4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Takze co budete resit ted, kdyz mate misto vybrane? Nebo spis co je ted na programu? U nas zacneme pracovat na tom oznameni, kdyz nam teda potvrdi misto...
Profilova fotka
me povrdi termin az v lednu carry :( ted budu hledat restauraci a nejaky pekny novomanzelsky apartma, pak musim najit nejaky levnejsi pronajem salu na tu nedelni afterparty a sehnat zvukare. To bude ale fuska!!
Profilova fotka
a co ty carrynko?
Profilova fotka
Jinak se musim pochlubit, koupila jsem dneska letenky do Paříže na Silvestra... pítel o tom ještě neví, tak doufám ž to bude fajn překvápko. Nemáme rádi Silvestra když jsme tu, na společné noci s kamošema na chatách nejsme, a ani nechceme být doma... loni jsme byli na Silvstra v Egyptě, tak letos Paříž... snad se mu bude překvápko líbit :)
Profilova fotka
No jak bude jasno s mistem, tak budem resit oznamko... coz bude asi zdlouhavy proces. Navic krome svatby budeme delat o den driv oslavu pro rodinu, taky asi 50 lidi, tak budem muset zarizovat jeste to...
Profilova fotka
Tak to je krásné překvápko do Paříže :)...určitě si to užijete, my na to taky nejsme. Loni jsme šli do divadla :). To budeš docela vyřízená, když tu oslavu děláte před tím...
Profilova fotka
Jo jo, ale to bude oslava takoveho razu, jakou ja bych si nikdy neudelala...vetsina rodiny je z dediny, a oni tam delaji vsechny oslavy v kulturaku :) Takze kdyz nepujdou na svatbu, at si udelaji party tak jak chteji oni... zaukoluju tetu a bude :) Ona bude mit radost ze neco organizuje, vsichni budou spokojeni ze nemusi nikam daleko a bude to tak jak jsou zvykli...my pobudeme hodku nebo dve, a pak uteceme se chystat na nas velky den :) a oni si to tam uzijou za nas... tak nejak chceme kompenzovat to, ze jsme z rodiny pozvali jen nektere...takhle to bude pro celou rodinu a snad tak to bude v poradku... ja do toho kecat nebudu, takze vsechno bude hadam tak, jak bych si to sama nikdy neudelala :)
Profilova fotka
tak to budes mit taky fusku :) Jeeee Pariz miluju!! To je nadhernej darek. Kdy mu to chces rict? V Parizi sme byli ted s pritelem dva tydny a nechtelo se mi vracet. Miluju Francii. Proto bychom nejspis na hostinu chteli francouzskyho harmonikare.. Svatebni cesta bude Bretan, nebo Normandie. Co vy holky, uz vite kam na svatebni cestu?
Profilova fotka
Ja Pariz taky zboznuju, uz jsem tam byla trikrat, ale s pritelem spolecne jeste ne...a on tam jeste nebyl vubec. Tak si udelame zimni romantiku. Svatebni cestu, nevime zatim. Rodice nam ji chteji dat jako svatebni dar. Chceme nejakou exotiku, jenze bychom chteli hned po svatbe vyrazit, a destinace kam bychom chteli maji sezonu hlavne v zime... takze jeste nevime... nebo udelame nejaky tyden treba v recku hned po svatbe, a pak na podzim bychom vyrazili na tu exotiku...ale chceme asp nekam jet hned po svatbe, abychom si ten novy pocit z manzelstvi uzili spolu nekde mimo :) Co vy? A ten harmonikar...to je super napad... mam rada i francouzke sansony (nevim jak se to pise po francouzky), je to krasna romantika :) Tak hodne stesti pri hledani..
Profilova fotka
Carry tak hlavně, že to bereš takhle s nadhledem :) Jj Francie je krásná a zajímavá :). Super jídlo, hezké památky :)..určitě si to užijete. I ta svatebka v Normandii nebo Bratni :). Já jsem teda víc na teplo, ale jako dítě jsem tam byla. Moře bylo v létě jak led ;))). My bychom chtěli do JAR na safari na pár dní a zbytek se uvidí. Jestli třebas přeletíme do Tanzánie...nevím. Necháme to asi až na pak, hlavně kvůli financím...
Profilova fotka
Nevim kdy pritelovi reknu o tech letenkach...byl to takovy spontanni napad...jaksi nemame ted zadne vyroci, ani nema svatek ci narozeniny...tak nevim :) Proste mne to napadlo, uz jsme se bavili o tom ze bychom nekam vyrazili...a vim ze tam nebyl. Tak jsem mrkla na letenky a nebylo to tak drahe, tak jsem je hned koupila... stejne to asi nevydrzim a reknu mu to dnes :)
Profilova fotka
;))
Článek se načítá
Profilova fotka
rozhodne by to chtelo nekam spolu hned po svatbe vyrazit.. a necekat az do zimy. Kuba to mel vymysleny tak, zebychom jeli autem a vzdycky bychom se nekde ve francii zastavili (treba i se stanem) a nakonec bychom dorazili na sever francie a tam bychom si na tyden pronajali byt, nebo minidomecek. Casto se to tam tak na pobrezi dela, je to dokonce levnejsi nez hotel.. A do ty doby uz snad budu umet poradne francouzky ( mais oui x-) ) takze by to mohla byt nadhera. Nemame radi horko. Hrozne mi vadi slunce aje mi vzdycky vetsi horko nez ostatnim,jak sem takovej "albinek", takze k mori by me nikdo nedostal..
