22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy, no vidíš .... to bych mohla dorazit ve čtvrtek odpoledne ;-) to by šlo :-)) a nebudeš mít problém s dovolkou? Bys mě mohla ukázat kde pracuješ ;-)) a tak, ZOO beru, Řeckou též beru, obchody taky x-) Stodolu možno chvilku ;-) a v sobotu výletíky .... no to nechám na tobě kam mě zavedeš :-) 8-)
Profilova fotka
Ivi: vezmu neboj, půjdu dát krev třeba. No jo Dvořáčci a zvěřina ti není po chuti :-N tak zajdeme k řekům - hraje tam buzuky, dekorace ala Řecko akorát tam chybí ta vůně jodu a moře :-D s tou Stodolou uvidíme tedy, když tak na večer vymyslíme něco jiného - vezmu tě do Daniela - vrázíme se do 30 let - bomba kavárna i milionem dobrot! Ale budeme muset hodit rezervačku jinak nesedneme. Možná se přidá i Lucka, pokud ji budeš chtít poznat a o víku s P. tě vezmeme na nějaký fajn výletík neboj :-) v září bychom chtěli ještě na dovču ale počítám s tím na 100% :-) PS: až půjdeme z KC můžeš nostalgicky na C6 na hambáče :-D pořád tam budka na Slovanu je ;-)
u Dv maj zvěřinu? no já to moc nemusím, to si dám raděj Řecko ;-)) jj Luci ráda poznám ;-)) no tuhle akci bych tak viděla až v říjnu - tak uprostřed ... sice už bude chladněji, ale září je nějaké moc plné :-( ááá fakt to tam ještě je jo? Tak to si musím dát, páč to sou nej hambáče!!!!!
Profilova fotka
Ivi: mě je to celkem jedno, snad nám nebude pršet a výjde hezké počasí. Já vím, že zvěřina u vás na denní pořádku to u nás ne tak tam občas na ni jdeme. Tak zajdeme k Zorbovi :-) a Lucce dám vědět uvidíme jaké bude mít plány a zda dorazí. No já když hambáč tak jedině u DK Ostrava a to tvarůžkový ten je :-) PS: ty doufáš že v říjnu už bude auto a povezeme si dupku co? :-D
Katy, já tak jako celkově zvěřinu nemusím. I když je možnost, tak to prostě nejím :-(( nééé to by mě ani ve snu nenapadlo. Mě nevadí jezdit vláčkem a tak. VIdíš, kuknu jaké jsou rychlé spoje. Kdyby jelo Pendolko přes B tak by bylo fajn. Popř eurocity jestli eče jezdí ;-) :-p :-p :-p tvarůůůůžky nééééééééééééééééééééééééééééé
Profilova fotka
Ivi: z Brna do OV pinďa nejezdí, ale eurocity z Břeclavy s tím L. jezdila do školy a jel vždy jak ďábel, pokud nesrazili po cestě kaňoura (kdyby se tak stalo, tam vezmi do baťůžku, tchýně naporcuje a já zamrazím) :-D nebo bus Student agency. Ty nevíš co je dobré! Zajdeme do C6 :-D
Hmmm kuknu na studenty, popř zda icom nemá přímou linku. páč normoš cesta do ovy trvá cca 5,5hod :-( :-p no tak to abych si do baťohu nabalila mega cestovku :-D) ;-)
Profilova fotka
Ivi: to jo Z brna do 5,5 hod.? vlakem? nějak hodně nebo to bereš z domova?
Katy, od nás z domova .... vlakem je to 4,5hod. Když sem jezdila z kolejí tak sem vyjela 12,30 do Brna 3hod, do Tr ještě 1 a pak čekat na bus a busem 40mina dom sem dojela 19hod. Pěknej hnus co?
Profilova fotka
A kolik km to je do Brna od vás zda by tě tam třeba někdo nehodil autem?
varianta č. I no max R, ale nevím ....
do Tř to mám ještě 25km
Článek se načítá
Profilova fotka
tak když tak si pocestuješ no, dovči máš asi ještě dost tak si klidně můžeš vzít čt dovčum, abys tu do 16 hod. docestovala :-N Už mám hlad jako vlk, čekám až dorazí P. jdeme na lososka :-p :-)
http://www.studentagency.cz/express/v... nebo potom č. II ale lepší by bylo z Brna, tam bych zkusila R zda by mě neodvezl
Katy, tak já tady od Studentů vidím spojení odjezd 8:00 a příjezd do Ovy na ÚAN po 10hod, takže bych jela tímhle. Cestu můžu prospat takže bych tu byla už dopo, tím bychom si mohly hezky prodloužit den ;-) trochu pocourat město, obídek, a tááák ;-))
Profilova fotka
Tak nakonec pojedeš busem a ne vlakem? a ČSAD když jede z Prahy nemá zastávku v Třebíči?
