22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Profilova fotka
mě ty polštářky přijdou zbytečně drahý,nevím,no.... my budeme mít Fabii combi,fabii,Octavku a SuperBa :-D bysme mohli dělat reklamu
Profilova fotka
Jo, tak u nás to bude celkem 5 aut - obr kolona :-D , ale takovej mišmaš, nu co, hlavně aby to dojelo tam kam má... Už teď se mi blbě spí, nechci to vidět týden před....
Profilova fotka
to mi povídej,taky když někde vidím napsaný naše datum,nebo svatbu,mám srdce až v krku...
Profilova fotka
Lucíku tak to máš stejně dobrý ceny jako budeme mít my. Doufám, že co jsme se předběžně o tom bavili a až tam asi příští víkend pujdeme, že ta cena se nějak moc výrazně nezmění...Je fajn, že to budete mít taky uzavřené..já z toho měla taky radost, že tam budeme jen my a bude náš celej penzionek i na přespání. Jak se lidi k tomu přespávání nějak neměli tak najednou se rozhoupali a uz mame plny stav... O nějakým slaným zobání jsem taky přemýšlela ale to asi upeče ta moje známá. Já na pečení slanýho moc nejsem, já spíš na to sladký :-) :-) :-) K tomu dortu - já bych se toho nebála - někdo si dá třeba dvakrát a i kdyby zbylo tak ho pak rozdáte k výslužkám, ale spíš si myslím, že se po něm zapráší... Kytku musím zajistit příští týden, ale měly by to být bílé růže a v tom vínovo bílé orchideje (dendrobium). Ale uvidím, jestli to půjde, oni ty orchideje jsou takový dost náchylný, aby to neopadalo...i když myslím, že to ten náš známý květinář nějak vykouzlí. U nás to vypadá, že pojedeme z Modřan do Berouna v 5 - 6 autech a pak v Berouně dorazí ještě další. Ježíší to bude lidí!!!!
Ahoj holky karol_h: to já zas vůbec nejsem na sladky, hrozně mi to nebaví. Doufám, že se to sní, protože výslužky neplánujeme, každý svatebčan dostane svatení čokoládu a víno, prostě nejsem moc na saldké tak jsem to minimalizovala a výslužky jsem nechtěla :-N Jinak o ubytování je najednou taky zájem, jsem zvědavá jak se tam nakonec vejdou, budou se muset uskrovnit. Kytku bych chtěla kombinace bílé/rudé růže a možná i bílé kaly, ale nevim nevim jak to dopadne. Sestřenka měla sv.kytku z orchidejé (ale nevim jestli ten druh co píšeš ty ) a vydržela, měla tam ze spodu takové napíchané drátky na zpevnění. Ta cena už by se měnit neměla, když jste domluvení. Já z toho mám fakt radost, snad to nebude taková pálka jak jsem se jeden čas bála. Nás pojede od nás na Dobříš 14 aut a tam přibyde dalších 5 :-( jsem zvědavá, jak udržíme kolonu v tomhle počtu ... megan: Mě ty polštářky taky přijdou zbytečné, na tu chviličku, když tam pani přinese prstýnky a šup na ruku tak myslim, že tác to snese :-)
Profilova fotka
Lucíku ty vína já vypustila sice je to dárek pěkný ale aby každý dostával výslužku, čokoládu a ještě víno to by bylo moc. Tak jsme to nakonec vyřešili výslužkama a děti dostanou ještě čokoládu. Na každým košíčku s výslužkou bude poděkování a na čokoládce taky tak doufám, že to bude stačit... Já doufám, že ceny zůstanou příznivý. Bavila jsemse o tom s kamarádem, ty měli svatbu loni v červenci a říkal, že je jenom jídlo a nějaký pití pro 40 lidí vyšlo na 65tis (tojsem se docela zhrozila...) - ale oni si potrpí na lepší jídla a měli tam snad večer i tatarák a grilování a tak, takže doufám, že na tom budeme líp...s tak velkým rozpočtem nějak nepočítám. Ježíší 14 aut - to je nějak moc ne? To bude hezký, to budeme po tom Berounsku pěkně troubit...já z Berouna směr ku Praze a ty zase směr na Dobříš.. :-) Jinak polštářky - toť otázka - sice mám doba už pěkný koupený, ale když o tom tak postupě přemýšlím, tak mi přijde hrozně velkej, uvidím jestli se využije..je laděný stjeně jako vývazky a pompadurka, tak by to byla škoda, ale pořád nevím...
