22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Vasha: takže nácvik na mimčo? :-N
Profilova fotka
katy: jj už vím co to je za psa :-) tak ten se do bytu bude hodit ;-) ale asi si budeš muset vzít na začátek dovču a být s ním a učit ho..
Profilova fotka
ahoj holky :-) teď na chatě nejsem, mám spíš samé návštěvy a srazy.Včera sraz se stejně starýma mimčama a dneska z KOníka.Tak mě úplně bolí huba :-) malý spí(dnes teda celý den to čumím)tak mizím dělat nějaké pohoštění, v šest máme návštěvu...zatím
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně se to pomalu krátí, zítra a o víkendu chci dodělat ty fotky a udělat to dvd, tak jsme zvědavá jak to dopadne :-D Saly: ty jsi samá návštěva a pořád pryč ;-)
Profilova fotka
ahoj holky:-) v rychlosti opět zdravím. tento týden nestíhám. v úterý jsme byli s malým na kyčlích a na neurologii, dneska zas jdeme na sono. už aby to bylo všechno o.k.. Kyčle O.K. jsou, už tam konečně nemusíme a na neurologii taky dr. říkala, že se malý vyvíjí moc dobře,takže s halvičkou je vše v pořádku. uvidíme jak dopadne dnešní sono. ale já mylsím, že o.k. v noci stále nespíme,dopoledne už aspoň jo:-). pospí si hodinu a půl,huráááá aspoň něco. jinak u nás nového celkem nic. jsme většinou venku, nebu tu je kámoška, nebo my jsme u ní a drbeme a drbeme:-D těším se na srazík, bude doufám brzy nějaký i se Saly a prďolkou :-)
Bré ránko ;-) Jé Katy, tak já ti rychle ještě upravím to cos poslala mejlíkem - by si to měla hezky pokupě :-)) během dneška to snad stihnu 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: bude neboj, plán od 1/2 září a později, ale dostaneš včas vědět, myslím, že jako organizátor jsme zatím nikdy nezklamala nebo ano? Suoer, že malý je šikovný, akorát mu budeš asi muset uvařit čaj z makovic aby spinkal :-N lump jeden ;-) Ivi: to by bylo bomba a vygooglit se ti ta mapa nepodařila?
Profilova fotka
Ahoj holky. No ja uz se taky tesim na srazik. A taky doufam ze nam saly ukaze mimco :-) Nez ho uvidime, tak uz nam maly prijde otevrit dvere :-)
na to sem se ještě nedostala, tedy zkoušla jsem to ale nevím no ..... já ti můžu poslat odkazy aby sis pak sama vybrala jakou chceš
Profilova fotka
Ivi: OK tak poš¨li budu moc ráda :-) Lin: taky mám někdy ten pocit :-N
Profilova fotka
Kat- juchů, tak to se těším:-). Samozřejmě si NIKDY nezklamala:-). Musím dostat včas vědět, se v září chystáme zas na chalupu do Náměště,tak ať se mi to nekryje. víkendy máme nabité,tak uvidíme, kdy to vůbec vyjde:-) se na vás moc těším :-)
Profilova fotka
Lun: no my se taky chystáme na dovču ;-) ale neboj nějak to dáme dohromady :-)
Článek se načítá
Katy, už to tam máš .... mmch já mám i kulmofén i fén - rowenta a sem s tím max spokojená. Jelikož mám vlasy od přírody hodně suché, tak si před fénováním nastříkám sprej na ochranu vlasů před foukáním - to zabírá a pak foukám do tvaru. Někdy ani to ne, nechám to jen tak uschnout. Želím sem tam - spíše vršek, páč spodek stáhnu do culíku :-)) a pokud zainvestuješ do žehličky kup si s keramickýma plotnama, a aby měla regulaci teploty a bylo tam max 220 °C páč jinak se ti vlasy až tak dobře nevyžehlí.
Profilova fotka
Kat- tak super:-). kam se chystáte?? Ivi- já mám žehličku Eta, jak popisuješ, s keramickýma plotnama, regulaci teploty do 220, mám ji asi 4 roky a jsem maximálně spokojená:-)
Profilova fotka
ahojte holky :-) tak dneska má být zase pažák :-N ale je to super lun: ahojky, tak to jsem ráda, že s malým vše OK :-) jen s tím spaním no... asi budeš muset zkusit co radila Katy :-D ivi: tak ty taky žehlíš? No já mám sklokeramickou a jsem s ní spokojená... ale ovladače teploty nemá :-| to bych asi taky do toho šla. Takže by nemělo být jako více stupňů? Kolik taková žehlička stojí cca?
Profilova fotka
Ivi: asi dám tip Ježíškovi :-) Lun: no rádi bysme na nějaký z Kanárských ostrovů nebo na Kypr.
