22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lin: a už je výběrovka provedena? bychom vám to takm mohli zrekonstruovat - rychle, kvalitně , levně - to jsme my :-D
Profilova fotka
dobrý večer :-) katy: no podprda skvělá ;-) budeš kočka.. to chce pak nekam vyrazit :-N to si prave muzes vzit i odvazny vystrih... ale bych taky mela strach, že mi ty hvizdavé vypadnou hi hi :-D :-D :-D lin: ahojky :-)
Profilova fotka
No já nevím jak bude sedět až ji dostanu a vyzkouším hned podám reference, já jinou vhodnou neviděla a nechci furt kontrolovat výstřih, zda mi něco nečouhá, to já nesnáším! Včera jsem zkoiušela úžasné levisky, ale hodně bedérní, sice mi sekly, ale nevím, měla jsem je na kyčlích, na léto by ale s holým bříškem vypadalo úžasně!
Profilova fotka
no ale nesmis se zrejme moc ohybat... jinak nevim nevim :-D na leto to chce plataky... at se ti neupaří :-D
Profilova fotka
tak já jdu za chvilu na ruzovku... tak kdepak jste?
Profilova fotka
na ruzovku? to zas je dnes v TV prd? no jeste ze to na Barandovu kazdxy den jisti Scofield :-D
Profilova fotka
Já jsem dácala Matýskovi novou hračku dio klece jmenuje se kamarád v budce :-D nedělám si srandu a taky přišly už věci do akvárka, sasanka nemá chybu!
Profilova fotka
no my barrandov nechytáme :-| tak uz to jede.. jééé tak to uz budou z vás akvaristi co? ;-) coze to dostal kamaráda v budce? a to vypadá jako jak?
Profilova fotka
tak zatííím, jdu se koukat, prijdu o reklamě
Profilova fotka
omlouvám se je to na Nova cinema :-D ale P. sleduje něco na ČT 2, jaktože nechytáš Barrandov? A jak vypadá kamarád v budce? Je to budka co zavěsíš a na pružině je hlava pl¨táčka co kouká z budky :-D
Profilova fotka
uz jsem here... an chvilku to nevim proc to nechytáme .. :-| jen hlava jo? a co na to Matysek?
Profilova fotka
Komediant nenapadne chodi kolem a uz do nej zdube :-D vidim reklama nastala co
Článek se načítá
Profilova fotka
jj obhlídnout okolí a v nestrezenem okamziku zautocit co? :-D to je lišák... no tak hlavně, že se toho nebojí. A zrcátko si mu tam zkousela dát?
Profilova fotka
zrcatko tam ma i s pocitadlem, ale moc s s nim nehraje, to ptacka na kolecku a zvonek se zrcatkem furt pouziva
Profilova fotka
tak to jo... :-N a co uz umi rikat? no nic uz zase to zacne, tak zas za chvilku ;-) dneska je to moc smutné :-(
Profilova fotka
co se tam deje? nekdo mi rikal v praci ze tam nekdo umrel, ale ja to nesleduji
Profilova fotka
jj umrel muz jedne doktorky - Barnove... je to smutne.
Profilova fotka
Posledne c jsem po dlouhe dobe videla dil tak tam zrovna umrela Gita, pak jsem to uz nevidela. tal pro dnesek se loucim papa a dobrou noc.
Profilova fotka
aha tak to jo... :-D tak jo, dobrou noc a pekne sny ;-) zitra tu zas nakuknu :-) v rámci možností, papa
Profilova fotka
Dobré ranko, tak tu máme páťulínek... a já jdu snídat :-N
Profilova fotka
ahojky, Přeji hezké ráno. Tady zase chumelí dlouho jsme si to bez sněhu tedy neužili! Už jsem si naordinovala polárního medvěda a citron s medem, odpo ještě koupím zázvor a zvyšuji vitamín C něco na mě leze už se mi včera spustila rýma, trochu jsme se Luckou včera venku zapomněla a promrzla jsem kor v botách do kterých mi teče. tak raději hned než se to rozjede.