karol: My právě výlužky nechystáme - jen víno a čokoládu :-) jsme prostě masožroutská rodinka. Bohužel 14 aut, aspoň bude sranda, 12 je rodina a 2 kamarádi, co nám přijedou pomoct zdobit a tak a zbytek dorazí až na Dobříš, spíš mám strach, kam se ty auta vvejdou do ulice, bydlíme na solidnim kopečku :-D no to je pálka, to doufám, že ne! Sice taky budeme grilovat, ale za rozumné ceny(jeden plátek kuřecího cca 55-65 kč vepřového 60-70kč a hovězího 80-90 kč dle velikosti, klobása za 30 kč, ryba 35-50 dle druhu a velikosti, zelenina snad zdarma a sýry budeme mít na udění vlastní. O to míň se podle mě sní těch stuedných mís na rautu. A jaké máte vůec menu vy na hostinu?
Profilova fotka
Lucíku, my budeme mit všech aut i na gril večer asi tak 12 -14 všho všudy. My to zase tak velké mít nebudeme. I když ten seznam lidí mě děsí. Jinak s tím menu ještě úplně nejsme rozhodnutí, určitě bude aperitiv a polívka ale hlavní jídlo ještě nemáme úplně jasný. A to grilování musíme domluvit příští týden o víkendu. Ty ceny cos psala to vůbec nemůžu posoudit, já totiiž myslela že oni nakoupím hromady masa a něco si naúčtují za všechno to maso a snad to nebudou rozdělovat na jednotlivé plátky masa. no uvidíme, pak dám vědět. V pátek jsem si pořídila nový foťák tak budeme mít pěkný fotky i sami so nafotíme a kamarád slíbil, že vezme kameru tak snad to vyjde a budeme to mít všechno i natočený. Máme totiž domluvenýho jen profifotografa, kameramana ne.
karol: Bohužel (nebo bohudík :) ) máme velkou rodinu no :-N a hodně dětí ;-) my jsme se dohodli na tomhle, ceny mi přijdou hodně dobrý, jsou to porce jak blázen, takže třeba z toho masa budou dělat víc menších aby se to sxnědlo. A na porce jsme to chtěli proto, že si netroufnu odhadnout kolik, takže se bude pořád průběžně dodělávat a nic nezbyde a co se s ní to naúčtují.
Profilova fotka
Lucíku my ty rodiny tak velký nemáme ale zato spustu kamarádů a známých :-) možná tenhle víkend to už půjdeme domluvit tak uvidím jak pochodíme. Hurá...kadeřnice už funguje, takže příští pátek zkouška účesu, pak hned líčení a odpoledne vyfiknuta na svatbu kamarádky.
karol: No to my taky, ale od nás s námi pojede jen pár, zbytek přijede rovnou na obřad, protože i tak se nevejdem s těma autama do ulice, sousedi nás budou milovat :) ty jo, taky se musim objednat na zkoušku účesu ... ale to ho ještě nejdřív musim vybrat :-D ale stal se zázrak a ženich už má oblek, košili i kravatu :-) teď ještě aby se nevěsta vešla do šatů. A dneska jsem udělal první krok bez berlí, tak snad k tomu oltáři dojdu :-D
Profilova fotka
Lucíku tak to gratuluju k prvnimu kroku bez berlí. Dneska dáš dva kroky a k oltáři už poběžíš :-) Ráno jsem si udělala časový harmonogram a zjistila jsem, že budu muset vstavat tak v pul paty abych stihla kadeřnici i kosmetiku - to budu dobře nevyspalá nevěsta. docela mě to zhrozilo. Njn 10:30 je 10:30 a z Prahy do Berouna je cesta dlouhá... Včera jsem měla sraz s tou kamarádkou co se za týden vdává - to je šílený jak to letí...už to má za týden. A my holky skoro za měsíc.