Profilova fotka
No tak my budeme muset počkat i kvůli počasí. V létě tam mají zimu a že bych na safari musela mrznout někde v mínus 5...tak uvidíme ještě co si naštuduju a tak...já zas nechci hned druhý den nebo tak...bude to jako "druhé" líbánky :)
Profilova fotka
carry TO BUDE NADHERNY!!!!! x-) bude to jen na den dva? nakolik vas to vyslo? My meli tu dvoutydenni Pariz hodne levnou, protoze sme bydleli zadarmo u kamaradky, co odjela do japonska na prazdniny.. to uz se nam ale asi vickrat nepostesti :)
Profilova fotka
S tou svatebkou to budem resit asi az po zime...na to je cas, taky mozna vyuzijem nejaky lastik... uvidime. To bych se nebala ze bychom si nevybrali :) My jsme jezdili na dovcu autem do jizni Francie, ale kousek od Cannes. A bylo to super...taky jsme tam meli pronajaty domek. Moc se mi tam libilo.
Profilova fotka
carry: to je krasny :) achjo, chci zpatky do francie
Profilova fotka
Krásné je to i v Provence...třeba v období,když kvete levandule...taky romantika ;)
Profilova fotka
Asp mas vyhodu ze umis francouzky...to ja neumi ani slovo :) a uz 5 let se chystam ze se zacnu ucit...
Profilova fotka
Francie ma takove zvlastni kouzlo.... mne se tam hrozne libily takove ty chatrce kde prodavali mistni vinko...vzdycky jsme nekde zastavili, ochutnali a nakoupili... lidi jsou mili a vino bylo mnam :) takove jine nez u nas...
Profilova fotka
my mame z parize v lednici porad jeste ctyri lahve :DD je nam to lito otevrit.. Jeee a Cidre..mnam mnam.. Vis co myslim carry? takovy to jablecny jakoze pivo
Profilova fotka
Asi vim co myslis, ale uz si to moc nepamatuju...ale nasi si tenkrat taky privezli spoustu lahvi :)
Profilova fotka
Dovolenou uz asi mame vsichni za sebou zejo ?:)
Profilova fotka
My se ještě chystáme do Českého Krumlova...loni jsme byli na jižní Moravě..to bylo nááádddhhheerrnéééé :-D
Profilova fotka
No aji my, meli jsme jich celkem dost...ted jsme radi ze uz nikam nemusime. Byli jsme v Turecku, kde me pritel pozadal o ruku, pak jsem byla na Rhodosu a nedavno jsme byli s kamaradama na dovce v Italii. Bylo fajn, ale ted si vychutnavame klid domova.
Profilova fotka
tak to bude krasny, my tam taky na vikend pojedeme, kuba tam ma v hist. centru pribuzny a ja od doby kdy sem tam byla minule lituju, ze sem se tam nekoukla po necem zajimavem na svatbu a nekoupila si tam jeden supr svetr. Je to tam vazne krasny, byli sme i na predstaveni.. Me teda cekaji jeste samozrejme Kosice.. a tim koncim. Ani na vanoce mi nic nezbyde..
Profilova fotka
A ty mas v Kosicich rodinu? Jsi psala ze mamka bydli nekde v Cechach ne?
Profilova fotka
carrynka: moje babicka a deda (rodice mamy) jsou z Kosic. Mama po gymplu brigadnicila v restauraci v tatrach a muj tata(Cech) pracoval na hvezdarne na Skalnatem plese a chodil tam na obed. A tak se poznali zamilovali a mama se pristehovala za tatou do Prahy. Vystudovala tam cesky jazyk. Nikdo by na ni ani trochu nepoznal ze je slovenka. Nema vubec zadnej prizvuk,akorad kdyz se hodne nastve tak nadava slovensky a prizvuk tam je :-N Moje segra se narodila v Ceskym brode(byla nedonosena-mama mela pred segrou chudak dva potraty) a ja sem se shodou okolnosti narodila v Kosicich. Porad se vypravi, ze me urcite nemohli vymenit, byla sem tam totiz jediny beloskvouci miminko.. A to je konec pohadky :)
Profilova fotka
jeee no hezka pohadka :) Jsem si rikala, ze to asi budes muset mit nejak takto... Ja mam rodice v Olomouci, jsem z tama. Ale sla jsem studovat do Brna a pak tu zustala. A pritel ma celou rodinu v Kosicich, a on sel pracovat do Brna...no a ted uz tu zustane :)
Profilova fotka
takze uplnej slovak? :) ja mam slovaky moc rada a Kosicany nejvic!! Deda s babi me tam ale vzdycky nutili mluvit slovensky :D ale me to nejde.. umim,ale mam ten trapnej ceskej prizvuk a slova jak "ľadové" nevyslovim ani za bilion let. Deda se mi vzdycky posmival jak mluvim-prazaci proste natahujou éčka atd a on jako slovak to tam slysel jeste o to via a vzdycky se mi smal.. Takze brno, je takove tvoje osudove mesto..ja to mam takle s plzni,ale s pritelem bychom se chteli po svatbe prestehovat do kutny hory..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?