5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
1
9
10
Ahoj slečny :o) Tak jak se na ten náš den "D" připravujete?? Já mám už šatičky doma... Udělané nehtíky!! x-) x-) Už se jenom těším a začínám být nervózní!!! :-|
cau holky, tak zitra me ceka ten nejvetsi kolotoc, vyzvednout dort, cukrovi, nachystat vse na patek uuuuf, zacinam byt nervozni :-N
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak já jsem si dneska vše nanosila k našim. Zítra máme dovču, tak až vstaneme, tak chci něco málo poklidit, musim ostříhat dědu, musím trochu přežehlit svatební šaty, obvolám ještě některé z dodavatelů, na druhou máme být pro dortíky, pak se vracíme domů,abych doplnila výslužky pro některé z dodavatelů ( vizážistku, hudbu, pastora, fotografku, druhou hudbu), pak jdu za známým co nám bude hrát a musim mu dát prašule, pak jedeme do čajovny s dortíkama a zaplatit zálohu na hostinu a trochu pojednat variantu B! Pak musím ještě do drogérky, necháme umýt autíčko a pak jsem objednaná na pedikúru a manikúru. Večer přijede svědkyně a kamarádka, tak ještě musíme probrat nějaké detily a pak asi budu ráda až ulehnu! Na nervozitu nejni čas! Je toho teda požehnaně.-)
Ahoj holčiny. Tak dnes jsem vůbec nemohla spát byla jsem vzhůru už od 6 hod a nemohla usnout to jsem teda zvědavá zítra :-N :-N
Profilova fotka
Holkyítra držím palce ať vám vyjde počasí a vy si to užijete ;-)
slecny, drzim nam vsem zitra palce, at si to poradne uzijeme a vse je dle nasich predstav.. :-)
ahoj holky zitra drzim palce, at vam vse vyjde ;-)
tak holky všem co to mají dneska hodně štěstíčka a lásky a at vám to všem vyjde jak chcete ;-)
Profilova fotka
Ahojky mladé paní.-) Tak přidávám zatím malinký předkrm z toho nekrásnějšího, naprosto dokonalého našeho velkého dne D! http://www.svatebni-fotografka.cz/gal...
Ahojky mladé paní x-) x-) x-) x-) Přidala jsem pár foteček do svatebního alba, ale zatím od strejdy, takže až budou další, tak přidám!!! x-) x-) x-)
zdravim mlade pani :-) take jake jsou pocity a zazitky?? u nas probehlo vse perfektne, pocasi nadhera, obrad, foceni, obed i vecer.. neni jedina vec na kterou bych si mohla stezovat, zatim mam jen fotky od kamaradu, na ty profi budem cekat tak mesic, ale myslim, ze to bude bomba!
Profilova fotka
Ahojky kočky, tak já zatím jen tak v rychlosti,ale určitě se časem rozepíšu. Jen co se vzpamatuju! Pořád jsme duchem na naší svatbičce.-) Byla to opravdová pohádka, která byla opravdu o nás dvou. Vše bylo naprosto dokonalé jako sen! Postupně budu přidávat fotečky. verisek, měsíc??? My by jsme je měli mít ve středu k předání. Jinak vám všem veliká gratulace.-) elisko, moc vám to s manžílkem slušelo.-) Pár foteček už mám v albíčku a postupně budu přidávat!
Článek se načítá
Kači: Krásné fotečky....moooc vám to sluší!!! x-) x-)
Ahojky mladé paní. Tak fotky zatím nemáme, jen dvd z obřadu. Ale ten den byl pohádka. Od začátku do konce. I to počasí nám přálo, obřad byl nakonec venku i fotky. Celou dobu jsem byla v klidu, ale až jsem šla tou uličkou k oltáři za svou láskou a můj starší, Kryštof mi na flétnu hrál Stín katedrál... Musela jsem hodně zhluboka dýchat, abych tam vůbec došla... A pak už ta pohádka pokračovala. Všechno klapalo, všichni se bavili a jídlo naprosto skvělé. A když se setmělo, šli jsme ven a tam pro nás letělo k nebi asi 20 čínských lampionů štěstí... Ježiš už zase slzím... Jakmile budou fotky, taky přidám... Tak všechno nejlepší do života, hlavně hodně lásky a porozumění. Víc nic není třeba...to ostatní přijde samo.
