22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Profilova fotka
My dětem dáváme stejný jídlo, akorát asi dětský porce. A předkrm jsme vyškrtli úplně (všem). No a já taky nebudu mít žádný družičky :-( né že by mi to odřekly, to mi jen prostě rodíme samý kluky =-) Vítám Kašenku, ale v Praze svatbu nemám. A Lucíku, kolik máš lidí? Já asi 50 nebo 46 a chtěla bych se vejít do 50 tis. Myslíte, že je to možný? Jo a povídejte všechny, kam jedete na svatebku???
Profilova fotka
Ahojky!! vitam nove prihozi,já mam svatbu v Praze,ale na Chvalech Jinak my uz mame kytky,zenich boty,ja pradlo...dnes jdu koupit puncochy a podvazek Nas vyjde menu bez piti na 170kc. Jinak deti budeme mit jen dva prcky,ktery jeste normos jidlo nemuzou,takze vyresino :-D svatebni cestu budeme mit na Sumavu,i s prckem 8-)
Profilova fotka
A jaký kytky si vybrala, Megan? Teda cenu máš supr! A na Šumavu se taky chci jednou podívat...všichni, co znám a byli tam, si to nemužou vynachválit. Taxi to tam užijte 8-)
Profilova fotka
Michma: jestli jsi nikdy na Šumavě nebyla tak to tam určitě musíš. my tam jezdíme pravidelně a je to úžasný místo, které tě nabije energií. Ještě kousek nezničené přírody....Byli jsme tam loni na dovče a letos jsme se shodli, že se zase musíme jet ohřát někam k moři..:-) Jinak to vypadá, že snad zase družičky budou...tak já nevím, se to bude ještě měnit asi několikrát. Je jasný, že to nemůže být nikdy všechno zorganizováno na 100% ale všechno se to nějak začíná komplikovat...
Profilova fotka
Michma-fotky mam v albu,vejdeme se do 2tisic,maximalne
michma: Na oběd máme 45 lidí a večer dalších 20, no jsem na to zvědavá, jak to dopadne :-) musim nějak vymyslet to jídlo pro prcky, budeme jich tam mít 14 v rozmezí 2 - 13 let :-) na svatební cestu jedeme na zakynthos, jestli nožka dovolí. megan: To je krásná cena, já byla objednávat kytky včera a vše komplet za 3.500,- kdyby byli levnější tak se nezlobim :-N karol_h: To ti přijde teď, že se to komplikuje,to bude OK. Situace vyplyne a stejně se nedá vše předem naplánovat.
Profilova fotka
Lucíku - tak ono za ty kytky to třeba není tolik - samozřejmě podle toho kolik jich bude celkem. jestli jich máš hodně tak není asi co řešit. Já taky ještě zahučím tak cca 500-700 za ty kytky na stul, takže se mi to ještě ta cena taky zvýší... teda to bude pěkná kupa dětí. Já bych to jídlo pro prcky dala jen v menší porci, ale určitě to stejný co budou mít dospěláci. Znáš to pak budou kňourat že mají něco jiného. Mimo to si myslím, že se tam nabaští nějakýho cukroví a už o normální jídlo nebudou tolik stát...teda můj názor a zkušenosti...,ale třeba máš vychované příbuzenstvo :-)
Profilova fotka
No nebyl jsme ani jeden na Šumavě, je nám jasný, že to musíme napravit :-D Teda Lucíku, a to se vejdeš do těch 30tis? To je fakt v pr... Oni se vychloubali, jak jsou nejlevnější v okolí, a pak nám řeknou 800,-/os. A ani pořádně nevíme, co v tom je :-S Megan, supr cena za kytky. Já jsem teda taky našla levnější, než tu za těch 12tis. nebo kolik to bylo. A vejdu se asi do 3.000,- Mám v tom svoji kytku, kytky pro maminy, a výzdobu na stůl, ale to bude jen asi tak 6 skleniček s nějakým napíchaným roštím ;-) Co Ty máš v ceně? Holky, co máte na auta? Mě řikali, že nejlíp vypadá živá kytka, ale já si myslím, že je to škoda peněz, víc času ztrávíš na hostině, než v autě... Asi dám jen stuhy. Mám možnost si půjčit panenku a panáčka ze salonu, ale nevim, jestli to nebude staromódní kýč... Jinak my svatební cestu ještě nemáme :-N Teď už to necháme na last minute. Chcem asi nejraději na Formenteru, další by byla Malta a pak Kréta. Tu Formenteru už jsem chtěla objednat u cestovky u nás ve městě no ale ono to stojí 30tis/os. A říkali, ať na last minute nečekáme, že to už asi níž nepůjde, taxme byli trošičku na rozpacích, protože to je jen v Baleárech(i když prý skoro tropický ráj Evropy), ale pak jsem objevila stránky airstop cezet - zpostředkovávají zájezdy od německých cestovek, a je to tak za půlku :-D Juchůů. Já teda věděla, že něměcký to mají o dost levnější, ale německy už jsem mluvit zapomněla, taxem se bála s nimi cokoliv zařizovat...ale ten airstop to je supr. Teda aspoň co vím teď :-.
