22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Profilova fotka
Kaatulko upřímně s tebou souhlasím, tady pořád někde lítám. Snad možná v pátek a v sobotu dopoledne budu mít volnějc. To se zase musí dodělat ty restíky co jsou doma, takže pořád něco... Já už se těším, až se pojedeme fotit, to už totiž bude část za náma - ta nejhektičtejší a pak už to asi bude ve větším klídku. A to grilování večer - to si teda hodlám maximálně užít a už nic nebudu organizovat. :-) jeee už aby to bylo...
kaatulka: Přesně tak. Jinak mě už leze na nervy to věčný telefonování a pořád něco domlouvat a zítra mi ještě pro jistotu zavollejte znovu atd. ]-( už aby to bylo za náma, já mám stále stihomana, že něco zapomenu a stále nemám vybranou hudbu :-D karol: Pořád doufám, že počasí vyjde, já teď slyšela v rádiu na sobotu 25 stupnů, polojasno, to zní celkem good! ;-) V kolika vůbec vyrážíte na parník? Nám začli dneska předělávat půl domečku, zbíječky mě vyhnali, takže ještě příští týden musim uklidit celý barák a že bude pořádně zaneřádění, myslela jsem, že omdlim, když jsem tam ráno viděla dělníky. Volali přítelovi, že jim odpadnul kšeft a že můžou nastoupit o měsíc dřív a on řekl ano - prý myslel, že mi udělá radost, když to bude už do svatby. Asi si ale budu muset najmout uklízecí firmu, protože fakt nevim, jak to stihnu!!! přes víkend musim udělat ty svatební vína (cca 50 ks!), v pondělí jdu na kontrolu s kolenem, to je na půl dne a na středu jsem měla naplánováno pečení a mazání ( dovolili nám si přinést, co chceme, tak uděláme chlebíčky, slané točenice, nádivky apod.,proč toho nevyužít) no a ve čtvrtek jsem už chtěla být na místě hostiny, organizovat všechno a udělat výzdobu. Chtělo by to prostě pani Kekulovou :-D
Profilova fotka
Lucíku no tak to je teda pěkný s tím domečkem, to ti vůbec nezávidím. Ti chlapi občas někdy neuvažujou...no jo no ale zase si říkej, že to tam budete mít pak krásný. Já už jsem taky na ten náš byt natěšená, kdyby to bylo všechno podle plánu, tak jsme už teď mohli bydlet...njn ale ovlivnit to nemůžeme. Prosím tě vypadá to, že nás jde na tu rozlučku asi 6 - někdo nemůže, někdo se vůbec neozval, tak nevím. Kéž by bylo hezky, na parník jsem chodila, když jsem byla na střední a tak jsem si říkala, že bych ráda zavzpomínala jak to bylo krásný...ale co hospůdka, vínečko a třeba Lucerna by pak taky nebyly špatný kdyby bylo ošklivo...hlavně že bude dobrá parta ženskejch a ono to nějak dopadne :-) Nesmím se moc opít, abych byla v neděli ještě schopná dotáhnout s DJ tu hudbu :-) přijde už v 11 :-) Jeje taky to máš našlapaný ten program - já ve středu do práce a pak honem ke tchýni pect koláčky, to začneme tak v pul sedmy večer nejdřív...a je to tak do pulnoci počítám. No a ve čtvrtek musím všechno povyzvedávat, sbalit, připravit výslužky, ještě upéct takový slaný šneky z listového těsta a udělat ke grilování tzatziky, dojet pro dorty a dovést vše na místo hostiny, do toho si chci ještě udělat nehty a tak...a ráda bych šla tak do 22 spát, abych ráno nebyla úplně zřízená. Ale to si tak pěkně maluju a ono to bude úplně jinak a bude těžká nestíhačka. naštěstí mi to paní přichystá tu výzdobu, takže tohle mi odpadne, to nevím kdy bych to dělala. asi možná v noci až zavřou den předtím restauraci a třeba bych rovnou už nemusela jít spát vůbbecc :-) :-) :-) Máš pravdu - nemusela by to být přímo paní Kekulová, stačila by nějaká svatební agentura a koordinátorka - ale na tu nejsou penízky :-) Třeba to teď bude znít praštěně, ale já jsem ráda, že s váma tady můžu takhle ty věci řešit, je fajn vědět, že v tom člověk není sám, jinak by mi to přišlo ke zbláznění... Ježíší teď to vidím, to je zase román..
