7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Teda holky, jsem Vás pořádně musela dočítat... :-) . Už mám fotografa, musím mu to ještě v únoru potvrdit, ale prý s náma počítá.. :-) .
Profilova fotka
jasně fotograf je moooc důležitý. :-) Takže máš o jednu starost míň, viď 8-) 8-)
No jo, ale stejně na to musím do února myslet, abych ho potvrdila, ale zase nám ho snad už nikdo nevezme . ;-) Holky, jaké budete mít oznámení? A odkad? Budete si některá dělat samovýrobu?
Profilova fotka
Já si ho necham dělat u jedné známé, má grafické studio, teda její mažel, ale tak jsem se trochu vnutila....Sama bych si na to netroufla.Nemám na to techniku a nejsem moc tvůrčí tip. :-|
Já právě přemýšlím, že si ho nechám udělat on-line přes net něco jako: To jeden mladík s jednou slečnou se octli na trati, kéž dojedou až na konečnou, kéž na trati se neztratí... A to jako citát, oznámeni: ..... a ..... oznamují, že svoji dosavadní činnost zlegalizují ...... Ale kdyby si ho někdo dělal sám a třeba by ho to i bavilo, tak bych si to nechala od něj udělat, samozřejmě s domluvou finanční. Tak kdyžtak písněte... ;-)
Profilova fotka
To vůbec nezní špatně, jako nápad na oznámko.Ty jsi tvůrčí, mě by to nenapadlo :-(
Profilova fotka
máničko mrkni se na svatební album PEACE, TY MĚLi MOC PĚKNÉ A ORIGINÁLNÍ OZNÁMKO....
Profilova fotka
manicka: tak my jsme chtěli nechat nakreslit originální oznámení u regrafika, ale když chtěl udělat Honza podklady podle kterých by to kreslili tak se mu to tak povedlo, že jsme se rozhodli že si ho teda uděláme sami (spíš Honza), mám návrh v albu, my chcem dát repliku "a přece se našli" což vzhledem k tomu že já jsem z OVy a Honza z Karlových Varů je dost úspěch ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem kecala,že máme jen zamluvený obřad,zapomněla jsem,že máme i fotografku. :-N A možná hned zamluvím i kameramana,dělal svatební video kámošce a bylo hezké,akorát bych chtěla jinou hudbu,tak snad se domluvíme.Oznámko mi bude dělat kamarádka,bude tam černobílá fotka naší malé a něco ve stylu ...můj taťka si konečně vezme moji mamku a to..... :-) Snad se to povede.
Tak my už máme konečně alespoň ten termín, drahoušek se do příprav moc nehrne, že je ještě času a dost a že si to stejně ještě 5x rozmyslím, jak to všechno chci, což je asi fakt :-D
Profilova fotka
Pájulko to neřeš, ten můj taky pořád nic neřeší a asi hned tak nezačně, říká, že do dubna času dost. No chlapy.Pájulko, psala jsem ti do diskuze červen2008, ale odpovídat můžeš sem
Profilova fotka
Ježiši Pájulko promiň, já na ten váš Horšák úplně zapomněla. Moc se omlouvám. nějak mě zmátly ty Domažlice.... :-)
Článek se načítá
Nic se neděje, ono je to v okresu Domažlice. My bydlíme cca 10km od Horšáku a hostinu chceme mít doma na zhardě, tak nám to přišlo jako krásné místo a blízko a celkem za rozumné peníze.
Profilova fotka
jo tak chlapi asi nikdy nic neřeší, ale to mi nevadí, alespoň mi do toho nekecá ;-)
Profilova fotka
Jíjo, přesně tak, ale my máme štěstí v tom, že máme stejný vkus, takže takové věci jako barva hostiny, barva a tip prstýnků atd jsme nemuseli řešit a nebo se dokonce u nich pohádat....Ale to my se pohádáme u nějakých kravin, jako vždycky :-) :-)
Profilova fotka
tak barvu hostiny asi Honza řešit nebude a já taky ne, prostě ať to prostře restaurace, jsem spíš technický typ, takže takové věci neřeším :-N na prstýncích jsme se shodli, chcem kombinaci bílého a žlutého zlata
Ahoj nevěstičky, tak copak děláte? Vaříte obídek?
Profilova fotka
Tady to umřelo,či co? :-(
Ahoj bety, no snad ne, ale hodně nás bude ještě asi chodit do června ;-) . Prozraď mi, kde bych sehnala tu první korunku, jak máš v albíčku? Dík :-) .
Profilova fotka
Manicko,ta první korunka je z ebay. ;-) hele holky,přece to tady nenecháme úplně upadnout,ne? :-|
Já nenechám :-D . Dík za tip, je kouzelná x-) .
Profilova fotka
Tak to jsme dvě,já taky nenechám,ale asi jsme jediné. ;-) Ale mně to nevadí. :-D
Profilova fotka
Jééé teď koukám, že je tu tohle tééma, tak se hlásím :-D Máme zamluvený termín obřadu a od pátku i restaturaci s penzionem :-D Teď scháním muziku, fotit nás bude jedna kamarádka a pak soused. Oba jsou moooc šikovní... :-D
Ahoj holky, přjďte zase někdy sem ;-)
Profilova fotka
Jsem zase tady,tak snad nás tady bude víc :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zase na netu a mám chvilku čas my chcem v neděli našim oznámit datum tak doufám že to dobře dopadne
Profilova fotka
Ahoj Jíjo, tak to přeji hodně štěstí. U nás to proběhlo nad naše očekávání :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak po dlouhe dobe jsem se rozhodla zase napsat do diskuze. Tentokrat sem protoze precist si cerven2008 to bych tu stravila 2dny :). Vemete me mezi sebe?
Profilova fotka
Ahoj Marto, samozřejmě, že tě mezi nás vezmeme, přivítáme každého s radostí. Mě už si sympatická ted, protože se vdáváš 7.6 jako já :-D :-D :-D :-D . Kdyby se Ti stalo, že tu na 7.6. nikdo nebude dlouho psát, tak hodně časo utíkáme psát do diskuze ČERVEN 2008.Tam je nás ještě více.....
Profilova fotka
Jojo, vsimla jsem si, tam jsem driv taky hodne prispivala ale pak nejak nebyl cas, ja byla porad v praci a tak. A ted po dlouhe dobe zase je vse jak by melo. :) No kdyz jsem si cetla posledni prispevky v cervnu tak jsem se smala, milacku, posilam pusinku ,...... To se mi fakt libi :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?