5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
ahoj, no já to mám trochu složitější. Bereme se venku, tak musíme vyzdobit altán. Kytku pro mě chce ženich zařídit sám, (ale já se samozřejmě nenápadně domluvím), pak kytky pro mamky, svědkyni a družičky. No taky doufám, že to s drahým nestřelí. Odkud jsi, já z Havířova.
ahoj holky :-)
ahoj holky, tak jak jdou pripravy a jak jste daleko? :-)
Já jsem z Prahy a svatbu taky budemem mít venku, ale výzdoba je už v ceně. Jinak s přípravama mi toho ještě spousta chybí, hlavně místo na hostinu i když tip máme a pak oblečení pro ženicha a ty ktky... :-|
Profilova fotka
Ahojky, tak vás tu zase ráda vidim.-) My jsme teď objednali prstýnky a zítra jdeme objednat oznámko. Jinak mam všechno tak nějak napsané v albíčku.-) Květinku mam zatím zamluvenou,ale blíže se budeme domlouvat měsíc před svatbou. Budou potřebovat fotku mých šatů, líčení a místa obřadu a hostiny. Což ještě nemam.-( Jo a příští týden jdu na zkoušku líčení a účesu.-) Jupíí...
nam chybi jeste vybrat prstynky, mame predstavu,ale jeste je nemame objednane, nastesti nas soused je zlatnik kterej delal i muj zasnubni:-) pak uz zbyva jen cukrovi, dort a oznamko:-)
Ahoj holky, tak už máme i prstýnky. Koipili jsme je v pátek v Ostravě na veletrhu magazínu Nevěsta :-) Seděli jsme tam asi hodinu a nemohli jsme si vybrat. Zlato jsme nechtěli, spíš jsme se dívali po chirurgické oceli a nebo platině. Nakonec máme stříbrné, ale úúúžasnééé. Oznamko už máme taky, budeme je mít hotové za 14 dní. Zkoušela jsem to natáhnout do alba, ale nějak se nedaří. tak pak naskenuju originál ;-) A v sobotu jsme jeli do Polska, máme to kousek a můj drahý si tam koupil oblek i boty, cena 3100 za vše. A oblek je super, takový sematanový. Už jsem mu koupila i takovou tu smetanovou vázačku a košili lososové barvy. A teď si můžu objednat kytku s čajových růží :-) :-) :-) A kluci mají půjčené obleky a koupili jsme jim ty stříbrné vázačky pod krk. Jsou nádherní. Proastě musím konstatovat, že to byl velice úspěšný víkend!!!
Profilova fotka
Ahoj Ivčo, tak to ti tleskám.-) Za jeden víkend udělat takový kus práce na přípravách! Ten oblek ti sakra závidim. U nás to bude asi s oblekem složitější!.-(
No tak u nás to taky nebylo jednoduché, drahý má 192 cm a navíc potřebuje prodlouženou velikost, protože má dlouhé ruce. Už jsme prochodili hodně oděvů a půjčoven a když už byla dobrá velikost, tak byl hnusný oblek anebo šílená cena. To Polsko jsme brali taky už pesimisticky a nakonec jsme uspěli. A navíc ten oblek vynosí, to světlé sako půjde skvělé k džínám. Holky a už mám i floristku domluvenou. Jo, když já se do toho dám, tak to lítá :-D
Ahoj holky, tak už máme doma oznámení. Už to mám černé na bílém :-D , teda spíš červéné na bílém. Chtěli jsme takové jednoduché ala datumovka, fakt se vyvedly. A cena? Za 50 ks oznámení a 20 ks pozvánek cena 549 Kč. Bomba!!!! Musím ho naskenovat a hodit do alba. Návrh mi tam nejde stáhnout, prý má moc velkou kapacitu ;-( . Floristku máme domluvenou. Výzdobu altánu budeme mít s bílýma tylovýma mašlema a bílýma gladiolama. Hostina bude taky bílozelená. Kombinace bílých frézií a růží a jmenovky na zasedací pořádek budou na zelených jablíčkách. Teď musím domluvit jen termín upečení koláčů a cukroví na roznášku a dort. A je to x-) Holky kdy rozvážíte koláče? V týdnu svatby nebo týden před? Mi každý říká jinak.
Profilova fotka
Ahojky, tak to gratuluji a tiše závidim! My doma na svatbu nemáme ještě ani Ň! Ale hlavně, že už se to všechno připravuje.-) My pečeme a rozvážíme víkend před svatbou,ale myslím si, že je to jen na tobě jak si to uděláš.-)
Ahoj holky, tak jsem si včera o půl dvanácté vzpoměla, ža ze měsíc v tu dobu se budu chystat před oddávající. Nějak moc rychle to uteklo. Zamluvené vše, už se začly objevovat i první problémíky, ale nic co bychom s drahým nezvládli nebo jsme prostě nad tím mávli rukou. Těším se to ano a moc, ale přece jen začíná převládat jakási lehká nervozita.
Článek se načítá
Ahoj. Celkem se divim, ale taky začínám být malinko nervózní a to u mě není moc obvyklé :-) .A už máte vše zařízené?
