7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
ahoj bubududysku, myslím, že se nemáš čeho bát, já taky zjistila pořádně co to jsou vývazky až tady, u nás se dává živá kytička všem :-) zařízenou máme akorát restauraci a teď o víkendu jsme to oznámili našim, to je všechno, na zamluvení obřadu jsme nespěchali, protože chceme církevní tak tam nával asi nebude ;-) ale už by to chtělo pomalu panu faráři zavolat ať nepříjdem pozdě :-N nemusíš se děsit toho kolik toho už některé holky mají, určitě budeš dobrá a krásná nevěsta a budete mít krásnou svatbu
ahoj jijo...děkuji za podporu....tohle jsem potřebovala slyšet ;-) zjistila jsem, že máš taky nastávajícího z dálky...akorát ty ho máš z o trochu větší. Teda jestli jsem se nespletla. 8-) Jak to budete řešit z ubytováním hostů? Ten můj je ze Svitav a já od Berouna...takže nějakých 240 km... A vyřešili jsme to tak, že svatba bude v jeho kraji (bydlíme u Berouna), páč jeho příbuzenstva je větší - 45 lidiček a mé skromné příbuzenstvo je v počtu cca 23. Něco budeme řešit ubytováním u jeho příbuzenstva a něco v hotelu, protože někteří nechtějí obtěžovat. Teda předběžně jsme jim říkali, že nebudeme schopni hotel všem zaplatit, takže počítají s tím, že by si to platili. Ale je mi takový hloupý...že se budou kodrcat takovou dálku, platit si ubytko a ještě povezou nějaký dar....tak se chci zeptat, jak to funguje jinde...abychom se pak nedostali do řečí 8-)
Profilova fotka
jojo taky je to dálka :-) tak my bydlíme u mě, takže svatba bude taky tady a navíc mám taky víc příbuzných. počítáme s tím, že někoho ubytujeme u nás, takže já budu před svatbou u našich, chtěli jsme předělat v baráčku 2 pokojíky abysme tam ubytovali víc hostů, ale nevím jestli to půjde, takže pro ty ostatní asi budem hledat nějaké ubytování v hotelu nebo tak něco, ale taky si neumím představit že to budeme platit tak jsem na to zvědavá kamarádka se teď vdávala v novém městě nad metují, ale ona i manžel byli z prahy a tak zajistili ubytování pro všechny ale zaplatili jenom rodičím a všichni to v pohodě pochopili tak snad budem mít taky tak chápavé rodiny ;-)
Taky na to spoléhám....zatím jsme se spíš setkali s chápavým pohledem na věc...asi je to i tím, že přeci jen se jedná o mé příbuzenstvo, kdy jde většinou o páry. Protože mé sestřice nemají děti...jen jedna a pro tu zajišťujeme pokojíček u příbuzenstva, kde mají taky děti, takže to pro ně není taková pálka v případě hotelu. Horší je to u Pavlíka....tam už jsou všichni vdaný a mají děcka....to by asi spíš nepřijeli, protože těch 45 lidí nejsem schopni ubytovat....tak 30. A spali by všude možně. 8-) No, jsem ráda, že i někdo jiný, řeší tuto lapálii. Ještě jsme to vyřešili i tak, že budeme mít obřad odpoledne...ve 14 hodin, takže moji svatebčané přijedou ten den...jízda trvá tak 3,5 hoďky, tak se můžou prospat a po jízdě i odpočinout....takže je třeba zajistit jen jednu noc...no, a já budu s rodiči v hotelu.....tu noc předtím..aby si mohl pro mě můj drahý přijet...u příbuzenstva nechci být, protože si myslím, že by naši neměli takový pocit, že mohou ovlivnit situaci a myslím, že budou i silnější v kramflecích... :-)
Profilova fotka
