22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jasne tak dobre mam napsane , od jedne do tri muzu . Tak si pisu . dorazis ke me ?? Jasne ze ti pujcim kocarek , neni problem, mala je v kocarku rada .
Profilova fotka
jééé briošku bych si taky dala... uplně vzpomínám jak voněly jak byly čerstvé... myslíte ty kolečka pomakované? Já rohliky nepamatuji..
Profilova fotka
holky, umíte některá palačinky? A jak je děláte?
Profilova fotka
Lin: můžu nebo si můžeme dát sraz na zastávce 102 kde mám vystoupit před křižovatkou jak je ARAL? Nebo ještě jednu dříve jak je Hruška?
Profilova fotka
Pand: spíše ta brioška vypadala a stále vypadá jako uzel. Umím palačinky v so je budu dělat na oběd. Copak honí tě mlsná nebo na slano? Já dělám že 1 - 2 vejce, menší hníček mléka, hl. mouka podle oka, 1/2 kypř. prášku, aby těsto bylo řídké.
Profilova fotka
jj uzel, to je to správné slovo :-) no kamarádka je dělala a byly vždy skvělé, buď se skořic. cukrem, nebo nutelou apod. Já je ještě nikdy nezkoušela. Ty tam nedáváš cukr? No jenže ona vše dělá dle oka.. a to mám strach se do toho pustit no.
Profilova fotka
pand: no ještě to lze k něčemu jinému přirovnat .... :-x :-N |-| Já je taky dělám podle oka, cukr se do těsta nedává! A až potom to mažeš na sladko/slano. Kdybys do těsta hned dala cukr, tak by se ti těsto chytalo!
Profilova fotka
hihi ... jj to je fakt :-D :-D áááha tak to jooo... tak že bych to zkusila?
Profilova fotka
Katy , je to ta zastavka za Hruskou . Jmenuje se Ahejpukova , je to ta za benzinkou . Ja nevim jak to bude s malou , radeji by bylo lepsi kdyby jsi dorazila, ale to si jeste napiseme co a jak .
Profilova fotka
Pand , vyzkousej , vyzkousej .
Profilova fotka
Ja delam z prasku :-)
Profilova fotka
Lin: tak já mrknu v kolik mě to pojede a buď mě počkáte nebo vás vyzvednu doma jo? Pand: budeš dělat na slano/sladko?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem konečně tu!!! Jak se všechny máte???
Profilova fotka
katy: no já bych dělala na sladko. lin: no a jaké to je chuťově? Myslím si, že když se to udělá přírodně tak že je to lepší... jen to umět :-N
Profilova fotka
Ale kdopak se tu objel? Novítej, my už myslily, že jsi na nás zanevřela? Jak se ti daří a co je nového?
Profilova fotka
Katy: Jak bych mohla zanevřít, co? No, kde začít? Že mám pejska to už víš:-) Jmenuje se Cora a je úplně úžasná (teda když zrovna nezlobí a nedělá mi po kuchyni loužičky :-D :-D :-D ). Práci pořád nemám, bohužel. Zrovna řešíme dovču, ale ta je bohužel taky ve hvězdách :-|
Profilova fotka
Vasha: Lucka má taky štěňátko jezevčiči a má ten samí problém, stejný lumpík a taky čurká kde nemá :-D máš nějakou fotku? Pošli ať vím jaká je krasavice :-) To je mi líto, že práce zatím v nedohlednu, jdeš někdy na nějaký pohovor, budu držet palce, kam se na dovču chystáte? My také uvažujeme že ještě někam vyrazíme :-) Jinak u nás nic nového, saly je skoro pořád s malým na chatě a zbytek při starém. My jsme na konci července byli zase na welnesu na Duu v Horní Bečvě a mám nový koníček - koníčka :-D rajtovala jsme už sama a ráda bych v tom pokračovala, chci se přihlásit do jezdeckého klubu. Jo a bude srazík v září, dorazí za námi i Ivča tak doufám, že se přidáš :-)
Profilova fotka
Tak to je super. Koně jsou strašně krásní!! Fotku mám jen mi prosím napiš tvůj email do IP. Co se týká dovči - mělo nás jet 5, ale nějak dorazila finanční krize :-| . Chtěli jsme na Rhodos, tak uvidíme, možná to klapne. Na srazík ráda přijdu, ale pokud se pojedeme dovolenkovat, tak budu prvních 14 dní pryč.
Profilova fotka
vasha: no spíše to vidíme ke konci září, ale dám ti vědět neboj :-) mail máš v IP ;-)
Profilova fotka
Super, ráda vás zase uvidím. No, a jak bylo v Rusku? Určitě jste si to pořádně užili, co?
Profilova fotka
no ahooojky :-) ztracená dcérko ... to je mi líto, že ta práce ještě není, dovču i práci bych ti moooc přála :-)
Profilova fotka
pandama: díky. A jak se daří Tobě?
Profilova fotka
vasha: no nááááááááááááááádhera nic krásnějšího než Petrohrad jsme neviděla, doufám, že se tam ještě jednou dostanu, budu zase házet fotky na rajče tak pak tu bude odkaz můžeš kouknout :-)
Profilova fotka
Katy: jasně, určitě se podívám. Mamka tam byla kdysi taky a říkala, že to je opravdu krásné.
Profilova fotka
vasha: No byla to nej dovča co jsme zatím podnikli :-)
Profilova fotka
Vasha: jinak uvažujeme, že na jaře jak se rodí mláďatka si taky pořídíme pejska ;-)
Profilova fotka
Katy: takže skoro v létě - musíš počítat, že když ho budeš brát bude mít kolem 8 týdnů ;-) , teda měl by mít
Profilova fotka
vasha: no mě se daří dobře :-) , děkuji za optání. katy: a o jaké rase uvažujete?
Profilova fotka
Vasha: to jo jen se bojím, jak bude sám doma, aby neudělal paseku, mates ho nuhlídá a co pak :-D pand: jack russelův teriér
Profilova fotka
katy: je pravda, že ze začátku je to pěkná fuška - já jsem první týden vstávala v noci co hodinu, protože furt kňučela a škrábala na dveře, takže jsem byla pěkně nevyspaná. Teď už je to v pohodě.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?