22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
holky kolik platíte za vstupné na ples? jdu dnes do Akordu za 250kč bez večeře!!! to mi přijde už teda dost přehnané, pětikilo za nic..zítra jdu do imperialu za 15O.
Profilova fotka
saly: kolikrát za tebou rodina pojede - 3-4 x pak tě pustí domů tak to bych neřešila. A viděla jsi jejich práce? A v tom Třinci má web nebo něco? Co sis od něj nechala dělat?
Profilova fotka
Katy : Tak to ti neporadim. Ja jsem na doplnky z Ikea :-) A souhlasim s tebou vsechno ma sve plus a minus . Mi ted rikala kamaradka kdyby jsi rodila na Fakultce tak mala nemusi mit spatnou rucicku . Ale to nemuze vedet . Kdybych rodila na fakultce treba i tam se to stalo to clovek neovlivni . Spatne se narotovala a to by se stalo i tam . Takze nemuzu rikat kdybych rodila tam....nic by se nestalo.
Profilova fotka
Co se týče plesu tak se mi to zdá taky drahé! My chodili za max. 100 -150 Kč, nejdražšší je ve Studni Města, ale zase hodně bohatá tombola tam je to za 200 Kč. Jinak s ČČK je to i s jídlem a stojí do 150 Kč teď přesně nevím. ty chceš mermocí protancovat střevíce co? Na kolika jsi už byla a na kolik se ještě chystáš?
Profilova fotka
Saly ja vzdycky platila tak kolem 200-250 za ples a bez vecere . Musi z neceho zaplatit ten program teda pokud tam nejaky je :-) Saly navstevyto zvladnou kdyz budou chtit videt prcka pojedou i na FN :_)
Profilova fotka
tgthhhflfjfjkfitkkigi Tak to vam napsala mala . Uz se taky uci :-)
Profilova fotka
já jsem tam byla pro úchytky na chatu, chtěla jsem dubovou linku a z černého kovu úchytky..mají webovky, jinak bych je nenašla, ale jsou to 3 roky, tak už je nevím... Lin: to víš, že se může stát kdekoliv cokoliv..tak já to vůbec neberu.. Katty: já byla zatím na jednom a teď jdem na dva o víkendu, ale pak už asi nic, měli jsme v Merku ještě Jeden, ale Martin jede v tom termínu do Alp, tak to bude asi pro letošek vše..na těhotnou až až
Profilova fotka
Lin: tak ta ručička souvisí s průběhem porodu? Tio jsem nevěděla. Ale určitě se to zlepší. Neboj. neovlivníš jisté věci ať jsi kdekoliv, je to nějaká vyšší moc - nebo snad osud? Alespoň já v to věřím. tak to ji budeš muset za chvilku založit nick a budeme mít novou členku :-)
Profilova fotka
No to by ji urcite nevadilo :-) Ona tuka jak muze :-)
Profilova fotka
saly: se mi zdálo že jsi byla na více plesech - skoro každý víkend. =-) a spokojena s úchytky? Jak dlouho jim trvá realizace a co cena? A to sis navrhla ty nebo oni?
Profilova fotka
Ja uz se tesim na plesy pristi rok !! to uz malou budou hlidat nasi nebo tchyne a my si pujdeme trsnout .
Profilova fotka
No my letos asi taky na ples nepůjdeme, možná na ten od ČCK ten je začátkem března. Nový nick - nejmladší pisatelka brms :-D a holky z diskuze nejmladší nevěsty nebo jak si říkají si mohou trhnout nohou :-D a budou mít depréééééééééééééése :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Katty:nee, to já jen tak plánuju :-| a dneska s prckem nebo prckou pořádně zatřesu,za hoďku fičím na ten UTZ, tak snad už budu vědět s kým trsám.. ;-) Bošota je snad profík a malý od rána nespí tak snad neusne po cestě autem tam :-(
Profilova fotka
Saly : no ja uz jsem taky zvedava co mas schovane v batohu :-) Bosota je strejda od me kamaradky :-) je fajn, jsem s nim delala na Fakultce tak si ho jeste pamatuju :-) Profik muze byt nejvetsi na celem svete ale kdyz se ten tvuj zazrak neukaze . Tak budeme mit zase smulu i my zvedavi :-) Tak snad se pred panem doktorem nebude ukryvat .
Profilova fotka
no snad, to už je proboha čtvrtý podrobný uTZ!!! :-) víc už jich tu snad není :-D :-D nás natahuje jak kšandy, ale když jsem viděla ten pršák na 3D, tak to bude asi holka po mě.. :-)
Profilova fotka
:-) Je holcicka to by bylo super. Kdy mas termin ?? Ja to zase zapomnela ?? jestli vlete treba uz vyrazime s kocarky ?