karol: Přesně tak, aspoň s někym si člověk popovídá, přítel je v tomhle na houby ]-( zrovna včera jsem říkala, že mít peníze, jdu do svatební koordinátorky! Taky budu dělat listové točenice, ty josu nejvděčnější ;-) Koukám, taky pěkně nabitý. bereš si dovču až na čtvrtek? Já jsem ráda, že díky té operaci dělám z domova, takže jsem si to tak naplánovala, že včera naposledy a mrknu na to v pondělí a pak už potřebuju volno, přítel je až do středy do noci v práci, takže opět žádná pomoc, mamka do čtvrtka, tchýně se ve čtvrtek teprve vrací z dovči. Výzdobu si právě budu dělat sama s mamčou, doufám, že to stihnem tak do 4 hodin nejdýl, abych taky na tu 10 byla v posteli 8-) nás tam díkybohu pustí den předem, kdy se bude právě sál připravovat na naší svatbu. Kolik času si ráno necháváš na kadeřnici? Vůbec nevim, na kolikátou se s ní domluvit. vínečko a Lucerna zní taky pěkně, jinak na parníku jsem asi tak od 18 taky nebyla, ale byli to super pařby co pamatuju ;-) nás bude deset, taky pár nemohlo, tak jsme se rozhodli pro tu chatu, já bych stejně nikam do Prahy tancovat s tou nohou nemohla, tak takhle aspoň budeme mít klid a budem moct řádit na samotě :-N No taky jsem si říkala, že nesmim moc pít, ráno mám schůzku taky s hudebníky, tak abych tam vůbec dojela :-D ale nevim nevim, jak mi holky nechaj :-o
Profilova fotka
Lucíku ke kadeřnici jdu v 5:15 a počítám, že za hodinu budu hotová. Pak se musíme přesunout do Modřan a tam přijde od pul 7 kosmetička - nejdřív nalíčí tchýni a pak mě takže tam musím nejpozději do 7 být. no bude to pěkná honička. Dovču mám až ve čtvrtek ale doufám, že v ten čtvrtek to za ten den nějak ve třech všechno zvládneme, pak ještě na večer přijede ještě jedno auto aby mi kamarád pomohl to tam všechno dopravit. Na sobotu počasí nic moc, musím dneska obeslat holky, že se nedá nic dělat, ale parník vzdáváme...lepší než tam jít v zimě a pak být marod. To si nemůžu dovolit. Včera se vrátila část rodinky ze Santorini, tak jsme koukali na fotky a říkám, si, už abychom v tom Řecku byli...dokonce i přítel včera přišel s tím, že už je z toho nějakej nervní, blbě v noci spí a pořád na to myslí. To nevím teda jak to bude prožívat příští čtvrtek, to už s ním nebude řeč vůbec :-)
karol aspoň je nervozní, ten muj pořád nic. Kamarádi si z něj dělají legraci a on v klídku :-) zato já mám nerva i za něj. My odvolali v sobotu grilování venku a povezem elektrický dovnitř, projistotu taky nechci nastydnout! Včera jsme měli sraz s kameramanem, je super, úplně mi nadchnul! Tak doufám, že dneska s fotografem dopadnu stejně :-N Já právě nevim, jak s tou kadeřnicí, mě to zabere min.2 hodiny spíš ještě víc. Do Řecka už se taky moc těšim! :-) ještě jsme se rozhodli, žeč den po svatbě si zaletíme do Amsterdamu jen na tři dny. Byli jsme tam před rokem a moc se nám tam líbilo, tak když tu svatební cestu máme až za dlouho :-N
