5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Kryštof má 8 (teda v pondělí 9 - to letí) a Matyáš má 3. V rodině máme stejně staré neteře, tak mi půjdou v páru s družičkama. Hodlám jim půjčit obleky i s karavatama. Budou zlatí. Je to jednou za život, tak ať si to kluci užijou s náma.
Já chci taky růže, zamilovala jsem se do těch čajových poupátek nebo kombinaci bílých a zelenkavých. Ještě uvidím. Ale taky mám moc ráda frézie a z nich nechám udělat kytičky pro družičky. Na stoly jsem zas u floristky viděla bílé tulipány v kombinaci se zelenýma jablkama. Nááádhera. Jednoduché, ale naprosto úžasné.
Profilova fotka
No, tak to krááásnýýý. Právě proto jsem se tě ptala.-) Chtěla jsem vědět jestli tě budou doprovázet.-) Já jsem řikala svýmu 5-letýmu synovci jestli by nám chtěl přinést přistýnky a on kolik tam bude lidi? Tak řikám, že 40 (umí počítat do deseti), tak mi řiká, že jsem se asi zbláznila! Capart jeden drzej.-)))
Tak Kryštof chodí do flétny, tak mi slíbil, že když půjdu k oltáři, tak mi sám zahraje moji oblíbenou Stín katedrál. Sice, když zjistil, že to má 2 sloky, tak protestoval, ale co by pro maminku neudělal:-)) A ty prstýnky nám zas přinese ten mladší.
Profilova fotka
Ivčo, tak to je doják.-) si to představim a slzej mi oči.-) Budete to mít sakra romantiku.-)
Profilova fotka
Teri, oni ty kytičky jsou všechny kráásnýýý, jen si vybrat,že?.-)
Tak je to jednou za život. Jen aby to nebyla jen moje představa:-) Jak bude slejvák, už se vidím jak se brodím v bílých šatech kalužema. Ale pan provozní slibil, že kdyby se nedalo, tak mají zimní zahradu anebo to udělají v sále se svíčkama. Prý už to taky tak dělali. Každopádně jsem optimista. No a co ty? Kde to bude, jak to bude??
prominte holky, nejak jsem nestihala tedka, ten projekt mi dava zabrat :-(
tak to budete mit krasny ivco :-)
ja bych chtela ruzove ruze, mam je strasne rada :-) chtela jsem i tulipany, ale rada bych si tu kyticku ususila, takze budu mit ruze asi :-)
Profilova fotka
Holky, já teď musim nachvilku vypadnout,ale vrátím se a pak vám všecičko do podrobna napíšu.-)))
taky budu muset na chvilku zmiznout, tak brzy navidenou ;-)
Článek se načítá
Já taky, jdu nakrmit dětičky a drahého :-)
Profilova fotka
Tak kočky, já su zde.-) Já se teda musim přiznat, že žádné náhradní řešení nemáme pro případ nepříznivého počasí,tak si dyžtak budu máchat vlečku v kalužích.-))) Ba ne, nevidím to tak tragicky.-) Přítel řikal, že budeme mít krásně, tak to určitě budeme.-) Takže, my to budeme mít v zahradě jedné čajovny. Budeme tam mít altánek na obřad( pouze pro nás a pastora. Svatebčani budou muset počítat s deštníkem,kdyby náhodou) . No a hned vedle dřevěný altán o rozloze 100m2, kde bude hostina. Obřad budeme mít církevní,ale to jen proto, že nás bude oddávat pastor,ale nejsme věřící a obřad nebude v duchu křesťanském, ale bude velmi osobní. Dokonce jsme se rozhodli pro svůj slib. Bude nám hrát živá hudba (housle,kytara a hoboj). Co se týče hostiny, tak bude klasická tabule,ale jídlo bude v podobě rautu (ryby, různé masíčko, saláty, těstovinky....),prostě ať si každý dá podle chuti. Večer pak budou grilované pochoutky. Maj tam úžasný vybavení na grilování a udění.-) Budeme mít živou kapelu od nás z vesnice a už máme objednanou fotografku paní Požornou z Prahy.-) Jinak nás bude kolem 40 lidiček, což si myslim je taková normální svatbička.-)
teda kaci, to vypada na naprosto paradni svatbicku :-) moc vam i nam vsem preju at nam vyjde pocasi :-)
Profilova fotka
Holky a co budoucí manžílci? Jak ty to všechno prožívají? Ten můj se s tim moc nes... .-) Já vymýšlím a zařizuju on schvaluje a doprovází mě při osobních schůzkách s dodavateli. Ale těšíme se oba.-) Ivčo a jak to prožívaj vaše dětičky?
kaci ten muj docela v pohode, ze zacatku toho na nej bylo nejak moc, ale ted se aktivne zapojuje a myslim, ze se tesi ;-)
Profilova fotka
No, Peťka byl z toho taky hotovej když jsem mu sepsala co všechno musíme! Viděla jsem jak by z toho nejradši vycouval.-))) terezko a vy už máte postaveno a bydlíte? nebo pořád stavíte?
Profilova fotka
Ahoj holky, mrkněte do mýho alba. Objevila jsem na mojeparty.cz nádherný perleťový krabičky na koláčky a na výslušky.-) viděla jsem je osobně v jedný cukrárně a byla jsem z nich nadšená,ale tam stáli trochu více! Po horách si je určitě objednám.-)
ahojky kac :-) jj jsou krasny teda :-)
Ahoj holky, jen jsem vás chtěla pozdravit :-D
ahoj zuzi :-)
Profilova fotka
Ahojky zuzi, co je s tebou? .-)
holky uz jsem si zalozila album tak se juknete...zatim toho neni moc ;-)
Profilova fotka
terez, tak to je super.-) Konečně do tebe trochu víc vidíme.-))))
Profilova fotka
Rozkošný oznámko.-) Hele a do těch vývazků se pak ještě pýchne myrta a nebo se to dává jen tak? a co je ta poslední věc na fotce? Jsem jak debílek,ale nepřišla jsem na to! .-)))
děkuju :) jj pichne se tam myrta :-) ta posledni vec jsou rukavičky ;-) v poho, ono se to blbe pozna, ja na ne taky trochu brejlila nejdriv ;-)
Profilova fotka
Jo táááák.-))) Tak to nám musíš ukázat časem i šatičky.-)
no urco jen musim najit tu fotku co jsem si vyfotila :-D
Nějak pořád nestíhám. Píšu bakalářku, kterou musim v dubnu odevzdat a předtim jsem se zase učila na zkoušky :-| . Nějak je pro mě teď dost hektický období.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?