michma: No právě se bojím, že nevejdu ... :-N Ale doufat můžu! :) Cenu na oběd nám udělali hodně dobrou myslím, tak uvidíme raut a hl. kolik se toho vypije. doufám, že to dost sníží ty míchané nápoje, na které si alkohol i jiné propriety můžeme přinést... My na auto taky nebudeme mít živé, přijde mi to zbytečné. Ženich bude mít nazdobený cylindr a já pruhy vlizelínu a veprostřed u znaku vínové srdce vlastní výroby a na vlizelínu nepravidelně bílě a rudé růžičky z mašlí. karol: mám v tom svojí (25 růží základ), pak svědkyně, 2 drůžičky, 2 maminky, 3 babičky a ženich a svědek. Výzdobu na stůl si uděláme samy. Takže když si to te´d spočítám, kolik je to kytek, vůbec to asi neni hodně. Už mi z toho hrabe :-) Ale potěšili mě teď an prstýnkách, byli nakonec ještě o víc jak 1.000 levnější.
Profilova fotka
já v tom mám.kytku pro sebe-ruze a frezie,pak ta sama ale v mensim pro svedkyni....korsaz pro zenicha a svedka,kytky pro mámy a myrty a mašličkou... Na auto máme půjčený-ženich cylindr a já kytku-bílý růže...akorát nevím,jestli mašle ano nebo nee????co myslíte??a kde to sehnat?? Dneska už je srpen a já jsem nějaká neměkko...už jen 3týdny...
Profilova fotka
No jo - dneska přesně za tří týdny. Ježíší to to letí. LUcíku cena za kytky je fakt suprová. To si teď říkám, že my to tak levný zase nemáme :-) :-) ale teda 25 růží je docela mazec, to bude pěkně těžký. Ta kamarádka co se vdávala, tak říkala, že ta jej kytka byla tak těžká že se jí půlku obřadu klepala ruka. Ono když jí máš mít v nějaký nepřirozený poloze a ještě držet pořád stejně třeba 4 kg tak se to asi pronese :-) :-) Jinak já na auto chci dát pro mě růžovou organzu do ní našiju pár umělých růžiček a vepředu bude panenka a na ženichovo auto bude taky organza s růžema a nazdobený cylindr. No a ještě k tomu zdobení aut - my bohužel to budeme asi muset všechno dozdobit (resp. myslím tím moje a ženichovo auto) až v Berouně, rptoože se obávám, že by nám to na dálnici ulítlo. Ta kamarádka s tím měla taky problém - museli sundat klobouk a zase druhý kamarád, když se ženil, tak řidič nevěsty přes její kytku skoro neviděl, takže jeli na obřad asi 30km/h
Profilova fotka
Megan, jak jako mašle? Myslíš uvázaná z tý organzy? Hele holky, já mám v ablu Inspirace jedno vyfocený jen s tou organzou, napiště, co vy na to... Já myslela, že bych měla jen tohle na svým, na ženichovým něco střímějšího asi - taky z tý organzy a na auta hostů jen širokou stuhu. A nevim, jestli v bílý nebo žlutý nebo kombinovat. Co myslíte? P.S. Taky to maj Ti vaši Petrové a ostatní nastávající tak na salámu všechno?
Článek se načítá
karol_h: Z toho jsem měla taky strach, ale bude to kombinace rudých a bílých růží a ty bílé jsou drobnou květé a nebudou celé se stonkem ale navázané na ty rudé, tak mi pani říkala, že ti bude ok, tak doufám :-N já jsem chtěla klasicky kulatou ale plnou kouli, ne jen půlku a to na to padne hodně růží. Jinak se zdobenim to asi uděláte jedině dobře, kamarádce se to na dálnici prakticky všechno taky zdemolovalo. michma: přesně takovou mašli mám v plánu, jen jí ještě dozbobim tim srdíčkem a cylindrem. Jen nevím, co na ostatní auta? Mám mašle na zrcátka z organzy a nevím, jestli jen to nebo ještě něco? Ty budeš mít na všechy autech tohle véčko vepředu na kapotě jako na tom obrázku jen z mašle a ne organzy, pochopila jsem to dobře?
