22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Holky od kdy se může používat pro mimča ten Sab simplex proti nadýmání?
Profilova fotka
Ahoj holky,!! Katy ja ho pouzivala hned po prvni navsteve poradny, takze kdyz male bylo asi 14 dni . No jak jsme byli doma uz z porodnice tak jsem ho mela .
Profilova fotka
Pan : A co to kojeni , jak se ti to dari ?? pokud jeste kojis ??
Profilova fotka
Lin: a je to i na lék. předpis, nebo i na lék, předpis hradíš plnou cenu?
hola hoj ;-) jak pak se máte, ženy??? Neumrzly jste? To je ale kosa co? U nás se to stále drží kolem těch -10st. Ale mám kulicha, rukavky a teplou šál, 2páry ponožek a mě zima neníííí 8-) 8-) 8-) 8-) Katy, jj Bobeš se našel hned ten týden. Myslím že sem to tady psala - asi si přehlídla. Jinak, já se mám dobře - jen už chci dovolenou, mě to tady vůbec neutíká - i když práci mám.
Profilova fotka
Ivi: asi ano tak to je fajn, že se našel. Došel sám nebo ho někdo našel a dovedl? Dostal pořádně za ucho tulák jeden? U nás je slunečno a teplota -5C jak jsme byla na obídku tak tam byl teploměr. Já chci taky už volno, psal mi P. že si dává kafíčko, vytáhl si cukroví (taky bych si dala mám chuť) a že prácě v TV začíná pohádka ]-( a já tu tajtrlíkuji a nudím se, nic se mi nechce!
Profilova fotka
ahoj holky, teda venku je ale sibiř. normálně jsem děsný nešika, dneska jsem sebou v Těšíně při přestupu praštila na zem (netuším jestli jsem zakopla nebo mi podjely nohy) a ani jsem nestihla natáhnout ruce, levou ruku jsem si asi trochu narazila, asi 2 hodiny jsem jí moc nemohla používat, ale nějak to naštěstí přešlo, i když jí zatím moc nezatěžuje, ale nenatekla, tak doufám, že nebudu muset k doktorovi, holt jenom já musím být takové děsné trdlo
Profilova fotka
Katy , nene na lekarsky predpis mam pocit ze tobylo levnejsi o polovinu nejak ale uz nevim presne tu castku . Ale i tak to moc nestalo !!
Profilova fotka
jija: no taky řešení :-D ;-) jj taky zjistuji jaká je krize.. jsem si vyjela s kamarádkou na Anděla a tam se nedalo ani hnout, byla jsem pěkně zpruzená.. lidi mi div nepadali do kočárku ]-( to se ti zatočila hlava? lin: no čoveče kojím :-) jak jsem to chtěla zabalit a řekla jsem si, že dám už tu flašku a že to prdím a že když to půjde tak budu kojit jen tak pro radost, tak se mi to mliko i více spustilo, tak ted kojím více, ale už to tak nežeru. Jsou dny, kdy se malá holt nechce přisát, to pak jdem do velké vany, pěkně si zaplavem a ona se tam přisaje a zase vše OK. No už to tak nehrotím a když dám flašku tak je to pro mě úleva. No spíš ted řeším UM protože malá má nějakou zácpu.. když jsem se ptala v lékárnách tak mi ve dvou řekli, at se poradím s dr. Tak to je takové děsné si sama změnit UM? katy: já jsem si Sab koupila bez předpisu ;-) zase to nebylo tak drahé jako třeba ty probiotika. Ty jsem koupila dnes a uvidíme. se v práci nudíš jo? No to bych taky někdy chtěla zažít :-D ivi: no dneska bylo u nás jen -2,5C tak jsme vyrazily na prochajdu a koupila jsem i kapra.. zabili mi ho na místě, vykuchali, já jen doma stáhla z kůže (tu prostě nemusím) a naporcovala a už si hoví v mražáku.
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: no ještě že sis nic nepolámala! Musíš dávat pozor, teď bude obleva tak tím tuplem, taky se bojím, že sebou někde švihnu, někdy nemusí být ani led na cestě stačí na MAsarakáči ty nádherné mramorové desky co položili! Klouže to jak prase jen co je to trošku mokré! Pand: ne ¨že bych se nudila, nic se mi nechtělo a to je rozdíl! :-D to je fajn že kojíš. Nějaká nová vychytávka kojit ve vaně plné vody? :-N počkej až dojde vyúčtování z OVaKu! :-N Lin: no já to zatím asi kupovat nebudu nebo uvidím. Holky myslíte že po vánocích budou slevy a výprodeje i Chiccu, Sam baby? Mám tam vyhlédnuté léhátko pro prcka, ale 2 tis. taky bych raději ve slevě vše za 30 :-D :-D :-D Lun: děláš na vánoce i vánočku? Děláš těsto i s vykynutím v pekárně? A pak štrykuješ? Letos bych si ráda ulehčila práci a nechala uhňahňat v pekárně a pak jsem uštrykovala a šupla do trouby.
