4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Carry mám je vybrané už dlouho. Jsou ze 7th heaven. Mám je v prvním albu... Jo s tím autem to k narozkám bude asi lepší ne? Takhle by to měl tolik zážitků za jeden den...by to nemusel rozdýchat :-D :-D
Profilova fotka
Jo na stránky 7th heaven jsem se dívala a viděla jsem je tam :D Taky jsem se dívala na salony v Praze pro případ, že by se mi v Brně žádné nelíbily. A v 7th Heaven mají takové dost extrémní na mně. Kdyžtak přemýšlím, že bych zajela do Blavy. Ale já na to vůbec nemám čas, nevím co dřív. Už ani nestihneme hezké počasí na focení těch fotek...Bohužel není kdy :( Spíš jsme přemýšleli, že bychom si půjčili na svatbu auto, chceme Mustang z roku 70-80, hlavně na to focení:) A k tomu pak ještě jedno auto, to by bylo moc. Tak to vyřeším někdy jindy.
Profilova fotka
Ty moje jsou dost jednoduché :) a hlavně úžasný materiál... V Blavě budou mít taky určitě hezké šaty. Máš hodně práce viď? No to je škoda s tím focením...ale tak můžete nafotit něco až bude sníh...to by bylo taky super! Mustang? No to je paráda! :-D To bude super...
Profilova fotka
Viděla jsem u nějaké svatební fota právě z toho kabrioletu, a vypadalo to supr. I kdyz sice zadne auto nepotrebujeme jelikoz mame vse na jednom miste, tak toto schvalil i pritel :) A je to zas neco jineho nez nejaky veteran, limuzina nebo nejaky mercedes... Prace mam ted hafo, nevim co driv...jeste ze je to tak dobre placene :D Ale od unora budu bez prace, tak se snazim vydelat ted co se da.
Profilova fotka
Jj je to určitě originální! No uvidíš, třeba se to nějak vyvrbí s tou prací...
Profilova fotka
Nany a máte už nějaký jídelní lístek? My teďko akorát řešíme co nám poslali, takže zhruba už ho máme hotový.
Profilova fotka
No já jsem to zatím neřešila přímo s nimi...máme to u kamaráda. Ale vybrala jsem si nějaká jídla z jedné italské kuchařky. Jak na oběd, tak na raut. Bude to v mé režii. A co vám poslali? Kolik máte kalkulaci na osobu?
Profilova fotka
Teďko si nejsem jistá, tuším že kolem 700, v ceně teda obědo-večeře + raut, pití není v ceně kromě přípitku. Nakonec to zatím vypadá tak, že budeme mít jako předkrm broskev s kuřecím salátem, pak slepičí vývar s knedlíčky a jako hlavní jídlo kachní prsa na rozmarýnu s chřestem, brambory s petrželkou. A na raut tak zhruba bude, grilovaná vepřová kýta, grilovaná zelenina, řízečky, vepřová žebírka, kuřecí koktejl, zeleninové mísy, sýrová mísa atd. a o půlnoci guláš. Bylo nám řečeno že sele by se v našem případě nesnědlo, a tím, že máme jakokdyby o půl 5., tak zas nebude na večer takový hlad...
Profilova fotka
Jo tak to zní dobře...taky chceme kýtu :)
Profilova fotka
Ono tam toho puvodne bylo vic, jenze to pocitali, ze obed bude ve 12 nebo v 13, tak jsme to zredukovali...a zase se bojim aby tam nebyl maly vyber... ale kdyz lidi budou mit tri chody o pul pate, tak v kolik tak dostanou hlad?
Profilova fotka
No já myslím, že půl 5 to už je skoro večeře...myslím, že lidi se pak spíš baví a každý má pocit, že je přecpaný..spíš si dá něco malého, nekomplikovaného na zub :)
Profilova fotka
no taky jsem si říkala, jen aby pak lidi neříkali, že na tom stole nic nebylo :P
Článek se načítá
Profilova fotka
No to si myslím, že nehrozí... :-D ...bude to určitě v pohodě. I v té restauraci mají zkušenosti kolik toho má být. A v kolik máte obřad? Budete mít nějak oběd před tím?
Profilova fotka
No obřad máme ve tři. Většina lidí by měla dorazit na hotel kolem 14h. A budeme mít nachystané nějaké menší občerstvení, koláčky, šampus a jahody, nějaké jednohubky. Jinak s přítelovou rodinou a mojí možná uděláme nějaký lehčí společný oběd v hotelu, budeme tam už noc před. Tak doufám, že nikomu při obřadu nebude kručet v břiše:) A po obřadu mají tu degustaci vína, to je tak na půl hoďky a pak hned jídlo.
