5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Ahoj holky. Tak jsem se dívala na předpověď na náš velký den D a má být jenom okolo 18 stupňů a má pršet :-S ;-(
Profilova fotka
elisko, prosííím nestraš!!! Je to ještě týden. Všehno se může změnit.-)
Já vím kaci, ale jenom mám strach!!! ]-(
Profilova fotka
Eli, neboj! Určitě se to teď vyblbne a budeme mít hezky.-) Vždyť mi nemáme žádný jiný řešení než být venku!!! Tak prostě ,musí být hezky!!! Stačí mi když se to bude držet na dvacítce a když spadne pár kapiček tak neva. .-)
kaci: To jo, ale kdyby bylo aspoň těch 20 stupňů a dalo se být venku... :o) Tak snad bude hezky!!! x-)
Profilova fotka
Elí, určitě bude. Nesmíme moc plašit,ale raději se těšit i z toho špatného počasí.-) stejně s tím nic nenaděláme.-) Aspoň se všichni nebudou rozlejzat a budou zimou tančit.-))))))
ja taky koukala na pocasi a dost se lisi, nekde jsem nasla slunicko s mrackem a 20 stupnu a nekde 18 a mrak s kapkama.. navic dluohodoba predpoved je brana pro celou CR.. tak uvidime ve st co nam reknou..
ahoj holky, tak stejne jako vy se bojim o pocasko, ale dnes jsem slysela mluvit D. Honsovou, ze od stredy se ma stale lepe a lepe vyjasnovat a teploty se budou pohybovat kolem tech 20 stupnu coz by stacilo, jen at neprsi :-(
Právě holky hlavně jen ať neprší!!!
Ahoj holky, tak jsem po flámu. Bylo fajn, až na to, že start byl trochu pomalejší :-D V tom coctail baru byla pomalejší obsluha, takže bysme se tam neopily ani za 14 dní :-D . Na Stodolní už to bylo lepší. Došlo i na dárečky pro novomanželku. Svatební košilka a podvazek. To byla ta dobrá stránka. Jinak už se začíná s kritikou, týden před svatbou... Všichni to ví od ledna, a teď začínají řešit jestli tam vůbec spát a proč nemáme takový odvoz a proč to nebo ono atd. NESKUTEČNÉ!!! Začínám si připadat, že jsme se všech měli zeptat, jak by měla vypadat naše svatba a všem se přizpůsobit. Nechápu, já když šla na svatbu, tak jsem fakt neřešila něco co by novomanžele kompletně otrávilo. A ještě je to navíc rodina... Člověk se vdává jednou za život a chtít svatbu podle svých představ je zřejmě fakt špatně. A to jsme si tu svatbu celou zařídili a celou jí platíme. Taky to tak máte, nebo já mám tak šílenou rodinu.
Holky, tak koukám jak trapka pořád na počasí a moc se to nelepší... Hlavně aby nám nepršelo!!!
http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
Článek se načítá
to by byl odobry, je tam slunicko a maly oblacek bez deste :-)
a ted jsem nasla polojasno a 18 :-) holky to je jasny bude urco hezky, musime myslet pozitivne :-D x-) :-)
bjondo: Tohle zas tak neznám...Jenom nám ze začátku se snažili kecat taky do všeho a dyž jsem jim řekla je to naše svatba a my si jí uděláme podle sebe, tak byl teprve klid!! terezkap: Tak snad máš pravdu!! ;-)
Profilova fotka
Ivčo, tak hlavně že sis toužila.-) S rodinou mě to mrzí.-( asi bych jim řekla, že je to prostě tak a at se s tím smíří a ať vám už teď nekazí těšení na svatbu! Terez, bude určo hezky! Přítel mě o tom včera přesvědčil.-))) Holky od včera se vrtáme v koláčcích apod... Máme 75 roznášek! včera jsme objeli Prahu. Dneska nás čeká dědina a Vysočina! Jsem z toho pěkně unavená, ale je super vidět v jednom dni tolik lidí.-)))) Všichni se strašně těší a strašně nám chválí oznámko,koláčky,apod... Je to hrozně fajn.-) Někteří pozvání na večer ani nečekali a byli z toho úplně hotový.-))) Na svatbu se strašně těšíme,ale jak to rozvážíme, tak už začíná lehká nervozita. Každý se chce přijít podívat! asi mě z toho klepne.-))) Takových lidííííí....
