22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: kamikadze je taková ta skluzavka jak jde rovně dolů a tam se najednou vyhne o 90 stupnů a jedeš souběžně se zemí do bazénu (kousek) co je divoká řeka na olešné? to je venku nebo vevnitř?
Profilova fotka
Jija: uvnitř, vypadá sice "nevinně" ale je to divoké a málem jsme se přiutopila a to neřímám, že z podprdy jsme měla šálu :-D málý "tobogán" přes který se přelévají ze všech stran proudy vody pak tě to vyplivne a začnou tam ty proudy s tebou mlet a házet a když se dostaneš ven tak hned po břiše valíš dalším tobogánem - ale to už je celekm pohodička, no nikdy více a samá modřina jsme byla.
Profilova fotka
Tak na Kamikadze ani na divokou reku by me nikdo nedostal . Me uz asi nikdo nedostane zase ani na tobogan :-) Me to stacilo :-)
Profilova fotka
Lin: takna kamikadze bych taky nešla a ta divoká řeka zase tak divoce nevypadala až jak jsi nastoupila tak jsi věděla o co jde :-(
zdravím po ránu, dnešek děs běs, hnus fialovej .... člověk příjde do práce a už je naštvanej - tak sem raděj moc nepolezu - páč fakt mám náladu na bodu mrazu
Profilova fotka
katy: tak uvnitř jsem nebyla ale zní to zajímavě ;-) lin: tak to já jsem docela blázen ale taky na všechno nevlezu, H. přísahal, že se mi tak kamikadze nezhoupne žaludek, ale zhoupnul se, příště už mu nebudu věřit ivi: to je škoda že hned takhle po ránu máš špatnou náladu, snad se to zlepší, jo když máš manžela u hasičů, tak tento týden má být v Ostravě nějaká hasičská olympiáda nebo světové hry, nevím jak se to přesně jmenuje
Jijo jj vím o tom - pokud holky budete mít čas - zajděte se mrknout - fakt je to zajímavý!!! Je to hasičská olympiáda. Náš známý tam měl reprezentovat ČR je fakt borec, leč se zranil při tréninku - v háji má kotník, a 4m stop stav zatěžování. Byl to pro něj můžu říci, že vrchol sportovní kariery - kdo ví, zda za 4roky bude v takové formě jako teď ;-( Jj naštvaná sem, netuším proč si na mě někdo vylívá vztek a zlost, křičí na mě apod - když pouze plním příkazy z vrcha!
Profilova fotka
ivi: no my máme v plánu tam zajít snad to vyjde, ale blbé je že nejlepší to má být v pátek a sobotu a jsme mimo OVu :-( ale snad ve čtvrtek půjdem alespoň kouknout na věž tak lidi si rádi vylívají vztek na někom, kdo za to nemůže, protože výš si holt netroufnou srabi ]-(
Profilova fotka
Ivi: vyprdni se na ně, venku hezky, přece si nebudeš kazit náladu i když se to někdo těžko říká, viz. můj pá odpoledne
Profilova fotka
nazdárek holky, já zas jen na skok. malý se za chvilku bude probouzet:-) u nás byl super víkend, v sobotu jsem krááásně oslavila narozky s kamarádama,bylo to suepr, zase jsme se po dlouhé době všichni pokupě sešli.to se nestává často:-) a včera jsem byli s L. v kině na Harryho:-) JInak teda díky všem za gratulace :-p :-D :-D :-D :-D
Katy, nj kdyby to šlo .... ono to teď spíš mrzí než štve - míním se rozkrájet a stejně to nikdo neocení :-((
Profilova fotka
lun: tak to jste měli fajn akci to je dobře a jaký byl Harry? líbil se Vám? a co Štěpánek? pořád je hodňoučký nebo už vystrkuje růžky? ivi: nikdo nikdy nic neocení ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Jijo-Harry byla fajn, ale knížka je prostě knížka:-). Štěpánek je jak kdy. teďka začíná být fixovaným sám nechce nikde být, pořád mě musí vidět :-N ,ale jinak je hodný a v noci už umí i spát:-). vstávám k němu jendou dvakrát a jiank spíííí. hurááááá
Profilova fotka
Ahoj Lun, no my jsme tedy ostudy tak tě chudáku zazdít. Moc se omlouvám a ze srdce ti přeji všechno nejlepší, ať se ti vše daří dle tvých představ a ještě jednou se omlouvám |-| snad mi bude odpuštěno ;-) :-) Ivi: jo nevděk vládne, ale co naděláme? Nic. ;-)
Profilova fotka
Katy v pohodě-zachránila vás Jija, ta mi sms poslala ;-) :-) . odpouštím, dyť je to fuk, jen jsem pořád čekala a pořád nic. no neva, tak příští rok :-D
Profilova fotka
Lun: tak zkusíme se polepšit, ale je mi to líto ;-( to bylo asi tím horkem ten zkrat :-D
Profilova fotka
Kat-taky mi to přišlo trochu líto,ale jak říkám, je to v pohodě. to se stává ;-)
Profilova fotka
Lun: tak snad nám odpustíš a nezanevřeš na nás :-)
Profilova fotka
lun: tak to je fajn, že už umí hezky v noci spát, buď ráda, že teď chce vidět pořád maminku, počkej až mu bude 15-18 to budeš ještě ráda vzpomínat ;-)
Profilova fotka
jija: myslím, že bude stačit 10 let :-D
Profilova fotka
katy: že by už tak brzo nastupovala puberta :-D
Profilova fotka
LUN : Dodatečne vse nej k narozeninam !!! Hodne stesti zdravi , Stepanek at krasne roste a je jen zdravy . No proste vse nej !!
holky pokud jste některá na fb vložila sem fota z víku - pokud tam jste, tak mi do iP pošlete jméno a já si vás najdu ;-)
Profilova fotka
Ivi: já nic nevkládala ;-) Jija: byly jsme snad jiné? :-D
Profilova fotka
katy: no samozřejmě, my přece pubertou prošly jako vzorné dcery :-D :-D :-D teda já když slyším co kdo dělal v pubertě tak mám občas pocit, že mě minula :-D ivi: na fb nejsem :-(
Profilova fotka
ahojte holky, zdravím při PO :-) jija: něco dobrého to je co? lun: no vidíš to... všechno nej nej nej k Tvým krááásným narozkám :-) to jsem to ale ostuda :-(
Profilova fotka
To jsme vsechny ostudy :-( Co je to fb ?? A nic jsem asi nevkladala kdyz ani nevim co to je :-)
Profilova fotka
lin: to teda jo... ale celý týden koukám do diáře a myslím jak Lun napíšu a pak kolaudace apod. a jsem na to uplne zapomela... jsem ted nějaká ke všemu jak vygumovaná :-| fb ... face book
Profilova fotka
Aha , a mate facebook nekdo ?? Ja jo .
Profilova fotka
jj ja mam

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?