tak u nás naštěstí žádné děti nejsou, nebo u mě spíš mimča a ty na hostinu nepůjdou takže to docela jde. my ještě nevíme kdy budem chtít obřad, líbil by se mi odpoledne, ale problém je v tom, že můj brácha je diabetik a musí jít v pravidelnou dobu takže to uděláme podle něho. stejně nejde aby přijeli hosté až v ten den, protože přes 600 km by fakt nedali :-S jasně, lepší být s rodiči :-) my chcem objednat na svatební noc pokoj v restauraci, kde bude hostina, prý byl měl být zadarmo, když tam bude svatba, ale to musíme pozjišťovat, jinak si ho zaplatíme, nechcem tvrdnout v pokoji s několika příbuznými ;-) no nic končím a až do středy se bohužel k netu asi nedostanu (tak ať si nemyslíš, že jsem Ti utekla ;-)) tak doufám že nebudu muset dočítat 50 stran :-D
To máš pravdu...600 km je 600 km :-) Taky chci být na svatební noc v hotelu....Pája nejdřív nechtěl...normálka chtěl spát klidně někde s někým v pokoji...což mi teda 2x romantický nepřišlo....nicméně snad si to už promyslel... Myslím, že tady snad 50 stránek číst nebudeš...jo na červnu možná i 60 ;-)
Profilova fotka
ahoj tak jsem taky :-) normálně jsem si na služebce koupila v praze ve slevě boty za 199 tak uvidíme jestli je využiju, ale já je klidně budu nosit i tak ;-)
Botky? =-) Svatební? 8-) Musím, říct, že je to nádherná cenička...v Praze pracuji, od kolegyň vím, že se dá za tyto penízky koupit super botky....dali mi i několik typů kde co a jak, ale když tam přijdu já, tak jako kdyby najednou všechny úžasný zázraky za nízkou cenu zmizly...a jsou tam jen zázraky vyšší cenové relace :-) Uklidňuji se tím, že jsem už vyhrála Pavlíka, takže asi už nic víc vyhrát nemůžu... Chci se zeptat, máš už objednanýho fotografa? Já si říkala, jak to řeším dopředu...už jsem oslovila dva, protože mají úžasný fotečky a normálka oni už mají plnóoooooo :-( Jsem z toho celá perplex...jsem netušila, že jdu nejspíš s křížkem po funuse....
Profilova fotka
tak já jsem sice chtěla původně klasické lodičky, ale ty neměli v mém čísle tak jsem si koupila páskové a buď je použiju nebo půjčím některé družičce ;-) tak to já jsem letos měla na slevy štěstí, přestavujem barák po babičce a na polovinu věcí co jsme kupovali jsme vychytali slevu ;-) fotografa neřeším, zdá se mi to moc peněz za málo práce, takže mě bude fotit kamarádka, fotí moc krásně a navíc to bude osobnější :-) akorát mě to bude stát o 2 dva lidi víc na hostině ;-)
To máš štěstí...u nás v obou rodinách nikdo hezky nefotí....teda kromě mýho taťky a mýho snoubence (to zní) :-D A kdyby fotili oni dva, tak by to bylo krapet divný ;-) My plánujeme stavit domeček....pozemek už máme, teď jen čekáme na projekt...v pátek nebo v pondělí by nám měl dojít...ale podle dosavadní spolupráce tipuji, že to bude pondělí..otázka však jaký :-S ale co vím, od známých, co rekonstruovali starší baráček...je to snad horší než stavět nový...sklízíte tudíž ode mne hluboký obdiv :-)
k těm botkám....ani nevím, jaký budu mít...sestřenice Pavla měla takový sportovní balerínky bílý...není zvyklá na podpatky, šaty nezvyklé obutí skryly, jen byla legrační fotka s podvazkem....měla totiž i podkolenky :-D
Profilova fotka