Ahojky holky. Viděly jste předpověď??? ;-(
Profilova fotka
eli, jo viděla a taky četla! Píšou, že jsou dvě předpovědi, které se liší, tak se vlastně neví jak bude.-))) Jedna je 13 a druhá 18-22! Prostě nás chtěj dusit do poslední chvíle! Musíme věřit, že to prostě výjde! I když se přiznám, že už taky trošku plaším!
holky a resite nejak co kdyz bude fakt kosa? jako neco pres saty?
Profilova fotka
Mam jenom takovou tylovou štolu přes ramena, pak bolerko-svetřík,ale to jen v nouzi nejvyšší. Doufám, že to přes obřad vydržím a pak se převléknu normal do kalhot a bude.
Profilova fotka
holky, měla jsem svatbu tuto sobotu, bylo celý den asi 14 stupňů. I když některým hostům byla zima (měli se lépe obléct, jejich problém...), mně bylo v sukni fakt teplo a v pátek jsem si narychlo koupila v New Yorkeru takové bílé bolerko. Chci říct, že předpověď zněla "déšť déšť déšť" a ve skutečnosti pršelo jen malinko, vlastně vůbec. Takže hlavu vzhůru, ono pršet nebude :-)
u nas je problem, ze je obrad venku.. ted premyslim, jestli to rovnou dat do zamku a nebo pokud nebude prset.. zustat venku a chvilku to vydrzet
verisek: Já nad tím taky pořád přemýšlím...Já to zkusím asi vydržet venku ať jsou hezké fotečky :)
Profilova fotka
Holky, tak my už taky máme variantu B! Ale určitě obřad uděláme venku!Když bude hrozný počasí, tak to uděláme ve velkým altánu, kde měla být hostina a pak se přesuneme do Čajovny a pokud nebude pršet, tak to uděláme jenom v malym altánku, kde budeme my s pastorem a ostatní to ustojej pod širákem. Každý ví jak má být, tak ať se oblékne a kdo ne, tak jeho problém. Deštník taky snad nejni žádný velký problém. Ono nějak bude. Třeba bude krásně a jenom nás straší. Jsou dvě varianty počasí. Akorát každej to má naměřený jinak, tak vlastně nikdo neví jak opravdu nakonec bude,ale počítat se musí i s tím horším! Přečtěte si tenhle článek: http://www.novinky.cz/domaci/170130-t...
to je hezky, ze se nemuzou dohodnout, jak vlastne bude, ale tim padem mame stale nadeji, ze bude hezky... i kdyz ne na opalovani... :-D
Profilova fotka
Vždyť vám to celou dobu řikám.-)))) Na druhou stranu holky. My co se chceme vdávat venku. Vždyť jsme s tím museli počítat, tak čemu se divíme? A už se nestrašme. Nějak to prostě dopadne. Věřím, že to pak ani nebudeme vnímat.-)
ahoj holky, tak ted jsem prave mrkla na predpoved pocasi na ct24. V patek ma byt kolem 17 stupnu a polojasno, tak musime verit, ze to vyjde, ja tomu verim x-) :-)
terezkap: Tak snad máš pravdu!! Já jediné co si přeji ať neprší!!! ;-)
Ahojky, tak dneska už mám za sebou zkoušku šatů. Už byly vyčištěné a nažehlené, čekaly tam na mě. :-D Vedle v kabině zkoušela šaty nevěsta, která se vdává taky v pátek, jmenuje se Ivana jako já a mají svatbu kousek ode té naší. Tak to beru jako dobré znamení, že i to počasí nakonec vyjde. Půjčili mi k tomu krajkové bolero, sice nezahřeje, ale aspoň něco přes ramena. No a přece nás hřeje láska ne :-) :-) Takže na obřad v altánu se už moc těším. Jen mne mrzí, že fotky asi nebudou podle mých představ, v trávě, venku... Takže doufám, že fotograf bude mít bohatou fantasií.
Profilova fotka
Holky, tak toto počásko prý bývá přesné: http://www.accuweather.com/world-fore... Aspoň tak by to bylo fajn.-) hlavně když nám nebude pršet a snad aspoň těch 17 !!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?