Profilova fotka
Ahojky, tak dnes je predpoved na patek zase polojasno vcera jsem byla na zkousce ucesu a v pohode,jsem nadsena ted mam ale jinej problem a to saty,je rozbitej zip...takze budu zkouset,jestli mi ho nekde vymeni a stejen jsem v tech satech jak valecek :-( :-S takze v sobotu me ceka pujcovna .... ;-(
Profilova fotka
Lucíku jenže on když je nervní tak je to pak špatny. Naposledy když mi umřela mamka a měli jsme takový nějaký špatný obdobý tak skoro nejedl protože mu bylo blbě od žaludku, zhubnul a ještě skončil na neurologii v Krči, takže doufam, že to ustojí. Do toho začínají šílet jeho rodiče. Táta pořád vymýšlí nějaký vylepšováky a mamka plaší, aby všechno klaplo. Já to měla všechno tak krásně vymyšlený a načasovaný a teď ještě řeším jak jí vymluvit minidezerty když bude kvanta cukroví, proč tahat na naměstí do Berouna stáčený víno apod. prostě úplně nepochopitelný věci.... S tou rychlocestou je to super napad...i když zase to Řecko pak už máte taky za pár... než se to všechno zklidní a rozkoukáte se tak letíte :-) Tak já nevím jak složitý máš ten Účes, ale já k ní jdu už s umytou hlavou, ona mi to jen nažehlí a vyčeše a udělá nahoře ten rozcuch a něco do toho dá na okrasu - tak doufám, že max. hodinu. Jestli dýl - tak pak nestíhám :-) Megan kde to hledáš tu předpověď....podle mě je nejspolehlivější na www.chmi.cz jenže tam je jen na 3 dny dopředu :-( s tím zipem, to je teda nepříjemná situace. Na druhou stranu je to dost narychlo takhle 5 dni pred svatbou ještě hledat šaty, já bych z toho byla na prášky....
megan: Tak držím palce, ať něco seženeš!!! karol: No docela složitý,mám nebo spíš chci skládaný drdol a bohužel pro kadeřnici mám hooodně vlasů, z čehož je chudák celá nešťastná. Já jdu zítra na melíry a ukázat, co jsem si koupila na "vyzdobu" účesu :-) Na co víno do berouna? Jako pro hosty? Plánujete focení tam na tom dvoře zezadu? :) Tak hl. aby to manža ustál, určitě jo a užije si to. Ten můj je pořád v klídku a je mi jasný, že dvě hodiny předem to na něj padne a bude špatně a už nepromluví :-N Tak fotograf taky domluvený, tak teď už jen aby byli hezké fotky, chudák bude mít práci, jsem naprosto nefotogenický typ :-S No a na konec rychlo cesta bůhví jak dopadne, nabídl nám na druhý den ateliérové focení, což mi moc láká, tak si musím vybrat ;-(
Profilova fotka
Lucíku já doufám, že to ustojí, včera jsme to nějak probrali a to byl zase podlouhy dobe den, kdy jsem z toho nemela depku protoze jsme toho dost udělali anějak to šlo skoro samo. Mám už kompletní výzdobu na obě auta - už naskládanou i v taškách, panenku přišněřovanou k těm magnetickým proužků tam uvidíme jstli se to osvědčí, nebo upadne hned za Berounem :-) Prosím tě víno - nevím tatínek od Romana koupit 5l kanystr. Povídá "hele víno.." a