4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Jj pritel je cistej slovak :) Je fakt ze pulka jeho rodiny je u ukrajinskych hranic, druha pulka u madaru...tak taky nemaji tu "cistou" slovenctinu... ale jinak je slovak skrz na skrz :) Ja mluvim slovensky jen kdyz jsem opila :)) To mi pak jde nejak samo :) My chceme urcite zustat v Brne, libi se nam i v Olomouci, ale tam je to blby s praci...pritel programuje turbiny do elektraren, tak to by jaksi nemel v OL kde delat. Jinak je taky mozny ze casem bychom se presunuli do Prahy, ale to je daleko...a kdyz tak leda kvuli praci. Jinak uz jsem mu rekla o letenkach a mel radost:) Uz zacal koukat na netu kam se chce jit v Parizi podivat :)
Profilova fotka
abyste to vsechno stihli :) na dva dny teda? bude to uplne nadherny!!
Profilova fotka
Efe a proč do Kutný hory? A kde bydlíš v Praze? Olomouc se mi hrozně líbila, byla jsem tam pracovně a chceme někdy s přítelem na víkend...krásné centrum :)
Profilova fotka
V Praze bydlim v Zabehlicich, zastavka Zabehlicka skola. Je to mezi metrem strasnickou a skalkou :) Mam to v Praze moc rada,ale Kutnou horu miluju. Chteli sme mensi mesto,ale kulturni, plny umelcu a to je tak ta kutna hora, nebo krumlov a krumlov je daleko.. Do kutny hory jezdime casto..vazne to tam zboznujeme. Navic za cenu malyho bytu v panelaku v praze, tak poridis byt v historickym centru.. teda jestli tam do pristiho roku jeste nejakej zbude :D Achjo
Profilova fotka
No my máme známý v Kutný hoře. Koupili si tam řadovej baráček, jinak bydleli v centru. My často jezdíme do Kolína, ale ten není tak pěkný no... Tak to bydlíš na opačný straně Prahy, já bydlím na Proseku :)
Profilova fotka
Tam to moc neznam.. Tyjo ty se maji. Ten jejich byt uz asi neni k mani co :D
Profilova fotka
Jedem do te Parize na 5 dnu, letime 29.12. a zpatky 3.1. Tesime se :) Jo OL ma moc hezky centrum...taky by se mi libilo tam bydlet, ale nebyla by tam prace...skoro tam nejsou zadn yzahranicni firmy, takze pro nas dost problem...
Profilova fotka
jeee pet dnu, tak to tam krasne vsechno stihnete :) nadheraaaa
Profilova fotka
Jinak jsem se dneska rozhodla urcite pro ty pivone :) Orchideje mam doma, na svatbe budou pivonky :)
Profilova fotka
dobre delas :) navic uz bude sezona, takze bude z ceho vybirat
Profilova fotka
Jj, je fakt ze jsou originalnejsi, a myslim ze i k mistu se vic hodi :)
Profilova fotka
Efe klidně se můžu zeptat, ale vzhledem k tomu, že se stěhují tento týden tak asi ne :(. Carry: Paříž si užijtete! Bude to paráda...no a pivoně jsou super! :), právě, že v červnu je jejich období :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo, holky já už bych se vdávala teď :) Nemůžu nějak vydržet... hlavně jsem zvědavá, co budu dělat po svatbě :) Teď mi kromě práce zebírá 90% dne plánování svatby :))
Profilova fotka
Přemýšlely jste, jestli budete dávat svatebčanům nějaké minidárečky? Nebo výslužky? Mně se líbí nápad dát každému nějakou drobnost v těch milčkých krabičkách, ale nenapadá mně co...mandličky a myda m prijdou trapne...ale nic mne zatim nenapada... jinak se asi nevyhneme davat vysluzku s cukrovim, a chceme si nechat udelat svatebni vino. Co vy?
Profilova fotka
No já chci na oběd ty mandličky...a když budeme nosit výslužku s oznámením, tak tady v Praze je super obchod kde stáčejí různé oleje, octy a taky alkohol a likéry do takových krásných mini flaštiček, ty ručně popíšou a vypadá to krásně a super to chutná. Takže k moravským koláčům (pač moje rodina pochází ze severní moravy) budeme dávat tyhle flaštičky. Výslužku po svatbě ne, kdo by se s tím dělal - ať se nají na party :-D . A jako dáreček mě ty mandle špatné nepřijdou, pač to aspoň každý sní. Nemám ráda dárečky na které se pak práší, nebo je doma rovnou vyhodím...
