4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
my asi nakonec taky skoncime u nejakeho housloveho tria, ten saxofon asi neklapne a kytara by byla asi spatne slyset..
Profilova fotka
efe: jukala jsem do alba na tvůj nový přírustek, kde jsi ho pořídila? :-o
Profilova fotka
sarpie :) je z aukra za 150 plus posta... tam se da narazit na dobry veci..vlastne vsechny tacy mam z aukra :))
Profilova fotka
efe: sakra ty máš štígro..každý den tam číhám na ten tác co máš na té nožičce a nic..teďka jsem teda měla jeden vyhlídnutý, ale vyšplhal se na 430 Kč což mi už přišlo hodně.. je krásnej..tak já jdu zase číhat..třeba taky budu mít jednou štěstí..škoda, že máte termín ve stejný den, kdybys to pak chtěla prodávat byla bych vážný zájemce ;-)
Profilova fotka
:) to me tes!! ja bych je ale asi stejne neprodavala.. mozna budu pak prodavat ten sal :) to se jeste uvidi..
Profilova fotka
A jak to tam hledáš? Zkouším to jako podnos nebo tác..ale na žádný tak hezký jako máš ty jsem nenarazila
Profilova fotka
je to o stesti..ja zadala "podnos" a po hodne strankach na me vylezl..
Profilova fotka
Efe: jen k té práci, je dobře, že ses takhle rozhodla...už jsem v Pze, včera to byl náročný den...koukám, že to tu začíná nějako váznout ;)
Profilova fotka
také koukám, že to tu vázně..kolik nás tu vůbec v této diskuzi je? My jsme byli s přítelem o víkendu vyzvednout od jedné moc hodné mladé paní ozdobené zavařovací skleničky jako svícny a lucerny..měla jsem v plánu je vytvářet a tak jsem si ušetřila alespoň čas :-)
Profilova fotka
Holky já teď došla z práce domů...jsem total :( Ale teď mám dva dny volno, tak budu komunikativní :D
Profilova fotka
:-D včera jsem konečně na netu objevila a objednala spínací špendlíky na brože...taky jsem byla v galanterii a nechala tam 500 ;-) ...už mi přišly prstýnky do výslužek...
Profilova fotka
Tak super, zas něco nové:) Já už mám skoro hotové ty vývazky, tď nějak akorát nemám čas to dodělat. Ale už mi přišly ty kravaty pro malý družby a jsou super :)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D paráda! ještě jsem koukala že česká pošta dělá k normální známce "přítisk" kde můžeš mít fotku :-D ..ale asi to nebudu realizovat, pač my to budeme rozvážet..
Profilova fotka
My budem něco dávat osobně a něco posílat... už jsem se domlouvala na tom focení na oznamko, tak to uděláme někdy do konce října. Už se těším :)
Profilova fotka
Tak to jsem zvědavá co budeš říkat...my budeme vybírat až po novém roce..
Profilova fotka
My ho chceme dát jako malý dárek rodičům k Vánocům :)
Profilova fotka
Tak to je pěkné...naši by to asi neocenili :-S
Profilova fotka
No u nás je o tak, že čím se to blíží, tím se o to všichni začínají víc zajímat, takže mám radost a myslím, že jim oznamko udělá radost :) Samože jako přídavek k ostatním dárkům :D
Profilova fotka
Tak to máš fajn. Od přítele se neptají a naposledy když jsem něco mamce ukazovala, tak řekla, že jí je to jedno, že to není její svatba. Takže v podstatě to nejvíc filtruju tady a občas s přítelem.
Profilova fotka
my budeme posilat pro vzdalenejsi tak unor a jinak brezen duben :-)
Profilova fotka
a máte už vybrané jaké oznámení? Už jsem nějaké okukovala a to co zde u nás nabízejí mě nijak nezaujalo..
Profilova fotka
sarpie: ja cerpala inspiraci na zahranicnich webech, tam je daleko vetsi vyber...ale nakonec si ho uděláme podle sebe, budeme mít profi fotky a zbytek udělá grafik :)
Profilova fotka
Efe koukala jsem, že máte prstýnky z platiny...u koho jste si to nechávali dělat? Chci někoho spolehlivého a šikovného...a můžu se zeptat kolik jste za ně zaplatili? Asi půjdu do platiny, četla jsem si disksi a bude to asi to nejlepší... :-D
Profilova fotka
holky co byste mi doporučily na prstýnky? polštářky se mi nelíbí..u někoho se zde viděla fotky s prstýnky v hnízdě a vypadalo to moc hezky..to co máš ty efe, je taky super..potřebovala bych ale něco by se hodilo i do té naší kapličky
Profilova fotka
sarpie my meli predtim na prsynky takovou drevenou mysticku a to taky vypadalo moc hezky, ale tahle co mam v albu to vyhrala.. bude vycpana mechem ;-)
Profilova fotka
to je moc hezký efe, taky by se mi líbilo něco takovýho přírodního ale nevím co a aby se to tam hodilo..na netu jsem viděla malý talířky, buďto normálně kulatý nebo ve tvaru srdce a měli něco vyrytýho..taky to vypadalo moc hezky..
Profilova fotka
tak to mas nanys ve zprave.. vetsina lidi vi, ze platina je draha..ale ze je "tak" draha to uz netusi. Proste a jednoduse.. za prstynky-a ted myslim obycejne bez kaminku z bileho zlata date treba 10.000 a ty same v platine vas vyjdou minimalne na 50 :D
Profilova fotka
Carry jestli máš ráda impresionismus tak si v Paříži zajděte na velkou výstavu Moneta v Le Grand Palais (asi 170 obrazů)...já jdu kupovat letenky na víkend, pojedu s mamkou...to si nemohu nechat ujít... :-D
Profilova fotka
Nany: No to zni urco zajimave, uvidim co na to pritel, toho to asi moc nezajima :D
Profilova fotka
No každopádně koukám na vstupenky a už jich moc není..ale chápu, že přítel to moc nežere :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?