22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
1
14
15
Profilova fotka
Ahojky,ty jooooooooooooooooo uz jen pet dni!!! ja koupila v sobotu krabicky na vysluzky,a ruzicky na dorty dneska jsme koupili kravatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!t zacinam byt desne nervozni :-S coz se u me projevuje problemy s dychanim,takze si uzivam....
Já mám stále výkyvy :-D jinak jsem akorát dodělala výzdobu, tak snad už tak nějak vše mám, doufám!!! hodila jsem nějaký fotky do albíčka. Karol - taky se začínám obávat o výzdobu, cesta na Dobříš hodinu dá, tak bůhví jak dojedeme ;-)
Profilova fotka
Lucíku - njn s těma příbuznýma jsou jen komplikace...naštěstí u nás se zatím přes víkend nic nevykulišilo...snad dorazí všichni ti co mají a nebudeme to muset ještě na poslední chvíli přeorganizovávat... To je pěkný, že ti holky vymyslely takový překvápko. My nakonec byly v takový mojí oblíbený vinárničce a pak jsme si šly trsnout do Lucerny. Takže jsme se dobře vyblbly..Pak u mě spala ještě přítelkyně od Romanovýho bráchy tak jsme to všechno tak pěkně probraly... Já už naštěstí teda mám všechno hotový. Teď už jen to pečení ve středu a ve čtvrtek to všechno organizačně vyřešit a bude to. Už jenom 4 dny!!!!!!!!!! Megan nic si z toho nedělej, já už jsem taky nervní, s dýcháním mám taky problémy, takže v téhle situace bez inhalátoru ani ránu :-)
Profilova fotka
Lucíku koukala jsem do albíčka na fotky? Ty jo ty jseš fakt šikovná, takhle hezky to všechno sladit....vypadá to fakt moc pěkne... vlastně já konečně o víkendu sehnala kytky na stůl. Sice jsem nakonec koupila jiný, ale aspoň že se vejdou do těch kvěntíků...takže teď máme jídelní stůl zavalený kytkama a nevím, jak se tam ve čtvrtek, až to všechno povyndavám ze skříní, vejdeme...:-)
Profilova fotka
Ahojky,tak uz jen 3dny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koukal ajsem na netu na pocasko asnad bude teplo,dokonce i parak... dnes si jdu odpo pro saty,tak drzte púalce,at je zapnu a je to v pohode...dam pak vedet
Profilova fotka
Megan určitě to se šatama dobře dopadne. Jestli je ta švadlena šikovná tak se není čeho bát :-) jj jen tři dny. to to letí.... Včera přišel přítel a ptal se, jestli už jsem z toho nervní a já se smála a říkám mu, že ještě ne, že jsem sice měla depku, ale že jinak je všechno ok. a dneska ráno se vzbudím, nějaká nevyspalá rozlámaná a klepou se mi ruce a kolena. Teda to je stav. už aby to bylo za nama co.....asi pujdu koupit do obchodu tu nejvetší čokoládu, abych si obalila nervy :-) Zaplať pán bůh vypadá to s počasím docela dobře. Sice na večer hlásí bouřky a přeháňky, ale budeme se modlit, aby to bylo jen místně a ne po celý ČR a nám se to vyhnulo :-)
Profilova fotka
Holky, bude určitě krásně, předpovědi se dá fakt věřit tak den předem, nejlépe ten den ráno... Já stále marně sháním šaty na převlečení, nemáte nějaký typ? Dneska ještě jedu na Chodov, ale pak už nebude moc času, takže jsem z toho krapet nervní :-S
Profilova fotka
kaatulko-joooooo,to neporadim,ja saty taky nemam,tak budu mit asi dziny a nejaky triko,nebo nevim...stejne budeme v ty stodole a tam je chldno,takze to nijak neresim, chci se poradit,kdy se davaji svatebni dary??vsichni na me utoci,kam je maji vzit
Profilova fotka