jo tak to musely být super fotky v balerínkách a s podkolenky :-D no je to děs, hlavně kdyby tam něco bylo a jenom by se to opravila, ale babička nepotřebovala ani koupelnu ani tekoucí vodu v kuchyni, takže dělat všechnu vodu a odpady jsme museli od začátku :-( no už nám chybí jenom obývák, ale Honzovi se teď do toho nechce tak asi budu muset něco vymyslet a udělat já, ale když zas uvidí jak něco dělám tak mi bude chtít pomáhat tak nevím, asi příští víkend vymaluju chodbičku, protože jede domů a tak to bude překvapení
Článek se načítá
to tě obdivuji...malování mi totiž nejde...když jsme dávali dohromady náš byteček, tak jsem taky byla iniciativní a chtěla jsem vymalovat obývák...no, dopadlo to tak, že barva byla všude možně jen né na té stěně 8-) Takže Pavlík převzal štafetu...ale jsem dobrá ve škrábání stěn, opalování a šmirglování oken, a následném úklidu...jenže nevím, co mi z toho bude dobrý při stavbě :-N Jak tě tak poslouchám, tak bych snad ten baráček zbourala a postavila nový ;-)
Cau holky, tak doufam, ze doma nemate fotbalove fanatiky, protoze 7. cervna hraje CR od 18 hodin zahajovaci zapas na ME 2008 ;-) :-)
zirafka105: Já mám štěstí :-D můj přítel má na fotbal stejný názor totiž jak já....blázni honící se za mičudou :-D Už jsi to pošramotil i u chlapů v hospodě tady na vesnici ;-) Právě proto ho i miluju :-D No, akorát mám teď obavu o duševní stav mužů z mého příbuzenstva...ty totiž fotbaloví fandové jsou...spolehám však na to, že když se vdávám JÁ...svou lásku snad oželí ;-)
Profilova fotka
no Honza snad zas takový fanatik nebude, teda doufám, však jedno utkání přežije nebo to nepřežije :-D jo tak já mám taky vždycky většinu barvy na sobě :-) ale to neva, chodbička je malá tak to snad zvládnu. škrabání stěn mi nejde, minule jsem seškrábala i omítku tak mám zákaz přibližování se se škrabkou ke stěně :-D já bych ho zbourala taky ;-) ale neprošlo mi to :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak bohužel můj nastávající je fotbalovým fanatikem a včera na mě dokonce chvíli zkoušel jestli by to nešlo přeložit! ]-( No to bylo něco pro mě! Určitě to bude mít ještě dohru, ale já se nedám :-D Ještě k tomu to muselo přijít po takovým krásným víkendu, kdy mě oficiálně požádal o ruku...
Profilova fotka
priorita: tak já bych věřila tomu, že ten můj to ještě neslyšel, jinak by to zkusil taky, ale jenom aby mě naštval (doufám) :-D přece alespoň jednou můžem být pro ty chlapy důležitější než fotbal ne? ;-)
Profilova fotka
jija: já vyletěla jak čertík z krabičky :-) Přesně tak jsem se ho taky zeptala..jestli alespon jednou muzu bejt dulezitejsi nez fotbal ? Pak už nic neříkal, tak třeba mu to došlo :-) Problém bude s ostatními členy rodiny - taktéž fotbalovými nadšenci. Naštěstí to budeme mít v jedné hájence, kde televize není a já jí tam rozhodně nepovezu :-)
Profilova fotka
jasně, jestli někdo odejde se dívat na fotbal tak ať padá úplně, na svatbě mají být jenom lidi pro které budem důležitejší než blbá hra ;-) u nás naštěstí žádní takoví blázniví nadšenci nejsou tak by to měla proběhnout v pohodě
