22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: teda to už máš fakt za pár :-). asi se už nemůžeš dočkat co? ;-) já jsem měla dneska nějaký neúspěšný den, chtěla jsem vyzvednout taťkovi knihu k vánocům, měli akorát do 5 a já přišla ve čtvrt na pět, pak jsem chtěla nechat H. svázat knihu co jsem mu okopírovala, příjdu tam a pro změnu zrušeno ]-(, no alespoň jsem vyzvedla balík na poště a koupila jsem pěnu na holení pro tatíka, tak ještě vymyslet kdy to další :-|
Profilova fotka
ahoj holky, no ještě, že tu je aspoň Katy a Ivča, že tu někdo povídal:-) Já nějak nestíhám, či cooo? opět :-D. Jinak u nás nic nového, Štěpi už je celkem zdravý, z nosa mu neteče. Venku kosa jak v prosinci, na procházkách s kočárem je mi zima už na ruce, tak sjem vytáhla rukavice a začnu nosit i štrample, protože mi nějak i mrznou nohy a zadek :-D. tak se mějte, já jdu lepit linecké ;-) papa. Jo a Kat- kdy se asi teda stavíš??
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: jo mám to za pár a už se těším, v práci tak dlouho sedět za stolem je únavné, odpo už musím spíše pochodovat a dělat práci ve stoje. A vstávat se mi už taky moc nechce :-N Lun: tento týden to nedám, zkusím ten další nebo mezi vánoci? Budete doma? Já mám dovču. Ale pokud má i L. dovču tak nechci otravovat. Jinak já čekám až dolepíš to linecké, abych mohla koštnout :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky je lepší zavinovačka s pevnými zádíčky nebo klasická? Jakou mám pořídit? bude stačit jedna nebo raději více ks?
Profilova fotka
Ahojky, Kat- no L. má dovču od 22. do ledna, nevím přesně kterého jdou do práce. ale pokud se stavíš mezi svátky, rozhodně to vadit nebude. to se neboj, otravovat nebudeš ;-) My měli dvě zavinovačky, klasické, jedna byla trošku hrubší, jedna tenčí. doma jsem ji moc nepoužívali, jen když jsme ho dávali spát,a nebo když jsme šli nahoru k našim, tak jsem v ní Štěpiho nosili. jinak v noci a přes den spával v té tenčí, pak jsem už to používala jen pod něho jak ležel na gauči, jak trochu vyrostl:-). Tu hrubší zavinku ti klidně můžu prodat, je bílá. taks e na ni můžeš juknout jak se stavíš. prodala bych ji tak za 150,-
Profilova fotka
Ahoj Katy , ja taky mela dve , a jeste starsi po segre po malem, ale ty jsem davala pod malou taky jak lezela na gauci :-)A v te hrubsi jsem ji nosila v zime a v te tenci spinkala , jak byla zainuta lepe spala . Jinak holky zdravim, pomalu se kuryrujeme, akorat je to ted silene, mala porad vyzaduje pozornost nechce byt vubec sama, takze trhnout se je dost narocne :-)
Profilova fotka
BAF!!! Jak se máte kočky? Přišla jsem se na vás kuknout :-)
Profilova fotka
Ty jo, to koukám,kdo se to tady na nááás přišel podívat:-).Ahoj Vasha, jak se máš?? co nového? co práce, mimčo, atd.... Lin- tak to je fajn, že malé je už dobře. noooo, taky u nás je to podbné s tou pozorností. je to pěkně naprd :-N
Profilova fotka
Já se mám fajn, užívám si předvánoční čas. Jsem doma, zatím bez práce, ale to se brzy změní. Od ledna nastupuju do jedné ostravské firmy a už se moc těším. Bude to hodně zajímavá práce. Zítra s nima jedu na služebku do Prahy a do jednoho lyžařského areálu. Dneska odpoledne jedu konečně podepisovat smlouvu. Hurááá. Co ty? Co Štěpánek? Nezlobí a roste?
Profilova fotka
Utíkám se kouknout po obchodech. Kolem 3 sem zase kouknu:-)
Profilova fotka
Tak se hlásím z domu, vzala jsme si 1/2 dne dovči nebylo mi moc dobře, hrozně mě píchalo v bříšku, ale už je to fajn :-) jinak posílám odkaz na nové fotky + mjak se kulatím :-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ahoj Vasho: tak jsme ráda, že se ti daří dobře a že mášě práci. V které části OV budeš pracovat? A jako co a co je to za firmu pokud to není tajné, když tak písni do IP. Držím palce aby tě práce bavila a bylo tam fajn :-) Lun: no to by šlo, ale určo bych ti dala vědět předem, když tak by P. jel se mnou a pokecal s L. a my bychom probrali naše babské záležitosti. Nevíš je otevřena hvězdárna i přes svátky, hned bychom tu jízdu do takových kotěhůlek mohli spojit. :-) Lin: tak to je fajn, že už je lépe a léky zabraly.