megan: nj, vidíš, to jsem taky ještě nedokoumala...No my to uděláme asi tak, že po obědě (cca v 15:30) přijede kapela - budou hrát od 17 h, no takže se začnou chystat, bude se chystat rautové jídlo na stoly atd...a od 16 h máme pozvané lidi na odpolední hostinu, takže čekám, že až všichni přijdou, tak nakrojíme dort a svědkyně by měla číst přání od hostů...Myslím, že každý kdo dorazí tak vám právě dá ten svůj dar, přeci pak nebudou stát všichni frontu ne? V romantických filmech je na dary vždycky takový spešl stůl, ale to u nás nehrozí, my chtěli obálky :-D :-D
Profilova fotka
kaatulko-no nam jde na obed asi jen 15lidi,nejblizsi rodina.Pak vecer je oslava mimo Prahu se znamyma a nevesta si pak udela neco v zari se svyma znamejma...proste jsme se nedomluvili,tak to mame takhle slozite :-D tak nevim,kam skloubit ty dary....no jdu sestavit hudbu
Profilova fotka
Holky s těma popůlnočníma je to komplikovaný. Já si šaty nechala poslat od kamaráda z USA. Zjistila jsem minulý týden, že jsem do nich nezhubla tak jak jsem chtěla, takže by to chtělo lepší nohy a menší zadek :-) :-) tak jsem je nabídla kamarádce a když jí nebudou, tak půjdou dál...a sobě jsem si narychlo ještě koupila bílý džíny a takovej ten dlouhej svetr se širokým páskem. vypadá to suprově a hlavně mi večer u toho grilu venku nebude zima... jinak my máme taky obálky a na ně spešl krabici...a představte si, dneska už mi od naší paní účetní přistála na stole první obálka...takže my už začínáme sbírat přáníčka :-)
Ahoj holky :) kaatulko: S šatama fakt nevim, je to krize! Kdyžtak to nemusí být šaty ne? Ale třeba kalhoty nebo 3/!4 a nějaký pěkný topík ;-) karol_h: děkuju za pochvalu, hnací motor je mamča :-N já konečně dodělala vína, bublifuky a začnu večer dělat slané pečivo. Nám přišlo první gratulace min týden, to jsem koukala :-) A už jsme dostali i první "dary" :-) jinak o obálky jsme si řekli jen rodině, ostatním ne, tak jsme na ně objednali spešl stůl. A jak vypadá krabice na obálky? To by mi zajímalo 8-) jestli bych ještě něco do pátku stihla. Jinak jsem teď ve fázi, že si vůbec nedokážu představit, že to budu já, kdo bude muset projít uličkou atd. Přijde mi to jak scifi a když nad tim přemýšlim, tak mám úplně scvrklej žaludek....
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucíku tak tohle přesně jsem včera řešila před spaním. To, že tam půjdu a všichni tam jsou kvůli nám a všichni na nás budou koukat a vy dva jste tam ty hlavní osoby....kamarád který nám bude dělat fotografa tak se už nemůže dočkat, ten by tam asi nejradši jel už teď hledat vhodné místo, další mi píše jakou si má vzít kravatu atd...takže je docela veselo :-) krabice na obálky by měla být v albíčku - byla už takhle květovaná, jen jsem přes ní navázala stuhu a našila tam kytku...já jsem se rozhodla že si vezmu menší polštářek na prstýnky tak ho ještě zítra musím dodělat - koupit na něj jednu živou orchidej aby to bylo sladeny s moji kytkou...no a protoze nějak na pátek hlásí kolabs v Praze kvůi uzavřené části okruhu, tak jsme narychlo přeobjednávali kytky na vyzvednutí už ve čtvrtek - tak jsem zvedavá jestli se v pátek z té Prahy vůbec dostaneme... jinak jsem nějak přichcípla, už od večera mám nějakou rýmu, tak doufám, že to ustojím, kdybych byla marod tak by mě asi kleplo...ještě štěstí že má snad být slušný počasí...
