22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: zkus se rovně posadit jako bys měla pravítko na zádech, jednou rukou lehce zatlač na hlavu šik¨mo nebo lehce dopředu a druhou co nejvíce propni dolů, sice to bolí, ale nejrychleji ti to odblobuje je to můj věčný problém a to pomáhá a doma R. popros,, aby ti natáhl krk, musíš lehnout na tvrdou podlahu, uvolnit se a lehce zaklonit hlavu a R. tě chytne oběma rukama za krk v oblasti vazu a lehce bude k sobě natahovat a to se ti uvolní a pak namaž nějakým spíše než fastum gelem tak si kup v lékarně prohřávací masažní emulzi a tu si napjagej, krásně prohřeje a uvolní. No já hledala dr. v mém okolí, abych nikam nemusela dojíždět autem nebo MHD a zatím bez úspěchu a co vím, že jsou šarlatáni tak těch se ani neptám!
Profilova fotka
ahoj holky, nějako nestiham.. snažím se aby malá neměla rýmu tak se snažím být furt venku. A už se zase budí.. tak nemůžu být ani na netu :-D tak zatím papa
Profilova fotka
Ahojky holky, Kat- moc gratuluji k výborným zprávám:-). jsem ráda, že je vše o.k. a piškotek roste a vyvíjí se tak jak má:-). Tak nějdřív kluk a teď holka,jo? tak to máte 50na5é :-). no třeba ti to řekne ještě tvoje dr. ve 30tt. já bych tě tipovala na kluka, nevím proč :-N . tak snad bude mít Štěpík kámoše:-) Ivi- teda holka ty se nezastavíš. ale vybírání už je ta hezčí část,ne? i když je to někdy i o hádkách:-D. raky to znám:-D,ale kompromis se vždycky najde ;-) . tak od bolesti krční páteře ti moc neporadím,taky s tím bojuju. ale jak vidím,tak Katy tady písla dobrý recept jak se toho zbavit, asi taky brzy vyzkouším:-) Pand- noooooo, my matky to nestíhání známe:-D. Já byla dnes u dr. se Štěpim. Od soboty si tak dvakrát třikrát za den plácá po oušku, tak nevím zda ho bolí, nebo co. tak jsem radši zašla k dr. co by to asi mohlo být. sama nevěděla, šahala mu na něj, nebolelo ho to.v krčku má malinko zarudlo, tak říkala, že to může být nastupující chčipka třeba, nebo že se mu někde tlačí zoubek, tak ho to třeba tlačí na to ucho. no ale máme sledovat horečky, spaní,jídlo,rýmu a kdyby se něco zhoršilo, tak jet na ušní, že to může být začínající zánět středního ucha. No a pak ještě řekla, že asi přišel na to,že má ucho, tak si na něj šahá, že ho tam má :-D, prostě nějaký vývojový reflex. tak snad to nebude nic vážného a budem v klidu :-)
Profilova fotka
jo a Ivi, vše nej nej k svátečku a brzy ať máš pohodu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: no 9.12. jdu je své dr. tak se ji zeptám co vidí na UTZ ona, ale jinak mě je to jedno a P. už mluví o mimču v ženském rodě. A frajerku by Štěpík nebral? MYslím, že Špěpík objevil ucho, se záněty ucha mám zkušenosti a živě si to vybavuji, vždy byly horečky. A bolest jak prase ještě teď si to vybavuji jak moc to bolelo ;-( tak držím palce aby to zánět ucha nebyl.