Profilova fotka
Vasha- tak to je fajn, že od ledna se ti rýsuje další práce a že se i těšíš. tak ať tě baví a jsi spokojená:-). jo a taky mě zajímá co budeš dělat:-D Kat- jůůů. krásné bříško, se těším, tě zas omacám. včera tu byla na skok kámoška, co má TP jako ty a má taky už krásné bříško, jsem si hned taky omacala:-) Jasně,klidně přijeď i s P.,to určo taky vadit nebude. ale jak má přes svátky hvězdárna, tak to teda vůůůbec nevím :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, konečně alespoň trocha sněhu, že by konečně byly po letech zase bílé Vánoce? (doufám, že jo) vasha: ahooj, super, že ses přišla za námi kouknout. doufám, že ta práce, kterou budeš mít Tě bude bavit (PS: taky jsem zvědavá jako Katy co a kde budeš dělat ;-)) katy: teda bříško už je o dost větší než když jsme se viděly, prcek zdárně roste ;-), snad už je Ti líp lun: no jo budeš se muset víc obléct na procházky se Štěpánkem a místo kočáru můžeš vytáhnout sáňky ;-) lin: přeju ať se Gábinko brzo úplně OK a už nevyžaduje tolik pozornosti a tak nevyčerpává příliš maminku :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jojo už se kulatím a kulatím :-) dokonce v min. týdnu mě poprvé piustila slečna v tam sednout :-D Lun: OK tak si ještě cinkneme a upřesníme zda ještě teď před vánoci nebo mezi svátky. Jija: sníh vypadá hezky, ale jinak mě to nebere, blbě se chodí, klouže to, no hold nejsem příznivce sněhu :-N ty jistě plánuješ o víku vyrazit už někam na lyže co?
Profilova fotka
ahojky, Kat- jj, cinkneme si. já totiž vůbec nevím jak to bude mezi svátky. na druhý svátek pojedeme k L. rodičům do Havířova a pak bychom chtěli i k druhým rodičům do Metylovic,ale to záleží na sněhu. NO však to nějak domluvíme a určitě to skloubíme,aby jsme měli čas vy i my:-) Jija- no sáňky bych jako vytáhla,kdyby jsme nějaké měli:-D,jenže stejně tady po těch cestách to nejde, takže na sáně můžem zapomenout.,ještě že máme kočár s velkými koly,aby se nám ve sněhu dobře brodilo:-) Jo a Kat- linecké je hotovo:-), a včera jsem dělala to rafaelo z delisy a je fááákt moooc dobré. taky jsem raději hned uložila do krabičky a schovala. a uvažuji taky ještě nad jednou várkou:-D
Profilova fotka
Lun: jj je nebezpečné, já ti to říkala a varovala jsem :-D když by to nevyšlo přes Vánoce tak hned ten 1 týden v lednu bych se stavila, protože taky nevím co budeme mít za program mezi svátky. A co jít tam na pole se sáňky jak jsou haciendy "socanů " jak jsme šli posledně na procházku? Bydlíš v Krásném POli tak tam jistě máte plno krásných polí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kat- jj,snad to nějak vyjde:-) jo tam by to šlo s těmi sáňky, jenže tahej, kočár a ještě sáňky :-N no za chvíli vyrazíme na procházku, tak se jdu oblíkat a Štěpika taky.
Profilova fotka
Ahoj holky, to je dneska kosa co? Lun: pokud se neoteplí tak dneska asi na procházku nepůjdeš co? -11C brrrrrrrrrr ]-( Já včera byla na joze pro těhule a bylo to moc fajn, už se těším na př. hodinu, dokonce v pol. hodiny jsem se i naučila správně dýchat a od 6.1. mi začíná předporodní kurz taky se těším. Jo a už máme v dětském koberec, vypadá to moc hezky :-)
Profilova fotka
ahoj, Kat- tyjo -11?? u nás jen -7. a teď je -6. takže ven se projít půjdem:-). je tam hezky, sice kosa,ale my se pořádně navlečem. to je síla, než Štěpiho do nečeho narvu:-D Ta joga jsem slyšela že je fajn, tak je super, že tě to baví. prý pak je rychlejšá porod, když těhule chodí na takové cvičení ;-) jéé, a fotky pokojíčku budou? x-) x-)
Profilova fotka
Lun: rychlejší říkáš jo? Tak to jsme zvědavá, apk si povíme. Teď mě trochu bolí stehna jak se protahovalo a mezi lopatky, tak nejsem vůbec zvaklá protahovat, ale bylo to fajn, hlavně později jak začnou bolet záda a nohy to bude fajn. :-) v lednu mám ještě ty bř. tance tak jsme zvědavá :-) Teď jsem byla venku a jsme jako preclík zmzlá, ale koupila jsme si k obědu dobrotu - na vozovně turek otevřel Donor kebab a byl úžasný!!!!!!!!! Přesně jako v Turecku chutnal i ty ty pasty má od tama i chleba si asi sám peče. Ale ještě že jsme to tady jedla, bych byla jako čuník kolik toho tam bylo. Budou neboj, ale zatím je jen koberec tak ještě vydrž ;-)
HOla hoj x-) dneska jsem měla náročný den - vlastně i včerejšek. Dodělávala sem novoročenky, prostě takové ty práce na konec roku :-) Katy, máš krásný bříško ty vorvani jeden!!!! Jinak, já dnes dokoupila poslední dárečky, vytisknu si jmenovky a začnu balit a Ježíšek může začít chodit 8-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: na lyže ještě teď ne, chtěli jsme jet mezi svátky, ale to zas prý bude nějaká obleva, tak uvidíme jinak dneska teda byla děsná kosa, jsem myslela, že mi odpadne nos než dojdu do práce zrovna dělám nějaké poslední cukroví (5 druhů, nebudu to přece přehánět a nejsem Retigová :-D) a budu si užívat sněhu za oknem a pohody, i když ještě v pondělí a úterý jdu do práce
Jitu, tak ty pečeš??? Jaké druhy už máš a jaké budeš dnes dodělávat? Holky já do práce chodím zabublaná jak huhulák, teplé rukavičky s flaušem uvnitř, pletená čepička, na čepici kapuci, 3slupky pod bundou :-D tak chodím, ale je mi teplo!!!! Teď je venku -8,7° a asi bude ještě hůř. Já jen chci aby byly bílé vánoce 8-) a do práce jdu též pondělí i úterý :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nas ted bylo na teplomeru -14C Ja nepecu a i presto mam deset druhu cukrovi :-) Napekla mi tcyhne !!