Profilova fotka
no tady taky chumelí jak blázen... to zase bude kalamita :-D :-D :-D jija: no to se někdo má, taky bych vyrazila nekam na hory, ale coby nelyžař procházky mi budou stačit :-N to je síla s těma porodnicema fakt. Po císaří to snad není ani možné, ja myslela, ze min tam musis byt 6dní :-o saly: my jdem v KM za 150kč na os. ale netusim zda tam je vecere... to fakt nevim.
Profilova fotka
te´D mám 25.6.měla jsem 3.7.takže v létě určitě... No že mám ten ples nějaký drahý? navíc je to Všb..já to nezařizovala, ale trochu jsem se nad tou cenou pozastavila..no tak ještě si to můžem dovolit,tak teda půjdem :-( to mě ty plesy za víkend budou stát tak 1500 až 2000 drahá sranda ]-(
Profilova fotka
saly: no ty brdo :-o holky ja uz se tak tesim na vikend ani nevite jak.
Profilova fotka
papa já se loučím, musím jet,potom poreferuju.. :-)
Profilova fotka
Saly: na VŠB máš ples dneska? Ta to s etam potkáš s Luckou. Jinak ty chodíš na to cvíčo v út nebo čt - L. vede út těhule a slíbila, že tak přetápět v bezénu nebudou, posledně i jí byl hic. A že má ráda teplíčko :-D Pand: máš nějaký speciální program na víkend?
Profilova fotka
jo dneska stavovská unie v Akordu,ještě je totiž ples rektorátu Všb zítra v pOrubě...já chodím v úterý,ale myslím že nás nevede..jen tam minule nás suplovala taková mladá se skřehotavým hláskem, blondýnka s delším mikádem, ale ta byla dobrá..lepší než ta co jindy..a ta lucka jako předcvičiuje? nemáš foto ve svat.albu?
Profilova fotka
Jo mám Lucku ve svatebním albu, je plameňák. Cvičí út dopoledne. Kdy chodíš ty? A doufám, že nosíš návleky! Mě včera zpucovala a musela jsem dolů pro ně šupat :-D
Profilova fotka
saly: jasne, drzim palec at je dobře mimi natočené, pak dej vedet ;-) katy: jj relax :-N uz bych sla ted z prace :-D a zachumlat se v tom pocasi do peří.
Profilova fotka
Tak mě se tu taky moc nechce sedět, hlavně bych už chtěla jaro, ten sníh už mě fakt štve!
Profilova fotka
Katty: já dokonce nosím přezůvky..já chodím v úterý dopoledne, ale mě nemá mě cvičí Jarmila, leda že by to byla ta na bazéně, nevím...co je plameňák, že není blondýna? Tak už jsme doma a mám stráááááášnou radost, protože už víme co nosíme v bříšku:-))) :-) takže podle tady toho pana doktora čekáme chlapečka!!! ;-) ;-) dokonce máme pinďu i na fotce(myslím jeho pinďu :-) )tak bych mu asi věřila, i když na poslední zprávě z Olomouce máme napsáno ženský genitál, ale já se rozhodit nenechala,už jsem toho pindíka tam jednou viděla, jsem baba ne? ;-) a ta to musí poznat :-) :-)
Profilova fotka
Katty jestli to je ta na fotce s červenými vlasy, tak tu neznám ani nemám..
Profilova fotka
Saly: jo je to ta s červenými vlasy - říkám plameňák. Tak kluk jo? a nebyla to pupeční šňůra :-D
Profilova fotka
pokud se mi podaří vložit fotku, tak to můžeš odborně posoudit ;-) ale myslím si, že pupeční śňůra je v jiném místě... :-) a navíc mám pocit, že mu tam zrovna stojí :-D teda jestli takový malý bobeček může být i směrem dolů 8-( =-) :-N
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: tak to si teda asi fakt nevyberu v tom FM jsem měla příbuzné i kamarádku a v pohodě, asi nakonec budu muset roztáhnout nohy před H. svědkem a jet za ním do Prahy - dělá na porodnickém v Motole :-D a malá je šikulka, když už tak pěkně umí psát Katy: byli jsme sami a super, sjezdovka dlouhá 1300m, málo lidí a frajeři jezdili lesem, takže na sjezdovce v pohodě a byli i lidi docela ohleduplní ;-) Saly: no já chodím na ples tak za 100, ale je to jenom tady u nás v hospodě a bez večeře ;-), tak určitě to bude kluk, když to tak cítíš :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?