Profilova fotka
Dneska příjdou na koberec do dětského a včera dovezli z Práglu zrcadlo a jaké překvapení, že tam byli omylem přibaleny i světlušky! TY v ceně nebyly!!!!!!!!!!!!! Sice jsou modré, my bychom spíše červené, ale zadarmíko? Nevadí. Jak jsem jim pořád volala, kdy s tím přijedou tak se ptali co je to za typ zrcadla, což jsme samozřejmě nevěděla, tak jsme jim popisovala, že jim visí v galerii tam a tam a mají modré světýlka a asi jsem je tak poblbla, že mi je zabalili k tomu taky. :-) :-) :-)
Hezké středeční ránko ;)) Katy, tak sem procvičovala už i v práci. Díky brufenu který mi pomohl od bolesti se to dalo - sice i tak to bolelo jako pra.e, ale jedna strana je už lepší. Ta druhá stále zlobí. Večer sem usnula na termofonu /kačence/ ;-) a ráno dobrý, krom levé strany. Ale pilule sem si nebrala - přeci jen, nejsem zvyklá do sebe cpát léčiva. Takže se víc protahuji, snažím se hlídat abych seděla rovně, ale i tak - bude to boj ;-) Jinak, dnes jdu na oční kontrolu - minulý rok sem byla objednaná, ale jaksi sem na to zapomněla :-N :-N :-N tak jdu dnes ;)
Profilova fotka
Ivi: taky bych měla naposledy jsme byla před 10 lety! ano čteš dobře jsem velikánská ostuda! a potřebuji nové brýle s 0,5 nebo bez to výjde už nastejno :-N jsem slepýš slepýšoitý :-N musím si najít nového očního dr. asi půjdu tak kam chodí i naši. Jinak v ZOO jsou novinky - Mikuláš a a poj´dme počkat Ježíška v ZOO - tak asi na 24.12. půjdeme na zvířatka, než sedět doma? Jinak teď na Mikuláše bude super program na hradě tak vyrazíme juknout po obědě.
Katy, já tam byla předloni - no možná už předpředloni :D nevím přesně jsem ostuda :-N před tím mě tam viděli naposledy je to tak 5let :-p :-D takže nejsi sama ;) já mám stále 1,5 a 1 ale mám astigma. takže normoš funguji bez okulárů. Beru si je jen když mě bolí očka nebo k TV, na PC, když něco sepisuji při umělém světle. Ale spíš je hezky šetřím a mám je zatvorené v pouzdru by se mi neošoupali :D to nééé, fakt si je nasadím jen když mě to oči bolí, jinak ne. My chodíme každý rok 24/12 zasypávat zvířátkám do lesa - je to taková fajn procházka, hezky vymrzneš, projdeš se, dostaneš chuť na véču. Letos budu mít dokonce 2 Štědré večery x-) páč R na Vánoce slouží, takže 23/12 budou vánoce s R a 24/12 zavítám k našim 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Ivi: já nemůřžu zaostřit, kdysi mi dr. říkal, že mám nějak zkrácenou sítnici jinak vidím slušně. Už vybíráme věci do pokojíčku, dnes jde tatík za stolařem co by si řekl za nábytek a na netu jsme už u tomu našla úchytky, dekorace, madla. Původně jsem chtěla medvídky (ale seženeš jen Pú a to P. nechce) pak se mi líbili žirafy, ale ty zase nejsou moc v nabídce skoro vůbec, pak přišel na řadu krtek a teď jsme nášla nádherná sluníčka tak jsme zvědavá co nakonec bude :-D Jé tak to je krásný zvyk chodit dávat zvířatkům, to my nemáme kam :-( tak právě letos bych ráda tu ZOO a nakrmila bych svou srnečku siku :-) P. stejně nebaví sedět doma a koukat jen na TV! tedy pokud nebude mít jiný plán nebo něco jiného nevymyslí. Ale vůbec nevíme co letos na Silvestra :-o
Katy, tak vyber něco neutrálního - i když medvídky sem viděla - u nás jich je mraky. Jinak souhlas s medvídkem Pú, jako mám ho ráda - ale abych ladila dětský pokojíček do Púa tak to neee. To dělá ségruš malé a na mě je to prostě až moc barevný :-N stan, povlečení, záclona, polštářek prostě všechno jen Pú |-| Já jednou budu zařizovat v čistých barvách - rozhodně tam bude bílá no a pak podle pohlaví buď do modra či růžova. Ale výmalbu bych nechala bílou. Tím že to je podkroví tak nechci by bylo zbyteně tmavo. A ta bílá to nádherně projasní x-) Ale to je všechno ještě hodně daleko ...