Profilova fotka
ahojky- karol-tak at je brzy lip jinka mam pocit,ze se toho nedoziju...vcera svadlena psala,ze si mam pro ne prijit az dnes.....pak tchani koupili malymu oblecek,vubec nevim,jak mu bude....no proste mam nervy nadranc
Profilova fotka
Megan - díky, snad to bude dobrý, už jsem se něčím nadopovala a snad se to zlepší :-) Hlavně zachovat klidnou hlavu...ty nervy jsou sice šílený, ale určitě si to maximálně užijeme... Já jsem dneska naposledy na internetu, pak až po svatbě (možná) takže vám všem tady přeju, ať si to maximálně užitejete, ať nám vyjde počasí a prostě to dopadne přesně tak, jak jsme si vysnily... a ještě do toho pátku PEVNÝ NERVY!!!!!!!!!!! těším se na zážitky a fotky v albíčkách :-)
Profilova fotka
Holky, všechny si to moc a moc užijte, ať je to perfektní a vydaří se to dle vašich představ... Taky nevím, jak se ještě dostanu na net, ale možná zítra ještě.... Jo a mám šaty, nááádherný za 390,- Kč :-D, takže paráda....
kaatulka: No tak to je super! gratuluju :) karol: Takhle brzy určitě projedete! jinak holky, já budu sice na netu ještě zítra, ale bůhví jak to bude vypadat, nakonec jsem ještě musela dneska něco řešit do práce, takže paráda, nevim, kde mi hlava stojí!!! Brrr, to jsem na to zvědavá :-D Každopádně všem pevný nervy a pořádně si to užijte (cha to se to radí!!) a ať nám vyjde počásko!
Profilova fotka
Ahojky!! Tak saty zapnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURA!!!!!!!!!!!!!!! malej ma taky oblek a zitra obehat jeste spoustu veci.................... Jinak vsechny si to moooooooooc uzijte
Profilova fotka
Tak holky, ted mám jeste chvilku casu, uz máme vsechno obehane a zarizene, uz jen nachystame jidlo na rano pro hosty a je to!!! Tak se drzte at do vsechno dobre dopadne.... :-D ;-)
ahoj zítřejší nevěsty, přeji nÁm všem, aby všechno klaplo podle našich představ a byl to pro nás nezapomenutelný de, DRŽÍM PĚSTIČKY :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
tak ja se taky pridavam,at je ten den zitra podle nasich predstav a hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás zdravím a hlásím se jako paní Lacinová :-) zatím na to příjmení nějak neslyším a říkám si, na koho to mluví :-) doufám, že jste si to maximálně užily jako my. Bylo to naprosto parádní, všechno klaplo úplně skvěle - zejména počasí, doprava výborná, obřad v pohodě až na menší trapásek, hostina super a večerní akce bez komentáře... Ještě zítra sbalit a pak hurá do tepla. Těším se, že až přijedeme tak už tu budete mít nějaký fotky...já je sem taky pak hned dám. Zatím jsem ještě žádnou neviděla :-( tak si ten pocit krásně užívejte :-)
Ahoj holky :-) tak jak je jako vdaným paním? ;-) my se akorát vrátili z malý předsvatební cesty, když na vtu "pravou" letíme až za týden a něco. Jak se vám vyvedli svatby? karol: tak to je super, gratulace k povedené svatbě! :-) co dekorace, neulítli? N ám se taky zadařilo, počasí na jedničku, začlo pršet po našem posledním nočním focení u řeky :-N jinak celý den krásně,ale ne zas moc velké vedro. Celý to vyšlo na jedničku, líp než jsem vůbec doufala, ob řad nádhern ý, paní matrikářka mi málme dojala ;-) vždy jsem na Dobříši slyšela pana matrikáře a ten tedy v porovnání s touhle skvělou paní nemá ani šanci, měla nádhernou řeč x-) no a hostina ani nemluvim, kapela byla výborná, jídlo taky a lidi se bavili, nasmáli jsme se 8-) zatím byli jen samé pozitivní reakce, nikomu se nechtělo domu, my to zabalili s manželem po druhé hodině, já už sotva pletla nohama, ale svatbečani jeli dál :-D zatím mám jen pár fotek od kamarádů, až bude čas, dodám. Dn eska jedu pro DVD tak jsem celá zvědavá, jaký bude ... mám trochu strach :-)
