22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katy: já Madonnu moc nemusím. Jdete lyžovat nebo jen na procházku?
Profilova fotka
Jdeme na prochajdu a na véču, s lyžema dej pokoj a v tento čas? to je spíše už na návrat ne? :-D tak zatím papa :-)
Profilova fotka
Já myslela třeba na večerní lyžování. Je fakt, že bych šla asi taky raději na večeři :-D :-D :-D To je tak skvělé být jeden den sama doma - naprosto úžasné!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím při ne. Je to někdo? Tak veča byla včera super, sice hodně zdravé jídlo, ale i tak jsme byla nabouchaná jak blázen a to jsme jedli kolem 17 hod. hold už nejsem zvyklá! Dnes budou na večeři pečené kaštany :-) už se těším jak malý Jarin. Vasha: my nejsme lyžři, v lyžujete? Jo někdy den jen sama pro sebe není špatný. Ale R. dělá směny ne? TAk to zase u tebe není taková vzácnost ne?
Profilova fotka
dobré ranko :-) jdu vas dočíst
Profilova fotka
Ahojky :-)
Profilova fotka
saly: tak to je šikulka ten tvůj :-) jija: jj presne tak... treba Orsey v Paladiu v Pze vypadá jak sekáč :-( teda aspon na mě to tak působí. jinak tu snih není žádný :-( katy: a jaké sis objednala ty lampičky a kde? Tak vy jste měli včera valentýnskou véču jo? hmm hmm :-N jinak tu svítí krásně sluníčko :-) a po sněhu teda ani stopa... však jak v Pze :-| Jinak včera jsme byli taky na procházce a omrknout okolí našeho případného budoucího bytu.
Profilova fotka
a ted me napadlo... co ty tady dnes tak casne ? a dnes mate v plánu co Katy? P. uz je lip?
Profilova fotka
jsi tam jeste?
Profilova fotka
tak já jdu snídat
Profilova fotka
Jo jsem tu, musela jsem restartovat PC nejak se mi rajblo :-( dnes nemáme v plánu vůbec nic, kromě prádla a uvaření oběda. Tak tady sněží a sněhu ... však víš co :-D a že u vas jasno vím, koukala jsem na Panorama a zrovna byla Praha se máte potvory jedny a kolik je teplota? A jak dopadla obhlídka? Jo byli jsme na véči jestli valentýnské nevím jen tak jsme zašli, mělo mýt i valentýnské menu, ale nebyl upřesněn čas a říkali nám až od 19 hod. a v 19. hod. by jistě řekli do 19. hod. :-D
Profilova fotka
no jeste jsem pred snídani odběhla... dala jsem taky prádlo jeste do pračky, kdyz venku tak krásně svítí sluníčko, je toho treba vyuzit, dame to ven. muzu ti poslat fotky :) co dnes varis?
Článek se načítá
Profilova fotka
fotky ceho? Nevim co budu varit. Zatim me nic nenapada co ty?
Profilova fotka
tak uz jsem po snídani :-) fotky okolí naseho bud.bytu ja budu delat čočku na kyselo.
Profilova fotka
jo posly a ktera ta lokalita je lepší?
Profilova fotka
no asi ty stodůlky ... tak jdu na to.
Profilova fotka
tak čekíám :-)
Profilova fotka
tak uz jsem to poslala... co na to rikas? taky jsem si dala masku na xicht...
Profilova fotka
jinak babi máme zase v nemocnici :-(
Profilova fotka
ty uz jsi sla varit? Nebo teprve budeš vymýšlet? Ja pujdu za chvilu něco dělat...
Profilova fotka
Taky si dneska chci dát masku na čumák, s Q 10 asi nějakou výživou, mám pleť popelavou. Zatím nevařím nevím co, ale asi to dnes vypadá na něco ze soji něco lehkého a polévku ještě nevím. Copak je babi?
Profilova fotka
popelavou? To vypadá jak? Já si dala tu bahenní..
Profilova fotka
Popelavá je má pleť ne maska ty bambulo :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak ted sluníčko zalezlo :-( jsem to zakřikla
Profilova fotka
já vím... jsi mě špatně pochopila... já se tě ptám jak vypadá popelavá pleť
Profilova fotka
a co rikas na to okolí?
Profilova fotka
jdu si za chvilu smýt tu masku
Profilova fotka
Bledá jako smrt :-( ale to je z toho pocasi, stresů, apod. nechodím ani na solárko. Okolí je hezké je mi to sympatické :-) ale bydlet tam budete vy.
Profilova fotka
katy: ahááá tak to jo... já jsem si představila popelku :-D a to mi k tobě nesedělo :-D :-D :-D jj rozhodně to okoli je lepsi jak na ČM a taky to tu známe. Jeste zálezi na tom, jak to bude vypadat vevnitr. Ale jsou to novější paneláky, tak by snad nemusel být v koupelně umakart, uvidíme.
Profilova fotka
umakart je vsude uvidis, jenve starých panelácích není. Ale je fajn, ze je to nižšší zástavba a vypadá to, že to nebude barák na baráku a je tam i zeleň? Jinak si dávám presíčko s obří pěnou :-p ale už dochází kvalitní káva musím číhat na akci ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?