Profilova fotka
ahoj holky, saly: já jsem ráda, že nejsem těhotná, protože bych vůbec nevěděla, kde rodit, fifejdy ne podle toho co jsi říkala Ty, na fakultce je to jak na běžícím pásu, sousedku vyhodili 4 dny po císaří a ještě ji nechali 3 hodiny na chodbě čekat na papíry a jedna známá málem porodila na záchodě a pak jí napsali do papírů že nespolupracovala, k vítkovicím mám odpor, teda nevím jak to vypadá na porodnici, ale na dětské jipce mi málem zabili bráchu a od bratrace neteř tam loni poslali z pohotovosti domů, že ji nic není a měla krvácení do mozku :-(, zatím mí vychází akorát Frýdek-Místek :-D dneska jsem si vzala dovču, jedem s Honzou lyžovat, ale ještě si musíme vybrat kde Katy: podprsenka vypadá dobře, ale taky by mi z ní asi prsa vypadla a s mou šikovností i kdybych sebou moc neházela :-D
Profilova fotka
Ahoj Jijo: no jo ty jediný příznivec zimy, tak je třeba to využít, na horách bude nádherně a není "moc zima" tak se bude dobře lyžovat. Tak už víte kam vyrazit? Ty můžeš rodit mimo okres? Co s etýče podprdy no možná bys měla problém, ty máš velké pr¨sa, i když možná tak vychrlatě vypadá a bude držet jako ďas! anebo ne :-D
Profilova fotka
já nevím je to zadlouho, ale zatím je to jediná porodnice, na kterou mi nikdo známý neřekl nic špatného :-N, navíc z baráku tak jsme stejně nebo rychleji jako ve fakultce ;-). ale třeba se přestěhujem někam jinam nebo něco a bude všechno úplně jinak :-) kdo ví co mu život připraví :-) tak vyrazíme do řeky, je to u střítěže tak uvidíme, doufám že tam nebudu moc lidí, když jsou teď ty jarní prázdniny jo třeba bude podprsenka držet výborně a Ty nám ji doporučíš :-)
Profilova fotka
Jijo: tak Řeku znám, známý tam má chatu, jo vlastně jsou jarní prázdniny, tak to asi bude na svahu plno! Jedeš jen s H. nebo jedou i bráchové?
Profilova fotka
jijo:zatím to naštěstí nemusíš řešit..jo a ve Frýdku kolegovi domrvili kleštěma obě dvě děti a můj taťka má operaci ve FM částečný invalidní důchod..tak tam já NEE ;-) Já nějak nemám strach na té fakultce, že by si tam můj chlap nesjednal pořádek...jen doufám, že ten porod stihne, s tím mívá trošku problém :-D Ten sníh už mě fakt ser.... ]-(
Profilova fotka
Jija : tak ja te odradim i od Frydku :-) Mam kamaradku ktera bydli kousek od Frydku a rikala ze tam by nikdy nesla. A radeji sla rodit tady k nam :-) Sice na Fifejdy jinde nebylo misto ale rikala ze tam by nesla :-) Jija : a ja myslim ze detska jip a jina oddeleni to nemuzes srovnavat . Podivej ja i Lun jsme porodily a nebyly zadne problemy. Clovek nemuze davat do jednoho pytle vsechny oddeleni . Nekde jsou hold horsi ( treba pro me interna - tam bych ja ani jako zamestnanec nesla ) ale jina mi nevadi . Ty ,as odor k jipce , ale ostatni jsou jina.
Profilova fotka
Saly ahoj . Pokud jsi rozhodnuta a alak te Fakultka tak bez tam a nenech se premlouvat . Pokud tam chces rodit budes spokojena . Clove je spokojeny tam kde si to vybere .
Profilova fotka
Ahoj holky, no jak to tak vidím tak asi nejraději rodit doma co? :-D já myslím, že každá nemocnice má své plus i mínus, ideální se asi najít nejde. A pokud vznikne nějaká komplikace tak může vzniknout v kterékoliv nemocnici. Toť můj názor ;-) Saly: mě sníh už taky ser..! ]-( Holky neviděly jste někde nějaké hezké doplňky z kovu nebo neznáte nějakého kováře? Bych chtěla nějaké doplňky do předsíně.
Profilova fotka
Ahoj Lin: rozhodnuta zdaleka nejsem ;-) na fakultku jdu až ve středu..já tam byla jen 2x u Matury a ten byl příjemný i sestry..zatím jsem tam špatný pocit neměla a je fakt, že tam mají tu dětskou jipku, kdyby něco..ale zas to mám daleko :-( naše rodina se kvůli návštěvám přiklání k Vítkovicím..než jsem šla na tu prohlídku do Vítkovic, chtěla jsem do Vítkovic.. Katty: ke kováři jsem jezdila až někam k Třinci,tady v Ostravě asi nevím..ale umělečtí kováři byli v těch Kravařích na zámku o Vánocích, tak tu určo njací budou..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?