Profilova fotka
ahoj holky, JIja- štrample super věc, hned mi bylo tepleji:-). ale ještě,že mrazy pominuly a nemusím je zas tahat. jejda, tak ještě ,že s tou rukou nemáš nic vážného, nebo ži jsi se nepraštila o něco blběji a nemáš nic zlomené. u nás cesty taky dost kloužou, ještě že se přidržuju kočáru,jinak bych byla na zemi taky asi pořád, jsem taky kopyto:-) Kat- nedivím se že se bojíš na tom ledu chodit, to já loni taky se hodně bála, ještě,že už jsme od listopadu byla doma a pořádně nemusela nikam chodit. Sab simplex jsem taky kupovala i bez předpisu, stojí myslím kolem 80Kč. Vánočku nepeču, vždycky pekl taťka, ale lets právě taky uvažuju, že upeču, přesně jako ty, v pekárně těsto a pak uštrykovat. No jestli budou v chicu a sambaby slevy, těžko říct,ale možná jo, tak to sleduj a uvidíš. teda 2tis za lehátko, to je teda fakt pálka :-N Pand- co myslíš jak co stíhám? no stíhám vše blbě. ale dá se to. nejvíc toho dělám když spí. jenže to je tak vždycky narychlo, protože spí max 45minut. jinak se to teďka dá vše dělat i když si hraje, hlavně pořádek a vaření. je to čím dál lepší,takže neboj, i ty se dočkáš ;-). jsi šikovná, že ses tak hezky rozkojila už z toho nestresuješ, to je super. nám na zácpu a bolavé břicho pomohlo hlíko Hipp, máme ho do dneška.s dr. jsem se vůbec neradila, poradily mi v lékárně. navíc jsem chtěla jiné mlíko(měl Bebu), protože ho moc nezasytila, tak jsem vyzkoušeli Nutriloln, Sunar a nakonec Hipp a u toho jsem zůstali a pomohl nám i v kakání, jinak sjme museli pořád taky kapat Sab. ale to už jsem tu psala několikrát ;-)
Profilova fotka
Lun: a ty máš jaké lehátko, odkud a za kolik? Já jsme vybrala s polohovacíma zádama, vibrující, houpání, lze zasaretovat a navíc to tam má hračky jak kolem a na madlu, tak myslím, že i když zataháš dečku za uško tak to zapíská, apod.
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat- Jsem blbke, já tě s tím lehátkem nepochopila, myslela jsem ,že máš za ty 2tis. vybrané lehátko do vany:-D.my máme od FP, s hrací hrazdičkou, vibrující,taky má nějaké polohy a houpá, a když je dítko větší,tak se houpat nemusí. mylsím, že jsme za něho dali něco kolem 1500,-, už nevím přesně. tak jaké máš vybrané? hoď odkaz ;-)
Profilova fotka
Lun: http://www.sambaby.com/1981-lehacky-a... http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-... nevím které je lepší? U toho FP si nejsem jistá zda není plastové, alespoň ta konstrukce tak na mě působí.
Profilova fotka
mi se víc líbí to první. to druhé od FP má kámoška,sice se mi líbí, ale přijde mi hodně nízké, že je dost u země,envím no. ale jsou tam zas hezké hračky:-) my máme vlastně tohle, akorát s jinou barvou hrazdičky a hračkami. http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-...
Profilova fotka
jo a ta konstrukce u toho FP co se ti líbí je opravdu plastová ;-)
Profilova fotka
Tak to buď koupím to co máš i ty nebo to Chicco, plastové nechci nezdá s emi tak stabilní jako z kovu, ale možná se mýlím, každopádně je více náchylné k polámání než kovové. Sice se mi to Chicco taky více líbí, ale FP je zase až do 18 kg což více užije. Asi mám tip pro tchýni místo cestovní postýlky. ;-)
Profilova fotka
Pro zvědavou tetku Lun: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
ahoj holky, do Vánoc se už tady asi neobjevím. tak přeju všem krásný štědrý den a celé vánoční svátky, hodně pohody a klidu a dárků pod stromečkem :-)
Profilova fotka
Kat- jo to máš pravdu, taky těm plastovým nevěřím, proto jsem taky pořídili kovové ;-). a do 18kg je fakt taky výhoda, má to vlastně na dýl. Jůůůů, krásné fotečky výbavy do pokojíčku. teda a ten pokojík, to je náááááádheraaaaa x-) Jija- děkujem za přání, i tobě přejeme krásné vánoce, pohodu, klid a teď sníh taje, tak úraz si snad už nepřivodíš:-). co ruka? dobrý?
