22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jija: tak já mám holá zada do 2/3 je třeba posilovat svaly, podrrda není všemohoucí ;-) já byla právě na obědě a těžce jsem otávená, nic dobrého nebylo tak jsme nakonec šli do řecké na Alšáku a havárka čekali jsme 50 min a jídlo mi donesli na 3 pokus vždy něco jiného a ještě polovlažné! no děs už nikdy více. jinak venku parádně.
Profilova fotka
katy: no posilovat svaly je asi třeba ale já jsem děsně líná ;-) :-D to je teda docela sílu, když Ti nosili takové jídlo :-| já jsem se zrovna vrátila z oběda - bylo maso a rýže, na jaký způsob nekomentuju protože je to všechno stejně bez ohledu na název :-D
Profilova fotka
Jija: tak aby ses pak nezačla divit až začne působit mrška gravitace :-N nebo po porodu. Tak vidím, že jsi taky měla úžasný oběd. chodíš někam do restauce nebo v rámci podniku?
Profilova fotka
katy: toho se bojím že se pak začnu děsit, děsím se už teď protože veškeré změny váhy mi jdou přesně akorát do prsou :-N obědy máme jenom v kantýně v podniku a je to .... a někteří dokonce tvrdí, že je to prý dobré tak to asi v životě nic dobrého nejedli :-D
Profilova fotka
tak já dneska končím ahoj a přeju všem pěkný a klidný víkend
Profilova fotka
ivi: jo? fakt? noo tak supeééér ;-) kvůli tobě klidně skočím i do dvd půjčovny :-) juchuuu :-D katy: jak to z tebe leze.. pomalu ale jistě co? :-N jija: no právě, že holky s malýma prsama si toto tílko nemůžou dovolit. tak to jo... když za pár let ;-) no tak to já bych bez podprdy asi nešla... holky a jak to děláte když je vám zima? :-D to je dneska hicák... tak akorát na koupák, vyrážíte někam?
Profilova fotka
Tak zdravím z domu jsem zvědavá zda se někdo přidá nebo všichni se kdoví kde a jak chladíte a já už mám v sobě melouna a jdu se schladit domácím nanukem :-p
Profilova fotka
Tak koukám, že dnes jsme večer tedy pokecaly ;-( ale dost jsme pokročila alespoň ve fotkách :-) jsem zvědavá jak zítra bude zda nám výjde ta Čapka. Záviny dopečeny, vypádá to že se povedly :-) Pand: jak dopadla kolaudačka? Kolikrát ještě budeš kolaudovat? :-N
Profilova fotka
Ahoj holky. Katty : Tak co byla jsi na Capkarne ??
Profilova fotka
Ja tam byla vcera , a poprve ve svem zivote jsem byla na toboganu . Pry ze zeleny jede pomalu , po ceste uvidim palmicky a obrazky jak prosvitaji toboganem . Tak jsem se nechala ukecat a jela zaroven s kamaradkou . No a jak to dopadlo . Ztrata orientace , vubec jsem nic nevidela , malem jsem si vykloubila krk :-) jesteted me boli . No rychlost jako blazen . Kamoska co jela predtim rikala ze tak rychle teda jeste nejela . A to byla jizdu predtim na tom stejnem toboganu a jely uplne pomalicku . No vlezu tam ja a jizda smrti . Silene , jak se mi zvedal v zatackach zaludek .
Profilova fotka
Ahoj Lin: to víš že jsmer dnes byli na Čapce a bylo fajn, dobře hjsem zaplavala, P. byl i tobogánu a byl spokojen že dobře jel (na některých mu to vůbec nejezdí) turbo ještě nejela proč nevím. Taky jsme byli kouknout v jeskyni a tam se zapoměli a výjdeme vena venku prší tak jsem zabalili osušky schovali tašku a šli plavat za chvilku zase vysvitl oskara dali jsme opět osušky a dál si užívali, no zítra to na Čapku tedy nevypadá ani na grilování makrel :-( A na chvilku jsme otevřela okno a začetla se na netu a můžu vytírat obývák ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
ahoj holky, přeji příjemnou sobotu :-) tu prší od rána a je zima tak 14C :-| katy: no nevím kolikrát ještě... co, chceš přijet? Není problém ;-) nebo bychom mohly udělat kolaudaci Ostravaček ;-) lin: jejda... no mě by tam teda nikdo nedostal :-D doufám, že jsi měla plavky v celku :-D :-D a malá s tebou nejela? :-N no teda vy jste si dnes užívaly... ale já vám to přeji ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: jako že Ostravačky dojedou k tobě nebo ty obrazíš Ostravačky v OV a zkolauduješ jim bejvák? :-D
Profilova fotka
no jako že dojedete k nam ;)
Profilova fotka
A máš červený koberec? Jinak nejedeme! ;-) :-D
Profilova fotka
no pořídím... :-D
Profilova fotka
Tak jo a už umíš ušlehat bílky? Abys nás nezadusila bublaninou, nebo si raději vezmeme sebou kakalko :-D jsme teď poustila MAtesa a ten zase řádí lump jeden!
