuze s úžasnými nápady, pak ohňostroj a ještě bych chtěla něco, což nevím co by to mělo být :-) (břišní tanečnice, barmanská show, šerm...fakt nevím). Kdyby vás napadlo něco dalšího...sem s tím...
Profilova fotka
ahoj priorito, my asi nějakou moc organizovanou zábavu dělat nebudem, max to že tam bude hudba (nahrajem si do PC spoustu hudby a necháme to hrát) a tak se bude asi tančit, ale jestli nějaké hry tak to asi ne, nemám moc ráda takovou tu organizovanou zábavu a byla jsem teď u kámošky, vykašlali se na všechny pravidla a bylo to super ;-) o ohňostroji jsem přemýšlela, ale protože to mají všichni tak se mi do toho moc nechce, navíc my se s ohňostrojem docela vyblbnem na Silvestra tak v pohodě :-) jo leni, je náš rychlík, až my budem stresovat a shánět tak ona se nám bude smát, protože bude všechno mít ;-)
Profilova fotka
Ahoj Priorito, vítám tě. To víš Jíjo, někdo musí být první :-D :-D :-D :-D aspoň v něčem.
Profilova fotka
blanches..to vis ze jo, me takove kravinky bavi :-) A poslusne hlasim, ze jsem pred chvili dokoncila vyvazky a jsou naaaaadherne-akorat nemame doma snad ani baterku, abych je mohla vyfotit a dat je sem ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem tady sto let nebyla,ani vás nebudu dočítat,neb bych tady seděla do rána.Snad se tady teď dostanu častěji.Jsme si dneska vybrala šaty,jsem z nich nadšená,jen by to chtělo mít míň kilo,no,ale co nadělám,kilům se u mě nějak líbí,i tak si ale myslím,že na nás větší mají výběr,což jsem vůbec nečekala. :-N Měla jsem strach že budou tak jedny dvoje,ale byla jsem mile překvapená,tak snad jsem vybrala dobře. =-)
Profilova fotka
betule..a uz je mas i zamluvene?
Profilova fotka
Jj,mám. ;-)
Profilova fotka
betule: moc pěkné, které sis nakonec vybrala? já už se taky těším až půjdu vybírat šaty, ale teď není čas
Profilova fotka
jija,ty druhé.Ale většině holek se nelíbí,škoda. :-| :-)
Profilova fotka
tak hlavně jestli se líbí Tobě :-) každý má rád něco jiného
Profilova fotka
Mi se líbí moc,proto jsem si je vybrala,že. :-D
My se taky bereme 7.6. 8-) Pročetla jsem si diskusi...ta se dá...ten červen je hrozný ;-) Holky, já asi nebudu dobrá nevěsta...když jsem četla vaši diskusi, vůbec jsem netušila, co jsou vývazky...ještě že jste dali odkaz na stránky, abych se hloupě neptala :-( Ale máte pravdu, vůbec mi nedošlo, že se dá takhle ušetřit....akorát já jsem moc šikovnosti nepobrala, takže nevím, jak budu úspěšná :-. K tomu datu...my si ho vybrali, protože jiné nevyhovuje...a ještě je to pozdě. Já chtěla květen, ale jsem z pověrčivé rodiny a mé příbuzenstvo mi odmítlo přijet...takže jsme to posouvali....taky jsme to mohli posunout ještě o týden...to má moje zlatíčko narozeniny..aspoň by se to sfouklo najednou ;-) Jinak jsem byla dosti vyvalená, protože máme zajištěný jen obřad a kapelu. A o obřadu ještě diskutejem, páč si nejsme jistý...takže fakt nebudu dobrá nevěsta a můj drahý dobrý ženich :-( no, ale jinak to bude určitě dobrý 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?