Profilova fotka
Ahóój.-) No jo blíží se nám to jako blázen.-) Já jsem zase nervák a holky představte si ono to se mnou nic nedělá! To je nějaký divný! V pátek si jedu pro šaty, tak jsem napnutá jak to dopadlo,ale paní řikala, že jsou nááádhernýýý.-) Musim si ještě koupit botky a nějakou bižu. Přítelovi košili a kravatu. V pátek jdu ještě doladit kytky a v pondělí doobjednat výzdobu a snad už to máme vše. Krom toho, že nás čeká pečení koláčků, roznáška a taky rozlučka.-) Ivčo a co jste měli za problémy? hlavně, že jste se s tím poprali.-)
Tak my ještě nemáme oblečení pro ženicha, ale snad to o víkendu doženeme :-N . V sobotu jdeme ještě doladit menu a snad už to bude vše :-)
kaci: tak problémiky byly hlavně s cenama a ženichem :-) Typický chlap, nejraději kytku s kopretin, ale hlavně plný talíř :-D Já jsem pro zlatou střední cestu... U prvního sezení s floristkou, nám řekla nějakou předběžnou cenu a pak se ta cena poněkud zvedla. No a Jirka to nějak špatně rozdýchával. Nelíbila se mu cena za zdobení auta 600 Kč. Tak jsme s ním sedla k internetu, aby se podíval kolik se platí za ozdoby. Nooo byl trochu mimo :-D . Takže jsme v klidu vše prošli, něco ubrali a spokojenost na obou stranách. Co se týše oblečení a obutí, tak to už holky máme všichny, i kluci. Já mám domluveného kadeřníka, budu mít drdol a v tom živou růži v barvě kytky. V pátek jsme doladili menu. Máme vepřovou panenku plněnou švestkama s jemnou omáčkou. K tomu rozmarýnové brambory napůl s opékanými. No a samo, že slepičí nudlovou s knedlíčkama. :-D Mňam. No a pak studený a teplý raut na večer. Doufám, že bude všeho dost. A co máte vy holky dobrého, jestli to není tajemství až do svatby :-D :-D
Ahoj, tak my už máme vše zařízeno a i ženich má v čem jít :-D . My budeme mít hostinu formou rautu po celý den. Budeme mít 4 teplá jídla a spousty studeného, už se těšim. :-D
Profilova fotka
Ivčo, no jo chlapi. Nemaj o tom ani páru.-) Hlavně, že jste to šikovně vyřešili a jste spokojený.-) K vám na oběd bych teda zašla! Mňam.-) My budeme mít rautíky (viz.album). Dneska jsem si přivezla šatky a jsou božííí.-))) Petrovi jsme včera koupili košili a kravatu, tak se nám to pomalu začíná hromadit.-)
Ty šaty jsou moc hezký a fakt ti sluší :-)
Profilova fotka
zuzi,díky.-)
To není za co, je to pravda ;-)
Kaci jsou krááásnééé. Náš malý by řekl "ta princezna vypadá jako princezna" :-D Já jdu 20.května s neteří na zkoušku jejich družičkovských, tak se taky fotnu :-D . Kadeřník chce vidět, jak v nich vypadám, aby podle toho něco vymyslel.
Profilova fotka
Ivčo, jsem na ně moc zvědavááá! Předloha vypadá vypadá moc krásně!
Profilova fotka
Jinak můj 6letý synovec když mě viděl, tak žasl a prý by si mě klidně vzal.-)))) Tak to mě dostalo, protože když polichotí dítě, tak nejni co řešit.-)))
Ahoj holky. Mohu se k vám přidat? Termín svatby máme taky 5.6.09 x-) x-)
Tak co holky už máte všechno připravené?? x-) my už máme všechno a teď akorát chci ještě idělat krabici na přáníčk x-) x-) a co jinak holky, jak se máte??
Profilova fotka
Ahoj Eliško.-) Já ještě nemam botky,bižu,spodní prádlo a čekám na tylovou štolu. Ženich si dneska jede nechat zkrátit kalhoty a potřebuje trochu zabrat košili. Čekám ještě na nějakou výzdobu a dělám kytičky (organza,tyl) na auta,ale nejradši bych se na to vyprdla! Ještě nás čeká rozlučka (příjemnějčí část.-) ) , pečení koláčků a roznáška. Jinak to tak nějak máme vše.-)
kaci: Tak to ju... Kdy budete dávat koláčky?? My až po hostině!! Jinak doufám, že máme už všechno aspoň myslím, že jsme na nic nezapomněli..
Profilova fotka
Naštěstí je ještě pořád dost času.-) U nás se koláčky rozvážejí týden před svatbou. V sobotu se peče a odpolko a v neděli se rozváží i s oznámkama. Pro zvané hosty dáváme rovnou výslužku,aby jsme s tím potom neměli starosti a pro ostatní známé vozíme jen pár koláčku a nějaký ten minidortíček.-)
Profilova fotka
Teď jen objednat to počasíííí!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?