22.8.2008

Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
1
2
15
Já se hlásím :-) Už jsem se bála, že jsem jediná ;-)
Profilova fotka
juu,to je dobre,taky jsem si myslela,ze snad nikdo.Tak jak jste na tom??
Profilova fotka
Já se taky přidávám. Ale zatím jsem na tom s přípravami bledě. Vím, kde to bude, ale že bych to měla nějak potvrzené, k tomu jsem se ještě nedostala, pořád si říkám času dost :-)
Profilova fotka
taky si rikam,porad dost casu... :-| zatim jsme se domluvili na datumu,ale misto jeste snad jisty nemame..
Profilova fotka
tak dnes budu volat na matriku a domlouvat termin 8-)
Ahoj holky. Tak koukám moc nás tu na tenhle termín neni :) Jak pokračujete v přípravách? Já nula nula a ještě nám padlo místo na hostinu, díky neskutečné nehoráznosti a neprofesionality na straně té restaurace ]-( megan : jak jste dopadli na matrice?
Profilova fotka
ahojky!! taky kouka,ze nas moc neni a to je to docela pekny datum,zee?? ;-) luciiik:volala jsem a mame domluveny uz datum na toho 22.8 ve 12hodin na Chvalske Tvrzi,je tam zamek,ktery ted opravuji a v breznu ho budou otevirat.Pani byla moc mila
megan: gratuluju k termínu ;-) a co jinak přípravy? my snad konečně vybrali místo na hostinu, hrozně moc se mi líbí, tak už se předem bojim, že to nevyxjde ... o víkendu to jedeme domluvit, tak snad už konečně něco vyjde ]-(
Profilova fotka
luciiik-no jinak nic pripravy,termin dohodnuty-jen vyplnit nejaky formulare a nic vic...ted budeme termin oznamovat rodicum.Koukala jsem po miste na hostinu a vse mi prijde dost drahy,chceme to jen pro nejblizsi.Saty mi bude sit segra a ta tvrdi-casu dost,tak jsem na ni zvedava. tak drzim palce a dej vedet. koukam,ze si pobliz berouna,jezdila jsem tam jako mala
Profilova fotka
koukam,ze jsme na ten termin jenom dve???? =-)
No tím lépe :-) aspoň na mě s mým tempem zbyde nějaká kadeřnice a fotograf atd. Kde budete mít vůbec obřad? ;-) My postoupili a máme už místo na hostinu, kamarád má restauraci se sálem, tak jsme se ho byli zeptat a byl úplně super, zavře a budem to tam mít jen púro sebe. Jsem ráda, původně jsme mysleli hostinu jen pro rodinu a večer na zahradě pařbu i pro známé, ale takhle to půjde vše dohromady. A hl. si to tam můžu nazdobit den předem jak budu chtít. Tak jsem ráda, že aspoň tohle z krku. A v týdnu se chystáme na fotografy a video :-N
Profilova fotka
ahojky..ano, ja se v toto datum vdavam take.. jakpak mas daleko pripravy? jestli chces, muzeme si o tom popovidat na mejliku: katerinaj@email.cz nebo pres icq: 336744741 budu se tesit na tva pismenka Katka
Článek se načítá
Profilova fotka
luciik a kacenka23 tak uz jsem tri,to je fakt,aspon bude misto ;-) ja koukam po miste na hostinu-cekam na odpoved a taky koukam po oznamenich fotograf se taky musi zamlouvat tak dopredu?? kacenko-a kdepak to budete mit??
megan: Oznámení jsem ještě ani neviděla, teď vymýšlím šaty, jestli objednat hned teď nebo čekat až zhubnu a riskovat, že pak nic nezbyde :-S A k fotografovi - taky jsem myslela, že to bude v pohodě a pak jsem zjistila, že kameraman, co jsem ho moc chtěla, je už dávno zadaný a fotograf na 90 procent také, čeká na potvrzení, takže asi tak. kacenka: Vítej v klubu ;-) byli jsme tu s megan takové opuštěné :-)
Profilova fotka
luciiik-ja po znamenich tak brouzdala po netu saty bude sit snad segra,ale taky potrebuju zhubnout,tak se s ni musim domluvit,kolik bude potrebovat casu
Zatim jsem optimista a pořád doufám, že to hubnutí přijde, ale po těch svátcích je to psíš naopak, čim dál tim víc kynu :-| Je to boj. Tak to musí být sestra šikulka ... ;-)
Profilova fotka
no ja doufam-jak v hubnuti,tak v segru,uvidime
Tak šit na míru jsou vždy lepší, pamatuju si, když mi mamka šila na maturák společenské, kam se hrabali půjčované, byli přesně podle představ a padli ... takže neboj, jistě budou super ;-) Já začínám mít hrůzu z toho, že si objendám, ty co se mi líbí a pak do nich neseženu podrpsenku :-S samý katastrofický scénáře
Profilova fotka
no ja nevim...jsem se vcera celkem se segrou chytla,tak si nejsem jista...je cely den v praci,do toho bude letos maturovat a sit jeste maturitni praci....takze jsem na vazkach
leda si udělat nějaká zadní vrátka, taky o nich přemýšlím. chci si objednat šaty z netu a kdyby náhodou přišli a byli hrozný, tak mít něco v záloze
Profilova fotka
asi to tak udelam,hlavne si musim nejaky vybrat...
To mi povídej, začínám z toho mít strach, pořád něco a ještě jsem nebyla schopná se vypravit do půjčovny. Když tady čtu, jak některý holky maj už vše zařízený .. Douám, že na mě přinejhoršim někde jedny šaty, co mi budou, zbydou :-N
Profilova fotka
jj,to mi povdej!!!taky koukam,jak ma kdo co uz zarizeny a jsem v rozpacich!!!!! ted domlouvam misto na hostinu,takze snad dalsi bodik budu mit
Já dneska zarezrevovala kameramana a v týdnu jsme měli jet za fototgrafem, sdělit požadavky, bohužel jsem skončila na neschopence, takže další věc, co se posouvá na neurčito. Jinak nic, kytku netuším, prstnky vybrané nemáme, hudbu na obřad ani na hostinu ne, dort, kadeřnice atd atd ... nějak se nemůžu přinutit nebo do toho něco vleze, máme teď dost problémů s přítelem na baráčku a do toho moje pohodlnost. Tak držim palce ať vám vyjde hostina. Plánujete celý den na jednom místě?
Profilova fotka
tak si ted dopisuju s tou restauraci,uvidime... tolik veci??ja si porad rikam,ze casu je dost a dost!!!!ale koukam,jak to vsichni uz takhle zarizuji,to jsou mi veci :-(
megan: Hlavu vzhůru, moje nastvávající švagrová naplánovala svatbu během dvou měsíců a stihli zadělat i na mimčo ;-)
Profilova fotka
:-D tak to my mimco uz mame :-D uz mame domluvenou restauraci,pristi tyden mam s pani schuzku
Jé tak to gratuluju ;-) A plánujete tam mít hostinu i večerní pařbu?
Ahojky, zdravím vespolek. Taky mám tenhle termín :-D. Všichni chtějí 2. nebo 8. srpna, tak jsme si řekli, že se nebudeme opičit a že 22. je také hezké datum :-D.
teodorie: Vítej ;-) Taky se mi to datum moc líbilo, rozhodně víc než 2., docela mi překvapuje, že je nás tu tak málo. Původně jsme chtěli 8. ale jsem přeci jen osoba pověřčivá :-N
1
2
15

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?