22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
myslím, že to je tak na hodinku. a scrable, to nevím, to už jsem nehrála ani nepamatuju:-)
Profilova fotka
A není to pak pořád na stejný brdo, když znáš pak ty fígle, aby nás to nebavilo si zahrát max. 3x. Jinak vás zdraví Ivča a krk už nebolí :-)
Profilova fotka
no právě že není, protože pokaždé si vylosuješ jinou kartičku s jinou částí města,cesty atd.
Profilova fotka
děkujem za pozdrav, taky pozdravuj:-)
Profilova fotka
tady něco o carcasone. je fakt, že my máme i nějaké ty rozšíření, tak je to pak lepší, než jen ta samotná hra kde stavíš fakt jen ty cesty, louky, města. http://www.svet-deskovych-her.cz/carc... jinak dobrá hra,co mě baví, je Agricola. ale to není na hraní každý den. to si chce taky dát někdy pauzu. ale to je asi u všech her. a další moje oblíbená je Railroad Tycoon(vláčky), stavění železnic. ale ta už stojí 2000,- :-N
Profilova fotka
Mě ta stránka nejde otevřít :-(
Profilova fotka
tak zkusím ještě jednou. jinak www.svet-deskových-her.cz a do hledání dáš carcassonne
Profilova fotka
jsem to tady znova nedala. no stejnak to nejde. najdi si to tak jak jsme to popsala ;-)
Profilova fotka
Ty jo těch je. takže prvně koupíš "základ" a pak k němu dokupuješ nebo každá hra je něco jiného?
Profilova fotka
přesně tak, koupíš základ a aby to bylo zajímavější,tak dokupuješ další rozšíření.
Profilova fotka
Lun: a vždy musíš hru začít základem? A jak to Luk vyrobil? to podle originálu namaloval nebo co?
Profilova fotka
jj, vždy musíš mít základ. no on si to někde stáhnul, v práci vytisknul, doma lepil a řezal kostičky
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo tak já myslela, že si to sám namaloval, už jsme ho chtěla pozvat, aby nám v dětském namaloval zvířatka na zeď. Nevíš je na to třeba nějaké speciální barva nebo to stačí vymalovat vodovkami? Myslím zeď.
Profilova fotka
:-D, to by dopadlo:-D. nene, on malovat neumí:-). myslím,že stačí tempery. kamarádka taky malovalal různé postavičky malému v pokojíku a používala tempery. myslím, že i vodovky by neměly být problém. budete malovat vy, nebo někomu řeknete?
Profilova fotka
Lun: no asi někomu řekneme, kdybych měla šablonu co obkreslím tak pěkně vymalovat bych sama uměla, ale tak načrtnout to ne. Jo jinak holky na MS řeší příkrmy dětské a vzpoměly na králíka a tak jsme si taky vzpoměla v ne jsme snědli posledního ušáka. Nebudete zabíjet ušáky nebo nemáte nějaké volné?
Profilova fotka
tak šablony se dají někde najít a vytisknout. to myslím není problém. a nebo se prodávají rovnou lepící na zeď:-) Na MS se řeší příkrmy? =-) :-D :-D :-D . taťky se na ušáka zpetám,ale myslím, že teďka nic není.
Profilova fotka
no my tam řešíme vše, nevím kde nás napadly ty příkrmy :-N a chtěla jsem napsat MK samozřejmě :-N ty lepící jsou dost drahé stojí to od 1200 - 1500 Kč. Tak to jsi mě s ušáky nepotěšila, už jste všechny vybili?
Profilova fotka
jasně mě to napadlo:-) tak to jsem nevěděla, že jsou tak drahé. tak to si radši nechcte namalovat, to bude levnější a ještě určo hezčí. jaký motiv chcete? No já fakt nevím. jako v králíkárně jsou,ale nevím zda v mražáku :-N
Profilova fotka
Tak až budete zabíjet vzpomeň si prosím. A motiv nějaké zvířatka asi. Co máte vy?
Profilova fotka
jasně,že si vzpomenu, neboj ;-) . my nemáme žádný motiv. příští rok budeme dělat teprve dětský, tak to tam vyzdobíme až bude ve svém:-). Bude mít dva roky, tak bude mít určo nějaké oblíbené postavičky, nebo tak, tak to trošku necháme na něm:-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim az ted vecer , jsem hotova pres den se sem ted zase nedostanu , mala je marod , opet na hromade . Neji, ma rymu , kasel, ted mi zacalai zvracet uz shodila 600 g od minule poradny coz je 14 dni, zitra jdeme k dr, tak uvidime co na zase reknou . Heuza porad nemocna a to uz ma vitaminy homeopatika. Ach jo . Tak se mejte pekne , ja se ozvu zase. Jinak mam plno znamych co taky hraji carcasone a pry je to super !! A hraji to i dve hodiny :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Lin: tak to je mi líto, že je malá zas chudák nemocná, nějak se z toho nemůže dostat. Zkus se dr. zeptat zda ji můžeš do čaje nastrouhat zázvor a osladit medem, to by ji mohlo pomoci, fakt je to moc účinné, jen nevím jak zázvor a malé děti. Lun: tak malý si sám bude kreslit pokojíček jo? :-N tak to bude samá packa ;-) kde mu budete dělat pokojík? Tam kde teď máte ložnici?