Profilova fotka
MAME REZERVACI NA MISTO OBRADU!!!JUPI JUPI JUPI :-N Mandle taky nechceme ani nahodou, chteli sme svatebni vina(ale poradny, ne ty desny "minivinka"-to uz kazdymu muzem dat lahvace)ale asi na to nebudou penize.propocitali sme to tak na 4000 :((( Jinak budu delat ty babovicky co mam v albu a jeste k tomu musim neco vymyslet. Libi se mi ty vykrajovatka ve tvaru srdicek,ale to uz ma ted taky kazdej :-N
Profilova fotka
Tak to gratuluji!! Jo vykrajovátka jsou hezký, ale asi to moc pro chlapy není :D
Profilova fotka
Taky gratuluji :) Ty vykrajovatka jsem videla a tak se mi to libilo, nekde jsem to tu uz nasla v dost albech, akorat to se zah hodi jen pro zenysky jak rika Nany...pro chlapy moc ne :( My mame domluvene to svatebni vino primo z vinarstvi, berem to tam ve velkym nekolikrat do roka, takze cena nebude tak hrozna. A urcite nechame normalni velikost, ty minivinecka jsou an prd... Nany a nema ten obchod nejake stranky na netu? Ze bych na neco takoveho taky mrkla?
Profilova fotka
pro ty prave neni vetsina darku :D chlapy jsou v tomhle slozity. Ja budu mit na svatbe vetsinu holek,tak to k tomu i trochu prispusobim.. Uvidim uvidim,ale ty babovicky do gazy prijdou urcite, k tomu bude jeste vysluzka,ale jen svatebni kolacky. Moje zkusenosti s ostatnima zakuskama jsou ze svateb nevalny :))
Profilova fotka
Jo má...akorát teď si nevzpomenu jak se to jmenuje. Zkusím ho na netu najít, nebo až pak doma. Já mám doma oleje (třeba pomerančový, s hříbky...), pak takový balzám do octa atd...fakt vynikající a vše tam můžeš ochutnat... Já ani nechci žádné cukroví...myslím, že to pak stejně nikdo nejí...a ty bábovičky efe vypadají krásně...jen já bábovky moc nemusím a vždycky mi to zůstane trochu "přilepené" ve formě :-(
Profilova fotka
No já se taky odcela bráním tomu kalsickýmu cukrárenskýmu cukroví, svatební koláčky si určitě necháme udělat, ale přítel mi tvrdí že se do výslužky nehodí jen svatební koláčky...tak nevím no :(
Profilova fotka
carrynka nase cela svatba se tak trochu "nehodi" tak mi to docela hraje do noty.. :-D Takze jen kolacky, pripadne kus strudlu :D nanyska: ja uz ty formicky zrovna vcera zkousela a povedlo se to moc pekne..musi se to poradne vymazat,ale vysledek stoji zato.. jen musim vymyslet jak to udelat,aby spodek babovicky (kdyz uz je hotova) nebyl tak vypouklej
Profilova fotka
U nás se jako zvací nosí jen koláče...a pak se kdyžtak ukráje kus dortu...ale to my dělat nebudeme, pač je to dycky rozmázlý v tý krabičce..a celý dortíky taky, to zas by bylo hodně drahé..
Profilova fotka
Carry našla :): vomfass cz
Profilova fotka
nanyska:naprosto souhlasim Holky kam si pujdete kupovat botky. Ja porad shanim nejaky kozeny (klidne barevny) na vyssim podpadku s kulatou uzavrenou spickou..takovy nesvatebni, ale nemuzu sehnat :((
Profilova fotka
jeee nanysku to sem videla na IPaku! :) vypadalo to tam tak hezky az sem se stydela jit dovnitr :-D
Profilova fotka
Carry koukni do sekce dárky... Efe: taky chci barevný, rozhodně musí být kožené, pač mě jiné dycky řežou...a nižší podpatek pač jsme stejně vysocí...já teda si udělám asi výlet do Vídně, je tam lepší výběr...to se týká i šatů na převlečení... Efe: tak na to jak pečeš bábovičky dej pečící papír a zatež to fazolema...
Profilova fotka
Ja jsem na botky koukala na netu, a urcite bych si vybrala...jen se bojim je kupovat pres net bez zkouseni...preci jenom v nich budu cely den a musi se v nich dat i chodit...jinak po obchodech se mi nelibi nic...a v salonech jsem zatim nebyla... taky mne napadlo ze se mozna poohlidnu v te parizi po necem na svatbu :)
Profilova fotka
Jsou i v OC Letňany :)
Profilova fotka
Nany: tak to vypada moc hezky :) Pristi vikend jedu do Prahy, tak se tam asi zajdu podivat :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?