22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: jasně... natáhni ruce ;-) a co jeho tlapička? katy: kaštany, korbáčiky.. co tam mas dale ?
Profilova fotka
Jija: no aby ti je kocour a zvířátka nesnědla :-D Mates dnes dostal nudli a kus rajčete Pand: už nemám nic, více jíst nebudu budu tučňák, už jen piji, možná nějaké ovoce, večer, ale spíše až zítra aby mě žáha nepálela Už mám holky masku na čumáku
Profilova fotka
katy: to máš recht... jinak s tou žáhou uz mas klid? tak já ted zbodla rajče.
Profilova fotka
No jak kdy někdy jo, jindy musím vzít anacid
Profilova fotka
a zitra zase do prace co? :-| vubec se mi nechce.
Profilova fotka
No co se dá dělat? ale já jsem bez šéfů :-p tak snad to vše proběhne v kluidu :-)
Profilova fotka
no to se někdo má ]-( tak aspon to nebudete mít tak hektické... to si užij.
Profilova fotka
a co ty šaty, už jsi byla někde zkouknout?
Profilova fotka
Nebyla jsem ještě nikde, zítra zkusím v polední pauze zaletět do Tesca do Orsay
Profilova fotka
pan: už to bude v pohodě, příští týden mu dlahu sundají nadobro :-) katy: já nemám tu vůli už si nic nedat, když mě honí mlsná ;-) to Tě obdivuju, že se udržíš a snad zítra něco vybereš a pak se určitě musíš pochlubit :-)
Profilova fotka
Jijo: však já taky furt zobu :-D No nic pro dnešek se loučím, jdu smýt masku a okooupat se. Tak zítra papa a dobrou noc. Já dnes budu koukat na Slavnosti sněženek - ty máme rádi ;-)
Profilova fotka
katy: tak pak pisni co jsi objevila ;-) jija: no to já Katy v tom taky obdivuju... ale je fakt, ze vecer se snazim taky nejist a pokud je hlad... tak hlad je prevlecená zizen ;-) a jestli te honi mlsna tak si treba vem slunec.seminka .. zasytí a taky se ti bude dobře kakat :-D no my uz jsme po veceri... a jeste si dam tu babovku :-N tak papa a pekny vecer.
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: když mě většinou honí mlsná na čokoládu nebo na slané (oříšky, chipsy a podobně) přeju krásný zbytek večera, čau
Profilova fotka
Ahoj holčiny moje, tak zase po ]-( a mě se tradičně nechtělo vstávat :-D ale co se dá dělat co? Zase jsem se brodila sněhem, už fakt chci jaro :-) Jijo: tak chutě máme stejné - když doma nejsou chipsy tak furt mám cht a pár bych zobkla, když je doma mám nemám zase chuť :-D ale v poslední době hodně ťapu čokoládu jak jsme byla a ještě trocha ve stresu jsem tak to jsme potřebovala a musela jsem se těžce dopovat a teď to stále ještě pokračuje, asi si tělo o to říká, aby bylo v pohodě a fungovalo, otázka co na to řekne paní váha :-D
Profilova fotka
Dobré ranko :-) já jsem včera u telky taky zfofrovala balík chipsů :-) navíc měli v Albertovi v akci třešňovou studentskou pečeť, tak jsem se poměla :-) to já můžu.Na váhu už raději nelezu,i když všichni říkají, že to skoro na mě není vidět, ale to asi přijde.. :-(
Profilova fotka
Ahoj Saly, třešňovou neznám je tak dobrá? Já posledně měla klasickou mléčkou a zdálo se mi, že se nějak zhoršila tak nevím.
Profilova fotka
Holky to je hnus s tou srážkou vklaků mezi Paskovem a Vratimovem! Jitko, už těmi vlaky raději nejezdi, ale busem!
Profilova fotka
Mi chutná ja to jak višně v mléčné čokoládě.. Co s vlakama? jdu mrknout..
Profilova fotka
Zase se srazili na jednokolejce, je to hnus člověk aby se furt bál! A jak řidička MHD vláčela 7 zastávek chodce pod autobusem na Dubině je taky hnus nad hnusy!
Profilova fotka
mě z toho střelí, to snad není možné ]-( teď jsem mluvila s M.jel pro kolegu do toho vlaku do Paskova,ale je naštěstí OK, plný Paskov policajtů a sanitek...
