4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Já vybírala datum podle přítelovo narozenin, jiný datum si totiž nepamatuje :-) ;-)
A máte to sladěné do barvy? My vybrali modrou, ale přijde mi, že modrých doplňků je nejmíň, všude samá červená, růžová a fialová :-)
Profilova fotka
@nanyska Tak to určitě budete mít hezké...Snad nám všem vyjde i počasí...
@zuzik22 To doufám, protože máme vše venku :-)
Profilova fotka
@paoliiina @zuzik22 My chceme taky party venku :-) . Ale prý je to už objednané ;-)
Profilova fotka
Holky, to se máte. Já jsem na nesehnala nějaké vhodné místo, takže to budeme mít asi v restauraci.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás taky vítám :) Konečně zase někdo novej a bude co řešit :-D
Profilova fotka
@renik1986 tak jsem koukala ze uz jsi objednana u Katky na naliceni v den svatby :P Tak jsem ráda že kontakt pomohl :)
Profilova fotka
@zuzik22 máte hezké místo, ten zámek vypadá zvenku moc krásně :)
Profilova fotka
@paoliiina a mas uz vybrany nejaky odstin modre? jestli svetla nebo tmava? doporucuju na doplnky a dekorace mrknout na ebay, tam urcite modrych veci najdes dost:)
Profilova fotka
@carrynka Moc děkuji. Snad to všechno dobře dopadne...Kdepak to máte vy?
Zvolili jsme středně modrou, trošku tmavší modrá než, kterou se píše na těchto stránkách. Díky za tip, mrknu se :-) A co už máte nachystáno :-) Mě už trápí noční můry :-( Dvakrát se mi zdálo, že mi nedorazila kosmetička a ani kadeřnice a šaty jsem nemohla najít :-D @carrynka
Článek se načítá
Profilova fotka
To jsme na tom stejně.Můj nedávný sen:Šla jsem k oltáři v ušmudlaných svatebních šatech a svatební kytku jsem měla ještě lepší...byl to zlámaný bambus...Zajímalo by mě, jak to ten můj mozek vyplodil :-|
hihi, svatební noční můry mám taky, a dokonce i přítel :-)
@zuzik22 Já měla bílé triko, šedou sukni ( pletenou) , nenamalovaná a neučesaná a hráli písničku Lásko má já stůňu, kterou nesnáším :-) Taky nechápu...
Profilova fotka
@zuzik22 @paoliiina My to máme v hotelu, obřad venku a hostina v restauraci. Fotky mám v albu. Hotel bude celý pro nás, takk to bude fajn. Jsem Z brna, přítel je z Košic ale bydlíme v Brně. A ten hotel je kousek od Kyjova.
Profilova fotka
Chudáci malí...U nás se v tomto rozcházíme. Přítel se teď ve snech potí před komisí u státnic a já tedy před oltářem. :-) Pak si vyprávíme a nestačíme se těm blbostem divit. 8-)
Profilova fotka
@carrynka To budete mít určitě moc hezké!!!
Profilova fotka
@zuzik22 @paoliiina ahojky taky Vás vítám :-) holky tak mi máme konečně oficiálně podepsané papíry z matriky a paní matrikářka je úžasná :-) Už víte kolik budete potřebovat skladeb na obřad? Čekala jsem, že to budou tak dvě, tři, ale musíme jich mít tak kolem deseti, ale zase jsem ráda, protože jsem se mezi některými nedokázala rozhodnout :-)
Profilova fotka
@carrynka Jj, Carry, akorát dnes jsme si volaly... :-) v patek jdu na zkousku... dekuju moc za kontakt! :-) Jinak, Carry, s tou kytickou.... asi nakonec budu mit zive kviti ve vlasech, tak se nezlob..... :-(
Profilova fotka
@scvrcek s těma můrama jsem na tom stejně.. vždycky na mě někdo huláká, že za deset minut je obřed a já nemám svatební šaty... des des des
Profilova fotka
@renik1986 to nevadi, urcite ji prodam tady :) pak mi napis jak dopadla zkouska liceni :)
Profilova fotka
@efe Hehe mě se zdálo, že nedorazil fotograf...tak jsem mu hned druhý den psala, jestli to platí...a on, že většinou lidi šílí tak měsíc předem a ne půl roku :D.. Jinak holky dneska nějak mrtváček ;)...zítra jdu na ty koláče :)
Profilova fotka
@nanyska mne pani pristi tyden priveze na ochutnavku ty dortiky, tak se tesim :) A dneska jsem videla takovou peknou svatebni kabelecku ze jsem neodolala....ta z ebay co jsem mela objednanou nejak nedosla....psala jsem dva maily a nic :( a dneska mi prisly ty klipy na boty a jsou naprosto luxusní :) jsem běhala po bytě s botkama jak malá :) a už mám i ty gumáky a ještě mi přišly brýle ve tvaru srdíček, jsem si říkala na nějakou fotku s druzickama :)
Profilova fotka
@carrynka Jé uka ty klipy :-) Nechávala sis je dělat na fleru? Na kolik tě to vyšlo? A jakou kabelku? :-)
@carrynka týýjo,ty jedeš teda v těch přípravách :-) tak se pochlub!:-)
Profilova fotka
@carrynka Odkud máš prosím tě gumáky a brýle? fotky s nima mi připadají hrozně vtipné, ještě plánuju vyrobit kníry:)
Profilova fotka
@carrynka no tak to je paráda! To jsi nakoupila :)
Profilova fotka
@sarpie to musím ještě nafotit, hodím to sem zítra :) ale mám je z Etsy, na Fleru k tomu nikdo nemel takove klipy jako jsem chtela... a kabelka je ivory maličká jednoduchá @katy28 gumáky a brýle jsem koupila na ebay
Profilova fotka
@carrynka Holt tady někdo nakupoval ;))...já nějak už nemám inspiraci..si říkám, abych toho pak neměla moc. Ale gumáky mám doma svoje, sice šedočerné, ale říkám si, že to nevadí :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?