Profilova fotka
no já raději upeču něco jiného :-D tak koukám na radar a bude zase pršet :-| jde to od západu. A prý že furt prší na MOravě :-N
Profilova fotka
No prší tuý, ale nijak silné to není takové normální. Co pořád koukáš na nějaký radar, nejsi něja úchylná? Máš mít rosničku ve sklence :-D Tak OK zapíchni podsvinče, vysmejči, napeč, opraš moli, vyroluj kobec a my tam jsme tam jako na koni a po cestě nabereme Ivču :-) A ukážeme ti jak na ten sníh :-. ;-)
Profilova fotka
no tak tu nemám no vidíš to? Tak tu můžeš přinést na tu kolaudaci :-D na sníh? Na jaký sníh? jo aháááá :-D :-D hi hi vtipálku...
Profilova fotka
pro dnešek se loučím a jdu do hajan
Profilova fotka
No na jaký asi. tak podsvinče dovezeme, kdybychom sebou vzali Lucku tak by ho i vlak zajel. Jednou tak jela na důležitou zk. do Blavy a málem nedojela pindolino zasjlo čuňase :-D
Profilova fotka
Ahoj holky: Neee, Pan , tak to by malou se mnou do toboganu ani omylem nepustili, a jak jsem si prozila tu jizdu tak bych ji ani nevzlala. Ale jsou tam skluzavky pro deti , takove mensi toboganky, tak na tech se mnou jezdila :-) Plavky v celku jsem nemela . Mela jsem dvojdilne, ty jedine jsem nemusela drzet , ale bryle na ocich ty jsem drzela pevne :-) Katty : Ten druhy tobogan neni pusteny , protze on jak dolu dojedes se musi natlakovat vodou to trvalo strasne dlouho tak 5 menit . A sjel jeden cloveka druhy mohl az za 5 minut . To bylo hrozne . Takze se to budou pry pokouset nejak opravit aby jim to tlakovalo lepe a rychleji . Ale dva chlapi na tom jeli a rikali ze maras . Jako me by na to nikdo nedostal ani omylem .
Profilova fotka
katy: no to jsou mi věci :-D lin: no já jsem se ptala jestlí náhodou někdo jiný neměl z toho zážitek, jestli se nestala nějaká nehoda :-D tak to je super, že jsi dojela takto v pořádku :-D :-D :-D a jako adrenalin dobrý ne? ;-)
Profilova fotka
Pan,holky mely zazitek ze to jelo pomalu . A ja jela s toukamoskou jako drak a z toho jsme mely zazitek obe. ¨No adrenalin to byl poradny, ale asi mi stacil jen jednou vicekrat uz ho nepotrebuju . To radeji budu jezdit na te detske skluzavce :-)
Profilova fotka
lin: no já ti rozumím :-D a obdivuju... já bych na to teda nevlezla, jsem srab :-N
Profilova fotka
a jsem na to taky strasny srab , ale kdyz uz jsem tam stala a nechavala se ukecavat a vsichni to zvladli tak jsem si rikala ze to musim zvladnout taky :-) Ale stacilo mi jednou :-)
Profilova fotka
jj tak to bych se možná asi taky nechala ukecat... ale no nevím no :-D ta představa.. ke všemu člověk už není nejmladší :-D :-D :-D tak já pro dnešek končím a jdu do hajan, pěknou dobrou noc.
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: tak já tobogány ráda, ale musí být rozumné ;-) jednou jsem jela na kamikadze a pak málem zabila H. prý mi nebude blbé a na vodopád jsme odmítla vlézt (byla to simulace volného pádu), ale to bylo ve španělsku, jinak jsem jela na tobogánu v porubě i na ostrava-jih :-) Pan: tak na kolaudačku do Prahy jo? ale klidně, ale chci něco dobrého k jídlu :-D my jsme byli o víkendu v Plzni mrknout na synovečka a v pohodě, cesta přes 5 hodin ale šlo to, cestou jsme si dali v Praze oběd :-) a malý byl hodný, prý furt řve a on byl pořád potichu a spinkal, děti se holt před návštěvou rády předvedou jak jsou hodné ;-) a včera jsme se ještě prošli po plzeňské zoo mají to hned za barákem, tak myslím, že to je dobré místo kam můžou s malým a kočárkovat, kolotoč nad postýlku ještě neměli tak se hodil a co jsme poslali oblečky tak prý jsou moc krásné a nejlepší je, že na jednom je nápis TYGR, protože švagr říká malému tygře :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jija: a jak probíhalo to kamikadze? Lin: turboskluzavka nefunguje, že se pokazil semafor a turniket dneska jsem zjišťovala. Už se pracuje na opravě. JInak nechoď na Olešné na divokou řeku! nikdy více :-N a to snesu leccos. Je pravda na Olešné taky Lucka říkala, že nikdy nepůjde na tobogán, pak jsme ji ukecali a pak pořád pojďte taky jak ji to nadchlo :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?