22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím při st :-) Pan: klidně dráždí my taky máme azuro a venku se mi zima moc nezdála :-) Jija: já s cvičením nepřeháním, cvičím od min. týdne předtím jsem 3 týdny nebyla a na orbíkovi taky dlouho neee :-( jsem ostuda :-x
Profilova fotka
ahoj holky, tak tu máme konečně to jaro. Jen nevím, jestli nás neodfoukne :-D
Profilova fotka
ahoj holky, v rychlosti opět zdravím:-) tak jak se povedly bábovky? Já byla včera na KO po šestinedělí,no nedopadla jsme extra dobře, mám v děloze nějaký hemotom,či co,velikosti vajíčka už od porodu. Tak musím některý den jet do Vítkovic,ať se na to podívají a rozhodnou jestli mi to propíchnou a nechají vytéct krev a nebo to nechají vstřebat,což prý trvá i rok :-S .no takže radost. prý mě to muselo po porodu dost bolet, no jasně,že mě bolela celá pipina,ale či vím jak to má po porodu bolet????? no a taky jsme byli se Štěpim na kontrolu kyčlí a má je v pořádku, zatíím. na další KO jde za dva měsíce
Profilova fotka
Ahoj při krásném jarním ránu :-) Lun: to jsou věci..já myslela, že to porodem ty hrůzy končí, =-) ale to asi teprve začíná.. |-| Bábovka byla výborná ..už jsem to tu rozebírala asi na třech stránkách :-D jen nevím jak dlouho a při kolika stupních ji pečeš? Lin: A jak se ti to povedlo? jsi na něco najela? A tos říkala, že u toho V crossu kámošce taky upadly kolečka,že? Jěště ty polské kočárky zvážím :-D :-D do terénu na naši chajdu to mám tak na týden...A vy ho máte kupovaný v Polsku ne? tak pak poreferuj jak jste dopadli s reklamací, držím palečky, a´t to rychle vyřešíte.. Jijo: kam chodíš v Hrabové na kosmetiku? já kdysi chodila do rod,domu jak je odbočka na Vratimov..nechodíš tam taky? Holky vy tu všechny hubnete a jen já furt tlustnu :-( ale dnes jdu na nehtíky, tak si udělám radost a pak s kámoškou do Ikea na oběd...
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: neporadím, nerodila jsem ale snad bude vše OK a přestane to bolet. Saly: vidím, že chodíme na nehtry společně já jdu zítra :-) musím kouknout na nějakou inspiraci.
Profilova fotka
Saly: nene, já jsem asi jen ojedinělý případ,že už ten hematom tam byl po porodu a zjistilo se to až po dvou měsících:-(. No jinak bábovku peču u našich v elektrické troubě asi na 180 skoro hodinu a v mojí plynové,kde nemám stupně asi 45minut. hold podle barvy a když pichnu dovnitř špejli,tak se těsto nelepí. Katy: horší je,že tto nebolí,až se doktorka divila. tak kdy přijedeš? doufám,že už brzy bude hezky,ať můžem vyzarit i ven ;-)
Profilova fotka
jo a Saly. buď v klidu,já taky nehubnu :-D
Profilova fotka
lun: no ahojky... no to bych taky nevěděla jak to má po porodu bolet.. no ty máš ale věci :-| tak snad to bude OK ;-) a bolí to pořád??? já bábovku vyzkouším asi až v novém bytě... teda jestli mě nepřepadnou sliny po vašich referencích a neupeču v remosce :-D tak to jsem zvědavá co na výzvu Katy :-D :-D :-D
Profilova fotka
Lun: někdy v př. týdnu? Kouknu doma do diářku a písla bych ti sms a domluvyly bychom se co? snad bude i slušnější počasáí abychom mohly i ven. Pand: ty jsi ale zvědavá!!!!!!!!!!!! Pro dnešek se loučím papa :-)
Profilova fotka
katy: no jo .. jak kdybys mě neznala :-D holky mě dneska zas tak bolí záda... už abych začala cvičit... jdu asi až v pondělí. no příští týden by se to mělo pomalu zlepšovat tak uvidíme s tím počáskem... tu zatím stále sluníčko a azuro.