Profilova fotka
Jo tak to je dobré..to se všichni ještě najedí před obřadem, to je podle mě fajn... :-)
Profilova fotka
Ach jo holky, tak se nam to zacina nejak komplikovat...muj tata je nmocnej, dneska jde na vysetreni kdy se ma ukazat jestli ma nebo nema rakovinu :( Je to sileny...jsme z toho vsichni strasne nervozni. Takze vubec nevim jak to vsechno dopadne, jen doufam, ze to nebude az tak vazne...
Profilova fotka
carry to me moc mrzi :(( vim presne jaky to je. Hrozne moc drzim palce at to dobre dopadne.. :-(
Profilova fotka
Diky, je to presne tak, ze kdyz ti jedna vec vychazi tak neco jineho se po.... :( Ach jo:( Efe nejak uz sem moc nechodis, moc prace?
Profilova fotka
Carry taky držím palce!!!
Profilova fotka
Nany jak jsi pokrocila s kytickama?
Profilova fotka
Carry teď nevím co myslíš... :-|
Profilova fotka
myslim s tema vyvazkama... kolik jich delas celkem?
Profilova fotka
No už je mám hotové, jen čekám až mi dojdou ty kamínky co jsem objednala na jejich ozdobení. Mám jich určitě 80ks...ale ještě musím vymyslet nějakou verzi pro rodiče a svědky... Máš teď takový špatný období viď...ale určitě to bude vše dobré...
Profilova fotka
A jak jsi na tom ty? Jaké děláš pro svědky?
Profilova fotka
No je toho teďko hodně, to jo. Ale teď mi volala mamka z nemocnice, že to s tatou tak zlé nebude, že tam sice něco má, ale ej to úplný počátek, takže v nejhorším bude muset na operaci. ALe žádné chemoterapie a takové věci by neměly hrozit, takže asp tak se mi oddechlo. Teeda tak to jsi se pekne cinila...kde na to beres cas prosim te? Ja jsem teda vyvazky uz taky skoro vyrobila, jeste mi jich par chybi. Ja delam jen klasicke maslicky s hnedou satenovou stuzkou, bilou organzou a perlicku. A taky premyslim jake pro rodice...
Profilova fotka
Tak to je dobře! Určitě to zvládnete! No já při tom třeba koukám na telku ;-) , ale už dlouho jsem nic nedělala. Mám takovou malou manufakturu :-D Tak je pak vyfoť...no uvidím ještě, zkusím trochu jiný tvar, dám tam víc organzy. Ale čas bude nejdřív v neděli, tak to musím promyslet :-N . Už aby mi přišly ty ozdůbky.
Profilova fotka
tedko ybiram na ebay satky pro nejmensi druzicky...premyslim jestli hnede s ruzovou masli nebo ruzove s hnedou... co myslis? Aby zas toho hnedyho nebylo moc, tak ze bych to otocila a tyto byly ruzove s hnedou masli...a cena 10 USD :D Jeste ze ten Ebay mame :)
Profilova fotka
Carry určo bych šla do růžových. Malým holčičkám to bude i víc slušet! Jen aby ti z toho nevyrostly :-D Já jsem teď "objevila" aukro, ale spíš na starožitnosti, nábytek a dekorace :-D
Profilova fotka
carry tak to mam obrovskou radost, ze to takle dopadlo :) Jojo, moc to tady nestiham ani cist natoz psat, je toho ted hodne, jak odchazim..musim spoustu veci nadelat do budoucna az tu nebudu, tak je to nanic, nic nestiham a vecer nemam totalne energii. Jak tohle zensky zvladate? ze mate tolik volnyho casu na pripravy.. treba vecer, kdyz prijde kuba taky domu, chci byt s nim a ne sama v koute vyrabet veci na svatbu.. Taky mame tak malej byt, ze se nam tam pomalu nic nevejde a plavem v tom :D Premyslim o ni, vymyslime..ale na realizaci zatim moc casu neni :( Ted o vikendu konecne predsvatebni fotky!! huraaa... Co vy carry? kdy je mate?
Profilova fotka
Efe:Tak to je paráda! Snad chytnete pěkné počasí! Jsem na ně zvědavá, doufám, že tu dáš nějakou ukázku :). No Honza je trochu TV maniak (což mi vadí, ale nenadělám s ním nic) a prostě u toho prý relaxuje. Já na TV skoro nekoukám. Jen když na ČT2 dávaj nějaký zajímavý film. No a on se o přípravy jaksi nezajímá, takže ani nevím kdy bych to měla dělat. Taky o víkendech pracuje tak 2x za měsíc do noci, takže jsem sama. Ale minulý víkend jsme byli v Trenčianských Teplicích, tak jsem si ho užila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?