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsme v sobotu dojednali ten oběd a grilování. Změnili jsme ještě jídlo k obědu a všechno doladili...stejně ale pořád nevím, kolik to bude.. Oběd nás vyjde na 200,- os., objednají nám stáčené vínečko takže už nemusím řešit, kdo pro něj dojede :-) a domluvili jsme, že na grilování bude kuřecí maso, krkovička, klobásky, špízy asi tam hodíme nějakýho Pepu na gril a "švagr" dodá ananas v medu - prý je to moc dobrý...tak uvidíme. Pití nám nakoupí a bude rozlévané, a to maso nemáme na porce, ale prostě toho nakoupí víc a pak nám naúčtují jen to co se sní...tak doufám, že po předložení toho konečného účtu nás nepovezou rovnou na ARO :-) :-) :-)
ahoj karol :) to to letí viď? za měsíc ... brrrr :-) tak to je taky super cena, a co budete mít k obědu? My nakonec doladili to grilování stejně jako vy, co se sní zaplatíme. Tak jsem zvědavá, jak moc se rozpapčíme :-D a vypadá to, že nebudou chtít špuntovný za víno, to mi potěšilo!Každá kačka dobrá, když jsem hodila pod sebe výdaje celkem za svatbu, málem jsem omdlela .... Tak se kdyžtak na tom ARU potkáme x-) Já vůbec nevim, jak odhadnout čas, v 10.50 musíme odjet směr Dobříš, ke kadeřnici pojedu na 7 tak snad to do 9 stihne.
Profilova fotka
Ahojky,je to děs,jak to letí. já pořád taky přemýšlím,jak to časově srovnat,v kolik kam vyrazit,ještě uvidíme...navíc nevím,odkud pojedeme. jinak mám angínu,jsem naštvaná!!!!!!!!!!!!měsíc před svatbou,přípravy vrcholí a já musím bejt doma,navíc mi je zle.Ještěže tcháni vzali dnes malýho ven.Naví v pondělí za týden má svoje PRVNÍ narozeniny,už jen při zmínce se mi hrnou slzy do očí.O víkendu jsme to chtěli slavit hromadně s tchánama a jejich babi a pojedem jen,pokud mi bude líp.Vlastně jet musíme,protože jsme domluvený v půjčovně,že si Petr bude zkoušet ještě jednou oblek a pak chceme v Rakovníku koupit košili a možná i boty a malýmu pidi oblek
megan: Tak držim palce, ať je tzi líp. Do víkendu je hafo času, to už jistě budeš v pořádku ;-)
Profilova fotka
Lucíku my nakonec budeme mit jako aperitiv cinzano, klasiku knedlíčkovou polívku a hlavní jídlo bude kuřecí steak zapečený se šunkou, sýrem a broskví. No na rozpočet já už radši moc nekoukám, nechávám to osudu, stejně s tím už nic víc neuděláme. S tím časem je to blbý. My budeme muset z Prahy vyjet asi nejpozději do pul 9 spíš o chvíli dřiv. V pátek to s kadeřnicí doladím, doufám, že bude ochotná vstávat pak tak brzo...jinak se budu muset asi česat sama :-( Megan neboj, angina je sice nepříjemná, ale když máš antibiotika tak většinou už tak za 3 dny je člověku líp. O víkendu to už bude v pohodě a narozky si užijete. Já jdu dneska objednat kytky tak jsem na to zvědavá... Už se na celou tu akci hrozně těším, hlavně pak na ten večer s kamarádama, ale nějak mi přijde, že je toho horzně moc. Musím dát dohormady hudbu pro toho kamaráda co nám bude dělat DJ a přijde mi, že ten čas tak strašně letí. Nejhorší je, že po večerech nedělám skoro nic jinýho, než že řeším pořád něco ke svatbě.