Ahoj holky ;-) to je počasíčko co???? Fakt na prd! Lin, ani se nedivím že je malá opět nemocná - když je furt tak hnusně :-( Mě se stále vrací nachlazení, od listopadu mám pernamentně vlastně pořád rýmu a tento týden je opět ve špičce. Kdyby tak chtělo zamrznout, to by vše pomrzlo a byl by klid ;-) Jinak, stále mám dost práce .... takže už pádím, jen sem vás chtěla pozdravit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se vrátila z poradny, všechno v pořádku, krásně rosteme, mám i povolené cvičení tak zítra jdu na plavčo pro těhule jupíííííííííí :-) jinak jsme se ptala dr. na pohlaví a nelze jednoznačně říci holka nebo kluk mám ještě počkat ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Kat- mooooc gratuluji k dobrým zprávám,to je moc dobře, že je vše o.k. a můžeš i chodit cvičit:-)tak pohlaví je u vás pořád nejisté, a když se neukáže, tak aspoň to budete mít překvápko u porodu jako my :-D . co jména? už jste přemýšleli? Jinak ušáky v mražáku máme. buď větší, ty jsou starší-spíš tak na podušení na omáčku. nebo pak ještě i malé zakrslíky, ty jsou mladší, takže i na pekáč. ty bych ti dala i třeba dva,aby jste z toho něco měli:-D. Pokojík si malý sám malovat nebude, to nééé. jen už bude mít ais nějaké své oblíbené postavičky z večerníčku nebo tak tak mu tam něco takového namalujem, nebo nějaké auta atd. no je to ještě ve hvězdách, co mu vymyslíme:-) Lin-teda,malá chuďátko zas nemocná. aji z tooh zvrací a hubne,jejda,to musíš být hrozné.chuďátko malinké ;-( No Štěpík též má pořád rýmu, přes den se to dá, ale nejhorší je jak spí,tak pořádně nemůže dýchat. No a na mě taky cosik leze, ráno v krku knedlík, bolel mě celý člověk, je to trochu lepší,no ale myslím, že brzy dostanu taky rýmu, pořád pčickám, takže rýma za dveřmi :-( Ivi- ty taky pořád nemocná. pořád to přecházíš,tak se není čemu divit. o vánocích to muséš pořádně vyležet,aby už jsi měla klid ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jdu vyzkoušet plavání pro těhule a hned problém, plavky jsou mi malé :-N ani Pamela Androson tak nevypadala :-D tak jsme zkusila alespoň vcelku a jedny jsem tak tak narvala tak mám ještě od mamky půjčeny tak vyzkouším ty její, ještě že mamka je trošku širší :-) Lun: ráda si ušáky vezmu jupíííííííííííííí :-) pak dej vědět kdy se mohu zastavit.
Profilova fotka
Holky jakou používáte dětskou kosmetiku, co mám vše nakoupit pro prcka? A jaké jsou nejlepší plenky a ubrousky? Ještě letos musím nakoupit z lékarny, aby mi to proplatila pojišťovna.
Profilova fotka
Ahojky, Kat- můžeš se stavit kdykoliv budeš mít čas ;-) . my používáme kosmetiku Bubchen,do vany. Olejíček jsme měli od Hipp,d byl super, teďka má od Bubchen,taky dobrý. jako první plíny měl žluté pampers mini(newborn).ty jsme používali skoro 2 měsíce. pak jsem měli huggies, ty mu pak neseděli kolem nožiček, měl je úzké. tak jsme zkusili fialové tesco(teďkom zelené) a jsem spokojeni, používáme pořád.a ubrousky používáme různé. teď jsme si hoodně oblíbili od Nivea. moc hezky voní:-). jinak jsou dobré i Linteo,pampers taky byly dobré,i johnson jsme měli,taky dobré. huggies se mi zdálo, že má věčně červenou dupku. musíš sama odzkoušet co bude prckovi sedět, každému totiž sedí něco jiného. ;-)
Profilova fotka
Já totiž musím udat penízky od pojišťovny a tak chci koupit nějakou tu kosmetiku pro mimčo. tak Bubchen je dobrý jo? tak zkusíme. A ty Nivea ubrousky nejsou na to reakce, když jsou parfemované? A co ještě budu potřebovat z lékarny kromě teploměru, borové vody a líhu na pupík - to mi poradila Pand ať nezapomenu. tak já se zeptám tatíka, kdy jde zase na masáž že by mě zas vyzvednul, abych nemusela s ušáky v busu, sice už mi asi kluci z tašky nevyskočí, ale pronesla bych se s macany :-)
Profilova fotka
Kat- no ty nivea jsou i neparfemované, ty parfemované my nepoužíváme. jsou to tmavě modré.. no my ještě v lékárně kupujem šulky do uší. takové trošku hrubší. a takyjsem tam kupovala na ten pupík takové ty čtverečky, ale to bych ti kdyžtak dala, mám jich hafo, abys nemusela kupovat ;-) .a jinak tam můžeš koupit i dudlík,flašku kdyby náhodou. nějaký čajík,mlíko. zatím mě nic víc nenapadá. Jinak my s bubchenem nadmíru spokojeni. sice je to trošku drahší,ale na mimibazaru jsem objevila jednu paní,co to dováží z Německa a je to o polovinu levnější. JJ, domluv se taťkou a doraž,budem se těšit, a budu mít i cukrovíčko, tak letos ochutnáš:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?