7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Holky, tak pozítří to máme tady :-)
Profilova fotka
ahoj, no já už taky trošku šílím. Hlavně aby klaplo počásko... :-(
holky tak ať nám to zítra všem klapne !! Počasí hlásí hezké, tak snad to vyjde. Přeji hodně štěstí a lásky všem !!!!!!
Profilova fotka
Holky musí nám to vyjít :-) Všem přeji pevné nervy ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky vám všem přeju moc moc štěstí a lásky, ať to všechno klapne!! A hlavně ať vyjde počasí ;-)
Profilova fotka
AHOJKY, MAM TED CHVILKU, NEZ POJEDU KE KADEŘNICI - PŘEJI VÁM VŠEM JEN TO NEJ! AT SE VŠE VYDAŘÍ:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak od svatby jste tady žádná nebyla:-(tak jak???????????
ahojky tak jak jste si užily svůj den D? Na jihu Čech nám teda napršelo mraky štěstí, ale našlo se i pár hodin kdy vykouklo sluníčko takže fotky naštěstí vyšly pěkně. Spinkalinka jak si to zvládla???
Profilova fotka
Sabuse, Vám pršelo? Nám v Olomouci vůbec, teda, prej někde na okraji lilo jako z konve, ale nám v centru nespadla ani kapička
Marketas: jo jo, začalo 2h před obřadem který měl být venku, přestalo těsně před ním, ale i tak sme museli být vevnitř protože byla mokrá tráva. Pak 2h svítilo sluníčko, to sme využili k focení a pak zas pršelo a přestalo až večer:-( ale pořád sme dopadli líp než 2 svatby před námi, ty museli jít v tom největším lijáku na obřad tak pěkně promokli. Nevěstu sem neviděla, ale prý byla pěkně mokrá.
Marketas: moc vám to oběma slušelo !!! Super fotečky, hlavně nápaditý:-)
Profilova fotka
Sabi, no já hledala Tvé fotky a nemáš album:-( Proč? Díky za pochvalu foteček! Jsme moc spokojení, konečnšě se i sama sobě na nějaké fotce líbím! Teda, s tím deštěm - ještě, že Vám to vyšlo aspoň tak. Nám začalo bouřit a zvedl se vítr asi v polovině focení, ale pak nic, pohoda jazz :-D
Článek se načítá
Market: něják se mi ho nechtělo dělat, chodila sem si sem hlavně pro inspiraci. Ta vaše fotka na kolejích nemá chybu ! My měli obřad i hostinu na Červené Lhotě takže ty naše fotky jsou spíš pohádkové, ale se zámkem za zády to taky vypadá výborně.
Profilova fotka
Sabi, mě se takový fotky moc líbí - romantické na zámku nebo u zámku. Do toho města se to zase tak moc nehodí, ale máme i ty romantické:-) Tak mi aspoň nějakou pošli, já jsme zvědavka :-D
tak pošli mailík, do ip to asi nepůjde...
Profilova fotka
poslala jsme adresu do ip
jo jo, fotky už jsem poslala tak se kochej:-)
Profilova fotka
jé, jdu mrknout, díky!
Profilova fotka
Sabi, tak jsem koukala, fotky jsou krásný! Taková romantika, jé! x-)
no:-) super bylo, že hostina byla hned naproti a večer už tam nebyli žádní turisti takže sme to tam fakt měli sami pro sebe - úžasný !!! Jak vy ste dopadli v té restauraci, opravdu jste museli dodržovat noční klid?
Profilova fotka
Sabi, nemuseli, všichni s ekolem 22 rozjeli domů ]-(
fakt tak brzo?
Profilova fotka
jo, byla jsem vytočená, zůstali tam s náma jen jedni známí a moje mamina a Davčův svědek, ještě jsme kecali a kolem 23 jsme šli spát. My počítali, že se tak kolem 9,10 vytratíme, ale že odjeli i ostatní mě trochu překvapilo. Ale co už, jejich věc
hmm tak to je škoda, ale tak zas ste měli víc času sami na sebe:-) u nás sice vydrželi do 3 do rána, ale zase v 18h se polovina chlapů šla dívat na fotbal...
Profilova fotka
Sabi, já si nestěžuju, ale v ten moment mě to strašně mrzelo
Profilova fotka
S tím fotbalem to bylo asi všude stejně :-D alebylo to všude tak propojené,že nám to ani nevadilo a jedním očkem,když jsme si šli k rautu taky na to mrkli ;-)
Profilova fotka
U nás na fotbal odešel jen Davidův táta, jinak nikdo.
to chápu, že tě to mrzelo, ale zas byla si s člověkem kterýho miluješ a to bylo v tu chvíli to nejdůležitější.
tak já ten fotbal něják neřešila, užívala sem si manžílka a kdo se chtěl věnovat fotbalu - jeho věc
Profilova fotka
Sabi, a bylo to nejrozumnější,ne?!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?