Profilova fotka
Tak už mám objednaný kytky. Moje, 2 pro maminky, korsáž a myrtha - celkem cca 1800,- Kč. Akorát ty kytky na stoly budu muset sehnat jeste jinde...ale aspoň, že ubyla další starost :-)
Profilova fotka
My taky budem mít na přípitek cinzano :-) Šampáňo moc nemusíme. Tím si jen symbolicky ťuknem na obřadu. Pak knedlíčkovou a pak svíčkovou - nejdřív jsme nechtěli klasiku, ale pak si říkáme, že pravou svíčkovou s brusinkama a šlehačkou jsme ani jeden nikdy neměli a asi ani mít nebudem (já ji vařim z kuřecího - babičky recept a je úúúúúúúúúúžasná!). A desert bude vlastně krájení dortu a pak tam taky budem mít mrazák s nanukama. Rozpočet jsem ještě nepočítala, ptže fakt nevim, kolik tam necháme. Jen si sepisuju, co už jsem zaplatila, ale zatim toho moc neni. Vlasy i líčení mi udělají naštěstí doma. Přijedou na mě tři ženský ze salonu, co mam šaty. A účtujou si čistě jen za benzin. Tím myslím, že neplatim to, že za mnou jedou. Megan, uplně vím, jak Ti je, když musíš ležet doma. Já to tady mám, jak nepřetržitou angínu :-( Karol, proč musíš shánět kytky na stůl jinde? Jinak já budu mít taky dendrobium ;-) Ale v bílém a k tomu žlutý růže a snad i frézie a nevim jestli chryzantény. No a na prstýnky si myslim, že tácek uplně stačí. Zas takový detaily neřeším. Myslím, že v tu chvíli si ani nikdo nevšimne na čem se prstýnky nesou, a to včetně novomanželů...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem v pátek byla na svatbě kamarádky. Měla to na Valdštejně a bylo to moc pěkný. Hlavně že jim vyšlo počasí, ráno když jsem vyjížděla z Prahy tak ještě lilo...Snažila jsem se pochytat nějakou inspiraci :-) Sama si dělala výzdobu stolů a měla to fakt moc krásný...už se na tu naší svatbičku těším. Kamarádka to měla ve velkém stylu - přes 80 lidí ale i tak to bylo moc pěkný, my to budeme mít spíš takový rodinný....Akorát pak ta cesta domu 150 km v pátek v noci mě docela zmohlo :-) Taky už jsme zaplatili zálohu v restauraci a do toho nám zřejmě odpadlo 5 lidí na hostinu. Tak si tak nějak připadám, jako kdybych byla na začátku. Stejně ono se to asi bude ještě všechno různě měnit.
ahoj holky! tak já vůbec nevim, jak toi bude vypadat, dneska jsem byla na kontrole a místo svatební cesty si zřejmě budu muset udělat tour do nemocnice na operaci č.2. Tak mi to zdrbalo, že ani nemám chuť na nějaké dolaďování. 3 týdny do svatby pomalu a já mám chuť tak leda zaklapnout víko od rakve a spát a vzbudit se za rok :-S
Profilova fotka
Lucíku hlavu vzhůru, snad to nebude tak zlý...třeba se to ještě srovná. Držím palce ať je všechno v pohodě a dobře to dopadne a hned po svatbě můžete vyrazit do teplých krajů :-) Jinak jsem byla v pátek na zkoušce účesu. Musím říct, že mě to mile překvapilo, nebylo to tak náročný časově (paráda - budu si moc malinko přispat) a vypadalo to skoro jako na obrázku :-) Nějkou fotku jsem hodila do albíčka, tak snad mi to "nezdrbnete" :-) :-)
Profilova fotka
Karol: Snad se nebudeš zlobit za upřímnost, ale já bych ji ocenila... No myslim, že Ti nesedne tahle ofinka. A těch spuštěných vlasů máš buď málo nebo hodně. O moc víc se mi líbíš tam, jak máš zkoušku líčení - včetně vlasů! Tam nemáš ofču a máš spuštěný jen dva malý pramínky a je to moc hezký! A jestli chceš spustit víc, tak bych dala víc než je v tom účesu teď. Ale je to jen můj vlastní názor! Slova do pranice ;-) A ještě jednou ale musím fakt pochválit to líčení!
karol: To líčení je moc hezký opravdu. Já nesouhlasim s michmou v tom, že by ti ta ofina neslušela, to mi nepřijde, jen jak psala, na té fotce to vypadá, že máš těch spuštěných vlasů málo nebo hodně, nepřemýšlela si o vyčesaném drdolu? Myslím, že by ti to moc slušelo a šlo k tvému obličeji ;-) jinak přítelovi včera přivezli konečně upravený oblek na míru, přišli prstýnky, ty musím ještě vyzvednout a je zařízená hudba na obřad. Přijde mi, že je už hrozně málo času :-( a místo abych připravovala, tak lítám po doktorech a měla bych deset hodin denně cvičit, což znamená, že svatby zřejmě nedožiju x-) dneska půjdu objednat kytky konečně. Kde jdi je objednávala Karol?
