4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@carrynka Já právě koukala, že jsi tam měla na ně poptávku. Já si budu nechávat dělat ty srdíčka s levandulí jako dárečky a zároveň to použiju i jako jmenovky :-) Kabelku také pořád vyhlížím, ale u nás nic nemají. :-( @nanyska já mam zase červené s bílým puntíky, ale myslím, že zas nemusí všechno ladit. A k tomu mám červený deštník :-D Přítel na mě sice koukal jak na blázna, když jsem mu říkala, že se v tom chci fotit, ale on tomu nerozumí :-D :-D
Profilova fotka
@sarpie Tak s červenou je to aspoň veselé..no ale co bych pak dělala s dvěma páry gumáků, že? @carrynka Na ty dorty jsem pak zvědavá. Příteli v cafe cafe řekli, že svatební dorty nedělaj, ale že máme přijít...něco mu říkali o nějaké konstrukci...mlel a vůbec jsem ho nepochopila. Tak jsem zvědavá, abychom nemuseli hledat jiného cukráře...:(
Profilova fotka
@sarpie ten muj taky nechape...pry jsem se zblaznila, gumaky a srdickove bryle...asi jsem pry nemocna :D @nanyska ja myslim ze to je uplne jedno, jestli je to na jednu nebo dve fotky tak co :D
Profilova fotka
@carrynka Chlapi tomu prostě nerozumí :-D
Profilova fotka
@nanyska tak hlavne zadnej nesedi na netu a nevidi ty luxus netradicni fotky jak to celou svatbu ozivi a ty fotky jsou proste super.... on zatim zije v te klasicke svatbe, takze kdyz vytahnu takovy veci tak nechape...ale klipy na boty se mu libily :)
Profilova fotka
Ahoj Holky,tak já se z dovolením také přidávám k datu 4.6.2011 :)
Profilova fotka
@maarika zdravim! uz se to blizi..
Profilova fotka
jj,to jo :o) Nějak nevím,s čím začít dřív,ale snad se to všechno zmákne dobře ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme vcera objednali závazně ty prstýnky...diamanty 1,5 mm, barva F a cistota VS. Jeste jsme udelali menší úpravy a celkově nás vyjdou na 13 000,- což je luxus ve který jsme ani nedoufali :D Tak nám přijdou akorát na Valentýna tak se těšíme... A dneska mi přiveze paní na ochutnávku ty dortíky tak jsem taky zvědavá :)
Profilova fotka
@carrynka No tak to je super. A u žabky nakonec? Pak napiš jaké byly dortíky :-D
Profilova fotka
@nanyska jo u žabky...už jsme akorát čeklai jak ten vzorek bude vypadat a jinak bychom vzali od Rýdla...ale přítelovi se líbil takže fajn :) Schválně jsem byla v sobotu v ALO se ještě poptat na ty jejich diamanty, pač jsem nevěřila že 30 tis. rozdíl je jen ve značce...a cistota byla SI a barva G. Takže bylo rozhodnuto.
Profilova fotka
@carrynka No tak to je paráda...to sem pak musíš šoupnout, až budou hotové! :-)
Článek se načítá
@carrynka super! to se těším na fotečku potom:-) a dortíky bych ochutnávala nejradši s tebou :-D napiš večer, jaké byly :-)
Profilova fotka
@scvrcek jj napíšu. přiveze mi domácí medovník, cheescake a ten dortík s jahodama :) mňam :) si večer dáme :) škoda že vás holky nemůžu pozvat na papačku :D
Profilova fotka
@carrynka to by bylo..a vyfoť je! :-D ať si aspoň zaslintáme :-D
@carrynka jůů,domácí medovník dělá "tchýně" a je výborný!!!!
Profilova fotka
@scvrcek Musím říct, že vaše oddací místo je fakt super. Hlavně s tím, že i kdyby nebylo nejlíp (jako, že bude nádherně ;-) ), tak se tam dá být...a na to focení..krásná alej...fakt super!
Profilova fotka
@carrynka Jak to vlastně dopadlo s těma tabulkama s Mr a Mrs apod, objednala jsi to na Fleru přes toho pána jak se ti ozval?
Profilova fotka
@nanyska mně to slíbila jedna paní, říkala že někdy koncem ledna, ale zatím se neozvala tak uvidím. Jinak dortíky už mám doma a jsou docela fajn, jetšě jsem všechny nechutnala, to udělá chlap až přijde domů :) ale vypadají pěkně. A konečně jsme se domluvily s tím Mlýnem s agentkou, tak naše rezervace platí a toho 3.6. tam žádná svatba není, takže super :) Akorát nám říkala, že máme v původní kalkulaci jako hlavní chod kachní prsa se sušenými švestkami a měli jsme to za 165 Kč, a psala mi že neví proč to tam tak bylo, ale že cena toho jídla je 365,-. Tak uvidíme jestli to ještě nezměníme.
Profilova fotka
@carrynka No hlavní je, že to máte potvrzené a že tam můžete v klidu spát. Takže z těch dortíků nejsi nadšená? Tak to je rozdíl 200Kč na osobu na hlavním jídle, to je dost..
Profilova fotka
@nanyska Jsem, akorát si to nemůžu užít a pěkně je ochutnat...musím s ehlídat :) Ale vypadají tak jak jsem chtěla, takže se s paní asi domluvíme. Říkala cenu okolo 250 za kus, což celkem jde. Jo taky si říkám, že by nám udělalo 10000 navrch jen hlavní jídlo...uvidíme no, kdyžtak dáme nějaké kuřecí maso a bude..
Profilova fotka
@carrynka A tak to je podle mě velmi dobrá cena 250Kč za celý dortík...aha, jaj furt dietíš? A jak se to daří? No právě, to mi fakt přijde hodně tolik peněz jen za hlavní jídlo...
Profilova fotka
@nanyska moc to nejde no...mám od začátku dole 4 kila a víc pořád nic...ach jo :( a už fakt nevím v čem se v jídle krotit, musím začít víc cvičit. Od února budu mít víc času.
Profilova fotka
@carrynka 4 kila to je ale dobré! Hlavní je že si to držíš...
Profilova fotka
@nanyska To jo, ale potřebovala bych ještě aspoň 6...snad se to nějak ještě povede. Hele co máte na raut k jídlu? Vy nemáte klasickou hostinu nebo jo? Přemýšlím co domluvit na ten raut k jídlu...
Profilova fotka
Juuu vidim tady sve datum, ze jsem si driv nevsimla??? :) Smim se pripojit?
Profilova fotka
@mihsulka jasně, vítej :) Jak jste daleko? :)
Profilova fotka
@carrynka My to ještě furt nemáme vyřešené s tou restaurací, ale klasika to rozhodně nebude, to už mám vymyšlené co si nadiktuji :D. Ale pro klasiky tam bude i kýta (prase je moc velké),,,co máte vy? @mihsulka Jasně :)
Profilova fotka
@carrynka Ještě 6 kilo? To budeš jak nitka...
Profilova fotka
@nanyska no to hlavní menu je zatím takhle: předkrm broskev s kuřecím salátek, pak slepičí polévkas knedlíčky a ty kachní prsa se sušenými švestkami. Nevím taky, jestli neudělám výběr ze dvou jídel...kdyby to náhodou někdo nejedl. A raut máme zatím klasický, kýta jako vy, řízečky, kuřecí koktejl, grilovaná zelenina, ovcná mísa, sýrové prkno, obložené zeleninové talíře a balkánský salát. A o půlnoci guláš.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?