No, u mě, jak jsem psala jsou, ale doufám, že jsou natolik slušně vychovaní, že neodejdou do vedlejší hospody na telku ;-) A pak...taky spoléhám na to, že všichni jsou natěšení, páč já byla zapřisáhla svatební odpůrkyně a v životě jsem se vdávat nechtěla, takže kalkuluji i s tím, že prostě si na mě musejí smlsnout a že jim nemůže uniknout žádný detail svatebníh dne ;-) trochu domýšlivé, ale co? :-D Priorita: to se ti nedivim, taky bych vyletěla jak čertík z krabičky....vím, o čem mluvíš...můj bejvalý byl fotbalový fanoušek, dokonce hrál a pak pískal...po té, co jsem si však vzala na zápas knížku a louskala ji tam a pak jsem byla napomenuta fanoušky....už mě nenutil chodit ba se i dívat.... :-D jijo: no, já při stavbě našeho domečku už mám zajištěnou funkci...přidavač...nevím však, zda je to výhra. Tůhle jsme skládali cihly...já vzala do ruky dvě a hned jsem na zděný domeček změnila názor...brala bych ten dřevěnej..ten ti postavěj 8-)
Profilova fotka
včera jsem Honzovi řekla že bude ten fotbal tak prý že změníme datum, tak jsem mu řekla, že já to datum měla dřív než fotbal tak ať si trhne :-D tak oni Ti postaví i zděný, záleží jenom na tom, kolik do toho chceš invenstovat, ale u nás v rodině se dělá všechno svépomocí tak asi bude ještě sranda
Profilova fotka
Koukám, že jsme tu samý holky stavebníci :-) my už to pro letošek zabalili - nestihli jsme střechu, ten sníh přišel dřív než měl :( Ale i tak je za námi vidět pěkný kus práce :-) bubududýsek: uplne vím o čem mluvíš. Dívat se na to je radost, ale když už jsem to asi po čtvrtý stěhovala jak kočka kotě z jednoho konce baráčku na druhej, tak mi moc do smíchu nebylo. Nakonec se mi tak funkce přidavače docela zalíbila :-) Musím ale říct, že mnohem, lepší je něco stavět než zazimovávat :( U nás se taky dělá všechno svépomocí - snad jen tu střechu necháme odborníkům :-)) jija: aspon že v tom nejsem sama:-) včera to ještě zkoušel, ale má smůlu chlapeček :-)))
Profilova fotka
jo tak letos staví snad všichni, ve stavebninách jim skoro všechno chybělo :-D jasně že má smůlu ;-) hlavně dneska jdem na faru domluvit obřad tak doufám, že nám pan farář kývne na termín, zatím jsme se ještě neptali :-N
Profilova fotka
tak držím pěsti ať máš stěstí :-)
Profilova fotka
snad jo, hlavně si musíme pamatovat na co všechno se ho chceme zeptat ;-)
my taky budem stavět svépomocí...bohužel nejsme tak bohatí, abychom si mohli najmout firmu...normálka, už mám přiřazený i montérky...budu v tom teda děsně sexy ;-) ale to asi každá na stavbě... priorita: vy už jste všechny dál ve stavení...nám teprv malujou projekt...v pondělí nám přišel první návrh a musím říct...jsem nadšená...už aby stál...jestli všechno dobře dopadne...jako stavební povolení (to bude asi nejhorší) a pak dostaneme hypotéku...tak stavíme po svatbě....to budou líbánky :-D
Profilova fotka
bubu:jsme na tom stejně,ale my aspoň máme ten projekt a dneska jsme byli pro povolení na CHKO :-D
jej, vy se máte....kdepak stavíte, ferinko, že jste museli na CHKO? zas někdo, kdo je o kus dál....na to povolení se totiž děsně netěším...jen doufám, že tam bude rozumná paní úřednice. V sousedním městě tomu totiž tak není....ta tě klidně pošle do... 8-)
Profilova fotka
Jsme v CHKO Křivoklátsko ]-( Ale byl tam super kluk a do 14 dní by jsme měli mít "rozsudek smrti" :-D a mážeme začít vylítávat stavební povolení a pak hypotéku 8-( :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?