já říkám na co? a on že na svatbu - tak jsem mu už poněkolikáty vysvětlila, že tam už je objednaný a on že pro hosty až budou na náměstí tak ať si můžou dát, což jsem nepochopila, jestli teda někdo bude chtít v pravý poledne nasávat na náměstí víno...no to je jedno...uvidiíme... S tím focením vůbec nevím - že tam je nějaký vnitroblok to vím, ale spíš jsem asi myslela že nekde v Berouně na náměstí u té sochy ale to se ještě uvidí - on to fotograf vymyslí - tohle je mi celkem jedno - je to profík, tak snad to dobře dopadne. A pak nás dva bude fotit ještě u golfovýho hřiště nad Karlštejnem - ráda bych, aby tam byl Karlštejn za nama...tam je totiž na něj úžasnej pohled :-) Jak se tu pořád řeší ty účesy, tak jsem včera přehodnocovala, jestli si tam nemám nechat udělat něco jinýho - ale nakonec jsem to zavrhla protože by mi to asi rozhodilo časový plán :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak saty ma svadlena,zip opravi a trosku popusti,tak do ty pujcovny nepujdu a budu se modlit :-D na pocasi koukam na www.e-pocasi.cz stale vychazi polojasno a 21-25st... dneska prijede segra a zkusime zkousku liceni
Profilova fotka
megan: Ahooj, tak držím palce ať to dobře dopadne...Já včera lítala s Andreou po celý Praze ve snaze sehnat pro ní šaty (jde mi za svědka) a pro sebe na převlečení, no a ani prd!!! Tak nevím, co budu dělat, už není času :-S .... Jinak čím víc si prohlížím fotky mě v mých šatech, tím více se mi ty šaty přestávají líbít... ;-( , tak snad mě to zase přejde, začínám nějak depkovat...Dneska máme s holkama rozlučku, tak snad si šampáňem sprvím náladu :-D ...
Článek se načítá
Profilova fotka
kaatulko-ahojy,se nam to krati,coo??uz jen tyden. s tema satama to nechapu,taky nic nemam a nevim,kde to sehnat....a hlavne jaky,teda mam na jedny zalusk,ale vubec nevim,jestli mi budou,videla jsem ve vyloze jedny,ale buh vi...
Profilova fotka
megan: to je strašný, já bych taky nejraději letěla si na rychlo půjčit nějaké jiné, ale zase nechat propadnout zálohu 3 000,-??? A Bůh ví, jestli by někde měli ještě volné šaty...Mám půjčené ty co má ve svat. albu zuzkan.... Tak nevím :-S
Profilova fotka
tak ja se podivam.. ja to s tema svejma risknu,proste ted se prolejvam cajema a i ty saty trosku popusti,tak to pujde lip....uvidime,kdyztak si hodim masli... hele a hudbu budete mit vlastni?
Profilova fotka
Mno já mám právě dva známé hudebníky kteří hrají u nás na hotelu na pravidelných akcích, takže mi udělali cenu a zahrajou nám...Vyjde nás to na 5 h na cca 4 000,- což je luxus...
Profilova fotka
ja myslela jako hudbu na obrad :-D
Profilova fotka
aha, no já to nechala na nich, takže klasický svatební pochod a pak nějaký Bach nebo co...stejně co jsem četla tak to většina holek ani nevnímala, takže jsem si s tím nelámala hlavu, myslím, že tahle hudba nikoho neurazí...