Profilova fotka
Holky já samozřejmě jsem ráda za každej názor. K té zkoušce líčení - ještě uvidím co mi vytvoří ta druhá vizážistka. (při té zkoušce účesu a na svatbu kamaradky jsem se líčila sama..takže předpokládám, že tohle mi nechválite :-) :-) ) ale jinak s tamtím jsem byla spokojená, takový jemný a decentní... no a k tomu účesu - úplně původní plán byl ten, že to bude vyčesané - není to drdol ale je to vzadu udělaný a vyčesaný takový rozcuch...ja mam totiž vlnitý vlasy a hrozně těžce se s nima něco dělá, takže se mi tehle účes líbil protože to nechci mít vlnity....ta ofina se mi libila, ono se to pak stejně během dne srovnalo k normálu, ale necham si tech vlasů spuštěných míň s tím souhlasím.. Lucíku - to je fajn, že už se Vám to taky všechno dává do kupy. My naštěstí už jen musíme dodělat výzdobu. Včera jsem ozdobila alespoň tu krabici na přání ale nějak se mi v tom horku nechce nic dělat. A hudbu ještě vymyslet - to je nehorší...pak to budeme dělat na poslední chvíli. teď má přítel týden dovču tak doufám, že to mezi tím připraví... Jinak kytky jsem objednávala na žižkově - takový malinký květinářstvi - je to buď konec Husitské nebo začátek Koněvovky. Adresu přesně nevím ale jsou tam šikovní...a hlavně je to přes kolegu od přítele z práce takže za dobrý ceny..
karol: mě se na tobě ta ofina taky líbila, hl. se ale musíš líbit ty sama sobě ;-) aha, tak to je daleko, já jdu dneska na lov po Berouně ;-) a cenu máš fakt pěknou tak jsme složili zálohu v restauraci - pevná cena 235,- kč - přípitek martini, předkrm losos ve smetanovo bylinkové omáčce, knedlíčková polévka a jako hl. bude vepřová kapsa plněná nivou a pšenátem a bylinkové brambory na smetaně. Jen nevím co pro děti. Holky máte pro ěn jiné jídlo? A taky nevim, co s předkrmem, prckové lososa jíst nebudou stejně, bůhví jestli něco, ale zase mi je blbý jim nedat žádný :-S a v týdnu musim na zkoušku šatů, což mám panickou hrůzu, že mi nebudou :-( a vybrat nové šatičky drůžičce, o víkendu mi volali, že nějaká jiná drůžička je po víkendu odevzdala na kusy, asi veselá svatba :-D
Profilova fotka
Lucíku to je fakt bomba takový bašty za tu cenu :-) ja zalohu posílám 10tis z účtu. kamarádka měla obrovskou svatbu a povidala ze veskery jidlo a piti je vyslo po nejaky sleve asi na 55tis tak to jsem mrkala. to jsem si myslela, kdyz jsem tam videla ty kvanta toho jidla, ze to bude aspon za 100tis. Jinak jsem se dozvedela, ze mi odpadne asi 5 lidi na svatbu a obed vc. vsech deti tj. i druzicek, takze jsem bez druzicek...kosicky teda vyfasuji kamaradky a budou z toho hazet ryzi :-) uz se tesim az si tu pak vymenime fotky. akorat nevim jestli to zvladnu jeste nez odjedeme, kdyztak potom az po dovce...jsem zvedava jak vam to vsem bude sluset :-)
Holky, není tady někdo, kdo to má nejen 22.8., ale ještě ke všemu v Praze ve Viničním altánů? :-)
karol: A kdy odjíždíte a kam? ;-) já pořád dofuám, že se vejdem do 30tis hostina i raut ale bojim bojim ... taky jsme jim dávali 10tis zálohy
Profilova fotka
Lucíku my odjíždíme pak v úterý 26. do Řecka na Lefkádu. Už se nemůžu dočkat, jsem už ze všecho tak strašně unavená, že tahle dovča bude opravdu zasloužená...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?