Profilova fotka
Ivi: no já taky chtěla klasického méďu, ale koukala jsem na eshopy a výběr skoro nic. jen ten Pú a kolik toho je! Ale obyč. méďa ne. Jinak taky nejsem 2x příznivce Pú, je to hezká postavička, ale já chtěla klasického českého huňáče. Jinak my máme hodně světlý pokoj a je tam jemňoučce zelenkavá výmalba.
Článek se načítá
Tak to já viděla v kameným obchodě tady u nás ;) tak čebas něco piškotkovi doveze teta z Třebíče x-) jinak, máš úplně jiný hlas než sem si představovala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska ráno překvápko s námrazou co? Ivi: tak vidíš, snad jsem tě hlasem neodradila :-D a kdy dojede teta z Třebíče? :-)
Dobré ránko tedy spíš dopoledne ;-) u nás padly teploty také k 0 nebo i místy pod - že by si počasí uvědomilo, že je prosinec???? :-p :-N :-D :-D :-D Katy, nn neodradila si mě - vůbec ne. Moc se těším až se uvidíme osobně 8-) tož teta by mohla dojet tak v lednu, to bude zamrznuto a sníh ;-)) Já jdu za 2hod k doktorce a pak už asig nepříjdu. Ale Katy tobě dám vědět a pak pošlu foto jak mě zřídila ju? Jinak jak je u vás??? U nás zataženo, nevlídno :-S Koukám koukám, že účast slabá - to všechny pečete na Vánoce a balíte dárečky pro Ježíška?
Profilova fotka
Ivi: to jsi myslela i o listopadu a prosinci a ukecala jsi krásné počasí, ale v lednu dojet musíš oslavíme s rychlými špunty nározky :-D U nás svítí sluníčko a dnes dělám 1 těsto na cukrovíčko a už mám nakoupeno (helfla jsem Ježíškovi) a už jen zabalit. Zřídila? neblázni? Musí být k tobě opatrná obličej je citlivý a viditelný a ty kočka jak blázen, hned ji pouč než vezme skalpel do ruky. Jinak dnes v práci máme trachtaci, ale já nejdu, je to daleko a jak se dostanu do OV? Dlouho na tvrdé židli nevydržím a nic extra to není, myslím, že o nic nepříjdu. A jdu na ananas mám hlad jako vlk!
Katy, já si objednávám krásné počasí i na leden x-)) na můj měsíc 8-) a to budou fotky jedna báseň - uvidíš ;-) 8-) U nás je pod mrakem a takovéto zimní pošmourno a mlhavo :-( :-p Jaképak cukrovíčko budeš péci??? Mě zbývá ještě pár dárečků a mám to též komplet ;-) á jééééé musím jít pa pa
Profilova fotka
Ivi: už se moc těšíma ni nebudu moci dospat pak můžeme i něco venku blýsknout. No celkem asi kolem 12 druhů, teď budu těsto dělat na medvědí tlapičky a plněné ořechy o víku pak marcipánové věnečky, oříškové kytičky, perníkové kopečky a kávové mušličky, pak nazdobím a pak budu dělat nepečené. papa a držím palce aby to dobře dopadlo. :-)
Profilova fotka
ahojky holky, no vidím, že tu kecá jen Kat a Ivi:-). nějak nám ostatní zase asi taky nestíhají:-). no já taky moc néééé. na počítač se dostanu už jen když malý spí. jinak mi pořád lozí po klíně a chche taky psát, hlavně teda do toho bouchat. tak to teda néééééééé:-) Jejda Ivi. co ti bude dělat dr., aby ti nezřídila? pokud to není tajné? :-N Kat- tak se nakonec taky vrháš na něco pečeného,jo? vidím, že máš celkem plán. no já dneska dozdobím ty perníčky a o víkendu udělám těsto asi na linecké, rohlíčky, medvědí tlapičky asi taky. v neděli jedem na oslavu tchýniných narozek, takže toho stejnak moc nestihnu. takže nevím kdy si to upeču, někdy přes týden večer asi. já na Ježíška dárečky ještě nebalím, nemám co :-D :-D . dneska odpo jedu s malým k L. do práce na Mikuláše a čerta a anděla, tak snad se nebude moc bát :-N
Profilova fotka
Ahoj Lun: co malý, ale aby ty ses nebála :-D no plán mám, teď otázka zda to zvládnu. Já jsem pečené měla v plánu akorát ne ty perníčky a zdobení.