Ahoj holky. kaatulka: Já zlítala min. víkend celou Prahu a jediný šaty se mi nelíbili, fakt nikde nic, sice úžasný slevy ale to bych radši plnou cenu, ale aby to nějak vypadalo, takže chápu :-( Tak jsem si je nakonec nechala ušít. Zítra budou hotové. Včera jsem scháěla botky na přezutí a nevěřili byste co za problém bylo sehnat bílý pantoflíky, to bych už spíš koupila kozajdy :-D užij rozlučku, já jdu zítra 8-) Jinak holky, s šatama naprosto chápu, nejdřív jsem měla schízu, že mi nebudou a pak se mi zase moc nelíbili, když jsem je zapla, zítra jdu na pols. zkoušku tak doufám, že je to jen předsvatebnim blázněnin, když jsem si je vybírala, tak se mi líbili moc. nevim no. megan: Nezkoušela si skoéřivovou mast? Ta je na rychlý zhubnutí nejlepší, odvodní a víc vypotíš, potřít si tim bčicho a jiné ožehavé partie, to mám ozkoušené ;-) my stále ještě hudbu vybranou nemáme, mám sraz s tím pánem co bude hrát v neděli. karol: Nestraš s lítající panenkou, na těch magnetickejch proužkách to určitě vydrží x-) Je tam taková menší pěkná "zahrádka", jsou odtamtud moc pěkný fotky, to vám určitě kameraman řekne. Já byla dnes na melírech a nakonec jsem se s kadeřnicí domluvili na 6:15 místo na 7:00 tak doufám, že to do 9 stihne :-N
Profilova fotka
luciiik-skoricova mast???neznam,ale zkusim se zeptat,snad to sezenu
Profilova fotka
Lucíku tak co - jak sis užila rozlučku....u nás to byla paráda, šly jsme spát asi až ve 4 ale jsem celkem použitelná. Dneska jsme doladily hudbu s DJ tak snad to všechno proběhne v pohodě a panenka nebude lítat :-)
Ahoj holky. megan: skořicová mast tak tak, u nás to mají ve zdravé výživě atd. karol: Teď jsme se vrátily a byla to bomba :-) šly jsme spát v 6 ráno a kupodivu zatím jsem OK. A kde jste nakonec byli? Počasí bylo strašný, až večer se udělalo trochu líp, asi do 9 jsme vydržely sedět venku. Holky udělali překvápko - ohňostroj ;-) tak to jsem čučela. Byla jsem také dnes za pánem na hudbu na obřad, tak konečně jsme vybrali :-) od kdy udete mít DJ? Jinak jsem zas úplně otrávená z lidí! Jedni příbuzní nemají řidičák a tak je po obědě někdy těžko říct kdy musí dědeček odvézt asi 100 km domu,protože budou utahaní a mají malé dítě. nezájem, že máme svatbu a třeba bysme chtěli aby tam byl dýl než jen se najedl a čau ]-( ]-( ]-( a pak další příbuzný chce zase vzít svojí nevlastní dceru - to dítě mě v životě nepozdravilo a je nevychovaný a protivný, nevidim důvod, obvzlášť když s nim nebydlí, tak jsem řekla, že prostě ne ]-( ]-( ]-(
Ahoj holky,tak u mne rozlucka asi nebude,pju antibiotika a hodim na injekce mam zapal ustnyh dutin,tak doufam ze do patku vsechno bude ok.uz se nam to blizi co?mam docela nervak,co vy?jo a doufam ze nam vyjdou pocasi ;-) tak pa :-)
já už jsem se celkem uklidnila, ale je fakt, že toho počasí se bojím, na katastrofický sny už jsem si zvykla:-)
kristiula: To mi mrzí,tak hlavně ať jsi fit do pátku. simbro: Já se těšim až se ráno vzbudim jako vdaná a spadne to ze mě ;-)
holky, jak to budete mít v době oběda s kameramanem a fotografem? Máte pro ně norm. místo u stolu a budou jíst s vámi nebo až pak? Já vůbec nevim, jak se to dělá!
Ahojky! tak u nás bude kameraman sedět normálně u stolu, fotograf jeden taky a druhý už bude během obědu pryč, tak dostane jen výslužku.
tak my máme fotografa od rána do večera včetně oběda... luciiik. přesně tak, zrovna včera jsem si říkala, že příští sobotu už budu vdaná paní Růžičková :-) :-) :-) :-)
taky se už těším až to bude za mnou a budu vědět, že vše dopadlo jak mělo :)
Takže norm. místo na konci stolu a nají se, kdy bude chtít? A dáváte mu všechny chody? Taky s námi oba budou celý den - fotograf i kameraman. teda to je šílený holky, 5 dní do svatby .... uááááááááááá :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?