Profilova fotka
Dobré ranko holky, tak už tu máme čtvrtek... týden se láme a je to parádička... tu nasněženo.. ale jen krapánek, poprašek.. teda na okraji Prahy, v centru prd... ja už chci to jaroooooo :-|
Profilova fotka
holky tu tak strašně chumelí.... to zase bude kalamita :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: jsem se koukala do tvého albíčka.... máš krááásné šaty ;-) super ti seknou.To byl fakt dobrý kup !!! Jinak já si tu klidně můžu psát i sama :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, už jsem tady. :-) včera jsem šla do páry a suepr relax, doma jsem už ve 20 hod. spala a jak mimís dnes opravdu do růžova 8-) Pand: my máme azůro a suché chodníky :-p no snad to nezakřiknu ;-)
Profilova fotka
Holky mám vás pozdravovat od Lin chudák má zavirovaný PC a nejede :-(
Profilova fotka
Dobré ranko :-) no ty počitače to jsou prevíti.Mi včera M.zjistli, že 11.2. mi vypršel antivir, tak jen čekám kde se to projeví :-| já hlásím, že máme hotový pokojíček ;-) koupili jsme a položili koberec, ustavili přebalovák a postýlku a už zbývá jen ten přebalovák naplnit serepetičkama ;-) to se mi celkem úspěšně daří.Přihlásila jsem se na květen na předporodní kurz do Fakultky a už jsem měla jedno z posledních míst a červen už mají taky skoro plný..no je to mazec tolik mimin :-)
Profilova fotka
katy: do jaké páry prosím tebe? To jako na bazéně místo sauny nebo pára doma? hmm ]-( no co se dá dělat... už chumelit přestalo ale je tak nějak divně nepopsatelně... nejraději být v pěkně v pelíšku. děkuji za pozdrav :-) no problémy s PC znám a dobře... člověk by do toho nejraději kopl... nam pro změnu doma nejede vůbec.. saly: no to je teda mazec... ale jeste je to pořád lepší než tu v Pze jak vykládali kamarádky.. je to síla.. uz v unoru aby ses registrovala na srpen, no děs. a jaký jste koupili koberec? Máš vyfocený v albíčku? Když tak pošli odkaz.
Profilova fotka
ahoj holky, jak se daří při čtvrtku? Já jsem se zrovna před chvílí vrátila z rehabilitace a teď narychlo vařím gulášek, abych měla co zakousnout a hlavně manža až přiletí z práce. Včera jsem byla u toho primáře - opět šíleně zablokovaná záda :-( . Křupalo ve mě jako ve staré skříni. Mám napsány rehabilitace na každý den a to až do 14. dubna :-|
Profilova fotka
takze to budes do 14.4. na nemocenské? No snad ti to pomůže... záda to jsou prevíti... vím o čem mluvím :-| taky uvažuju o nějakých rehabilitacích.
Profilova fotka
pandama: jo, minimálně do 14.4. budu na nemocenské. Pokud se to nezlepší a budu muset rehabiliace protáhnout, tak zůstanu doma ještě déle. I když nejsem v práci, stejně mi pořád někdo volá a řeším pracovní věci.
Profilova fotka
vasha: hmm :-| tak to jsi nepostradatelná ;-)
Profilova fotka
pandama: jak pro koho ;-) Doufám, že mi ty záda brzy povolí. Pak asi začnu chodit s manželem do posilovny, abych je brzy zpevnila a už mě nebolely. Jen doufám, že to přežiju :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj určo to přežiješ ;-) posilovat to fakt chce... dobrý nápad ;-) a kde je dnes Katy? Že by měla tolik práce?
Profilova fotka
Cvičení mi nevadí, ale bojím se toho, že na mě bude každý čumět a smát se :-( Ale musím to udělat pro své zdraví a možná i něco zhubnu :-p
Profilova fotka
Katy je tady, já už tady nakoukla, ale nikdo tady nebyl tak jsem netpěla samomluvou kouknu teď a vy klábosíte a beze mě! No jak myslíte! ]-( Dneska jdu nehtíky už se těším. Pand: pára je na bazénu v Porubě a super relax půjdu brzy zase :-)
Profilova fotka
Katy: já půjdu snad ne nehtíky příští týden. Taky jsem si nechala udělat gelové (ale ne nalepovací) a už mi odrůstají. Je to ale fakt super, hlavně se mi líbí, že jsou pevné a furt hezké!!! Kukni do alba, hodím tam foto.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Vasha: krásné to ti malovala nebo máš nálepku? Tak pro dnešek papa fičím na nehtíky :-) snad se povedou ;-)
Profilova fotka
Katy: to mám razítka. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového je. Tak ať se ty tvoje povednou!!!!
Profilova fotka
ahoj holky, saly: a kam přesně jsi na tu kosmetiku chodila? já chodím ke škole do domu s pečovatelskou službou, doporučila mi to sestřenka Lun: něco podobného se stalo i kamarádce, říkala, že taky měla nějakou sraženinu a normálně jí to taky nebolelo, jenom při sexu, snad to bude brzo dobré vasha: neboj určitě na Tebe nebude nikdo v posilově koukat, maximálně jenom proto, že se mu budeš líbit já jsem odedneška slaměnná vdova ;-) H. jel do Varů a vrátí se mi až v pondělí večer, včera jsem dostala kytku (k 7. výročí) tak jsem mu dala keramický korbel a džbánek tak měl radost :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?