22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lin: ale já to vím, psala jsem o tom diplomku a bylo to hodně smutné ty osudy dětí, já to nechápala, proč je někdo tak krutý, ale o tom jsem psát nechtěla. Pand: velký neeee, bych nevlezla do šatů! :-D
Profilova fotka
Holky já včera musela umývat Mateska, jsem dělala tzeleninový salát s krabem a jogurtem a Mates dostal svou porci zeleninky, ale on ne, chtěl z talíře a noha mu na talíři ujela a žuchnul přímo do porce jogurtu, moc mu to nevadilo, hlavně že se dostal k rajčeti a zelí :-D
Profilova fotka
tak jsem pocvičená zpátky :-) je tam reda venku sněhu, až čučím na ostravu..zase jsem měla na střeše 10cm za noc..když řešíte ty zákusky, tak já miluju indiánky a ovocnou růžovou želé kostku s třešní ve šlehačce nahoře =-) =-) Teď jsme ve cviku řešily kdo co čeká a všechny holky to věděly :-| tak jsem se rozhodla, že se přihlásím ještě na jeden podrobný ultrazvuk, ať se to konečně rozlouskne..jdu zas k jinému doktorovi(třetímu :-D )tak uvidíme..
Profilova fotka
Saly: do teřtice všeho dobrého? :-D je to přeci jedno ne? Jinak ty jsi byla na jakém tom cvíču co je přes pojišťovnu v nemocnici? A kde chceš rodit? Ve Vítkovicích?
Profilova fotka
no uvidíme co bude dotřetice :-) jdu v pátek, tak pak hodím info.. :-) jo dnes jsem byla v nemocnici, ale naposledy zadara..te´d už si to budu od příštího týdne platit :-| dneska teda bylo v tom bazénu takové vedro, že jsem myslela, že se vybulím..a ještě v tom vedru cvičit, tak to byl mazec.Už tam nějak moc přetápějí.Rodit nevím kde budu.Zítra jdem na prohlídku Vítkovic a za týden Porubu.Na Fifky nechci :-(
Profilova fotka
SAly: tak já LUci řeknu, že nemá tolik přetápět ju? :-D Už jsi zkusila ty těhu masáže?
Profilova fotka
no vyřiď jí, že se jí tam ty maminy vybulí :-D ty masáže zatím nepotřebuju, nic mě nebolí, občas trochu záda, ale zatím to vždycky přešlo,když jsem si lehla a protáhla se..(cviky z cvičení :-) ),to budu chodit, až budu mít břicho a bude to trochu zátěž..
Profilova fotka
Ahoj holky, ať žije zima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je fakt strašné to počasí!!!!!!!!! Katy: tak to je super, že se šatičky líbily. Já jsem dneska dostala opožděného Valentýna - to teda čumím :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak říká Vasha ať žije zima a sněhové vločky :-D než jsme došla do práce tak jak huhulák a make up mohu dělat znova! ]-( už mě to fakt smolí!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Saly: vyřídím ;-) Vasha: a co jsi dostala?
zdravím do sněhem zavalené Ostravy !!!! jak pak se máte?
Profilova fotka
Ahoj Ivi, máme se v rámci možností dobře, každou noc napadne cca 5-10 cm - fakt paráda ]-(
Katy, no co bys chtěla :-D)) ste na severu, s tím musíte počítat :-D i když ... i u nás na jihu jsou přívaly sněhu a třeba 3denní sněžení není novotou. Máme také tak 20cm určo, a to normoš průměr je tenhle : první den nasněží druhý den roztaje :-D :-D :-D a sníh se už drží více jak týden ;-) alespoň je všude uklizeno a čisto ... 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak tady nic netaje bohužel, ale až začne tak to bude humus a navíc jak všude s těmi čokly chodí a neuklízejí to po nich, to zase bude hnus nad hnusy!
Jé tak to já nemůžu říci, lidi jsou tady naučení a co víc, skoro u každé koše jsou pytlíčky na exkrementy ... a lidi si poctivě uklízí ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, prý začne tát příští týden. To se máme na co těšit.
Profilova fotka
Ivi: no u nás to je taky, ale jaksi lidi jsou shnilí to uklízet, ten pejsem za to nemůže, ale jeho páníček, navíc jak je to nějaký velký pes no hnus. Hlavně že každý chce psa, ale uklízet to ne a platit větší poplatky, aby to za ně uklízeli TS to taky ne. Ale taky znám spoustu lidí co to po svém pesanovi uklízí, já bych to taky uklízela, i když nerada, ale co se dá dělat
Profilova fotka
Vasha: nestraš, vždyť o víkendu má být -22C, ale já tomu neveřím!
Profilova fotka
Měli by jim za to dávat větší pokuty. Jak to roztaje, tak to zase bude jeden velký hnůj ]-(
Profilova fotka
Dobré ranko,těch mínus 22 snad jen na horách,ne? já slyšela, že ve městě jen mínus deset a to v noci. ;-)
Profilova fotka
Vasha: přesně tak a nejvíce mě štvou jak pouští psy na dětská hřišťata, na písek, apod. a když jim něco řekneš tak jsou na tebe ještě zlí! Saly: ahojky, ani těch -10C by nemuselo být! Jsem vám něco poslala na maily pro zasmání!
Profilova fotka
Katy: moc hezké!!!!!!!! Nejvíc se mi líbil ten chlap, který šel raději zaparkovat za ní :-D :-D :-D Já si myslím, že tak velký mráz nebude. Snad ;-)
Profilova fotka
Vasha: to se mi taky líbilo, přitom prostoru jak blázek jak pro nacouvání, tak pro parkování čumákem, ale můj tatík taky už občas nějaké babě přeparkoval, zaparkoval, že neměl čas čekat :-D já akorát neumím zaparkovat moc mezi 2 auta podél chodníku jak je to naknap tak to ani nezkouším, než trapasit? Ale naučím se a vypiluji jen co budu mít autí, oblepím gumy jako člun a jdu na to :-D přinejhorším - jsem bloncka :-D :-D :-D
Profilova fotka
A musím si objednat jednu podprdu přes net ale trochu se bojím!
Profilova fotka
jo dobré, ale s tím placením do automatu mám teda taky problémy, všechny ty sloupky se mi zdají strašně daleko :-( Podprdu přes net bych se taky bála, mám problém to trefit i když to zkouším v obchodě..
Profilova fotka
Saly: nebo máme krátké ruce, ale tam je tuším chlap v autě ;-) Já právě do těch šatů potřebuji speciální s výkrojem 1/2 košíčkju a jinde než na netu nejsou tak to budu muset zkusit prubnout, přinejhorším to vrátím :-(
Profilova fotka
Já jsem si už jich pár z netu objednala a zatím jsem neměla žádný problém ;-)
Profilova fotka
já mám asi divné koz... :-| :-| co teprve teď..to nekupuju raději vůbec nic, počkám, až kde se to ustálí..tu kojící co jsem si koupila v Polsku tuším budu mít za chvíli stejně malou, takže bude naprd...
Profilova fotka
Vasha: a odkud nakupuješ? Saly: já taky než něco koupím co fakt dobře padne trak to chvíli trvá a kolikrát mě samou to věčné zkoušení otráví, o nákupech s P. se raději ani nezmiňuji!
Profilova fotka
Katy: z astratexu nebo z OTTA, vždy jsem byla spokojená. Prádlo je kvalitní.
Profilova fotka
Tak já budu objednávat z nějaké MOny z Opavy. Mají tam taky hezké kousky tak nevím zda si koupit jen tu jednu co potřebuji, nebo i nějakou jinou :-| v OTTU jsou hodně drahé ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?