Profilova fotka
ahoj holky :-) no já už vás dávno zvala na návštěvu, ale když se nikdo nehlásí, tak to neřeším..stejně tu je u nás lidí furt jak na václaváku..člověk by nevěřil co se najednou vyroní známých s tím miminem... :-D včera byl úplně zlatý, celý den ani nekňuknul, furt spal a bečel teda vydatně zas až veče..to je vždycky tak..celý den OK a pak když přijde návštěva, začínají scény..dneska kupuju malému houpačku co houpe sama, bo mě to nebaví ho večer furt huštat..
Profilova fotka
Pand- ahojkyyyy :-) no u nás už je každá rada drahá. ach jo. no nic, si celkem zvykáme:-). nějak už mi to nepřijde, že se nevyspím, i když mi to někdy hooooooooodně druhý den chybí,ale zvládám to. Já mám žehliřku za 650,- ,jsem moc spokojená. používá ji i moje holička:-)
Profilova fotka
tak jsem přidala zas pár fotek. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Saly: to jsi pořád v jednom kole jako těhulka, jako mamina, no šílené, tě zdraví Lucka, včera jsme u ní byla tak si na tebe vzpoměla jak tě párkrát cvičila a ptala se co se ti narodilo a jak se vám daří a zda budeš chodit na cvíčo a plavčo s miminky - prý to chudák zase vyfasuje, ale to říkala, že je příjemná práce :-) Lun: v drogérce jsme si všimla že je nějaký dětský čajík na dobrou noc, to jsi nezkoušela? Možná je to odvar z makovic a zabere to? Dávat med no asi nevím, kazili by se zoubky. Každopádně ti to nezávidím, už asi musíš být pořádně grogy a unavená a asi už i podrážděná co? A jdu mrknout na fotečky :-)
Pand, on je důležitý ten regulátor - páč třebas vlhké vlasy nebudeš žehlit max teplotou že :-N a aby ti vlasy vydržely co nej rovné a byly fakt vyhlazené, musí se žehlit min na 200 °C jdu na foto
a stojí jak která od 600,- a výš - podle toho jak budeš náročná :-) Lun, ty tam máš jiný nick?
Profilova fotka
Lun: malý je moc šikovný nejkrásnější fotka je na tom puzzle a v bazénku, z foukání na bříško má evidentně čurinu a stejda z Afriky ho krápek asi šokoval ne? :-N moc se netváří :-D Ivi: já tam Litvu Vilnus nenašla, byla jsme tam co obvykle a není to tak nebo jsi měla na mysli mapku? Ta dorazila a je krásná :-) mocinky děkuuuuuuuuuuuuji :-)
Já zatím poslala jen ty mapky by sis vybrala. Litva V zatím eee - byl tu pan veliký ;-)
Profilova fotka
saly: no asi se chce před návštěvama předvést jaký je chlapák :-D lun: no tak pokud to zvládáš, tak je to OK, já už bych asi umřela :-N jéé ten je krásňoučký a jak už vyrostl.. to tak letí, to je hrozné... a je ti hodně podobný :-) Mě se líbí fotka se strejdou z Äfriky... nebál se? A taky jak tatka jí u té deky... nerozeběhl se malý pak k němu? :-D :-D :-D ivi: no vlhké vlasy bych asi fakt nežehlila.. to je můžeš spálit si myslím.. a to by se mě pak zvlnily... to já je musím mít prvně hodně suché. A ty máš jakou? Nemohla bys poslat odkaz?
Profilova fotka
Ivi: aha tak to jo, mapečka dorazila, ale nějaký výběr jsme tam nenašla asi neumím hledat ale tu co jsi objevila je hezká :-) včera mi u Lucky Lukáš ukazovat jak na to a je to lehké jako facka, když ti to někdo ukáže, včera jsme musela platit účty tak jsme zkušebně kousek zkusila zda si to pamatuji a bylo to tam :-) :-) :-) A musím pohledat jedno zrcadlo, kdysi jsem objevila nádherné v červením rámu, P. se do něj zakoukal a i když byla drahé jak prase tak by nejraději toto tak zkusím ho zase najít a pokud by bylo v Pze tak by ho šel okouknout naživo, někdy fotka bomba a pak skutek utek!
Profilova fotka
jj lepší je to vidět fakt na živo :-|
Katy, v jakém prográmku??? Nebo o čem mluvíš? O těch úpravách?? Jj lehké to jen, jen to prostě chce čas vše si projít a zkoušet - metoda pokus a omyl je to nejlepší - to se nejvíce naučíš ;-) zde new foto http://iviska81.rajce.idnes.cz/Pobalt...
hesla si snad pamatuješ ... já to zkoušela na 4x .. rozlišují se malá a velká písmenka
Profilova fotka
Ivi: ne jak z toho udělat dvd jdu na to mrknout :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?