Profilova fotka
tak jsme koupili zenichovi kravatu a mame uz i stuhy na auto :-D ted musim nejak sestavit za sebou hudbu na svatbu
Profilova fotka
Michma - jojo máš pravdu - Roman to taky vůbec neřeší. Je mu to nějak jedno. Hlavní je, že má oblek. Ale radši si říkám, že si to obstarám sama, protože už jsem z toho nějaká nervní a ještě to s ním všechno řešit. To by asi nebylo dobrý. JInak ta mašle se mi líbí, je to jednoduchý a pěkný. Já budu mít taky organzu ale pošitou růžičkama a vepředu bude klobouk a na mém panenka. Ale nějak se mi do toho nechce. Musím vymyslet jak to tam všechno uchytit. Lucíku - tak pokud to bude jen takhle navázané a ty bílé jsou drobné tak to bude asi v pohodě. Já to vůbec nějak nedovedu odhadnout. Jsem na kytí zvědavá. Ani nevím kolik tam čeho bude...no uvidíme, já tomu kolegovy od Romana z práce věřím, tak doufám, že si dají záležet :-) Megan - tak to už máte všechno ne? já hudbu udělala o víkendu. A když jsem kamarádovi DJ poslala seznam, co chceme pak zahrát na té hostině a grilování, tak jsem se bála, aby ho z toho nekleplo. Jsem toho vybrala asi nějak moc :-)
megan2: Tak to už se můžeš prakticky vdávat hned ;-) michma: Tak nějak, ne na salámu přímo ale mimo kytek a hostiny to vypadalo stylem - já vymyslim, já zařídím, od odsouhlasí ;-) karol: kytí určitě dopadnou dobře! ;-) kdyžtak můžeš kolegovi provést něco ošklivého, já budu moct nadávat jen sama sobě. Tak zase může být rád, že bude jasné, co má hrát a nebude nic muset vymýšlet :-N my ťaky přes víkend dávali hudbu na hostinu, ale stále ještě nemám na obřad :-(
Profilova fotka
Holky co si chcete nechat hrát během oběda? Nám přijde kapela až odpoledne, poslouchat rádio je nesmysl, poradíte mi něco?
Profilova fotka
K téhu hudbě: my to mame s hudou při obřadu jednoduchý - jsou tam snad varhany nebo co - takže tam někdo bude něco hrát - myslím, že si asi moc vybírat nebudeme moct...tohle nějak neřeším - stejně to nebudu moc vnímat. no a na na oběd (protože tam budou vesměs starší, tak jsem zabloudila do řad jako Rottrová, Holanová a takový ty starší známý písničky. A na večer jsem to pak rozdělila - něco z 80. let, něco moderního a dost i českých písniček..většinou nějaký pomalejší ale i pár takových těch klasických diskoték.. hele a ještě se chci zeptat, máte už naplánovanou nějakou rozlučku se svobodou? já jsem jí vyhlasila 16.8. a asi dáme diskotéku na parníku - pořádná dámská jízda :-)
Ahoj holky,tak se nám to krátí...Už je ze mě uzlíček nervů, protože nevím co od některých příbuzných můžu čekat....všechno musím ještě dopilovat...můj drahý má taky na vše čas, jo ale my holky to hold berem jinak :-D
Profilova fotka
aHOJKY, NO JE TO FAKT,asi mame vsechno...i kdyz...jeste nee... My naše seznamovlai taky nedávno,před měsícem...a to už spolu máme dítě :-D :-D Já hudbu na obřad mám vybranou,ale nevím jak ji sestavit-jako nastup,nastup nevesta,rec starosty,prstynky,gratulace?????nebo je jeste na neco??nevite??
Nám na radnici řekli ať si vyberu svatební pochod plus dvě až tři další skladby, na tu hudbu jsme dost zvědavá, protože se mi ještě u nás nestalo, že by něco zahráli pěkně, al evlastní hudbu radnice nepovoluje, takže musím doufat, že se hudebníci dobře vyspí :)
Profilova fotka
No když si to tu tak čtu tak to bude zajímavý - to my si asi nic vybírat už před obřadem nedeme, podle mě něco zahrajou a děj se vůle boží :-) stejně to asi moc vnímat nebudeme....vlastně si uvědomuju, že ani nevím, jestli na té kamarádky svatbě v té kapli vůbec nějaká hudba hrála, ale myslím že ne a taky se to zvládlo. Cumo a kde máš svatbu? Dneška jdu na zkoušku líčení, sice se to opět nějak zkompliokovalo, ale snad už to dneska klapne, tak jsem zvědavá na výsledek. Dneska si potvrdím tu krutou pravdu, že budu muset vstavat ráno asi tak v pul pátý :-( to budu krásně nevyspalá nevěsta....