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem Gregor, v půl jedné jsme se vzbudili a nemohli usnout, pak se vzbudil i P. a oba jsme se jen převalovali, apk v půl třetí oba snídali, četli a pak jsme to zalomili a o to hůře, když pak začal bzukat budík ]-( ještě že od zítřka pořádně odpočinu a zrelaxuji. Lun: pak vše nafotím jako celek :-) vy to lehátko asi hned tak prodávat nebudete co?
Profilova fotka
čau holky, lun: jo ruka naštěstí lepší, už se nějak rozhýbala katy: nás zase ráno vzbudil brutální vichr za okny a to jsem si říkala, že se konečně vyspím, tak zase nic, leda že bych hodila chrupku odpoledne (jestli už nebude vichr)
Profilova fotka
Jija: ty už máš dovču? Ty se máš :-) u nás taky šílený vichr a zase na střeše lomcoval s plechem možná i proto mě to probudilo, kdoví, jinak před včerem mráz a dnes 10C to zase budou chřipajzny!
Profilova fotka
dobré ránko, tak já taky noc katastrofa:-D. jsem taky nemohla spát, L. měl večírek a já jsem vždycky nervozní a nemůžu spát,když není doma. no přišel v 5, takže jsem taky jak Gregor, naštěstí aspoň Štěpi spal dobře. po dlouhatáánské době spal skoro celou noc, tak jsem se mohla krásně vyspat a prd. kat- no my zatím prodej lehátka v plánu nemáme:-(. sice teďka ho nevyužívá,ale později,jak si bude umět sám někam sednout,tak ho snad využije. Jija- tak fajn, že ruka o.k. Vichr tam teda je, to zas nejdu ani s malým ven, bo nás to odnese :-N
Profilova fotka
Lun: tak to jsi mě nepotěšila :-( V 5 ráno? Ty jo to pořádně zabrumloval! Kde to měli? A co že až tak pozdě dělali trachtaci? Já si dneska donesla na zobačku pár kousků cukroví, aby mi to tu rychleji uteklo ;-)
Profilova fotka
no já vím, a zkoušela si koukat i na mmb?? U L. v práci mají vždycky večírek poslední den,kdy jdou do práce. No taky přišel pěkně vyblitý. vůbec nevěděl co se ním děje, má okno, no spíš výlohu asi od 10ti hodin. v půl 4 mi volal, že se probral na záchodě a že teda jede domů. takže mám radost, nejenže se musím starat o Štěpána, tak ještě o něho. a to potřebuju uklízet a něco už si nachystat na zítra.
Profilova fotka
Koukala, na MMB je FP co máš i ty akorát jiná barva za 1300 Kč úplně nové a dokonce z OV tak ho můžeme osobně zajít omrknout. Jako jeté moc nechci je rozdíl, když víš po kom ho máš, jak se o to staral, nebo kdoví odkoho a pak je to poškozeno, hračky pokousané, ožužlané, přeci jen si dítko vše bude strkat do pusinky. Ať se o sebe postará sám, nemá se navalit! Já se taky o P. nestarám, když je mu zle, že to přehnal, nemá to přehánět! No halvně aby, nezaneřádil nějak byt. že ti chlapi se musí vždy tak zpumprlíkovat co? :-N
Profilova fotka
tak to je super cena. a ještě lepší, že je v OVě, to se jeďte určo podívat:-). já bych taky použité nebrala přesně z toho důvodu jako ty. No jako zas až tak se nestarám,ale jsem vytočená a nasraná, protože mi slíbil, že to nebude přehánět, že se bude o štěpiho starat ať mm klid si tady udělat svoje, ještě jsme chtěli jet do obchodu a prdlačky. každý rok to samé a nedá si říct a nedá. tak snad mu už bude dobře a nic mi tu nezaneřádí. jsem hlavně zvědavá kdy se vyvylí z pelechu! no já končím, kouknu později, Štěpi mě tu tahá za vlasy a mi dopírá pračka, tak zatím papa. Jo a včera jsem si u TV taky uďobávala cukroví ;-) :-D
Profilova fotka
Lun: ty mu ty sliby věříš? Já ne, za ty roky vím, že kolem 21-22 hod. nedorazí a že 3 piva si taky nedá :-N chlapi jsou pořád stejní, ale mě to taky vždy vytočí a jsem fest naštvaná a dost mu to pak dávám najevo. A kdy se vykulí? kolem oběda, to pohnipe v jídle a bude až do večera odpočívat jako bys to neznala. ;-) Mě se teď nahrávají Chobotničky z 2 patra a na Cestu do pravěku snad budu už doma :-) nic se nemá přehánět že? :-D
Profilova fotka
Tak už to balím a fičím domů :-) Holky přeji Vám krásné a pohodové vánoce, bohatého Ježíška :-) Mezi svátky se příjdu ukázat. Tak papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?