Profilova fotka
Kat- no taky jsem se zamyslela, jestli se nebudu víc bát já :-D. Jak mi L. říkal, jakou má jěho kolega masku čerta, tak envím nevím zda tam mám jet :-D. Jooo, tak s cukrovím jsem tě špatně pochopila, to se omlouvám ;-) dneska ráno byla kosa,co? že by nám začla zima? no teďka už to za oknem tak envypadá, zas je jaro:-). jsem ráno se šla objednat k zubařce a hned mě vzala na prohlídku, jsem nestačila ani protestovat :-N . ale naštěstí vše v pořádku, malému taky jukla na zubky, sice nechtěl ukázat, ale viděla :-)
Profilova fotka
Lun: Tak vem raději rezervní prádlo :-N sice je venku hezky, ale chladno je sice ne jak ráno, ale nic teplého, ale jinak fajn, krásně jasno, škoda, že nekřoupe lehce pod nohy sníh.
Profilova fotka
jo to si budu muset přibalit. ne jen Štěpimu,ale i mě:-D. jj, tak to taky mám ráda, jak je tak hezky a křupe sníh, to je paráda. jenže je to krása jen na horách, tady je to hned samá břečka :-p
Profilova fotka
To máš pravdu a samá komplikace, klouže to, protože to posolí hned to roztaje, přes noc zmrzne a je to jako sklínka ]-(
Profilova fotka
jo to jo, to úplně nesnáším ]-( . ale co, zatím jsou cesty suché, chodníky též, což je fajn, bo s kočárem to je tady za trest chodit. bortím se i s tím kočárem co máme. hehe, obdivuju maminy co mají nějaké malé kolečka na kočárku jak s tím můžou ve sběhu jezdit :-N :-.
Profilova fotka
... ve sněhu... samozřejmě :-D
Profilova fotka
Tak já chcvi větší kolečka ne ty pidi co jsou třeba na golfkách. JInak z čeho pečeš? Z hery nebo másla nebo něčeho jiného?
Profilova fotka
jo, ty jsou prostě naprd. já peču z obojího, většinou půl na půl. nic jiného nepoužívám. heru i máslo mám odzkoušené ajsem spokojená:-) škoda, že nekončíš později, jsem tě mohla kousek svézt, bysme pokecaly:-). ale já dřív jak v půl 4 nevyjedu:-(
Profilova fotka
No já taky jen máslo, ale nekoupila jsme stálo bez akce 19 kč a mrchy před vánoci zdraží, že pod 26 Kč nekoupíš! ještě je super tuk Delikates nepoznáš že to není máslo, ale málo kde ho seženeš jen v Makru a občas v Hrušce, ale do makra pro něj nepojedu :-(
Tak už sem právě přijela, sem po obídku a budu odpočívat. Holky byla sem objednaná na kožní, kde mi s lokální anestezií ostraňovali atherom nebo jak se to píše z čela. Bolelo to jen když mi píchala injekci - pak to šponovalo a tahalo. Pak sem jela přezout berušce botičky a vzala mamču dom z hokny a objela okolní vesnice s letáky, pže se nám ztratil hafan |-| |-| |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?