Profilova fotka
Nevím co se to děje, asi zase budu raději shánět to autíko :-) nevíš o někom kdo by chtěl prodat, že mu skončila lízačka?
Profilova fotka
Ahoj holky, co to tu zase čtu za ošklivé věci? Ty vlaky se srazily dneska? Katy: auto Tě taky nezachrání - pořád si myslím, že vlaky a autobusy jsou bezpečnější než auto. Víš kolik vidím denně "idiotů" řidičů!!!!!!!!
Profilova fotka
no vidím, že fakt tím autem to je asi nejjistější :-) nevím o nikom kdo by vůbec auto teď prodával, jsou ale dost kvalitních a levných aut plné bazary.Já vím jen o někom kdo by prodal TV LCD nebo notebook..pokud některá nesháníte? ;-)
Profilova fotka
Katy: v dnešní době se vůbec auto z bazaru nevyplatí. Já bych šla určitě do nového. Ty ceny jsou dneska úplně někde jinde než v minulých letech.
Profilova fotka
Ahoj Vasho: vím, že v autě možná ještě větší nebezpečí, ale zase nejsi na ničem závislá. Já nechci z bazaru, nejraději bych nějaké zánovní z lízaček a od někoho známého, co nepřetočí tachometr, ty o nikom nevíš? Saly: TV mám a noťas by se šikl, ale asi si enchám udělat nový, nebo jak je ten straý a co za něj chce?
Profilova fotka
no já bych zas do nového nešla nikdy..podle mě jsou to nejzbytečněji vyhozené peníze..řídím se dle sloganu..dnes nové, zítra ojeté :-D :-D a právě když šla cena nových dolů, tak v bazaru je to zadáčo..náš Focus kombi v max.palbě stál loni 210 a teď 12O tis,ten sam :-S :-S a za to nové auto v dieslu s plnou palbou nepořídíš.Já jsem fanda ojetin :-) Noťas samozřejmě nový, vybereš si sama jaký chceš, ale on ti ho sežene třeba o dvojku levněji než nejlevněji na netu,ale nesmíš ho potřebovat do nákladů, nebudeš mít fakturu, ale samozřejmě záručák s datem prodeje jo a to ti stačí v případě reklamace, ty se stejně dělají v autorizovaných střediscích.. holky žehlím teď vyprané věci pro prcka a to je mazec,jsou menší než plocha žehličky :-D budu si muset pořídit asi nějakou menší :-)
Profilova fotka
Saly: tak v tom máš pravdu. My jsme to měli s naším autem úplně stejně. Ale nové je nové. Nikdy nevíš, o skrytých vadách, o kterých ti v bazaru samozřejmě neřeknou. Katy: já o nikom nevím. My sice máme auta v práci na leasing, ale ty bych opravdu nedoporučovala. Jezdí s tím všichni, tak to tak potom vypadá :-(
Profilova fotka
Je to asi o zkušenostech.Já mám dobré.Kupovali jsme už hodně aut přes bazary, ale vždycky se známým automechanikem.Navíc jsem pracovala ve vyhlášeném AAA :-D :-D takže mám zkušenost i jako prodávající.Do auta samozřejmě nevlezeš, na hlavní součásti záruku máš..no a pak se musíš modlit :-D Právě, že většinou firemní leasingovky jsou nejhorší plečky..do toho bych taky nešla..
Profilova fotka
Já jsem taky spíše fanda ojetého, nemám nové kam odepsat takže nač? Ojetým myslím, nějaké hodně slušné - rok výroby, málo nalítáno, apod. Saly: s tím noťasem dám když tak vědět. Fakturu nepotřebuji ;-) Jo holky a mám novinku byla jsem v tom Orsáči a ..... :-D svedu vše na vás až doma dostanu kartáč!!!!!!!!!!!!!!! mám 2 kousky koktejlek jedny celé černé s hl. výstřihem, lehce do A a druhé kopírující postavu korzetové, ale spojené ne 2 díly a spodek černý a vrch šedý oboje jsou saténovky a vlezla jsem se do 36! :-p asi větší číslování :-D a za ten penít 370 Kč no nekupte to! ve 38 už byly o 200 Kč dražší nechápu proč? Tak jsem si říkala, tam se musíš narvat i kdybys nechtěla! :-D
Profilova fotka
Tak a rozhodla jsem se že si udělám radost: http://www.novinky.cz/clanek/160836-o... asi se nechám inspirovat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?