Profilova fotka
Pekny i kdyz mrazivy vikend preju !! :-)
Profilova fotka
ahojky, Kat-no jedna moje známá taky celé těhu i před těhu chodila na jogu a porod měla rychlý až jsme záviděla. v pů 7 jeli do porodky a v 8 byla malá na světě. asi od 1 v noci měla lehčí kontra. a v porodce jí teda řekli, že to bylo tak rychlé právě, že to mívají ty těhule co tak cvičí a jsou akční. jinak včera sjem taky pěkně vymrzla. jsem byla sice navlečená, štěpi měl taky několik vrstev. ale já si ještě stále nevzala spoďáry a po necelé hodině venku jsem necítila nohy. doma jsem si hned uvařila čaj s medem a slivovičkou a hned jsem rozmrzla:-) Ivi- to máte teploty jako my:-). my teďka máme zrovna 8,7, no ale naši nahoře mají 10,4, tož tak nevím jaká je zima:-D. a to je dobře, že se tak navlíkáš, vždyť si taky co chvila nachlazená, tak je třeba nosit několik vrstev ;-) Já mám asi 9 druhů cukroví. ale ž to prdím, nemám sice vosí úly a rumové koule,ale už to prdím, budu uklízet, štědrý den bude letos kvůli malého u nás dole. Lin- tak to máš dobré, že ti tchýně peče:-). no já kdybych nepekla, tak mi taky asi tchýně napeče:-D, moje máti totiž nepeče...
Profilova fotka
ivi: tak to je paráda, že Morava vyhrála nad Spartou :-) tak to věřím, že jako výlet super :-) tak já jeste všechno nemám, nebo se mi to tak zdá.. na některé věci ještě čekám, že dojdou .. snad pošta nezklame no. lun: no já taky vytáhla už štrample.. a s tím nestíháním hhi .. no comment.. za chvilu tu bude jen Ivi :-D katy: pořiď více ks... když ti ju poblinká, než to vypere a uschne, at máš náhradní ;-) my měli obyč na ten suchý škrk a pak ty staré klasické na zavazování a tam se malé líbilo nejvíce.. asi jak naschvál.. nesnáším krajky :-D sluší ti to ;-) vasha: gratuluji.. a co to je za práci? lin: no mě taky napekla tchyně.. tak paráda.. jen ještě dozdobit.. snad si najdu čas :-N tu ráno kolem 9h bylo -15C jsem myslela, že špatně vidím, ted svítí sluníčko a je -10C .. už aby to polevilo, páč ted s malou nechodím ven a ona je pak protivka.. ]-( a mě může trefit. Lun jak ty to zvládáš? Máš nějaký recept na to všechno?
Profilova fotka
ahoj holky, pan, lin: závidím, že Vám někdo napekl cukroví, no vidím to tak, že se nadlábnu cukroví na návštěvách po rodině :-D lun: já jsem včera už štrample taky vytáhla ;-) ale i tak mi byla kosa včera jsme byli nakoupit na bramborový salát a v obchodě bylo lidí, že to snad ani nebylo možné. jako bych chtěla vidět tu krizi, když jsou všichni v obchodech a nakupujou ptákoviny
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás víkend v pohodě v so procházka, včera jsme jeli za babi do HA s dárky. A o tom mrazu mi ani nemluvte, já chodím v hrubých štrampích s flísem ve vnitř a sukni, ale kupodivu je mi tak tepleji než v džínách a punčochách pod nimi, ty flísové tam nedám.
Profilova fotka
Ivi: co Bobík našel se tulák?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?