Ahoj Karol, já mám svatbu v Olomouci na radnici. Teda o půl paté to by se mi nechtělo :( já mám obřad na 11:30 a míním vstávat tak v 7:00. V kolik máš obřad ty?
Profilova fotka
Cumo já jsem z Prahy a obřad je v 10:30 v Berouně - a vyjet se musí někdy po 8 hod (tam jestě musíme dozdobit auta - nepřežila by výzdoba cestu po dálnici) a předtím kadeřnice, líčení a oblíkání, takže později vstávat asi nepůjde :-(
Karol: tak to máte složité,hlavně ať je klid na dálnici a vy dojedete v pořádku, snad ti tam všichni pomůžou, já ti budu držet pěsti :)
Profilova fotka
Ahojky. My budem mít na oběd Sinatru. A rozlučku se svobodou mi připravujou holky v práci jako "překvapení";-) Oni tady v Irsku z toho dělají hodně, budem mít jako i převleky a tak, teda nevim jaký... S autama ještě právě nevim, jak přesně. Tu mašli jsem myslela na moje auto a něco podobnýho na ženichovo a pro hosty jen silnou stuhu do V a všem přivázat na anténu "fáborky" s úzký stuhy na antény. Ale ještě fakt nevim. Ani jestli vše jen v bílé nebo žluté nebo mix.
Profilova fotka
Tak jsem včera byla na zkoušce líčení, mám z toho dobrý pocit, bylo to přirozenější než to původní do růžovat. nějak sem hodím během dne fotku. Taky mi kamarádka doručila klobouk a včera jsem nakoupila v nějakým svat. salonu co likvidují ještě nějakou výzdobu - hlavně do okna v autě. Tak z toho mám radost. O víkendu se už na to musím vrhnout a začít dělat výzdobu na auta... Michmo to je pěkný, že ti dělají holky z práce překvapení na rozlučku. To bude určitě hezký. Cumo já doufám, že na dálnici směr z Prahy to snad bude dobrý, spíš se modlím, aby se dobře projelo přes Prahu.
Ahoj holky. během oběda si pustíme jen CD potichu, ale pořád nevim ten obřad. Máme si vybrat asi 8 písní a nějak se nemůžeme dopatlat. Taky si musíme vybrat, zda jen kousele, nebo housle a piano a zda chceme zpěv. Já jsem zatím spíš bez zpěvu,ale zase známá měla to samé na dobříši a říkala, že ten pán zpívá nádherně, tak nevim ... karol_h: Tp určitě zvládnete, když pojedete takhle brzy, projedete ;-) a jak budete na dáílnici, máte vyhráno. Co výzdoba? Já už jí mám hotovou. Ještě musim na zkoušku líčení a koupit ženichovi boty. A dneska na posl. zkouošku popůlnočních šatů a jakžtakž snad je vše zařízený. Pořád přemýšlím, co jsem zapoměla :)
Profilova fotka
Holky, já uvažuju, jestli to je tak strašně důležitý ta hudba při obřadu. Jak jsem včera nebo kdy psala, že ta kamarádka jí tam neměla - tak to jsem normálně kecala - fakt jí tam měla, včera jsme se o tom bavily, asi 4 písničky a normálně jsem to vůbec nevnímala. A ona taky říká, že to má tak jako v mlze celý ten obřad, že to byl hroznej fofr a nestačila vnímat nic kolem sebe.... Lucíku závidím - já vůbec nevím jak se do té výzdoby aut pustit. Nejsem totiž moc šikovná na takový ty ruční práce, tak aby z toho pak nevypadla nějaká hruza místo výzdoby... :-) nejhorší bude našít tam ty kytky a zakomponovat do toho ty magnetický proužky...
tak to vám držím pěsti při výrobě ozdob na auta, já ani pořádně nevím, kolik těch aut nakonec bude, takže to řešíme klasickou stužkou, moje auto mi chystá půjčovna, no jo, kdyby byla rodina schopná říct kdo půjde a nepůjde a pořád to neměnili, to by bylo asi moc a já bych to měla moc jednoduché

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?