Profilova fotka
Ivčo, strašně moc gratuluju a těším se na fotečky. Jsem moc ráda, že vám to tak krásně dopadlo. I naše svatba byla pohádka a pořád jsem duchem v čajovně.-) Hodně štěstí!!!!
Profilova fotka
Ahojkyyyyy, tak jak se vám daří mladé paníííí ? .-)
kaci: Tak mně se daří výborně a co vám?? x-) x-)
Profilova fotka
Ahóóój, tak mě se taky daří bájó.-) Máme po líbánkách.-) Byla to paráda! Dneska jdu vyřizovat doklady. Tak kdo už taky máte po líbánkách? Holky a taky se vás ještě pořád drží svatební euforie? Mě joo! Doufám, že se jen tak nepustí! .-)))
Ahojky Kaci: Jj, taky se mě pořád drží nádherná nálada líbánek!! x-) x-) My už mám všechny doklady vyřízené a je to supééér vidět v občance vdaná ... 8-) :-D
Profilova fotka
Ahoj elí, tak to je dobře.-) Já doklady stále vyřizuju!
Kaci: Tak ať to máš brzy hotové!!! ;-) A co jinak?? Koukám, že ostatní už sem vůbec nechodí... ]-(
Profilova fotka
Ono nás sem ani moc nechodilo.-( My pomalu začínáme pracovat na mimču, tak snad se nám časem zadaří. Jinak si užíváme létá. Chystáme se do Žďáru na koncert. Jedu s kámoškama na Mácháč a ještě celá parta se chystáme na Moravu na kola jako každý rok.-) Přemýšlíme, že by jsme vyrazili s manžílkem ještě někam v září,ale pochybuju že budou prašule. Doděláváme pořád kolem baráku, tak je pořád kam vrážet. Navíc si chci k narozeninám koupit nové kolo,ale trochu lepší. Což nejni zrovna nejlevnější,ale přemýšlím i o bazárku, tak uvidim na co narazim. Vy se elí ještě někam chystáte? Bože dneska je ale hroznej pařák.Vidim to tak, že uteču dříve z práce k vodě! .-)
Kači: My už pracujeme na miminku 5 měsíců a po jednom potratu po svatbě ;-( se nám zatím znovu nezadařilo... Chodíme po doktorech jestli je manžel v pořádku, takže drž palečky 7.8. ve 13 hod, jdeme k doktorovi s manželem... Ale určitě Vám držím palečky ať si na miminko brzy zaděláte!! x-) x-) My se tenhle rok už nikam nechystáme... Už nejsou na tohle penízky!!n Dneska je zase pařák...Šílený!! :-x
Profilova fotka
Ahojky elí, tak to mě moc mrzí.-( Budu vám moc držet palečky,ať vám všechno dobře dopadne! Jdu za tebou na koníka.-)
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj kaci, tak jak se máš vdaná paní?
Profilova fotka
Ahoj zuzi.-) Mam se krááásně.-) Zrovna dneska jsem si pořídili novýho Nikona (foťák), tak si ho tady chovám.-DDD zatím taková malá náhražka za mimi, který se nám moc nedaří. Skoro po roce jsme se dokopali sestřihat svatební video, tak se toho nějak nemůžu nabažit a pořád si to pouštím dokola.-DDD Já bych ten den hnedka vrátila! .-) Strašně závidím holkám co je to teprve čeká,ale v květnu se mi žení brácha, tak si to trochu vynahradím.-) A co u tebe nového? Jak si užíváš manželství?
U mě ani nic moc nového není. O mimi se zatím nesnažíme, ale mám teď čerstvě 14 - ti denního synovce a dnes jsem s ním byla na kontrole u paní doktorky, tak to bylo moc fajn. manželství je bezva, taky bych si to hned zopakovala znovu :-) . Moc ti držím palce, aby se mimi brzy vydařilo.
1
9
10

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?