Profilova fotka
Tak co novomanželky, jak je? Lucíku odhaduju, že ty jsi akorát na svatební cestě co? Doufám, že až se vrátíš tak přidáš fotky. Megan moc ti to slušelo - šatičky, účes....prostě všechno. A malej - ten je kouzelnej :-) My se včera vrátili z Řecka. Bylo to skvělý, ale ten návrat do reality už teda nic moc...Zatím jsem ještě neviděla ani jednu fotku z naší svatby. Jen jednu mms od Romanovýho kolegy z práce. Čekám na ty od fotografa a s kamarádama se bohužel nějak míjíme. Snad zítra nebo začátkem týdne. Už se na ty fotky těším, doufám, že budou pěkný... a kamarád co nám to všechno točil, tak odjel na rok pryč, ale naštěstí nám to ještě stihnul sestříhat a nechat u kamaráda, takže to video pro nás je taky zatím ještě překvapení....jsem na to fakt zvědavá...
Ahoj holky :) karol: Tak už jsem back z Řecka, ani se mi nechtělo. Bylo to úža, utratili jsme hromadu peněz a museli zpátky bohužel :-D a jakou jste měli vy dovču? my také máme zatím jen od kamarádů, profi jdu vezvednout v pondělí a nehorázně se těším! Už máme i video, to bylo do ztřech dnů a je naprotso báječný, ještě jednou vřelý dík p. Marhoulovi, profík a sympaťák a video předčilo všechna mé očekávání :-) a jak je jako mladé paní? na mě to padlo na konci svatební cesty, taková ta lítost že už je to za mnou a že už neb udu mít svatbu :-D
Profilova fotka
Ahoj Lucíku, tak tě vdaná paní vítáme zpátky z dovolený :-) to je super že jste si to užili...nám se taky nechtělo z Lefkády domů. Bylo tam parádně, pořád hezky, půlku pobytu vlny, takže jsme se pěkně vyblbli, druhou půlku moře klidný, takže se zase dalo šnorchlovat. Půjčili jsme si na tři dny skůtr tak jsme objeli celý ostrov. Paráda, super, spousty fotek a krásných vzpomínek...:-) Až budeš mít nějaký fotky, tak doufám, že něco přihodíš :-) Já už jsem sem taky pár dala, ale ještě se chystám albíčko trochu doladit :-) Už jsme viděli i video. Ten kamarád to udělal tak krásně, že jsem si u toho normálně poplakala :-) Na svatbě ani slza a u televize jsem to nějak moc prožívala :-) Fotky vytištěný jsem vyzvedla včera - paráda, jsou moc pěkný, takže teď si budeme hrát a vylepovat do alba doma....potom co jsme se vrátili z dovči neřešíme nic jinýho než jenom fotky ze svatby a dovolený. Jinak je docela sranda se jménem. Pořád si na to nějak nemůžu zvyknout. Do telefonu jsem se první týden v práci představovala pořád postaru. Když se s někým vítám, tak říkám jméno původní pak se opravím ...že už je to vlastně jinak...no a když na mě někdo mluví, tak ze začátku, když mi říkali novým jménem, jsem si říkala na koho mluví :-) to je hrůza když má člověk 27 let něco zažitýho to najednou měnit :-) :-) tak pěkný víkend :-)
1
14
15

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?