čéče na to sem se nedívala ... ale to brno je pro nás tak hodinka cesty autem .... a pak 2,5 busem, tak by to šlo. z TŘ bych jela mnohem dýl
]-( ]-( ]-( jen se u SA nemůžu domáknout kolik že mě bude stát ten lístek :-|
Holky, blíží se doba mého odchodu. Dnes mám vyřizování, tak musím tak kolem 13hod vyjít. Kdybych se tu už neukázala .... všem přeji krásný víkendík, plný výletů, relaxu a hezkých zážitků ... a slunce v duši :-D ;-) x-)
Profilova fotka
Ivi: 340 stojí z Prahy do OV tak cca polovinu. Tak já už po výborném obědu losos nezklamal, od P. jsme dostala nanuka, který dostal na KC a Flinta, ale nemám na to chuť tak jsem schovala do mrazáku. Pro mamku koupena bonboška a objevila jsem i citronovou kůru v čokoládě co miluje tak jsme ji taky přibrala a teď ještě vydržet 2 hod. než pro mě přijedou, ale nic se mi už nechce, mám šílenou žížu tak jsem si uvařila novinku opd Pickwiku rain forest a je moc dobrý doporučuji :-) Jinak taky přeji krásný víkend, když už tady nikdo není ;-(
Profilova fotka
ahoj já taky přeju pěkný víkend a pořádně si to užijte a odpočiňte, já za chvilku mizím a uvažuju, že se cestou domů stavím ve vinotéce a něco vyberu něco dobrého ;-)
Profilova fotka
katy: protože to kyslo u nasich 2měs. tak asi nebyl zájem... ale pak jsi v balíčku taky měla ;-) nebo se pletu? my dnes měli návštěvu - M. bráchu se ženou, bylo moc fajn. jéé tak mě teda zvěřina nevadí mnam mnam.. taky přeji krásný víkend, zítra se pořádně nahřejte, má být krásně, v ne už má začít pršet - si myslím - na radar jsem tentokráte nekoukala..
KATY něco spešl pro tebe beruško .... příště jedu taky !!! Mohly bychom se tam sejít ;-) http://www.youtube.com/watch?v=voBd60...
Profilova fotka
ivi: no to nemá chybu :-) a prý tam ukazovala i kalhotky říkali v rádiu. no na skoro 51let má super postavu, jde vidět, že na sobě fakt maká.. bych chtěla mít takové stehna.
Profilova fotka
Ahoj holky ,zdravim vas . Byla jsem ted mimo dovom :-) S malou u segry na baraku , tak jsem se ted neukazala . Zitra jdu s malou k dr. Je nejaka nemocna . Je jakoby parila od rana do vecera . Prisla o hlas . Tak musim k dr. pro nejaky sirup . Takze mam zase spoustu litani . Ach jo . Koupila jsem ji na to sama uz treti sirup ale nic nezabira . Tak uvidime co dr. vymysli . A jak se holky mate vy ?? Jaky byl vikend ??
Profilova fotka
lin: jejda no vy máte ale věci :-| tak snad bude brzo OK.. a nepila třeba v tom hicu něco mooc studeného? To bych taky ztratila hlas. No tak pak napiš jak jste dopadly ;-) držím palečky. včera jsme byli u známých a dneska relax. V těch hicech se nedá ani existovat :-N
Profilova fotka
No prave ze nepila, ona pije jenom cajik a jen teply, nebo vlazny . nedavam ji nic studeneho . No uvidime jak zitra dopadneme .
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem měla dobrý víkend, v sobotu jsme posekali zahradu (skoro celou, ještě kousek chybí) a v neděli jsme si ráno vyjeli na pustevny a došli jsme až na Radhošť a na oběd jsme byli pozváni k tetě koťátko, jak jsme zjistili kocourek, už není v kleci, ale na chodbičce (když nejsme doma) a řádí jak černá ruka, je děsně akční, když jsem šla v noci na záchod tak se probudil a myslel že si budem hrát, tak mi proběhnul až do ložnice a nemohla jsem se ho zbavit až musel vztát H. a ukáznit ho a když jsem vstávala tak byl se mnou i na záchodě :-D. děsně akční číča Lin: snad Ti Dr. dá něco co Gábince zabere ať se jí hlas zase brzo vrátí a je OK
Profilova fotka
tak já jsem dneska zaručeně první ;-) malý ráno v pět už oči jak baterky, tak teda vstáváme :-S
Profilova fotka
saly: asi si myslel že je už ráno a maminka si bude chtít hrát ;-).

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?